Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fetomy, mit szólsz hozzá, hogy Vargas kezd a 3. meccsen és Felix a 4-en? Szerinted direkt ez volt a cél, hogy a home openeren legyen King Court, vagy más az indoka? 😊

Guti állítólag már edz, jó lenne, ha minél előbb játszhatna, mert ha a támadóoldalon nem is várok tőle idén se világmegváltó szezont, a védelemben elég meleg Saunders-szel. Figgins szerintem AAA lesz májusra, a spring trainingben is nulla, egyedül az tartja a keretben, hogy infield/outfield játékos.Maka
Hopp, el is felejtettem, hogy nem vagyok itt only M's fan 😊

Őszintén szólva nem volt még időm annyira belemerülni a baseballba, hogy feltétlenül 100%-ra átlássam az ilyen döntések értelmét, viszont kétségkívül eléggé nyilvánvalónak tűnik, hogy szimplán ezért cserélődtek fel 😊 Legalábbis az a stílusos indítás, ahol nem egy no2-3... Picserrel startolunk, hanem csakis a King-el, főleg hogy most még az is mindegy, hogy eredménybeli következményektől kelljen tartani. Ha én ott élnék, el is várnám, hogy a home opener az legyen az ászé 😊

A tavalyi aug-sep időszak, amit láttam arról győzött meg, hogy ez a Saunders jobb, ha nem játszik. Guti se egy nagy ütő, de MS se, viszont utóbbi kifejezetten hát hogy is mondjam, darabosnak tűnik ahhoz, hogy OF-ként zúzzon. Figginset meg nem sokat láttam, de én úgy gondolom, hogy egész pofás fiatal gárdánk van, akik közül többet inkább beraknék. 3B-re pl. Seager nekem egyik mondhatni kedvencem, sokkal inkább őt nyomatnám. Főleg, hogy nagyon bíztató dolgokat művelt, főleg augusztusban. Smoak/Carp-Ackley-Ryan-Seager IF sorral és Ichiro-Guti-Wells OF-el lennék én elégedett kezdésnek.

Picserekből ahogy nézem King-Vargas-Noési-Beavan-Milwood lesz, elsősorban imádom, hogy Furbush kikerült, másodsorban pedig remélem, hogy Vargas és Beavan fel tud nőni kezdőnek olyan szempontból, hogy kicsit konzisztensebbek lesznek. Noési és Milwood mondjuk nekem sötét folt, de idén úgyis az előbbi hármason kell legyen a hangsúly, meg hát mondjuk Furbusht alulmúlni talán nem lesznek képesek 😊.
Nagy reményt nem fűzök a jelenlegi starting rotationhöz, csak annyit remélek, hogy nem lesz úgy mint tavaly, hogy amikor jó a picsing, szar a batting, amikor meg utóbbi jó, akkor eresztenek le a P-k és szépen kapunk ki állandóan..
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
engem yankeeshez lehet írni, de igazából most fogom jobban követni az eredményeket! eddig csak távolról figyeltem az mlb-tcsebi
Elhiheted mi se vagyunk sokkal közelebb... 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 570 — Lucas Scott
engem yankeeshez lehet írni, de igazából most fogom jobban követni az eredményeket! eddig csak távolról figyeltem az mlb-t

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem lett komoly sérülés a szerencsének köszönhetően. Öt nappal az opening day előtt egy ilyen aljas húzás, felfoghatatlan, kibaszott nagy patkány viselkedés volt, főleg hogy utána még Tulo-t okolta a balhéért, hiszen visszaszólt neki a HBP után, hogy merte a szemét. Nem lehetett látni az esetet, de mindenki a világ legegyértelműbb szándékosságáról beszélt, Guthrie szerint már amikor a catcher jelzett a dobás előtt, akkor lehett érezni, hogy valami készül. Az egész csapat csalódott benne és mindenki egy emberként haragszik rá. Mocskos kis köcsög, múltkor is kikezdte már a csapatot a sajtóban, holott tavaly mindenki a seggét nyalva kérdezgette, hogy mi a baj, miért nem megy, mit segíthetünk, de a válasz csak 'nothing' volt. Hát, akkor rohadj meg, ahol vagy. Eddig sok sikert kívántam volna neki és örültem, hogy egy viszonylag szimpatikus csapatba ment, ezek után biztos, hogy minden erőmmel ellene és a gerinctelen patkány Indians ellen leszek, legyenek csak minél szarabbak. Mocskos ohiói földműves parasztoktól mit várna az ember, remélem még tíz évig a liga szégyene lesznek.

