Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 948 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
oh, no...

Orioles LHP Tsuyoshi Wada will require Tommy John surgery. robiroboter
Valaki roviden le tudnad irni, hogy pontosan mi ez a Tommy John surgery es miert igy neveztek el?zavi27
Csak akkor, ha nem tudsz angolul.

http://en.wikipedia.org/wiki/Tommy_John_surgery

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
A negyedik pubcastben bőven kitárgyalják a srácok.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
oh, no...

Orioles LHP Tsuyoshi Wada will require Tommy John surgery. robiroboter
Valaki roviden le tudnad irni, hogy pontosan mi ez a Tommy John surgery es miert igy neveztek el?
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Készülhet a Red Sox, az utolsó meccsünkről biztos jó emlékeik vannak 😀

Egy O's blog se meri leírni, hogy húvaz, miénk a világ, annyi de annyi összeomlást láttunk már red hot startok után. Várjunk májusig, várjunk az All-Star hétvégéig, stb. Arrieta 9K a Yanks ellen azért kellemes mosolyt csalt az arcomra hajnalban 😀 Bocs srácok, jövünk 😉robiroboter
En nagyon drukkolok az Oriolesnak, Oakland mellett(elott? 😊 ) a legszimpibb csapat nekem a ligaban!
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ritkán nézek Rockies meccset, de kíváncsian várom TheMileHighCity beszámolóját a mai meccsről... 😊 Én ennyire csúnyán "eltolt" sztenderdeket ritkán látok, pedig csak a 7. inningtől néztem (szóval ez benne sem volt).

Emberi tényező. :cool:Escalade
Egyszer egy évben tévednek a javunkra, és persze nagy a felháborodás mindenfelé, amikor sorban csalják el a meccseinket, az pedig a világ legtermészetesebb dolga. Nagy tévedés volt, semmi nem múlott rajta. Azon kicsit több, hogy Pomeranz minden második ball-ja a zónán belül volt, és az összes walk véleményes volt, egyik esetben jól láthatóan mind a négy labdát belülre tette. Ha nem vitték volna fel ennyire a count-ját, könnyen CG lett volna, és nem a bullpen-re maradt volna a lámáskodás. Biztos a bírók ütötték azt a négy brutális monster HR-t is.
Egyébként sem értünk semmit a győzelemmel, 4.5 GB-t az életben nem fogunk hozni rajtuk. Maradtunk a kilátástalan űrben: se a PO-versenyhez nem kerültünk közelebb, se a feladáshoz. 3-0 vagy 0-3 kellett volna, előbbihez közelebb álltunk, de Chacin adott 7 run előnyt négy inning alatt, és csak hatot tudtunk ledolgozni.
Jöhet a Braves ellen a szokásos 1-2, és máris visszakerülünk .500 alá.

http://denversports.blog.hu/2012/05/03/rockies_dodgers_2_1_w_2


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Készülhet a Red Sox, az utolsó meccsünkről biztos jó emlékeik vannak 😀

Egy O's blog se meri leírni, hogy húvaz, miénk a világ, annyi de annyi összeomlást láttunk már red hot startok után. Várjunk májusig, várjunk az All-Star hétvégéig, stb. Arrieta 9K a Yanks ellen azért kellemes mosolyt csalt az arcomra hajnalban 😀 Bocs srácok, jövünk 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
SuperNovában bízhatunk,vissza kell fizetni a tegnapi nagy veréstJoci
Nova a maga módján megint jó (sok hit, ma még sok walk is, de nagyon tartja az O's-t), de run support nélkül b.szhatja. :/
...
Meg Girardi sem tudja, mikor kell lehozni őt.
DS!Darksun3
Ezt mondom már évek óta, Girardi nem tudja a SP-ket menedzselni. Pedig nem bonyolult: CC max. 7, a többiek, max. 6 inninget dobnak. Erre neki még nem sikerült 5 év alatt rájönnie.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Alighanem Damon sem váltja meg a világot.. :cool:
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
SuperNovában bízhatunk,vissza kell fizetni a tegnapi nagy veréstJoci
Nova a maga módján megint jó (sok hit, ma még sok walk is, de nagyon tartja az O's-t), de run support nélkül b.szhatja. :/
...
Meg Girardi sem tudja, mikor kell lehozni őt.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Ritkán nézek Rockies meccset, de kíváncsian várom TheMileHighCity beszámolóját a mai meccsről... 😊 Én ennyire csúnyán "eltolt" sztenderdeket ritkán látok, pedig csak a 7. inningtől néztem (szóval ez benne sem volt).

Emberi tényező. :cool:

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
SuperNovában bízhatunk,vissza kell fizetni a tegnapi nagy verést


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
!

Jake Peavy's renaissance was validated Wednesday when the Chicago White Sox pitcher was named American League pitcher of the month for April. - Chicago Tribune

5 quality start, back-to-back complete games, 1 shutout, 1.67 ERA, 5.02 H/9, 1.19 BB/9, 0.69 WHIP. Annak, aki esetleg nem olvasná a blogot.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kezdett már gyengén, és egyetértek a .300/25/90 tippel (bár szerintem .300 nem lesz meg), de azért ez csúnya.

több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Slow starter a csávó, mindig is az volt, de itt bővebben kifejtik:

What's The Matter With Albert Pujols?

