Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Nekem is csak a többablakos meccsnézésnél a swapnél vált baromi lassan HD-re (~10mp), amúgy pöpecül szalad.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
nekem opening dayen baszakodott, de azota csodalatos az mlbtv hd-ben is. pedig a laptopom mar a halalan van lassan 1 eve, es mar nem igazan szokta birni az ilyet.

---

josh hamilton egy kicsit bekaphatja a f_szom azert a tegnapi diving catchert.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát nekem is nagyon szép ha HD-ra rakom😀 Csak akkor nekem is az van amit mondasz, ezért szarabbon kell néznem, hogy legalább valamennyire élvezhető legyen, mivel a baseball az pont az a sport, ahol minél tisztább, simább kép kell, hogy ne maradj le a dolgokról :/
Amiatt tényleg nagyon idegesítő, hogy azért 25ezer eléggé jó összeg, aminél nekem az is belejátszott, hogy HD-ben tudom tökéletesen nézni...
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
MLB.tv előfizetők:
Nektek is rohadtul szaggat az adás? Már megszoktam, hogy mióta bevezették a NextDefet, képtelen az a funkció működni, de eddig legalább normálisan lehetett nézni. Nem szívesen panaszkodok nekik, mert -ha itthon nem is kevés pénz- ár/érték arányban hatalmas üzlet, használhatatlannak ellenben drága...Escalade
Akkor nem csak nálam van gebasz. Azt hittem csak az én gépem fos, pedig tavaly tök jól ment a HD adás is, most meg ilyen középszar minőségen kell néznem, és úgy sem teljesen sima.. :/ Ráadásul nem csak az élő, de a felvételről nézett cuccnál is ugyanaz van, és akkor is ha nem nextdefen nézem.fetomy
Nekem pedig szép, csak percenként 4-5ször befagy jópár másodpercre... A "társelőfizetőmnél" hasonló a helyzet, kezd nagyon bosszantani.

Még egy utolsó megjegyzés a tegnapi Samardzija győzelemhez:

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
MLB.tv előfizetők:
Nektek is rohadtul szaggat az adás? Már megszoktam, hogy mióta bevezették a NextDefet, képtelen az a funkció működni, de eddig legalább normálisan lehetett nézni. Nem szívesen panaszkodok nekik, mert -ha itthon nem is kevés pénz- ár/érték arányban hatalmas üzlet, használhatatlannak ellenben drága...Escalade
Akkor nem csak nálam van gebasz. Azt hittem csak az én gépem fos, pedig tavaly tök jól ment a HD adás is, most meg ilyen középszar minőségen kell néznem, és úgy sem teljesen sima.. :/ Ráadásul nem csak az élő, de a felvételről nézett cuccnál is ugyanaz van, és akkor is ha nem nextdefen nézem.
több mint 12 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 322 — No 1 Zhang Yufei fan
Én Twinkies fan voltam/vagyok, bár ennek a jelenleginek nehéz szurkolni... de a 2000-es évek közepi csapatot nagyon bírtam, kár hogy azóta jó részét eltradelték/nyugdíjba mentek, csak Liriano, Mauer és Morneau maradtak.. Cuddyer is elment az idén, áhh.

Sztem Ork is amúgy nekik szurkolt, mert kb. náluk volt a legtöbb fehér csávó 😛 bár ő ilyen alapon vagy 3-4 csapatnak szurkolt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
MLB.tv előfizetők:
Nektek is rohadtul szaggat az adás? Már megszoktam, hogy mióta bevezették a NextDefet, képtelen az a funkció működni, de eddig legalább normálisan lehetett nézni. Nem szívesen panaszkodok nekik, mert -ha itthon nem is kevés pénz- ár/érték arányban hatalmas üzlet, használhatatlannak ellenben drága...

