Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Van a neighbourhood play és van, amit az imént csinált a Braves. Pastornicky jobb lába, amivel ugye elvileg érintette a bázist, már a bal lába mögött volt, mikor a labda elérte a kesztyűjét.

Na de mindegy, ByrdakMania!! 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Tud valaki olyan oldalt, ahol jó minőségű MLB streamek szoktak lenni?Shawn84
http://www.freefootball.org/baseball.phprobiroboter
Köszi
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Tud valaki olyan oldalt, ahol jó minőségű MLB streamek szoktak lenni?Shawn84
http://www.freefootball.org/baseball.php

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Jól kezdődik a szezon a Wrigleyn! Bill Murray hazafutást csinált a First Pitch előtt. Mikor beért, hanyatt feküdt és örült magának. Nagyon nagy volt! 😀

Szerk: Santana közben elég jól nyomja a Citi Fielden. Az ötödikben vannak és csak egyszer ütötték meg, de van már 5 Strikeoutja is. Remélem egyben marad a faszi az egész szezon alatt.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Tud valaki olyan oldalt, ahol jó minőségű MLB streamek szoktak lenni?
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
végre kezdődik,hosszú volt a várakozás de túléltük

PLAY BALL


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Elég fos produkció volt ez a Marlinstól így elsőre. Fielding is,batting is szar volt. Johnson se volt éppen jó. Lesz itt még agyvérzése Ozzineak bőven. 😀
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Nem hiába vágták be az után a labda után Ozziet. Szerintem az első agyvérzése meg volt Miami színekben 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Fonzi cleanup jobbkezes ellen... 😊 Az kemény azért, reméltem ezt csak leftyk ellen kell majd elviselni.

Cserébe tegnap megtörtént a lehetetlen, és kiszúrtam egy kezdő LFt, aki helyére beküldeném Sorianot védekezni az utolsó inningekben. LoMo valami tragédia. Darabos, pocsék dobások és rossz lábmunka. Szép kis baloldal van Miamiban...Escalade
Hanley-nek azért voltak szép pillanatai az első meccsén, szerintem vele nem lesz gond (sajnos). LoMo viszont mindig is katasztrófa volt, remélem ütésben is marad ott, ahol tavaly volt, mert akkor csak twitteren erősítés a Marlinsnak.Rajna
Azért az a Hanley-Reyes között átcsorgó labdta több volt, mint csúnya. Ramirez papíron főleg a keményen rálőtt labdákban fog szenvedni (geller+reakció), ilyen pedig nem volt. Karja és "range"-e simán van a poszthoz.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Fonzi cleanup jobbkezes ellen... 😊 Az kemény azért, reméltem ezt csak leftyk ellen kell majd elviselni.

Cserébe tegnap megtörtént a lehetetlen, és kiszúrtam egy kezdő LFt, aki helyére beküldeném Sorianot védekezni az utolsó inningekben. LoMo valami tragédia. Darabos, pocsék dobások és rossz lábmunka. Szép kis baloldal van Miamiban...Escalade
Hanley-nek azért voltak szép pillanatai az első meccsén, szerintem vele nem lesz gond (sajnos). LoMo viszont mindig is katasztrófa volt, remélem ütésben is marad ott, ahol tavaly volt, mert akkor csak twitteren erősítés a Marlinsnak.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Fonzi cleanup jobbkezes ellen... 😊 Az kemény azért, reméltem ezt csak leftyk ellen kell majd elviselni.

Cserébe tegnap megtörtént a lehetetlen, és kiszúrtam egy kezdő LFt, aki helyére beküldeném Sorianot védekezni az utolsó inningekben. LoMo valami tragédia. Darabos, pocsék dobások és rossz lábmunka. Szép kis baloldal van Miamiban...

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Azt tudtam, hogy miért van ott (vagyis az ESPN-esek megmondták 😀). Lehet szó akár a legádázabb ellenségemről is, ha ilyen rossz állapotban van, ilyen "parádét" még neki sem kívánnék. Rossz volt nézni.marci
Azoknak írtam, akik lemaradtak róla. De minden cikkben "dícsérik" Jeffrey Loria csodálatos emberségét. Nagyon gáz volt.robiroboter
ja igen, az jogos, mert semmi contextet nem írtam. 😊
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Azt tudtam, hogy miért van ott (vagyis az ESPN-esek megmondták 😀). Lehet szó akár a legádázabb ellenségemről is, ha ilyen rossz állapotban van, ilyen "parádét" még neki sem kívánnék. Rossz volt nézni.marci
Azoknak írtam, akik lemaradtak róla. De minden cikkben "dícsérik" Jeffrey Loria csodálatos emberségét. Nagyon gáz volt.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A Legnagyobb tiszteletét teszi a marlins parkban 😊Joci
bőven elég lett volna egy inningre beültetni a tulaj páholyába, és egy inningszünetben köszönteni. ez így borzalmas volt, a közönség is ledöbbent.marci
Muhammad Ali vs. Sonny Liston on February 25, 1964, in Miami Beach, Florida - ez volt Ali első címe, ennek szólt a riszpekt (már ha valaki nem látta, és nem jön le ki volt a Legnagyobb 😉robiroboter
Azt tudtam, hogy miért van ott (vagyis az ESPN-esek megmondták 😀). Lehet szó akár a legádázabb ellenségemről is, ha ilyen rossz állapotban van, ilyen "parádét" még neki sem kívánnék. Rossz volt nézni.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!


