A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 940 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
robiroboter 2 064 — Let's go O's!
Kint a Play ball!-on a HBF Pubcast harmadik adása: http://playball.baseball.hu/2012/03/23/hbf-pubcast-3-2/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
nezzuk, mire mennek a sracok cy chen ellen...

szerk.: az 5. inningben jarunk meg csak, de dunn mar lott egy 2-run hr-t es egy grand slamet. 😊Mikey
a vege 16-4 lett, megha csak spring training is, jo latni ilyen gyozelmeket.
foleg hogy mostanra mar olyanok is minimalis szerephez jutnak, akikrol nem is hallottam.
eddig 69 jatekos kapott kisebb-nagyobb szerepet, szep mennyiseg.
ha masra nem is, arra mindenkepp jo a spring training, hogy olyanokat lathat az ember jatek kozben, akik meg evekre vannak a major league-tol, vagy el sem jutnak majd odaig.

btw, barmit megadnek azert, hogy dunn jo formaja vegig kitartson a regular season soran. komolyan ugy orultem a grand slamjenek, mint egy kisgyerek barmilyen jateknak.
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Az SI Vaulton ráadásul elérhetőek a március 26-ra datált cikkek: http://www.si.com/vault/topic/article/Major_League_Baseball/1900-01-01/2100-12-31/mdd/index.htm

O's: "This is a potential 100-loss team. You can pencil them in for fifth place." 😕robiroboter
koszi a linket, ez nekem nagyon hasznos, pont ilyesmire gondoltam.
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Let's go Yankees! 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
ma este egy kis Yankees-Red Sox,spring training de akkor is 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 582
nezzuk, mire mennek a sracok cy chen ellen...

szerk.: az 5. inningben jarunk meg csak, de dunn mar lott egy 2-run hr-t es egy grand slamet. 😊
több mint 12 éve
robiroboter 2 064 — Let's go O's!
A Play ball! 750. posztja: John Dillinger

És egy lolka: Minor League Baseball Team Looks to Trade for Tim Tebow, Offering Two Mascots for Broncos Quarterback

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 12 éve
robiroboter 2 064 — Let's go O's!
két opció van:
[list=*]
  • vagy elküldöd az [email=robiroboter@gmail.com]email-címemre[/email], és megszerkesztve, képesítve kiteszem a neved alatt
  • [/list]
    [list=*]
  • vagy kérsz logint, megírod, draftolod, korrektúrázzuk, majd posztolod
  • [/list]

    abszolút nyitottak vagyunk bármilyen baseball témájú írásra. régebben sokkal többen írtunk, most egyelőre csak rsk, szenyo mako g és én posztolgatunk. de talán a szezon kezdetével innen is, a pálya széléről is egyre többen éreznek majd késztetést egy kis pötyögésre.

    Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
    több mint 12 éve
    Mikey Cincinnati Bengals 18 582
    Hát, nálunk nem hiszem, képtelenség mind a hat divíziót követni.robiroboter
    szerintem "vendegszerzokkel" (aka ebbe a topikba tobbe-kevesbe irok) siman megoldhato lenne egy atfogo szezonelozetes.

    az al centralbol csak kc fan nincs itt, az eastbol csak rays fan nincs, westbol rangers/angels.
    de csoportrivalis fanek biztos tudnanak irni ezekrol is.
    az nl meg kit erdekel. 😊
    de ott is van stl, cin, chc, nym, phi es col fan, marci siman megirna egy nl east elozetest (meg tobbet is), a d-backsrol akar en is tudnek irni... a califuckniaiakrol es ofkorsz a rockiesrol filip is tudna.

    persze nem akarok senkit ravenni semmire, csak hangosan gondolkodom. 😊
    több mint 12 éve
    robiroboter 2 064 — Let's go O's!
    Az SI Vaulton ráadásul elérhetőek a március 26-ra datált cikkek: http://www.si.com/vault/topic/article/Major_League_Baseball/1900-01-01/2100-12-31/mdd/index.htm

    O's: "This is a potential 100-loss team. You can pencil them in for fifth place." 😕

    Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
    több mint 12 éve
    IRISHMAN Notre Dame Fighting Irish 221 — Notre Dame fan
    a ma megjelent Sports Illustratedben van 80-90 oldalnyi MLB preview

    Urban Meyer to N.F.L. coaches: I’m not impressed
    több mint 12 éve
    robiroboter 2 064 — Let's go O's!
    Szuper! Varhato majd esetleg a szezonkezdet elott, csoportonkenti, csapatonkenti beharangozo (igazolasok, eroviszonyok stb.) esetleg? Akar podcast, vagy iras formajaban valahol? Vagy tudtok olyan kulfoldi oldalt, ahol egy most ismerkedo is talalhat ilyen tipusu felvezetest ESPN America hianyaban is? 😊zavi27
    Hát, nálunk nem hiszem, képtelenség mind a hat divíziót követni.

    Az SBNationon vannak elég jó csapatelőzetesek: http://mlb.sbnation.com/search?q=preview

    Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
    több mint 12 éve
    zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
    Új posztok a Play ball!-on:
    [list=*]
  • A legviccesebb baseball-film
  • World Baseball Classic európai selejtezőcsoport
  • Tévé elé!
  • Alig egy hét és kezdődik…
  • [/list]robiroboter
    Karaj!! 😉Vokey
    Szuper! Varhato majd esetleg a szezonkezdet elott, csoportonkenti, csapatonkenti beharangozo (igazolasok, eroviszonyok stb.) esetleg? Akar podcast, vagy iras formajaban valahol? Vagy tudtok olyan kulfoldi oldalt, ahol egy most ismerkedo is talalhat ilyen tipusu felvezetest ESPN America hianyaban is? 😊
    több mint 12 éve
    Vokey 309 — LockOut-szökevény
    Új posztok a Play ball!-on:
    [list=*]
  • A legviccesebb baseball-film
  • World Baseball Classic európai selejtezőcsoport
  • Tévé elé!
  • Alig egy hét és kezdődik…
  • [/list]robiroboter
    Karaj!! 😉
    több mint 12 éve
    robiroboter 2 064 — Let's go O's!
    Új posztok a Play ball!-on:
    [list=*]
  • A legviccesebb baseball-film
  • World Baseball Classic európai selejtezőcsoport
  • Tévé elé!
  • Alig egy hét és kezdődik…
  • [/list]

    Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
    több mint 12 éve
    Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
    Most látom Manny az A'snél van, nagy kedvencem volt.. Csak lehetne kicsit több negatív tesztje.. Ha lejárt az 50 meccses banja tud vmi pluszt adni a csapatnak?-a marketingértéken kívül.. Mert az utóbbi csapatainál nem igazán emberkedett. Jó lenne ha hozna egy fasza évet, ha már ennyire játszani akar, bizonyitson h nincs kiégve..Raider89
    Többnyire csak marketing, esetleg ha várakozáson felül teljesít, akkor trade chip. Nem rossz húzás.

    több mint 12 éve
    Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
    Most látom Manny az A'snél van, nagy kedvencem volt.. Csak lehetne kicsit több negatív tesztje.. Ha lejárt az 50 meccses banja tud vmi pluszt adni a csapatnak?-a marketingértéken kívül.. Mert az utóbbi csapatainál nem igazán emberkedett. Jó lenne ha hozna egy fasza évet, ha már ennyire játszani akar, bizonyitson h nincs kiégve..



    Just Win Baby!
    több mint 12 éve
    Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
    Én már 2k12-be nyomom ezerrel a szezont 😊 A Cubsal vagyok és eszközöltem is pár cserét. Már nálam van Kendrys Morales, David Wright, Noesi és Edinson Volquez is. Eddig egész jól állunk. 11-4 a mérleg. Asszem elkapott a gépszíj kicsit. 😀
    több mint 12 éve
    Mikey Cincinnati Bengals 18 582
    chris sale 6.0 ip, 2 h, 0 er, 0 bb, 6 k. kiralysag. 😊

    szerk.: addison reed one-two-three 7th inning, strikeout votto es rolen ellen. meg nagyobb kiralysag.
    több mint 12 éve
    Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
    Szerencsére a 10 naposra tervezett tárgyalás első napján peren kívül megegyeztek a Wilponok (Mets tulajdonosok) a Madoff-ügy károsultjaival: 162 millió dollárt fognak fizetni nekik.

    Az ügy hátteréről annyit, hogy a Wilpon-család volt azon kevesek egyike, akik eleinte nyertek Madoff piramisjátékán. Persze ők is hatalmasat buktak (és vélhetően ők sem tudták, hogy piramisozik Madoff), de a károsultak képviselője azzal az indokkal, miszerint a Wilponok tudhatták, hogy nem valami nem tiszta, annyira magas profitokat csinált Madoff, eleinte 1 milliárd, később 386 millió dollárra perelte őket.

    Ez kb. annyit jelent, hogy egyelőre tuti meg tudják tartani a csapatot, de az továbbra is kétséges, hogyan fogják állni a cech-et, amikor a hatalmas bankkölcsönöket (stadionra, TV-csatornára és szerintem a csapatra is vettek fel hiteleket) el kell kezdeni törleszteni a következő években.marci
    Marc Cuban úgyis akart egy baseball csapatot. Talán rámozdul 😊
    több mint 12 éve
    marci Indianapolis Colts 1 023
    Szerencsére a 10 naposra tervezett tárgyalás első napján peren kívül megegyeztek a Wilponok (Mets tulajdonosok) a Madoff-ügy károsultjaival: 162 millió dollárt fognak fizetni nekik.

    Az ügy hátteréről annyit, hogy a Wilpon-család volt azon kevesek egyike, akik eleinte nyertek Madoff piramisjátékán. Persze ők is hatalmasat buktak (és vélhetően ők sem tudták, hogy piramisozik Madoff), de a károsultak képviselője azzal az indokkal, miszerint a Wilponok tudhatták, hogy nem valami nem tiszta, annyira magas profitokat csinált Madoff, eleinte 1 milliárd, később 386 millió dollárra perelte őket.

    Ez kb. annyit jelent, hogy egyelőre tuti meg tudják tartani a csapatot, de az továbbra is kétséges, hogyan fogják állni a cech-et, amikor a hatalmas bankkölcsönöket (stadionra, TV-csatornára és szerintem a csapatra is vettek fel hiteleket) el kell kezdeni törleszteni a következő években.
    több mint 12 éve
    marci Indianapolis Colts 1 023
    A tél számomra egyik nagy poénja volt, hogy a Baltimore senkivel sem egyeztetve leigazolt egy Dél-Korea-i középiskolás dobót. Azóta az MLB érvénytelenítette a szerződést, a koreaiak pedig kitiltották az Orioles scoutjait a stadionjaikból. 😀

    több mint 12 éve
    Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
    Többször felraktam, tőből is kitöröltem, de semmi Nem teljesen egyedi hiba, mert az mlb.comon van egy FAQ rész pont ebből, csak az ott leírt megoldás nem működik. Lehet az a gond, hogy az elérési mappában van/felhasználó névben egy "ő", csak azt meg annyira nem tudom módosítani.
    Azért köszönöm, szerencsére van még bő 2 hét, hogy megoldjam......

    editK kiderült, hogy tényleg ez a gond. Már csak a felhasználónév váltást kellene valahogy megoldanom (nem csak a felületes cseréjét).

    több mint 12 éve
    Matthew99 New Orleans Saints 9 587 — Invisible man
    Újraindítottad már a gépet?Matthew99
    Nem egyszer 😊Escalade
    Jó, gondoltam megpróbálom mert alap hiba. De én is csak azt tudom mondani, hogy amikor használtam gond nélkül ment minden.


    A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
    több mint 12 éve
    marci Indianapolis Colts 1 023
    Tudom, hogy vannak innen páran mlb.tv-sek, azok felé egy kérdés.

    Miután installáltam a NextDefet, bármit csinálok az alábbi hibaüzenetet kapom (és nem érzékeli, hogy fel lenne telepítve):
    "exception occurred during initialization". Próbálkoztam mindennel, a google végére is értem, de nem reagál semmire. Esetleg más is találkozott ezzel a problémával?Escalade
    nekem hiba nélkül felment. szerintem dúrd le és próbáld meg még egyszer feltelepíteni.