"The only indication that's something's "wrong" is that he's struck out 13 times and drawn four unintentional walks. That ratio is completely out of whack with the rest of his career, and does suggest that he's doing something different. I am 93.4-percent confident that he'll figure this out, and fairly soon. He always has before."robiroboter
Sztem a 13 strikeout sem egy ordenáré nagy szám.. a egész évre kb 80-90-re jön ki... picit több, mint amit elvárunk tőle. A walk a kevés.

"Last year, Pujols put the first pitch in play roughly 9.7 percent of the time. This season, the figure has dropped to 5.7 percent" - ez sem annyira szignifikáns, de azért már feltűnő... szerintem nem kell aggódni, vissza fog térni egy .300/25/90-nel így is azért év végére.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
oh, no...

Orioles LHP Tsuyoshi Wada will require Tommy John surgery.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Gordon Beckham 3-for-4, 2 RBI, 1 HR. Bizonyosan álmodtam csak a tegnapi meccset.

Ubaldo 4.2 IP, 7 R, 4 ER, 6 BB. 105 pitch. Filip örül. Release point nagyon nem volt meg, olyan össze-vissza dobált, mintha én lettem volna ott helyette.

Ma Humber vs Tomlin, remélhetőleg ezt most nem mossa el az eső...
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
"Buck Showalter guided the Orioles to his 1,000th career win and Jim Leyland passed Tommy Lasorda with his 1,600th."

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
"In fact, every team in the American League East has a positive run differential. Leaving aside the East, only two more teams in the entire league -- the Indians and the Rangers -- have scored more runs than they've allowed."robiroboter
nemjo. a white sox 85 runt szerzett, 82-t engedett. es baratok kozott is a 85 tobb mint a 82.Mikey
ja, néztem, ráadásul az indians mínuszos (volt már tegnap is). szóval az indians helyett CWS, és oké is a mondat.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
The Grandyman can, oooh the Grandyman can! Isten hozta New Yorkban, Mr. Matusz!
Ééééééés ott a válasz Davistől. 😀
Hű, széles az a zóna picit...
Hughes b+
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
"In fact, every team in the American League East has a positive run differential. Leaving aside the East, only two more teams in the entire league -- the Indians and the Rangers -- have scored more runs than they've allowed."robiroboter
nemjo. a white sox 85 runt szerzett, 82-t engedett. es baratok kozott is a 85 tobb mint a 82.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Rays 3B Evan Longoria out 4-8 weeks with partial tear of left hamstring.


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
"In fact, every team in the American League East has a positive run differential. Leaving aside the East, only two more teams in the entire league -- the Indians and the Rangers -- have scored more runs than they've allowed."

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Slow starter a csávó, mindig is az volt, de itt bővebben kifejtik:

What's The Matter With Albert Pujols?

"The only indication that's something's "wrong" is that he's struck out 13 times and drawn four unintentional walks. That ratio is completely out of whack with the rest of his career, and does suggest that he's doing something different. I am 93.4-percent confident that he'll figure this out, and fairly soon. He always has before."

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Berkman mentségére annyit, hogy szegény a sérülése miatt alig játszott még idén, de amikor igen, akkor jó volt.

Pujols... nem tudom mi ez az ekkora slump nála. Amióta nem Cards játékos én egy at-bat-jét sem láttam, és nem is fogom/akarom megnézni... de gondolom majd feltámad.Rammer
Állítólag kicsit aggasztó, mennyire nem tud mit kezdeni azokkal a pitchekkel, amiket eddig meggyilkolt. Vagy szimplán otthagyja, vagy foult üt belőle. Nyilván nem öregedett meg, és jönnek majd a szebb idők, mindenesetre hiába látott sokat, ez még neki is egy extra stresszes kezdés (amin nem segít, hogy az egész Angels tragikusan kezdett).

Bryan LaHair elérhető (.390/.471/.780, 14 RBI, 4 HR), az a .091-el ütő OF gyerek jöhet érte...Escalade
Ki?Shawn84
Trout.

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Berkman mentségére annyit, hogy szegény a sérülése miatt alig játszott még idén, de amikor igen, akkor jó volt.

Pujols... nem tudom mi ez az ekkora slump nála. Amióta nem Cards játékos én egy at-bat-jét sem láttam, és nem is fogom/akarom megnézni... de gondolom majd feltámad.Rammer
Állítólag kicsit aggasztó, mennyire nem tud mit kezdeni azokkal a pitchekkel, amiket eddig meggyilkolt. Vagy szimplán otthagyja, vagy foult üt belőle. Nyilván nem öregedett meg, és jönnek majd a szebb idők, mindenesetre hiába látott sokat, ez még neki is egy extra stresszes kezdés (amin nem segít, hogy az egész Angels tragikusan kezdett).

Bryan LaHair elérhető (.390/.471/.780, 14 RBI, 4 HR), az a .091-el ütő OF gyerek jöhet érte...Escalade
Ki?