A tegnapi meccs egyik legviccesebb pillanata 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
...Under the terms of Cabrera's new contract, he is scheduled to make $16.5 million combined over the 2013-14 seasons, earning a $6.5 million salary in '13 and then $10 million in '14, which would have been his first free-agent year. The shortstop's '12 salary of $4.55 million -- agreed upon in January to avoid the arbitration process -- remains unchanged.
...Asked if he would have preferred an even longer deal, Cabrera smiled.
"Yeah," said the shortstop.
When a reporter asked if a 10-year deal would have been better, the shortstop laughed.
"Why not?" Cabrera said. "This is the team I want to be with for my whole career." :cool:Vokey
->deadline trade 😛

több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
...Under the terms of Cabrera's new contract, he is scheduled to make $16.5 million combined over the 2013-14 seasons, earning a $6.5 million salary in '13 and then $10 million in '14, which would have been his first free-agent year. The shortstop's '12 salary of $4.55 million -- agreed upon in January to avoid the arbitration process -- remains unchanged.
...Asked if he would have preferred an even longer deal, Cabrera smiled.
"Yeah," said the shortstop.
When a reporter asked if a 10-year deal would have been better, the shortstop laughed.
"Why not?" Cabrera said. "This is the team I want to be with for my whole career." :cool:
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
A Legnagyobb tiszteletét teszi a marlins parkban 😊Joci
bőven elég lett volna egy inningre beültetni a tulaj páholyába, és egy inningszünetben köszönteni. ez így borzalmas volt, a közönség is ledöbbent.marci
Muhammad Ali vs. Sonny Liston on February 25, 1964, in Miami Beach, Florida - ez volt Ali első címe, ennek szólt a riszpekt (már ha valaki nem látta, és nem jön le ki volt a Legnagyobb 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A Legnagyobb tiszteletét teszi a marlins parkban 😊Joci
bőven elég lett volna egy inningre beültetni a tulaj páholyába, és egy inningszünetben köszönteni. ez így borzalmas volt, a közönség is ledöbbent.
több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
szezonban lesznek megint reklámok? jippi. egyrészt könnyebb ébren maradni, ugye nem csak egyszeri alkalom…

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
A Legnagyobb tiszteletét teszi a marlins parkban 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Joey Votto kapott egy monster extensiont. 10 év, 225 millió. :omarci
És ő ennyire jó?szaba
Hát, MVP volt 2010-ben, meg biztos bitang jó lesz még 4-5 évig. De agymenés ez a szerződés. 2013 után lett volna csak free agent, ez meg olyan szerződés, amit most FA-ként kapott volna.

Két ötletem van: 1) a tulaj mondta a GM-nek, hogy a pénz nem számít, csak tartsuk meg; 2) a GM nem tervez 5-6 évnél tovább maradni, célja egy-két pennant, esetleg WS-győzelem, aztán megy a Bahamákra, a szerződés vége okozzon másnak fejfájást. Vagy egyik vagy mindkettő.marci
Szerintem rettegnek az hatalmas tévés dealektől/tulajváltásoktól, és úgy gondolkodtak, hogy Votto 2013-ban az elsőszámú FA lett volna a piacon, és ennyiért nem lehetett volna megtartani. De még így is rohadt hosszú a szerződés.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Jon Niese kapott egy 5+2 éves hosszabbítást 25,5 millióért (opciókkal 46 millió). Akár jelzés a Wilponok részéről, hogy azért nincs akkora anyagi gebasz, akár csak sima szakmai döntés, pacsi érte. 😊
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Joey Votto kapott egy monster extensiont. 10 év, 225 millió. :omarci
És ő ennyire jó?szaba
Hát, MVP volt 2010-ben, meg biztos bitang jó lesz még 4-5 évig. De agymenés ez a szerződés. 2013 után lett volna csak free agent, ez meg olyan szerződés, amit most FA-ként kapott volna.

Két ötletem van: 1) a tulaj mondta a GM-nek, hogy a pénz nem számít, csak tartsuk meg; 2) a GM nem tervez 5-6 évnél tovább maradni, célja egy-két pennant, esetleg WS-győzelem, aztán megy a Bahamákra, a szerződés vége okozzon másnak fejfájást. Vagy egyik vagy mindkettő.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Joey Votto kapott egy monster extensiont. 10 év, 225 millió. :omarci
És ő ennyire jó?