A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 941 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
robiroboter 2 064 — Let's go O's!
De ahhoz nem kell előfizetni semmilyen csomagra? Mennyi ilyen ingyenes meccs szokott lenni?Shawn84
Nem, csak lesz egy MLB.com logined, ahol beállíthatod a kedvenc csapatodat, feliratkozhatsz hírlevelekre, stb. Aztán ha úgy gondolod, társítasz hozzá egy MLB.tv előfizetést.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De ahhoz nem kell előfizetni semmilyen csomagra? Mennyi ilyen ingyenes meccs szokott lenni?Shawn84
nem kell, az sima regisztráció 😊
naponta 1, random időben és csapatok, de úgy vettem észre, hogy inkább a kevésbé mainstreameket erőltetik, tehát Mariners heti 1 becsúszik, Yankeest meg talán nem is láttam még.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
De ahhoz nem kell előfizetni semmilyen csomagra? Mennyi ilyen ingyenes meccs szokott lenni?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
igy van.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha jól emlékszem igen, mikor elkezdenéd nézni, kéri hogy jelentkezz be.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Holnap 11-kor kezdődik is a szezon. Ha szerencsém lesz még tudom is nézni valamilyen streamen.Shawn84
délben kezdődik, first pitch 12:10-kormarci
de kapják be a tököm, hogy nem tudták mlb.tv-n free-nek berakni :/fetomy
Ahhoz kell regelni, hogy azt tudjam nézni? Már hogy a Free meccseket.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Holnap 11-kor kezdődik is a szezon. Ha szerencsém lesz még tudom is nézni valamilyen streamen.Shawn84
délben kezdődik, first pitch 12:10-kormarci
de kapják be a tököm, hogy nem tudták mlb.tv-n free-nek berakni :/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
The Dodgers will be sold for $2 billion to a group that includes Magic Johnson and Stan Kasten. - mlb.com

edit: a sports illustrated 67-95-os mutatot josol a soxnak szezon vegere. 😂
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Holnap 11-kor kezdődik is a szezon. Ha szerencsém lesz még tudom is nézni valamilyen streamen.Shawn84
délben kezdődik, first pitch 12:10-kor
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Holnap 11-kor kezdődik is a szezon. Ha szerencsém lesz még tudom is nézni valamilyen streamen.Shawn84
Alig varom, este mar toltom is le, elso igazi MLB alapszakasz meccsem lesz. 😊
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Holnap 11-kor kezdődik is a szezon. Ha szerencsém lesz még tudom is nézni valamilyen streamen.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
masodjara es utolso elotti alkalommal promozom a blogom, de most miert ne, masok is megteszik.
Spring Training szösszenetek #7
fokent az opening day starterrol, valamint a 23-25. roster helyekert kuzdokrol par szoban.

9 nap!
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Pont jókor kezdtem el nézni a Tribe elleni meccsünket. 0-2-ről 3-2 ide..Shawn84
Jó választás volt :cool: , attól tartok, valami nagyon hasonló teljesítmény várható Clevelandben a Spring befejeztével is...
Megint.. :rolleyes:Vokey
Küldjétek be a bogarakat minden meccsre. :cool:
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Pont jókor kezdtem el nézni a Tribe elleni meccsünket. 0-2-ről 3-2 ide..Shawn84
Jó választás volt :cool: , attól tartok, valami nagyon hasonló teljesítmény várható Clevelandben a Spring befejeztével is...
Megint.. :rolleyes:
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Pont jókor kezdtem el nézni a Tribe elleni meccsünket. 0-2-ről 3-2 ide, megtaláltuk az ütőformát is, Mather meg olyat mentett megint, hogy hihetetlen. Rodrigo Lopezen meg látszik miért is megy egy hét múlva Iowába.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Meg az óvadék megállapításánál azt is figyelembe veszik, hogy mennyi pénze van az illetőnek. Egy csóró pitiáner bűnözőnek a 10K is rettentő sok.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nagy igazolás volt.
Teljesen keresztülhúzza a Reds bullpen terveit, Aroldis így gondolom marad, Marshall closer (amíg el nem veszti a posztot...)Jakehomer
Azt olvasom (nem hivatalos nyilatkozat, inkább riporterek idézik a név nélkül nyilatkozó forrásaikat), hogy továbbra is megy a Chapman->rotáció terv (gondolom főleg Jocketty részéről, Dusty nyilván jobban örülne annak, ha nem AAA-be menne kezdeni a kubai, hanem be a bullpenbe).