Na, tényleg közel a szezon, felvettem a ritmust. 😀TheMileHighCity
Ezt igazolhatjuk... 😊

Amúgy itt van róla videó. Szerintem is görénység volt, nem mellesleg pedig mérhetetlenül ostoba dolog. Az eltiltása kérdéses, mivel csak ez a videó van, és az bíró nem szórta ki (= nem minősítette szándékosnak, igaz 3 emberes crew volt, nem figyelmeztették őket erre a rossz kapcsolatra, és az egyetlen MLB umpire a 2esen volt), cserébe Selig a helyszínen nézte végig... Érdekes lesz ez még.

több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Fetomy, mit szólsz hozzá, hogy Vargas kezd a 3. meccsen és Felix a 4-en? Szerinted direkt ez volt a cél, hogy a home openeren legyen King Court, vagy más az indoka? 😊

Guti állítólag már edz, jó lenne, ha minél előbb játszhatna, mert ha a támadóoldalon nem is várok tőle idén se világmegváltó szezont, a védelemben elég meleg Saunders-szel. Figgins szerintem AAA lesz májusra, a spring trainingben is nulla, egyedül az tartja a keretben, hogy infield/outfield játékos.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
..ezek után biztos, hogy minden erőmmel ellene és a gerinctelen patkány Indians ellen leszek, legyenek csak minél szarabbak. Mocskos ohiói földműves parasztoktól mit várna az ember, remélem még tíz évig a liga szégyene lesznek.TheMileHighCity
Köszönjük.. ha jól emlékszem, Cleveland volt a 'második otthonod'.. 😕

Eközben:
"The Indians reached agreement with Asdrubal Cabrera on a two-year extension,
the deal is reportedly worth $16.5 million." :cool:
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mocskos ohiói földműves parasztoktól mit várna az ember, remélem még tíz évig a liga szégyene lesznek.
TheMileHighCity
Mert Coloradóban még jófiú volt, de Ohióban gyorsban megrontották 😛

több mint 12 éve
robiroboter 2 065 — Let's go O's!
Play ball! poszt: Egy kicsit hosszabban a Dodgers üzletről.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nem lett komoly sérülés a szerencsének köszönhetően. Öt nappal az opening day előtt egy ilyen aljas húzás, felfoghatatlan, kibaszott nagy patkány viselkedés volt, főleg hogy utána még Tulo-t okolta a balhéért, hiszen visszaszólt neki a HBP után, hogy merte a szemét. Nem lehetett látni az esetet, de mindenki a világ legegyértelműbb szándékosságáról beszélt, Guthrie szerint már amikor a catcher jelzett a dobás előtt, akkor lehett érezni, hogy valami készül. Az egész csapat csalódott benne és mindenki egy emberként haragszik rá. Mocskos kis köcsög, múltkor is kikezdte már a csapatot a sajtóban, holott tavaly mindenki a seggét nyalva kérdezgette, hogy mi a baj, miért nem megy, mit segíthetünk, de a válasz csak 'nothing' volt. Hát, akkor rohadj meg, ahol vagy. Eddig sok sikert kívántam volna neki és örültem, hogy egy viszonylag szimpatikus csapatba ment, ezek után biztos, hogy minden erőmmel ellene és a gerinctelen patkány Indians ellen leszek, legyenek csak minél szarabbak. Mocskos ohiói földműves parasztoktól mit várna az ember, remélem még tíz évig a liga szégyene lesznek.

Na, tényleg közel a szezon, felvettem a ritmust. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
gsn 3 548
Ubaldo direkt megdobta Tulo-t, aki most megy röntgenre, a bal könyökét találta el...

Csodás, hogy ekkora paraszt lett belőle.......StormST
Ez van, amikor a menedzsment képtelen arra, hogy a döntéseivel ne állítsa fejre a csapatot, és olyan konfliktus magját vesse el, ami még akkor sem szűnik meg, amikor a játékosok már máshol szerepelnek. Ubaldonak az volt a baja, hogy Tulo megkapta a 140 millióját, CarGo a 80-at, őt meg leköpték. 😀 A játékosok pedig vannak olyan idióták, hogy utólag médiaháborút vívnak a témáról. Szerintem csak saját magának köszönheti a csapatvezetés is, Tulowitzki is, na meg majd Ubaldo is az eltiltását.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Ubaldo direkt megdobta Tulo-t, aki most megy röntgenre, a bal könyökét találta el...

Csodás, hogy ekkora paraszt lett belőle.......



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
halali, hogy viciedo meg egy soft line drive elkapasakor is csetlik-botlik. 😂
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
6-man rotation?Mikey
Nem, Dice-K nincs, jó, ha a szezon közepére felépül a Tommy Johnból.marci
My mistake. 😊 Nem tudom hogy maradt benne.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
és az év végén is a Metsben lesz?Ork
Nagyon valószínű. Túl sokat keres ahhoz 2013-ban, hogy valaki bevállalja; még ha jó idényt is fut majd, nagy kockázatot jelent.
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
és az év végén is a Metsben lesz?
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Santana fog kezdeni a Metsben az Opening Dayen. Mit gondolsz marci bírni fogja az egész évet? És hogy fog muzsikálni?Matthew99
Fogalmam sincs, de szerintem van ok a bizakodásra. Nagyon óvatosan fognak vele bánni, korlátozott pitch count, extra nap, amikor csak lehet. Most tavasszal semmi panasza nem volt, én optimista vagyok, hogy 150-170 inninget le tud hozni. És ha játszik, akkor még mindig átlag feletti lesz, mert továbbra is remek a changeupja.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
6-man rotation?Mikey
Nem, Dice-K nincs, jó, ha a szezon közepére felépül a Tommy Johnból.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
6-man rotation?
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nálunk is elkelt az utolsó 2 hely sorsa a pitchereknél. Bard és Doubront lettek a befutók.
Íme a sor:
1. J. Lester
2. J. Beckett
3. C. Buchholz
4. F. Doubront
5. D. Bard
6. D. Matsuzaka
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Bővebb Rockies roster review:
http://denversports.blog.hu/2012/04/01/rockies_szezonkezdes_2012_1_resz