több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
white sox: jomagam
yankees: darksun, matt, (joci)
tigers: joci
red sox: grafi
mets: marci
rockies: haromt, filip, TheMileHighCity, StormST
mariners: fetomy, davekid, maka
indians: vokey
orioles: robiroboter, Short'
cubs: escalade, shawn
rays: tobias31
cardinals: rammer
diamondbacks: fucu
phillies: rajna ha nem tévedek
miami: shawn
athletics: zavi27
reds:vadibandi
akit kihagytam, irja hozza magat a listahoz.
vadibandi
Colorado forever 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
"2nd time in MLB history that both the Red Sox and Yankees started 0-3; other was 1966, when New York finished last and Boston 2nd-to-last." (via) Let's go O's for 97!
(már elsírnám magam, nem a WS, dzsís)robiroboter
"The last time the Yankees lost their first three games of the season, they went on to win 114 of their next 159 games." Ezzel úgy kb. kiegyeznék idén is. 😀Darksun3
These Are Not Your 1998 New York Yankees

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
white sox: jomagam
yankees: darksun, matt, (joci)
tigers: joci
red sox: grafi
mets: marci
rockies: haromt, filip, TheMileHighCity
mariners: fetomy, davekid, maka
indians: vokey
orioles: robiroboter, Short'
cubs: escalade, shawn
rays: tobias31
cardinals: rammer
diamondbacks: fucu
phillies: rajna ha nem tévedek
miami: shawn
athletics: zavi27
reds:vadibandi
akit kihagytam, irja hozza magat a listahoz.
vadibandi
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!


O's szurkolók kultúrált módon örülnek Wieters szombati homárjának 😂 :rolleyes: :cool:

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
hoftorrents-el mi történt?davekid
Nálam semmi baja.Shawn84
mostmár nekem is működik

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Maka is Mariners fan, és hoppá így már 3-an vagyunk 😊

Sikerült befejeznem a múltkori meccset és hát WOW. King Felix eszi magát, hogy 7-0-ról elkényelmesedett és benyelt 6 runt, de az is biztos, hogy nem sűrűn mondhatjuk, hogy King Felix-el a kezdőben kizárólag azért nyerünk, mert állat az offense, úgyhogy nem baj, hogy így sikerült 😊
Figgins úgy látszik bekakált a fiatal hordától és üt mint a barom, és Saunders sem szeretné visszaadni a helyét Gutinak 😊
Most jön majd egy kicsit vízválasztó szakasz, a Texas elleni 4meccs, ami után már inkább vonhatunk le következtetéseket, de azért már így is szenzációs látni, hogy elsők vagyunk a csoportban, és hogy a fontosabb offense statokban mindenhol ilyen 3, 5, 7. helyeken van a csapat 😊 Nem bánnám, ha kiderülne, hogy mégiscsak igazam volt ezeket a tehetségeket illetően 😀

Joci: Amúgy Kawasaki 8szoros japán all-star és úgy lop mint icsiró 😀 Kawasaki mondhatni poor man's ichiro.😀
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
"2nd time in MLB history that both the Red Sox and Yankees started 0-3; other was 1966, when New York finished last and Boston 2nd-to-last." (via)

Let's go O's for 97!
(már elsírnám magam, nem a WS, dzsís)robiroboter
"The last time the Yankees lost their first three games of the season, they went on to win 114 of their next 159 games.
Ezzel úgy kb. kiegyeznék idén is. 😀
...
A szurkolói listára meg a Mariners-hez fel lehet írni Makát, az Orioles-hoz pedig Short'-ot, a Yankees-hez pedig gdavid-et.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
white sox: jomagam
yankees: darksun, matt, (joci)
tigers: joci
red sox: grafi
mets: marci
rockies: haromt, filip, TheMileHighCity
mariners: fetomy, davekid
indians: vokey
orioles: robiroboter
cubs: escalade, shawn
rays: tobias31
cardinals: rammer
diamondbacks: fucu
phillies: rajna ha nem tévedek
miami: shawn
athletics: zavi27
reds:vadibandi
akit kihagytam, irja hozza magat a listahoz.

Bár mostanában nem követem az eseményeket, de 1990 óta ez a csapatom.




több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
hoftorrents-el mi történt?davekid
Nálam semmi baja.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Aki időközben előkerült és nincs a listán az nyugodtan írja fel magát.Shawn84
Ez valami szurkolói azonosító lista?vadibandi
azaz
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
hoftorrents-el mi történt?

