Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Szerintem is teljesítményfüggő lesz, el fog telni annyi idő Pineda visszatéréséig, hogy értelme legyen teljesítmény alapján dönteni. Lehet, hogy pesszimista vagyok, de sztem simán 1 hónap is eltelhet, mire Pineda visszatér, rendbe kell tenni a mozgását (és ezt sztem AAA-ben fogják), mert egyrészt hipp-hopp eltűnt 5 mph a fastballjából (hátha sikerül visszahozni), másrészt a vállfájdalma is valószínűleg azért keletkezett, mert a vesztett sebességet akarta visszahozni azzal, hogy erősebben dobott (ezt mindenképpen meg kell szüntetni).marci
Több gond is volt vele (véletlenül cut mozgása volt a fastballoknak, amivel a pontatlanságát is elvesztette, mellé jött a sebességvesztés illetve a secondary stuff lapossága), a Yankees csak remélheti, hogy mindegyik a fájó karhoz fűződött.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szerintem is teljesítményfüggő lesz, el fog telni annyi idő Pineda visszatéréséig, hogy értelme legyen teljesítmény alapján dönteni. Lehet, hogy pesszimista vagyok, de sztem simán 1 hónap is eltelhet, mire Pineda visszatér, rendbe kell tenni a mozgását (és ezt sztem AAA-ben fogják), mert egyrészt hipp-hopp eltűnt 5 mph a fastballjából (hátha sikerül visszahozni), másrészt a vállfájdalma is valószínűleg azért keletkezett, mert a vesztett sebességet akarta visszahozni azzal, hogy erősebben dobott (ezt mindenképpen meg kell szüntetni).
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Nem vagyok naprakész a csapattal kapcsolatban, de én vagy őt vagy Hughest jósolom annak függvényében ki hogy teljesít. Tavalyi Hughesnak nem éppen a legjobb szezonja volt (nem is kezdő volt hanem reliver), de megkapja a lehetőséget. De majd Darksun kijavít ha hülyeséget beszélek 😊 (Próbálom felvenni a ritmust és többet olvasni a csapatról, de még nagyon az elején vagyok és az angolom se perfect. Viszont a lelkesedés nálam is megvan, ahogy itt többeknél 😊 )


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
freddy helye mennyire tuti a rotationben? vagy majd o lesz az, aki megy, ha jon vissza pineda?
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Kilenc HR-t ütöttek a felek a Yankees- Astros meccsen, köztük kettőt Dante Bichette Jr. Az apja 4-szeres All-Star volt amíg a Rockiesban játszott és kapott egy Silver Sluggert is. A fiú beszállt Nunez helyére a 3-ara és két AB-ből lőttek a két HR-t. Mellette Cano, Gil és Ibanez volt még a tettes, aki sorozatban a 3. meccsén üti ki a labdát és 4 RBI-t hozott. Granderson és Tex is elég jó ütőformát mutat, jönnek a duplák szépen. Viszont Pineda 15 napos DL-re került a jobb vállával és itt is kezdi a szezont. Amíg vissza nem tér CC, Kuroda, Hughes, Nova, Garcia lesz a rotation.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Cubs rotáció:
1: Dempster
2: Garza
3: Samardzija
4: Volstad
5: Maholm

Első két meccs csemege párharc. Dempster vs Strasburg, Garza vs Gio Gonzalez
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
filip, a mai kezdo pitcheretekrol mit tudsz? reggel meg pomeranzet olvastam, mostanra viszont mar tbd urat irja a mlb.com.
több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Amilyen skizofrén vagyok, több embert is kiteszek a Rockies-táborban. 😛

Guthrie, Moyer, Nicasio, Chacin, Pomeranz rotation 😂

*valaki Dodgers-drukker is, pár éve vissza lettem oltva egy éppen aktuális elcsalt egymás elleni meccs után. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Shortstop is Orioles drukker bár ő rég volt itt. Fucu meg Cardinals.Matthew99
Úgy tudom Arizona forever, nem? 😊Shawn84
Én meg úgy, hogy Cardinals forever.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Cespedes megütötte az első hivatalos HR-jét az MLB-ben. Rajta kívül Reddick és Gomes is ütött egyet míg a másik oldalon Smoak így lett 4-1. Colon egy állat volt 8 inning alatt 3 ütés egy séta 6 K és a benyelt HR.Matthew99
Megnéztem mindkét meccset én is, első meccs nagyon jó volt végig, sajnos a hosszabításban Ackley, Ichiro döntött, de a második derbin már szép győzelem volt, go Athletics! Weeks és Colon nagyon tetszett! 😊 Kedvenc csapat Oakland lesz, de biztos jópárnak fogok még drukkolni, de ez majd a szezon alatt kialakul, ugyanis az első baseball évem lesz az idei.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Shortstop is Orioles drukker bár ő rég volt itt. Fucu meg Cardinals.Matthew99
Úgy tudom Arizona forever, nem? 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
price jo valasztas, ahogy a tampa is. kar, hogy a ket divat, akarom irni nagy mellett nincs sok eselyuk.

