A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 941 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
az mennyire gyakori, hogy egy elozetesen a long reliever szerepkorert harcolonak tartott rookie 2 hettel a szezon kezdete elott elolepjen "titkos" closer kandidanssa a spring trainingben mutatott jatekanak hala?

hector santiagorol beszelek termeszetesen.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem tudok lázba jönni ezért a kvázi szezonkezdetért, vagyis közel sem annyira, mint amikor pár éve szintén Japánban kezdtek. Akkor úgy rémlik rendes, 3 meccses szériát játszottak és mintha jóval közelebb lett volna az amerikai idénynyitókhoz.

persze nagyon jó lesz magyar idő szerint délben meccset nézni. 😊marci
+1

de legalább elkezdődik 😉 hosszú volt a tél a WS hatodik meccse óta 😉robiroboter
Engem meg szimplán a Yankees szezonkezdet hoz lázba, a többi nem. 😊
...
Joba ilyetszól: júliusra már bevethető lesz 😂 Aztán Cashman letörte a szarvát nagyon gyorsan, és nyilatkozta, hogy esélytelen.
...
Ibanez HR-t ütött? 😮 Mi folyik itt? Szegény Freddy Garcia meg nagyon szeretne NY-ban maradni, előbb kijelentette, hogy akár a bullpen-ből is hajlandó lenne dobni, most meg virított egy nagyon laza 4.1 IP-t (1 H). Ennek ellenére már felajánlotta őt a Yankees a Miaminak. Kíváncsi leszek, hogy a szezont csíkosban kezdi-e.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ezen a hoftorent oldalon mennyit kell várni arra a validálásra?
több mint 12 éve
robiroboter 2 064 — Let's go O's!
D-Train első O's inningjében azonnal telepakolta a bázisokat sétákkal 😉

Wieters a hatodikban már a 6. RBI-nál tart 😊

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
egyebkent hol van az leirva, hogy csak a world series gyozelmeket lehet rairatni?
azt is lehet szepen stilusosan, hogy LOSERS 4 EVER.Mikey
Hát mondjuk azért szerintem 1 WS-t mi is nyerünk 100 év alatt 😛

Mi egyébként sem vesztünk, hanem altatunk 😉
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ryan Madsonnak tommy johnja lesz. Komoly érvágás a Redsnek és pláne Madsonnak, mert így 2013-ban megint rövid szerződést fog kapni és leghamarabb 2013 után kaphatja meg a nagy szerződést, amire szerintem már idén számított.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
egyebkent hol van az leirva, hogy csak a world series gyozelmeket lehet rairatni?
azt is lehet szepen stilusosan, hogy LOSERS 4 EVER.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
ripsz-ropsz már csak pár milliárd év 😊Joci
most mér, ha rárakatnám azokat a szezonokat mikor .500 fölött végeztünk, már 1 sor lehet kijönne... 😊fetomy
rá kéne rakatni Harang azon meccseit amikor könyörületből nem akart alázni,akkor triplán tele lenne az egész kívül-belülJoci
na azzalmeg az lenne a gond,hogy 2literes flakon se lenne elég 😀
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Ilyen bögrét rendelek majd Marinersben, amikor a hátulját ugyanígy ki lehet a bajnoki győzelmekkel tömni... 😊fetomy
ripsz-ropsz már csak pár milliárd év 😊Joci
most mér, ha rárakatnám azokat a szezonokat mikor .500 fölött végeztünk, már 1 sor lehet kijönne... 😊fetomy
rá kéne rakatni Harang azon meccseit amikor könyörületből nem akart alázni,akkor triplán tele lenne az egész kívül-belül


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ilyen bögrét rendelek majd Marinersben, amikor a hátulját ugyanígy ki lehet a bajnoki győzelmekkel tömni... 😊fetomy
ripsz-ropsz már csak pár milliárd év 😊Joci
most mér, ha rárakatnám azokat a szezonokat mikor .500 fölött végeztünk, már 1 sor lehet kijönne... 😊
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Ilyen bögrét rendelek majd Marinersben, amikor a hátulját ugyanígy ki lehet a bajnoki győzelmekkel tömni... 😊fetomy
ripsz-ropsz már csak pár milliárd év 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Ilyen bögrét rendelek majd Marinersben, amikor a hátulját ugyanígy ki lehet a bajnoki győzelmekkel tömni... 😊fetomy
Akkor én is fogok egy raklap Chicago Cubsosat 😀 Na jó, ha egy modern korit fel lehet rá rakni már akkor is. 😛
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ilyen bögrét rendelek majd Marinersben, amikor a hátulját ugyanígy ki lehet a bajnoki győzelmekkel tömni... 😊
több mint 12 éve
robiroboter 2 064 — Let's go O's!
A hatodik utolsó inningje elég volt 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hátha valaki ráizgul.... Matthewnak készült, de ő bal kezes, ezért készült egy tükrözött mintás is. Ez így rajtam maradt, ha érdekel valakit (vagy hasonló) az keressen PM-ben

több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem tudok lázba jönni ezért a kvázi szezonkezdetért, vagyis közel sem annyira, mint amikor pár éve szintén Japánban kezdtek. Akkor úgy rémlik rendes, 3 meccses szériát játszottak és mintha jóval közelebb lett volna az amerikai idénynyitókhoz.

persze nagyon jó lesz magyar idő szerint délben meccset nézni. 😊marci
+1

de legalább elkezdődik 😉 hosszú volt a tél a WS hatodik meccse óta 😉robiroboter
Mintha nem lett volna hetedik 😛
több mint 12 éve
robiroboter 2 064 — Let's go O's!
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem tudok lázba jönni ezért a kvázi szezonkezdetért, vagyis közel sem annyira, mint amikor pár éve szintén Japánban kezdtek. Akkor úgy rémlik rendes, 3 meccses szériát játszottak és mintha jóval közelebb lett volna az amerikai idénynyitókhoz.

persze nagyon jó lesz magyar idő szerint délben meccset nézni. 😊marci
+1

de legalább elkezdődik 😉 hosszú volt a tél a WS hatodik meccse óta 😉

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
Mikey büszke lehet, A.J. inside-the-park HR. A végére besavasodott de nagy futás volt 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én nem tudok lázba jönni ezért a kvázi szezonkezdetért, vagyis közel sem annyira, mint amikor pár éve szintén Japánban kezdtek. Akkor úgy rémlik rendes, 3 meccses szériát játszottak és mintha jóval közelebb lett volna az amerikai idénynyitókhoz.

persze nagyon jó lesz magyar idő szerint délben meccset nézni. 😊
több mint 12 éve
robiroboter 2 064 — Let's go O's!
Új poszt a Play ball!on: Négy nap és kezdődik…

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Kelvin De La Cruznak sűrű volt az elmúlt bő egy hónapja:
[list=*]
  • Kidobta a 40 fős keretből a Cleveland. (2/13)
  • Aprópénzért elcserélték a Texasba. (2/21)
  • A Texas aprópénzért visszacserélte. (3/15)
  • A Cleveland megint kidobta a 40 fősből. (3/21)
  • Waiveren elvitte a Detroit. (ma)
  • [/list]marci
    Sok szerepet ott sem fog kapni. :rolleyes:Vokey
    jaja, a Tigers is egyből AA-be küldte. 😊
    több mint 12 éve
    Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
    Mi lesz még itt? Az egyik széttöri magát a lépcsőn, a másikat a gyerek teszi taccsra. Be kell őket zárni gumiszobába?


    A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
    több mint 12 éve
    Darksun3 1 248 — Yankees fan
    Joba dislocated ankle, mert a gyerekével trambulinozott és leesett... Helló Pavano, nem is tudtam, hogy újra itt vagy... Valszeg egész szezonra kidőlt. Pedig a karja állítólag nagyon szépen gyógyult TJS-ből. 😕 Fakfakfak
    DS!

    DS!

    http://jenkikhaza.blogspot.hu/

    If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
    /Yogi Berra/
    több mint 12 éve
    Vokey 309 — LockOut-szökevény
    Kelvin De La Cruznak sűrű volt az elmúlt bő egy hónapja:
    [list=*]
  • Kidobta a 40 fős keretből a Cleveland. (2/13)
  • Aprópénzért elcserélték a Texasba. (2/21)
  • A Texas aprópénzért visszacserélte. (3/15)
  • A Cleveland megint kidobta a 40 fősből. (3/21)
  • Waiveren elvitte a Detroit. (ma)
  • [/list]marci
    Sok szerepet ott sem fog kapni. :rolleyes:
    több mint 12 éve
    marci Indianapolis Colts 1 023
    Kelvin De La Cruznak sűrű volt az elmúlt bő egy hónapja:
    [list=*]
  • Kidobta a 40 fős keretből a Cleveland. (2/13)
  • Aprópénzért elcserélték a Texasba. (2/21)
  • A Texas aprópénzért visszacserélte. (3/15)
  • A Cleveland megint kidobta a 40 fősből. (3/21)
  • Waiveren elvitte a Detroit. (ma)
  • [/list]