Baseball
42 feliratkozó
több mint 5 éve
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)
Szerkesztette: Löfli
több mint 1 éve
Nem játékosé lett, mivel a kedvenc játékosom eligazolt Detroitba. 😕Soto 😊Mintegy hat évnyi gondolkodás után ma megrendeltem életem első Yankees mezét. 😊Melyik játékosé lett ha megkérdezhetem?
Mikey
kapitnono
csebi
Szóval a kedvenc számomra esett a választás, ami egyébként Stanton mezszáma, de nem miatta lett a 27-es a választásom.
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Soto 😊Mintegy hat évnyi gondolkodás után ma megrendeltem életem első Yankees mezét. 😊Melyik játékosé lett ha megkérdezhetem?
Mikey
kapitnono
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
attól még szám van a mezen 😊a válasz mindenre: 42 😀
Löfli
Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 1 éve
De szám van. Ami egy játékoshoz tartozik.Nem a Yankees az, ahol nincs név a mezeken?Mintegy hat évnyi gondolkodás után ma megrendeltem életem első Yankees mezét. 😊Melyik játékosé lett ha megkérdezhetem?
Mikey
kapitnono
Őszentsége Sobri Jóska
több mint 1 éve
attól még szám van a mezen 😊Nem a Yankees az, ahol nincs név a mezeken?Mintegy hat évnyi gondolkodás után ma megrendeltem életem első Yankees mezét. 😊Melyik játékosé lett ha megkérdezhetem?
Mikey
kapitnono
Őszentsége Sobri Jóska

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
több mint 1 éve
Nem a Yankees az, ahol nincs név a mezeken?Mintegy hat évnyi gondolkodás után ma megrendeltem életem első Yankees mezét. 😊Melyik játékosé lett ha megkérdezhetem?
Mikey
kapitnono
több mint 1 éve
Mintegy hat évnyi gondolkodás után ma megrendeltem életem első Yankees mezét. 😊Melyik játékosé lett ha megkérdezhetem?
Mikey

több mint 1 éve
Nagyjából 7-8 éve nem követem őket.Mintegy hat évnyi gondolkodás után ma megrendeltem életem első Yankees mezét. 😊Ez mennyire gyakori White Sox drukkereknél?
Mikey
Őszentsége Sobri Jóska
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
Mintegy hat évnyi gondolkodás után ma megrendeltem életem első Yankees mezét. 😊Ez mennyire gyakori White Sox drukkereknél?
Mikey
több mint 1 éve
Mintegy hat évnyi gondolkodás után ma megrendeltem életem első Yankees mezét. 😊
KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION
A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 1 éve
max scherzer jays!Őszintén csalódtam a front office-ban, hogy őt nem mi hoztuk el.
YoungZeeZee
Át is kell gondolnom gyorsan, hogy megtesznek-e mindent a bajnoki címért...
Szerkesztette: slowmotion
több mint 1 éve
YoungZeeZee
9 845
max scherzer jays!
több mint 1 éve
+ nézettségi meg bevételi rekordokat dönteniilyen kerettel csak bukni lehet, de igazából valszeg csak arra épít a vezetőség, hogy a dobók fele úgyis kihal szezon közbenSzerintem most már nem sokat fognak igazolni idén:Ez az egész kontraproduktív lesz szerintem
Matthew99
🤘 gaben 🤘
slowmotion
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
ilyen kerettel csak bukni lehet, de igazából valszeg csak arra épít a vezetőség, hogy a dobók fele úgyis kihal szezon közbenSzerintem most már nem sokat fognak igazolni idén:Ez az egész kontraproduktív lesz szerintem
Matthew99
🤘 gaben 🤘
több mint 1 éve
Szerintem most már nem sokat fognak igazolni idén:Ez az egész kontraproduktív lesz szerintem
Matthew99
" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
már nem ezen múlik egy ideje, ha jól rémlikAz idei All-Star lehetne Dodgers vs. Rest of the League.es ha veletlenul nem jutnak WS-be akkor hogyan dontik el a hazai palyat?
Dzsokijuing
csebi
több mint 1 éve
Az idei All-Star lehetne Dodgers vs. Rest of the League.es ha veletlenul nem jutnak WS-be akkor hogyan dontik el a hazai palyat?
Dzsokijuing
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
Az idei All-Star lehetne Dodgers vs. Rest of the League.
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
Szerintem most már nem sokat fognak igazolni idén:Right-handed reliever Kirby Yates and the Los Angeles Dodgers are in agreement on a one-year, $13 million contract, sources tell ESPN. Can get up to $14M with 55 games. Deal is done. The Dodgers’ bullpen gets even stronger. First on Yates’ physical being passed was @Feinsand.
— Jeff Passan (@JeffPassan) January 29, 2025