Péntektől kezdődik a szezon. Fél év alatt kipihentem a tavalyi sérelmeket, és újra elég erősnek érzem magam a következő fél év mindennapos őrületéhez. Reszkessen minden csaló ellenfél. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Santana fog kezdeni a Metsben az Opening Dayen. Mit gondolsz marci bírni fogja az egész évet? És hogy fog muzsikálni?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Amellett, hogy szívem szerint azt mondanám, hogy szívja csak meg a k.csög Yanks ha már ellopta, de igazából bírom a csókát, és tudom, hogy be is fog válni.
Egyébként szerintem az is belejátszhat a rossz kezdésbe, hogy azért egy iszonyat stabil helye volt az M's-nél, ráadásul semmi nyomás nem volt rajta, hiszen alapból közünk nem lehetett valami eredményhez, míg azért a Yanksnél más a dobók szintje, más a csapat szintje, ráadásul azért fizettek is érte rendesen.. Szerintem csak idő kell neki, hogy önbizalmat szerezzen, hogy átszokjon az egész szintre úgymond és nyilván a sérüléséből is ki kell még jöjjön. Fog ő még örömet okozni nektek 😛
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szerintem is teljesítményfüggő lesz, el fog telni annyi idő Pineda visszatéréséig, hogy értelme legyen teljesítmény alapján dönteni. Lehet, hogy pesszimista vagyok, de sztem simán 1 hónap is eltelhet, mire Pineda visszatér, rendbe kell tenni a mozgását (és ezt sztem AAA-ben fogják), mert egyrészt hipp-hopp eltűnt 5 mph a fastballjából (hátha sikerül visszahozni), másrészt a vállfájdalma is valószínűleg azért keletkezett, mert a vesztett sebességet akarta visszahozni azzal, hogy erősebben dobott (ezt mindenképpen meg kell szüntetni).marci
Több gond is volt vele (véletlenül cut mozgása volt a fastballoknak, amivel a pontatlanságát is elvesztette, mellé jött a sebességvesztés illetve a secondary stuff lapossága), a Yankees csak remélheti, hogy mindegyik a fájó karhoz fűződött.Escalade
Akkor bőven van mit csiszolni, lehet, hogy nem csak a mozgás, hanem a grip sem volt jó.marci
Simán előfordulhat az is, hogy a sérült válla miatt máshonnan engedte el a labdát, hogy kevésbé fájjon, és ezért is mozgott máshogy a labda (ami még a 4-5 mph-s fastballhiányt is magyarázhatja). Mindenesetre nem kezdődik jól a Yankee pályafutása, eddig is nagy volt a nyomás rajta, viszont ha még mellé Montero és Noesi jól kezd....

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szerintem is teljesítményfüggő lesz, el fog telni annyi idő Pineda visszatéréséig, hogy értelme legyen teljesítmény alapján dönteni. Lehet, hogy pesszimista vagyok, de sztem simán 1 hónap is eltelhet, mire Pineda visszatér, rendbe kell tenni a mozgását (és ezt sztem AAA-ben fogják), mert egyrészt hipp-hopp eltűnt 5 mph a fastballjából (hátha sikerül visszahozni), másrészt a vállfájdalma is valószínűleg azért keletkezett, mert a vesztett sebességet akarta visszahozni azzal, hogy erősebben dobott (ezt mindenképpen meg kell szüntetni).marci
Több gond is volt vele (véletlenül cut mozgása volt a fastballoknak, amivel a pontatlanságát is elvesztette, mellé jött a sebességvesztés illetve a secondary stuff lapossága), a Yankees csak remélheti, hogy mindegyik a fájó karhoz fűződött.Escalade
Akkor bőven van mit csiszolni, lehet, hogy nem csak a mozgás, hanem a grip sem volt jó.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Amennyire én tudom, Pineda, Garcia vagy Hughes lehet bullpen is, Nova, vagy Pineda lehet AAA is. De ez Pineda sérülésének a kiderülése előtt volt még, valamint Pettitte visszatérése esetén. Egyelőre az van, amit Matt is írt: CC - Kuroda - Hughes - Nova - Freddy G. a kezdő ötös. Aztán majd kiderül, mi sül ki belőle később. 😊
Hajrá Yankees
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/