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ha nem tévedekShawn84
davekid
Aki időközben előkerült és nincs a listán az nyugodtan írja fel magát.Shawn84
Ez valami szurkolói azonosító lista?




több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
ork. bar mostansag nagyon hallgat.

fejbol hirtelen:

white sox: jomagam
yankees: darksun, matt, (joci)
tigers: joci
red sox: grafi
mets: marci
rockies: haromt, filip, TheMileHighCity
mariners: fetomy, davekid
indians: vokey
orioles: robiroboter
cubs: escalade, shawn
rays: tobias31
cardinals: rammer
diamondbacks: fucu
phillies: rajna ha nem tévedek
miami: shawn
athletics: zavi27
akit kihagytam, irja hozza magat a listahoz.Mikey
Ha nem tévedekShawn84
davekid
Aki időközben előkerült és nincs a listán az nyugodtan írja fel magát.
több mint 12 éve
davekid 349 — Go Big Red
ork. bar mostansag nagyon hallgat.

fejbol hirtelen:

white sox: jomagam
yankees: darksun, matt, (joci)
tigers: joci
red sox: grafi
mets: marci
rockies: haromt, filip, TheMileHighCity
mariners: fetomy, davekid
indians: vokey
orioles: robiroboter
cubs: escalade, shawn
rays: tobias31
cardinals: rammer
diamondbacks: fucu
phillies: rajna ha nem tévedek
miami: shawn
athletics: zavi27
akit kihagytam, irja hozza magat a listahoz.Mikey
Ha nem tévedekShawn84

FOLLOW @davekid12
https://twitter.com/#!/davekid12
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Tegnapi Braves@Mets, 2. teteje. Diaz már az 1-en. Heyward elüti, SS Tejada szedi össze, átlegyinti a labdát a 2.-ra Murphynek, aki már le is lép oldalra a bázisról, hogy az 1-re dobhassa, amikor Diaz elkezd becsúszni, a bázis mellé, Murphy lábára! Persze félreugrik, így a double play nem jön össze.
Az ekkora köcsögséget szokták "jutalmazni"? Mondjuk a liga, néhány tízezer dollárral?civilmanu
pont azért csúszott rá hogy ne legyen double play, kötelező így csúszni ilyen esetben, mert biztos, hogy leugatják a fejét utána a kispadon, ha nem. és ahogy Maka kolléga írta, minden meccsen van ilyen.Fucu
Na mondjuk tényleg, ha fair play-t akarok látni, nézzek krikettet, mi?civilmanu
Azért nem arról van szó, hogy késsel üldözi az infieldert... Csak úgy csúszhat rá, hogy még el tudja érni közben a bázist (tehát ha van ideje oldalra "menekülhet"), illetve a base mögött is szoktak rejtőzni, amikor nyilván a futónak nehéz kivitelezni az akadályozást.

több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Tegnapi Braves@Mets, 2. teteje. Diaz már az 1-en. Heyward elüti, SS Tejada szedi össze, átlegyinti a labdát a 2.-ra Murphynek, aki már le is lép oldalra a bázisról, hogy az 1-re dobhassa, amikor Diaz elkezd becsúszni, a bázis mellé, Murphy lábára! Persze félreugrik, így a double play nem jön össze.
Az ekkora köcsögséget szokták "jutalmazni"? Mondjuk a liga, néhány tízezer dollárral?civilmanu
te nem lennél nagy Ty Cobb fan 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tegnapi Braves@Mets, 2. teteje. Diaz már az 1-en. Heyward elüti, SS Tejada szedi össze, átlegyinti a labdát a 2.-ra Murphynek, aki már le is lép oldalra a bázisról, hogy az 1-re dobhassa, amikor Diaz elkezd becsúszni, a bázis mellé, Murphy lábára! Persze félreugrik, így a double play nem jön össze.
Az ekkora köcsögséget szokták "jutalmazni"? Mondjuk a liga, néhány tízezer dollárral?civilmanu
pont azért csúszott rá hogy ne legyen double play, kötelező így csúszni ilyen esetben, mert biztos, hogy leugatják a fejét utána a kispadon, ha nem. és ahogy Maka kolléga írta, minden meccsen van ilyen.Fucu
Na mondjuk tényleg, ha fair play-t akarok látni, nézzek krikettet, mi?civilmanu
ez van, hozzátartozik a játékhoz, mint a kesztyű a labda és az ütő 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter