Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 944 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Én huszonötöt adtam volna, elvégre az 6 kezdés. Így ez egy meccs valójában, ami kevéske.Rajna
Hát nem épp elrettentő erejű, az biztos.......StormST
Szerintem teljesen rendben van a büntetés. Ez kb. olyan volt, mint amikor egy 10-0-ra vezető csapat bázist lop és a hátrányban lévő csapat válaszul megdobja az ellen egyik jobb ütőjét. Nem fejre ment Ubaldo, nem sérülést akart okozni, inkább retaliation jellegű volt.marci
Szerintem ez határeset, előre megfontolt szándék volt, ráadásul pályán kívüli dologért...

Persze én elfogult vagyok, de mindenképpen úgy gondolom, hogy elég olcsón megúszta...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Joey Votto kapott egy monster extensiont. 10 év, 225 millió. :o
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Volt szerencsém nekem is elcsípni az egyik Yanks-Marlinst, a center field mögötti borzalom mellett az nem tetszik, hogy konkáv a pálya (center vagy right center tájékán). Nem értem miért jó így megcsinálni. (Ha jól rémlik, Baltimore-ban is van ilyen "búvóhely", de ott legalább foul területen.)
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ubaldo suspended five games for Tulo hit. :cool:Vokey
Én huszonötöt adtam volna, elvégre az 6 kezdés. Így ez egy meccs valójában, ami kevéske.Rajna
Hát nem épp elrettentő erejű, az biztos.......StormST
Szerintem teljesen rendben van a büntetés. Ez kb. olyan volt, mint amikor egy 10-0-ra vezető csapat bázist lop és a hátrányban lévő csapat válaszul megdobja az ellen egyik jobb ütőjét. Nem fejre ment Ubaldo, nem sérülést akart okozni, inkább retaliation jellegű volt.
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Ubaldo suspended five games for Tulo hit. :cool:Vokey
Én huszonötöt adtam volna, elvégre az 6 kezdés. Így ez egy meccs valójában, ami kevéske.Rajna
Hát nem épp elrettentő erejű, az biztos.......



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
már csak formalitás a szezon lejátszása 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
engem yankeeshez lehet írni, de igazából most fogom jobban követni az eredményeket! eddig csak távolról figyeltem az mlb-tcsebi
Gyarapodjunk csak. 😊
...
Tegnap a Yanks felavatta a Miami új stadionját és el is hozta az első W-t. Ma ebben a szellemben tovább. 😊
DS!Darksun3
kicsit leesett az állam mikor mutatták az új stadiont kívülről belülről, öröm lehet oda is kijárni meccsre.
ennek ellenére ma is elfogjuk kenni a marlins száját, kár hogy nem lehet a YES networkon nézni majd, így marad a miami csatornája. 😊
Kurodára kíváncsi vagyok mit alakít mert élőben még nem láttam,de számok alapján elég jól nyomja úgyhogy alázásra fel 😛 . Kuroda után pedig jöhet majd Hughes bácsika.

és egy kis érdekesség 😀

For those who don't know, every time the University of Kentucky Wildcats have won the NCAA Men's Basketball Championship, the Yankees have also gone on to take the World Series.

1949? Check. 1951? Check. 1958? Check. 1978? Check. 1996? Check. 1998? Check.

Six times over the last six-plus decades, Kentucky has won the title and all six times the Yankees have gone on to be the champs of baseball.

lehet szurkolni a Kentuckynak 😀Joci
Örülhetsz..még! 😊
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ubaldo suspended five games for Tulo hit. :cool:Vokey
Én huszonötöt adtam volna, elvégre az 6 kezdés. Így ez egy meccs valójában, ami kevéske.

több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
De jó kis barátságos mérkőzést nyomunk a rockies-al, csak három hit by pitch volt eddig 😀 monterot ráadásul fejbe találták, érezze a törődést..fetomy
ez bizonyara veletlen volt, mert ok nem suttyoparasztok, hanem a vilag szent tehenei.

---

vegre vege a spring trainingnek. ma es holnap ket haknimeccs houstonban, aztan penteken opening day!! :cool:
több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Ubaldo suspended five games for Tulo hit. :cool:
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De jó kis barátságos mérkőzést nyomunk a rockies-al, csak három hit by pitch volt eddig 😀 monterot ráadásul fejbe találták, érezze a törődést..
Egyébként tökjó meccs, eléggé jól nyomjuk ma, szinte már meglepően fasza mindenki 😀fetomy
akkor az tényleg egy baráti spring training game lehet 😀
csak aztán el ne fogyjon a puskapor a regularra 😛Joci
Ja, hát már az is vicces volt,hogy Peguerot kétszer dobta meg a roki csávó, de hogy aztán a csere picser fejbedobja monterot, akkor már azért néztem hogy mi van 😀 De aztán rájöttem, hogy valószínű nem véletlenül nem "Friendly game"-nek hívják ezt a dolgot 😀
A király ma is kiosztott 6 K-t 4 inning alatt, jól nyomja, csak tényleg már kéne, hogy rendes szezon menjen 😀

Nem fog amúgy. Alázni fogunk meglátod! Most is 2. helyen állunk a kaktusz ligában, szóval simán törünk fölfelé mint a kib.ott higany!
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
De jó kis barátságos mérkőzést nyomunk a rockies-al, csak három hit by pitch volt eddig 😀 monterot ráadásul fejbe találták, érezze a törődést..
Egyébként tökjó meccs, eléggé jól nyomjuk ma, szinte már meglepően fasza mindenki 😀fetomy
akkor az tényleg egy baráti spring training game lehet 😀
csak aztán el ne fogyjon a puskapor a regularra 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De jó kis barátságos mérkőzést nyomunk a rockies-al, csak három hit by pitch volt eddig 😀 monterot ráadásul fejbe találták, érezze a törődést..
Egyébként tökjó meccs, eléggé jól nyomjuk ma, szinte már meglepően fasza mindenki 😀
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
engem yankeeshez lehet írni, de igazából most fogom jobban követni az eredményeket! eddig csak távolról figyeltem az mlb-tcsebi
Gyarapodjunk csak. 😊
...
Tegnap a Yanks felavatta a Miami új stadionját és el is hozta az első W-t. Ma ebben a szellemben tovább. 😊
DS!Darksun3
kicsit leesett az állam mikor mutatták az új stadiont kívülről belülről, öröm lehet oda is kijárni meccsre.
ennek ellenére ma is elfogjuk kenni a marlins száját, kár hogy nem lehet a YES networkon nézni majd, így marad a miami csatornája. 😊
Kurodára kíváncsi vagyok mit alakít mert élőben még nem láttam,de számok alapján elég jól nyomja úgyhogy alázásra fel 😛 . Kuroda után pedig jöhet majd Hughes bácsika.

és egy kis érdekesség 😀

For those who don't know, every time the University of Kentucky Wildcats have won the NCAA Men's Basketball Championship, the Yankees have also gone on to take the World Series.

1949? Check. 1951? Check. 1958? Check. 1978? Check. 1996? Check. 1998? Check.

Six times over the last six-plus decades, Kentucky has won the title and all six times the Yankees have gone on to be the champs of baseball.

lehet szurkolni a Kentuckynak 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
MLB.com-on a napi ingyenes meccset előre szokták jelezni pár órával?Shawn84
Pár nappal 😉

Jajj de jó, hogy mondtad, ma pl már megy is:

Rockies vs Mariners
4:05 PM
at Peoria Stadium

Holnap: 8:05 PM White Sux - Astros
Szerda: 3:40 PM Brewers - D-backs
Csütörtök: 3:05 PM Blue Jays - Indians
Péntek: 10:05 PM Dodgers - Padres
Szombat: 7:05 PM Twins - Orioles
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
MLB.com-on a napi ingyenes meccset előre szokták jelezni pár órával?
több mint 12 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 583
Marad a csere, szezon közben.Shawn84
jake peavy ftw!
több mint 12 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 525
Cain marad SF-ban, 5 év, 112,5 garantált, ami 6. éves opcióval 127,5MM-ra emelkedhet. Minden idők legdrágább jobbkezes dobója lett ezzel.
Botrányosan gyenge lesz a 2012-es FA piac (és még lehet Hamels is kimegy év közben), ami főleg a Dodgersnek kellemetlen, muszáj lenne villantaniuk valamit a fanbase-nek....Escalade
Marad a csere, szezon közben.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Cain marad SF-ban, 5 év, 112,5 garantált, ami 6. éves opcióval 127,5MM-ra emelkedhet. Minden idők legdrágább jobbkezes dobója lett ezzel.
Botrányosan gyenge lesz a 2012-es FA piac (és még lehet Hamels is kimegy év közben), ami főleg a Dodgersnek kellemetlen, muszáj lenne villantaniuk valamit a fanbase-nek....

több mint 12 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Egy sig Filipnek. :cool:
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Érdekes lesz ez a szezonkezdet a Philliesnél. A rotation egyértelmű volt mindig is (Doc-Cliff-Hamels-Worley-Blanton), de a penben már sok a gond, Stutes és Contreras is DL-es lesz, és továbbra sincs tisztességes balkezesünk a Bastardón kívül. Savery remélem beválik, de eddig nem igazán biztató.

A lineup meg totál káosz így Howard nélkül. Az az egy előny, hogy elég sok variáció van, egy tuti bejön. Akik tutik, az Chooch (C), J-Roll (SS), Victorino (CF) és Pence (RF). Mayberry és Polanco is nyilván játszani fognak majd' mindig, Polanco remélem sokat tolja majd 2B-ben, mert Wigginton jobban tetszik, mint Galvis. Thome-ra kíváncsi leszek, de sokat nem várok el tőle, Pierre-ben bízok, Nix nagyon homály eddig. Remélem, Luna bekerül a csapatba, mert bár védekezni nem tud, kellene a power legalább néha-néha. Podsednik nem rossz cserének, de Pierre után már nem igazán kell, LF-re ott van Mayberry, Nix és Pierre, felesleges egy negyedik opciót is odarakni.

Sajna a divízió elég erősnek tűnik megint, a Mets nyilván fos, de a Marlins és a Braves nagyon kemény diónak ígérkezik, és a Nats sem az ami három éve volt. Azért a playoff még így is kötelezőnek tűnik.

több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
engem yankeeshez lehet írni, de igazából most fogom jobban követni az eredményeket! eddig csak távolról figyeltem az mlb-tcsebi
Gyarapodjunk csak. 😊
...
Tegnap a Yanks felavatta a Miami új stadionját és el is hozta az első W-t. Ma ebben a szellemben tovább. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
StormST Denver Broncos 11 103 — SB 50 Champion @ Grund
Állítólag a commish a helyszínen tekintette meg tegnap a Rockies-Indians meccset, ez eléggé megemeli Ubaldo eltiltásának valószínűségét...



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Wells-t amiatt sem értem, hogy ő sem volt rossz tavaly... De hát nem tudom, meglátjuk végülis ki marad meg szezon végéig is a posztján, az biztos, hogy van lehetőségünk per pill bőven.
Robinsont is nagyon bírtam tavaly, neki is voltak igen szép húzásai, de sok bénázás is.. 😀 De kétségkívül lehet belőle valami, ha kicsit felnő a feladathoz, és nemaz lesz, hogy hétfőn nézők közé vetődve kapja el a lasztit, kedden nekifut vele a falnak, és elejti 😊

Egyébként igen, szinte biztos, hogy idén is még a jövőre fogunk készülni, de fene tudja mennyi kell nekik, akár már idén is lehet egy szép eredmény belőle, sőt én bízom is benne 😊

Amúgy ez a P rotation szerintem fog még változni. Épp Beavan miatt, valahogy tavaly nem tudta elhitetni velem, hogy ő annyira nagy tehetség lenne, de hát ugye Pineda is azért távozott, mert pont Beavanban is nagyon bíznak, hát fene tudja, ők látják közelebbről 😊
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Carp hivatalosan is LF lesz idén, a nyitó meccsen is ott kezdett (most 15 napos DL-en van), ezzel mondjuk védelemben valamit veszítünk, de Smokey-t mindenképp játszatni akarják (DH-re meg ugye betonbiztos Montero, amíg nem bízzák rá a catchinget). Wells valamiért nagyon ki lett utálva, ami azért sajnálatos, mert gyakorlatilag érte adtuk oda Fistert. Egyébként az outfield rendben van talent terén, ott van pl. még Trayvon Robinson, Mike Wilson és Carlos Peguero is, az első kettő kitűnő védő is, az erejük is megvan, csak hát a contacton kell csiszolni. 😊 Saunders egyébként elképesztő jó spring traininget futott, ráadásul az első meccsen is volt egy ígéretes double-je, nem lenne rossz ha rendszeresen bázisra tudna kerülni, mert a sebessége megvan a lopáshoz is (ezt is láttuk a két meccs valamelyikén).

Milwood veterán, 7-8 inninget tud vállalni meccsenként, biztos lesz gála meccse, ugyanakkor az is biztos, hogy nem egyszer szanaszét ütik majd. 😊 Noési nekem is rejtély, ahogy az is, hogy miért Beavané lett a rotáció hely Iwakuma helyett.

Benne van az upset a lineupban, de igazából valószínűleg ez az év is arról fog szólni, hogy a jövő Marinersének fiataljai (Carp, Smoak, Ackley, Montero, Seager, Liddi) fejlődjenek, amíg a pitcher tehetségek (Walker, Hultzen) fel nem jönnek Felix mellé. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom