Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Valaki nem tud egy működő streamet? Egyik meccshez se találtam még.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
na, őszültök? 😛

pff…

Pena stílusosan tért vissza a Rayshez…robiroboter
Kár hogy Chicagoban elég halvány volt magához képest.Shawn84
Pedig szerintem pont azt kapta a csapat, amit remélt. Nagyszerű védekezés, jó clubhouse veterán, rengeteg walk (karrierje során 2. sétált 100nál többet), 28 HR. Sosem lesz már normális átlagütő, de azon kívül hasznos majd minden téren. Ez a tavalyi szezonja pl egyes mutatók szerint jobb volt, mint Teixeiraé.

Ez az idei trend (próbáljuk a pályára tuszkolni a jó ütőinket, még ha nem is férnek el) egészen kriminális playeket fog még eredményezni.Escalade
Igazából bennem az maradt meg főleg, hogy sokszor mikor nagyon kellett volna nem tudott igazán hozzátenni. ettől még a csapat egyik legjobbja volt, de a tavalyi szezont semmi nem tudja megszépíteni...sajnos.

Este viszont nagy párharc lesz. Gio vs Cubs. Az egyik kedvenc pitcherem a kedvenc csapatom ellen. Azért remélem most az egyszer szétütjük 😛
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jöhet PM-ben a kérés mert a hétvégén szerintem ráérek.Matthew99
Nem kell olyan gyorsan, még meg akarom várni, hogy valóban be tud-e robbanni a kiszemeltem, hetek vagy hónapok kérdése is lehet. Nem akarok már előre túl nagy terhet rakni rá egy sig-gel. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
De durva. Ahogy végignéztem ezt az oldalt csak az általam készített aláírásokat láttam 😊Matthew99
Tervezem, hogy hamarosan kérni fogok még egyet, de nem mondom meg egyelőre kiről. 😉
TheMileHighCity
Már készül is... 😀 De nem értem igazán miért Jimenezről. Ő már nem Colorado játékos 😂

Jöhet PM-ben a kérés mert a hétvégén szerintem ráérek.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
na, őszültök? 😛

pff…

Pena stílusosan tért vissza a Rayshez…robiroboter
Kár hogy Chicagoban elég halvány volt magához képest.Shawn84
Pedig szerintem pont azt kapta a csapat, amit remélt. Nagyszerű védekezés, jó clubhouse veterán, rengeteg walk (karrierje során 2. sétált 100nál többet), 28 HR. Sosem lesz már normális átlagütő, de azon kívül hasznos majd minden téren. Ez a tavalyi szezonja pl egyes mutatók szerint jobb volt, mint Teixeiraé.

Ez az idei trend (próbáljuk a pályára tuszkolni a jó ütőinket, még ha nem is férnek el) egészen kriminális playeket fog még eredményezni.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
adam dunn tegnapi upper deckre kilott home runja karrierje 8. opening day home runja volt, ami ml rekord beallitas.
szinten 8 opening day home runnal rendelkezik ken griffey jr. es frank robinson.

tavaly is hr-nal nyitott adam, iden remelhetoleg a folytatas mas lesz.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
De durva. Ahogy végignéztem ezt az oldalt csak az általam készített aláírásokat láttam 😊Matthew99
Tervezem, hogy hamarosan kérni fogok még egyet, de nem mondom meg egyelőre kiről. 😉

Az MVP-favorit becsekkolt szolídan:
http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=20410107&topic_id=&c_id=mlb&tcid=tw_video_20410107

Sokan elzavartuk volna EYJR-t, de megint bizonyította, hogy elég csak időnként PR-ként beküldeni, mert a mezőny egyik legjobb futója, most is az agresszív baserunning-ja jelentette a győzelmet.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
De durva. Ahogy végignéztem ezt az oldalt csak az általam készített aláírásokat láttam 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Srácok, tényleg várunk bárkit szeretettel, aki írna a Play ball!ra, ahogy a podcastben is mondták a srácok, kicsit elfogytunk, szabad a pálya.

robiroboter@gmail.com
playballblog@gmail.com

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Semmi baj, Tobias az a lényeg, hogy észrevetted és használod. Csinálom DS. Remélem az nagyobb szerencsét hoz mint az enyém. Elég szar így kezdeni...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Úgy tudtam, hogy az ingyenes meccseket csak élőben lehet nézni. Ehhez képest most nézem a Padres@Dodgers meccset. 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
na, őszültök? 😛

pff…

Pena stílusosan tért vissza a Rayshez…robiroboter
Kár hogy Chicagoban elég halvány volt magához képest.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
A chicagoi különítménynek sok szeretettel: Ron Swanson vs Darryl Philbin H A T A L M A S

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És megint Pena! 😀

Hát így most már azt mondom, minden percét élveztem ennek a játéknak! 😊
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
na, őszültök? 😛

pff…

Pena stílusosan tért vissza a Rayshez…

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
HOUDINI!!!!!!!!!!
Futók a sarkokon, aztán 3K 😀
...
Nemsokára Enter Sandman. ... És az első BS az évben. 😐
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kis cidrivel a kilencedikben (2 run HR Pattonról) de behúzta az O's a Twins elleni sorozat első mecsét.

A Tropicanan a harmadik óta semmi izgalom? A Tampa bemutatja ma az egész bullpent?

Miguel Cabrera 2008 után tért vissza a hármasra. Még fura neki 😉





(via)robiroboter
Hát nem sok.


Mos kb. 20 percet itt izgultam, hogy Peralta dobjon már végre egy strikeout-ot, vagy legyen már végre valami 😊

Bullpen terén meg már csak ketten vannak 😊
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Kis cidrivel a kilencedikben (2 run HR Pattonról) de behúzta az O's a Twins elleni sorozat első mecsét.

A Tropicanan a harmadik óta semmi izgalom? A Tampa bemutatja ma az egész bullpent?

Miguel Cabrera 2008 után tért vissza a hármasra. Még fura neki 😉





(via)

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát igen.

Eddig dobált Shields. Most már J.P Howell dobál.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát egyik pitcher-nek sem akar ez az opening day összejönni.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Bill Mrray tegnapi, meccs előtti magánszáma: http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=20387509&source=MLB&c_id=chc&tcid=facebook_embedded_player&gid=2012_04_05_wasmlb_chnmlb_1Shawn84
Legnagyobb arc 😊 7th inning stretch alatt is lazán nyomta.
DS!Darksun3
Jim Belushival csinálhatnának már egy Cubsos vígjátékot. Az elmúlt 100 év úgyis vicces volt 😀
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
@MLB.tv előfizetők: nálatok is baromi lassan (~10mp) vált HD-re ha többképes módban kapcsolgattok a meccsek között, vagy az én gépemen van a gikszer?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Tényleg Matthew! A PM-et megkaptad, amit küldtem?
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bill Mrray tegnapi, meccs előtti magánszáma: http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=20387509&source=MLB&c_id=chc&tcid=facebook_embedded_player&gid=2012_04_05_wasmlb_chnmlb_1Shawn84
Legnagyobb arc 😊 7th inning stretch alatt is lazán nyomta.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt hiszem ezt az aláírást Matthew készítette neked!
Csak a folytatás is ilyen legyen.

Carlos Pena Grand Slam!

Yankees-Rays 2-4Tobias31
Shawn84
Igen, csak sajnos eddig nem vettem észre 😕

Szoknom kell még a fórumot.

Most köszöntem meg neki!