nekem fuld a kedvencem onnan, azzal, amekkorat jatszott tavaly a white sox ellen, kierdemelte minden elismeresemet.
meg mindig nem ertem, hogy kapta el azt a pierre altal elutott labdat...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
És szeretnél Priceról aláírást?Matthew99
Miazhogy!!!! 😀
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
És szeretnél Priceról aláírást?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
udv.
miert a tampa? miota?
ki a kedvenc? (jatekos)

hogy kepben legyunk. 😊Mikey
Már csak egymás baszogatása végett is 😛 😀

Én különben örülök, hogy van itt egy Tampa szurkoló is. Régóta kedvelem őket, még mikor szarok voltak már akkor is szurkoltam nekik.Shawn84
Hali!

Hogy miért a Tampa?

Hm. Jó kérdés. Talán az is közrejátszott, hogy 14 éves múlttal azért föl tudnak mutatni valamit. Sajnos az a fránya "World Series Champion"nem akar összejönni, talán majd idén... 😊

És valahogy mindegy egyes játékosának játékát kedvelem.

Egyébként 2010 óta rajongok a Baseball-ért, ekkor lettem Tampa szurkoló is.

Kedvenc játékosom: David Price (igaz ez a spring training nem sikerült neki a legjobban, nademajda regular season 😊
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Shortstop is Orioles drukker bár ő rég volt itt. Fucu meg Cardinals.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
filip = tmhc (masik forumos nickje)

cubs, na igen, miert felejtettem ki pont oket?! 😀Mikey
Meghagytad nekem az örömet, hogy én írhassam be 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
filip = tmhc (masik forumos nickje)

cubs, na igen, miert felejtettem ki pont oket?! 😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
ork. bar mostansag nagyon hallgat.

fejbol hirtelen:

white sox: jomagam
yankees: darksun, matt, (joci)
tigers: joci
red sox: grafi
mets: marci
rockies: haromt, filip, TheMileHighCity
mariners: fetomy
indians: vokey
orioles: robiroboter
cubs: escalade, shawn
rays: tobias31
cardinals: rammer
diamondbacks: fucu
phillies: rajna ha nem tévedek
miami: shawn
athletics: zavi27
akit kihagytam, irja hozza magat a listahoz.Mikey
Ha nem tévedek
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
ork. bar mostansag nagyon hallgat.

fejbol hirtelen:

white sox: en szamar elore
yankees: darksun, matt, (joci)
tigers: joci
red sox: grafi
mets: marci
rockies: haromt, filip
mariners: fetomy
indians: vokey
orioles: robiroboter

akit kihagytam, irja hozza magat a listahoz.
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
ja, de azert hal' istennek itt mindenki muveltebb annal, hogy ennyiben kimeruljon a tarsalgas.
meg a twins es tigers fanek is.
😀Mikey
Ki szurkol itt a Twinsnek?
Egyáltalán ki kinek szurkol? párat tudok, de aki tud azért írjon egy listát legyen szíves. Csak a tájékozódás kedvéért 😊
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
ja, de azert hal' istennek itt mindenki muveltebb annal, hogy ennyiben kimeruljon a tarsalgas.
meg a twins es tigers fanek is.
😀
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
udv.
miert a tampa? miota?
ki a kedvenc? (jatekos)

hogy kepben legyunk. 😊Mikey
Már csak egymás baszogatása végett is 😛 😀

Én különben örülök, hogy van itt egy Tampa szurkoló is. Régóta kedvelem őket, még mikor szarok voltak már akkor is szurkoltam nekik.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
udv.
miert a tampa? miota?
ki a kedvenc? (jatekos)

hogy kepben legyunk. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!

Csak nemrég csatlakoztam, nagyon örülök, hogy van egy Baseball fórum.

A 6-át már én is nagyon várom, izgalmasnak ígérkezik a Yankees ellen.