Matt Bush, korábbi 1/1 vmikor a héten le lett tartóztatva DUI miatt; az óvadék 1 millió dollár. 😀marci
Aztakúrva. Gyílkossági ügyben kevesebb szokott lenni.Shawn84
Ja, ölég nagy. Igaz, nem "csak" DUI.

"driving under the influence, leaving the scene of a crash involving property damage, failure to stop and remain at a crash involving an injury, driving with a suspended license and DUI with serious bodily injury to another."
http://hardballtalk.nbcsports.com/2012/03/24/matt-bushs-bail-set-for-1-015-million/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Ryan Madsonnak tommy johnja lesz. Komoly érvágás a Redsnek és pláne Madsonnak, mert így 2013-ban megint rövid szerződést fog kapni és leghamarabb 2013 után kaphatja meg a nagy szerződést, amire szerintem már idén számított.marci
Nagy igazolás volt.
Teljesen keresztülhúzza a Reds bullpen terveit, Aroldis így gondolom marad, Marshall closer (amíg el nem veszti a posztot...)Jakehomer
Azt olvasom (nem hivatalos nyilatkozat, inkább riporterek idézik a név nélkül nyilatkozó forrásaikat), hogy továbbra is megy a Chapman->rotáció terv (gondolom főleg Jocketty részéről, Dusty nyilván jobban örülne annak, ha nem AAA-be menne kezdeni a kubai, hanem be a bullpenbe).

Matt Bush, korábbi 1/1 vmikor a héten le lett tartóztatva DUI miatt; az óvadék 1 millió dollár. 😀marci
Aztakúrva. Gyílkossági ügyben kevesebb szokott lenni.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Chapman.

http://www.youtube.com/watch?v=JSjdn8JK6-UMatthew99
Na pont rá gondoltam. 2K12-ben 109 mérföldes labdákat dobott. Ezért is érdekelt a dolog 😊
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ryan Madsonnak tommy johnja lesz. Komoly érvágás a Redsnek és pláne Madsonnak, mert így 2013-ban megint rövid szerződést fog kapni és leghamarabb 2013 után kaphatja meg a nagy szerződést, amire szerintem már idén számított.marci
Nagy igazolás volt.
Teljesen keresztülhúzza a Reds bullpen terveit, Aroldis így gondolom marad, Marshall closer (amíg el nem veszti a posztot...)Jakehomer
Azt olvasom (nem hivatalos nyilatkozat, inkább riporterek idézik a név nélkül nyilatkozó forrásaikat), hogy továbbra is megy a Chapman->rotáció terv (gondolom főleg Jocketty részéről, Dusty nyilván jobban örülne annak, ha nem AAA-be menne kezdeni a kubai, hanem be a bullpenbe).

Matt Bush, korábbi 1/1 vmikor a héten le lett tartóztatva DUI miatt; az óvadék 1 millió dollár. 😀
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Chapman.

http://www.youtube.com/watch?v=JSjdn8JK6-U


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Azt nem tudjátok, hogy jelenleg a dobok közül kinek a legerősebb a karja? Ki dobálja leggyorsabb Fastballokat?
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sajnálom Madson sérülését. Nagyon érdekes ez az idei Reds (bár Bruce és Votto is a bögyömben van), remélem hogy nem kezdődik már most el ez a sérüléshullám.
2012 bullpen, tavalyi ERA:
Logan Ondrusek RHP 3.23 ERA
Jose Arredondo RHP 3.23 ERA
Bill Bray LHP 2.98 ERA
Sam LeCure RHP 3.71 ERA
Nick Masset RHP 3.71 ERA
Sean Marshall LHP 2.26 ERA
Ryan Madson RHP 2.37 ARA

Ezzel együtt épp egy könnycseppet készültem eldörzsölni Madsonért Rosenthal cikkének olvasása alatt, amikor átváltottam (örök hiba) ezt a 8,5 millió dollárt egy padon ülő évért.

több mint 12 éve
robiroboter 2 064 — Let's go O's!
Szerintem jövő héten már lehet rá vadászni a torrentmozikban: Inside Fenway Park: An Icon at 100 – National Geographic Special

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 611 — Panthers fan
Ryan Madsonnak tommy johnja lesz. Komoly érvágás a Redsnek és pláne Madsonnak, mert így 2013-ban megint rövid szerződést fog kapni és leghamarabb 2013 után kaphatja meg a nagy szerződést, amire szerintem már idén számított.marci
Nagy igazolás volt.
Teljesen keresztülhúzza a Reds bullpen terveit, Aroldis így gondolom marad, Marshall closer (amíg el nem veszti a posztot...)

Tepper takarodj!