Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
No more Bristol dirt race! 🥹 Újra két verseny lesz betonon.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Huh Heim öt körrel a vége előtt lenyomta Eckest, így ő nyert Bristolban.
Zane Smith persze elbaszott egy kerékcserét, így ahelyett hogy a győzelemért ment volna a végén, körhátrányban 24. lett.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 p1race.hu/2023/09/14/magyarorszag-ismet-superbike-vilagbajnoki-futamot-rendez/
NB2
Ja, és persze az új pályán. Remélem gyógyszerre költik az összes lóvét amit szereznek.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 060 — nabege2@yahoo.com
 p1race.hu/2023/09/14/magyarorszag-ismet-superbike-vilagbajnoki-futamot-rendez/
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Na úgy tűnik mégis lesz Aston a WEC-ben és az IMSA-ban 2025-től! 😀
Ezért is érdemes lesz várni:
 www.youtube.com/watch?v=xMRrmnkZEqs&t=216s

Szerkesztette: 🤘 gaben 🤘

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Zhou marad 2024
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
SVG Trackhouse, mind3 szériában fog menni. Developmental deal
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Egyébként érdekes belegondolni, hogy az ország lakosságához képest mennyire is kevés az az 1.32 millió néző. Persze pl. az NCS versenytől függően nagyon eltérő 2-4 milliós nézettsége is tulajdonképpen elenyésző a teljes lakosságához képest.

- - -

Zane Smith tegnap nyilatkozott egy olyat, hogy már tudja mit fog csinálni jövőre, mert aláírt szerződése van, a héten várható bejelentés. Pár napja elhintett egy olyan infót is hogy reméli a Cupban fog menni, mert készen áll rá. Na most akkor nála is felmerülhet az SHR, a Trackhouse és a Kaulig, de mai tweetek - vagy x-ek? - alapján erősödik a pletyka arról hogy a Trackhouse-hoz mehet, akik a Live Fast Motorsportstól vennének chartert.

Személyes: Gragson menne a Kaulighoz, Smith menne a Trackhouse-hoz, ez nekem konkrétan valóra vált álom lenne. 😊

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 661 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
#31 Gragson
Mikey
És majd nem likeolgathat ostobán?
Annyira nem jó, nem találhatnának a helyére valakit aki nem rosszabb, és nem ennyire pöcs?
Vagy mi az oka, ha nem kerül ki a cup seriesből?
Őszentsége Sobri Jóska
Hát azért még mindig tehetséges versenyző és népszerű a szurkolók körében, és Cup szinten fiatal is. Nyilván nem egy Larson vagy Busch tehetség terén, és lassan is tanul, de 2-3 év után győzelmekért mehetne egy megfelelő autóban. Ez pár csapatnak megérheti a kockázatot amit a megosztó személyisége jelent. Amellett, tegye fel a kezét, aki nem nevetett még valami elbaszott poénon. Emiatt én nem tudom elítélni.
Mikey
Neked nem is kell. 😊
A NASCAR elítélte, és nem nevetett, hanem proaktívan likeolt egy emberi méltóságot sértő nempoént. Nem egy példakép karakter, de gondolom a redneckeknél ettől csak nőtt ettől a népszerűsége.
De a moralizálástól eltekintve, nem áll minden versenyző mögött 10 hasonlóan tehetséges, hogy egy ilyen hiba után átvegye a helyét?
Őszentsége Sobri Jóska
Indítványozom, hogy jóska helyére is találjunk valakit aki nem rosszabb és nem ennyire pöcs! 😀

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
#31 Gragson
Mikey
És majd nem likeolgathat ostobán?
Annyira nem jó, nem találhatnának a helyére valakit aki nem rosszabb, és nem ennyire pöcs?
Vagy mi az oka, ha nem kerül ki a cup seriesből?
Őszentsége Sobri Jóska
Hát azért még mindig tehetséges versenyző és népszerű a szurkolók körében, és Cup szinten fiatal is. Nyilván nem egy Larson vagy Busch tehetség terén, és lassan is tanul, de 2-3 év után győzelmekért mehetne egy megfelelő autóban. Ez pár csapatnak megérheti a kockázatot amit a megosztó személyisége jelent. Amellett, tegye fel a kezét, aki nem nevetett még valami elbaszott poénon. Emiatt én nem tudom elítélni.
Mikey
Neked nem is kell. 😊
A NASCAR elítélte, és nem nevetett, hanem proaktívan likeolt egy emberi méltóságot sértő nempoént. Nem egy példakép karakter, de gondolom a redneckeknél ettől csak nőtt ettől a népszerűsége.
De a moralizálástól eltekintve, nem áll minden versenyző mögött 10 hasonlóan tehetséges, hogy egy ilyen hiba után átvegye a helyét?
Őszentsége Sobri Jóska
De áll, látod Nemechek egyből meg is kapta a helyét. Viszont a tehetség nem minden. Siker és pénz, csak ez számít itt is. Tudnám sorolni a nagyon tehetséges versenyzőket, akiket 2015 óta láttam feltűnni, aztán eltűnni, mert nem voltak kapcsolataik, szponzoraik, vagy mert nem volt nagy szurkolótáboruk.

Larson is niggázott egy jóizűt, aztán egy évre rá nagyrészt imádta ismét mindenki. És nem azért mert ő azóta nem mondja a haverjának hogy nigga, hanem mert nyer, nyer és nyer.

Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 415 — #NoStress
#31 Gragson
Mikey
És majd nem likeolgathat ostobán?
Annyira nem jó, nem találhatnának a helyére valakit aki nem rosszabb, és nem ennyire pöcs?
Vagy mi az oka, ha nem kerül ki a cup seriesből?
Őszentsége Sobri Jóska
Hát azért még mindig tehetséges versenyző és népszerű a szurkolók körében, és Cup szinten fiatal is. Nyilván nem egy Larson vagy Busch tehetség terén, és lassan is tanul, de 2-3 év után győzelmekért mehetne egy megfelelő autóban. Ez pár csapatnak megérheti a kockázatot amit a megosztó személyisége jelent. Amellett, tegye fel a kezét, aki nem nevetett még valami elbaszott poénon. Emiatt én nem tudom elítélni.
Mikey
Neked nem is kell. 😊
A NASCAR elítélte, és nem nevetett, hanem proaktívan likeolt egy emberi méltóságot sértő nempoént. Nem egy példakép karakter, de gondolom a redneckeknél ettől csak nőtt ettől a népszerűsége.
De a moralizálástól eltekintve, nem áll minden versenyző mögött 10 hasonlóan tehetséges, hogy egy ilyen hiba után átvegye a helyét?

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
#31 Gragson
Mikey
És majd nem likeolgathat ostobán?
Annyira nem jó, nem találhatnának a helyére valakit aki nem rosszabb, és nem ennyire pöcs?
Vagy mi az oka, ha nem kerül ki a cup seriesből?
Őszentsége Sobri Jóska
Hát azért még mindig tehetséges versenyző és népszerű a szurkolók körében, és Cup szinten fiatal is. Nyilván nem egy Larson vagy Busch tehetség terén, és lassan is tanul, de 2-3 év után győzelmekért mehetne egy megfelelő autóban. Ez pár csapatnak megérheti a kockázatot amit a megosztó személyisége jelent. Amellett, tegye fel a kezét, aki nem nevetett még valami elbaszott poénon. Emiatt én nem tudom elítélni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 415 — #NoStress
#31 Gragson
Mikey
És majd nem likeolgathat ostobán?
Annyira nem jó, nem találhatnának a helyére valakit aki nem rosszabb, és nem ennyire pöcs?
Vagy mi az oka, ha nem kerül ki a cup seriesből?

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Kaulig Racing bejelentés pénteken. Bold tipp:
NCS: #16 Hemric, #31 Gragson
NXS: #10 Allmendinger, #11 Kraus, #16 C. Smith

szerk.: esetleg a #31-esben Zane Smith


Szerkesztette: Mikey

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Nagyon kíváncsian várom, hogyan tovább. Remélem nem akar mindenáron a Cup Seriesben a 20. helyekért harcolni, hanem inkább visszamegy Xfinitybe hogy győzelmekért mehessen.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
 www.usaracing.hu/2023/09/12/az-unalmas-versenyek-miatt-a-rajatszasban-valtoztat-szabalyt-a-nascar/?fbclid=IwAR3QmsUIlHn7R5IOvlPhpz9wZX-x8r8CEGawun5Gctl2O8delOrn13Y0Qsc
Ezek sík hülyék komolyan mondom. Zászló meg pace car fetisizták.
🤘 gaben 🤘
Ezt nem értem én sem. Miért baj ha egy road course verseny végigmegy caution nélkül? Akkor legalább tényleg kijön hogy aznap ki a legjobb, és nem lehet ráfogni semmire. Pedig azt hittem elindultunk azon az úton, hogy szépen lassan eltörlik teljesen a stage racinget.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 www.usaracing.hu/2023/09/12/az-unalmas-versenyek-miatt-a-rajatszasban-valtoztat-szabalyt-a-nascar/?fbclid=IwAR3QmsUIlHn7R5IOvlPhpz9wZX-x8r8CEGawun5Gctl2O8delOrn13Y0Qsc
Ezek sík hülyék komolyan mondom. Zászló meg pace car fetisizták.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Na most ezt nem értem, vagy lemaradtam valamiről?
aruba.it Racing az nem a WSBK-ba van?
Coolearie
Ha a sárga festés miatt kérdezed, a Ducati mint all around márka használja idén a misanoi versenypályán. Tehát nem az aruba.it miatt használta ma a Pecco a sárgát hanem az anya cég miatt.
Cowboykarcsi90
az aruba.it név akkor szokott MotoGP-ben lenni, amikor Pirro beugrik Wild Card pilótaként
Heisman nádor
Plusz ha minden igaz Aruba-s színekben indul majd Bautista is.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 28 026 — "Montoya por favor!"
Na most ezt nem értem, vagy lemaradtam valamiről?
aruba.it Racing az nem a WSBK-ba van?
Coolearie
Ha a sárga festés miatt kérdezed, a Ducati mint all around márka használja idén a misanoi versenypályán. Tehát nem az aruba.it miatt használta ma a Pecco a sárgát hanem az anya cég miatt.
Cowboykarcsi90
az aruba.it név akkor szokott MotoGP-ben lenni, amikor Pirro beugrik Wild Card pilótaként

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Toyota- k hullanak szépen 👌
🤘 gaben 🤘
Futam végén 1-2. Szép jinx. 😀
iktriad
Na b+
Akkor este nem kell megnéznem

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 045 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Toyota- k hullanak szépen 👌
🤘 gaben 🤘
Futam végén 1-2. Szép jinx. 😀
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 041 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Toyota- k hullanak szépen 👌

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 828
Durva mennyire nem bírnak kanyarodni az autók.
Truex Jr. hamar kiesett.
Mikey
Coolearie
Defekttel mit kellene csináljon?

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 470 — . . .
Durva mennyire nem bírnak kanyarodni az autók.
Truex Jr. hamar kiesett.
Mikey