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Adam Frazier visszatér Pittsburghbe.🙂
több mint 1 éve
Kultúrált rendezése a szétverném a fejét állapotnak.Ichiro Suzuki wants to have drink with Hall of Fame holdout - ESPN search.app/91wwt8ehXzChofLG8igen, es minden szavazatnak nyilvanosnak kellene lenni.mindenki meghallgatna tőlük egy indoklást.Kicsinyes szarrágók mindig is akadtak, anno Jeter is 396/397-tel került beÉn meghallgatnék egy indoklást azoktól, akik nem adták oda azt az egy szavazatot, hogyha szerintük Jeter/Griffey/Ichiro nem Hall of Fame, hogy akkor ki az.
slowmotion
Matthew99
továbbmegyek, szerintem kellene egy peer review, és ha valaki ennyire fullba nyomja a kretént, akkor megvonnám tőle a jogot, ha nem tudja hihetően megindokolni, miért szavazott nemmel a nyilvánvaló igenre
slowmotion
raadasul ilyen esetekben vissza kellene nezni, hogy ugyan szavazott-e be olyan jatekost, aki objektivan nem teljesitett olyan szamokat mint Ichiro pl. ha igen (es biztosan lenne) akkor megvonni tole a lehetoseget. raadasul akkor, amikor szigoruan a statokat nezve kezd 'higulni' a beszavazottak nagy resze, mert teljesen mas megkozelitesben taktikaznak a managerek. pl igazi workhorse starterek mar nem nagyon lesznek, mert mkit lekapnak meg regularban is, amikor 3. alkalommal jon ujra az utosor teteje. vagy ahogy utoknek is nehez fennmaradni 32-33 felett hacsak nem vagy tenyleg a top 2%, mert lecserelnek egy fiatalabbra, olcsobban.
csebi
Dzsokijuing

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 1 éve
Outfielder Jurickson Profar has signed a three-year, $42 million deal with the Atlanta Braves.Gyakorlatilag igazolásra semmi pénz nincs a padresnél... kijelenthető.
Minorból lesz felhozva vki LF-re.
több mint 1 éve
Ichiro Suzuki wants to have drink with Hall of Fame holdout - ESPN search.app/91wwt8ehXzChofLG8igen, es minden szavazatnak nyilvanosnak kellene lenni.mindenki meghallgatna tőlük egy indoklást.Kicsinyes szarrágók mindig is akadtak, anno Jeter is 396/397-tel került beÉn meghallgatnék egy indoklást azoktól, akik nem adták oda azt az egy szavazatot, hogyha szerintük Jeter/Griffey/Ichiro nem Hall of Fame, hogy akkor ki az.
slowmotion
Matthew99
továbbmegyek, szerintem kellene egy peer review, és ha valaki ennyire fullba nyomja a kretént, akkor megvonnám tőle a jogot, ha nem tudja hihetően megindokolni, miért szavazott nemmel a nyilvánvaló igenre
slowmotion
raadasul ilyen esetekben vissza kellene nezni, hogy ugyan szavazott-e be olyan jatekost, aki objektivan nem teljesitett olyan szamokat mint Ichiro pl. ha igen (es biztosan lenne) akkor megvonni tole a lehetoseget. raadasul akkor, amikor szigoruan a statokat nezve kezd 'higulni' a beszavazottak nagy resze, mert teljesen mas megkozelitesben taktikaznak a managerek. pl igazi workhorse starterek mar nem nagyon lesznek, mert mkit lekapnak meg regularban is, amikor 3. alkalommal jon ujra az utosor teteje. vagy ahogy utoknek is nehez fennmaradni 32-33 felett hacsak nem vagy tenyleg a top 2%, mert lecserelnek egy fiatalabbra, olcsobban.
csebi
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 1 éve
vagy megkered Ichirot, hogy viselhesd. ugye nalunk is Nabers visszavonultatott mezszammal lep palyara, mert a Flaherty csalad megengedteA Mariners starting line-upban számot váltok!De hát visszavonultatják, nem veheted fel 😀Büszke lehet magára az az egy aki nem adta meg Ichironak a szavazatot:A kövi mezem.
We present the @BaseballHall Class of 2025! 🤩 pic.twitter.com/i4Lp74oDlf
— MLB (@MLB) January 22, 2025
On August 9, we’ll officially retire Ichiro’s iconic No. 51. #IchiroHOF
— Seattle Mariners (@Mariners) January 22, 2025
8月9日に、イチローの「51」は正式に永久欠番となる。
🔗 https://t.co/7tWKi0G8Dt pic.twitter.com/d794RDFx4r
Matthew99
Dzsokijuing
Matthew99
Dzsokijuing
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 1 éve
A Mariners starting line-upban számot váltok!De hát visszavonultatják, nem veheted fel 😀Büszke lehet magára az az egy aki nem adta meg Ichironak a szavazatot:A kövi mezem.
We present the @BaseballHall Class of 2025! 🤩 pic.twitter.com/i4Lp74oDlf
— MLB (@MLB) January 22, 2025
On August 9, we’ll officially retire Ichiro’s iconic No. 51. #IchiroHOF
— Seattle Mariners (@Mariners) January 22, 2025
8月9日に、イチローの「51」は正式に永久欠番となる。
🔗 https://t.co/7tWKi0G8Dt pic.twitter.com/d794RDFx4r
Matthew99
Dzsokijuing
Matthew99
Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)