NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
sajnos nem lett meg, pedig érdekes lett volna 6 start alatt 2 no hitter
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Liriano perfect 7 inning, 73 pitch. Aki tudja lessen bele.

edit: "csak" no hitter, volt error.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Dunn ébredezni látszik. A series első meccsén 2-run HR, majd ma 3-run HR.

Éppen időben így az interleague meccsek előtt. 😊
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
Ja meg egy majdnem verekedés Tex miatt, aztán másnap A-Rod HBP. Nem tetszik ez a széria.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Joba valszeg szezon végét jelentő sérülés, Colon meg tegnap sérült le... halleeeeeelujah! :/
De legalább eddig két sima meccs a Tribe ellen.
Go Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Csak a szokásos - game saving catch by Lillibridge: http://chicago.whitesox.mlb.com/video/play.jsp?content_id=15801719

Egyébként Ed Hickox elmehet a qrva anyjába.
Az első inningben egy teljesen egyértelmű hit by pitchet nem ítélt meg - figyelembe véve Ramírez single-jét 2 on, 0 out helyett lett így 1 on, 1 out.
A 9. inningben pedig 4 pitchből megsétáltatta Matsuit leadoff emberként úgy, hogy abból a 4 pitchből 3 strike volt... mindezt 3-2-es eredménynél, biztosan véletlenül tette.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Idei Cubs szezonról már a film is elkészült:
Escalade
azért a szakácsos könyvet ez nem múlja felül 😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Idei Cubs szezonról már a film is elkészült:

több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Mikor reggel melóba indultam, még 2-0-ás vezetés volt, mire beértem, már 3-8. 😮
Végre vége a Suxx elleni szériának, a Cleveland ellen javítani kéne. Az idegenbeli útból majdnem a legtöbbet kihozta a csapat (6W - 3L és mindhárom csak 1-1 ponttal), most ezt az otthoni 10 meccsest is jó lett volna egy 7-3-mal zárni, deeeeeee ... 😀
Hajrá Yankees!
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ez a mai meccs viszont nagyon rendben volt, hónapok óta nem lehetett ilyen passiont látni a csapaton, három hét után először nyertünk újra két meccset egymás után, és hosszú idő után először ébresztettem a családot hajnalban a "Tulo, Tulo" rigmussal. Kétszer is négy pontos hátrányból jöttünk fel, és fordítottunk a Dodgers ellen. Tulo ilyenkor igazi klasszis, amikor ebben a formában van, mint most, az utolsó 1-2 hétben, amikor napi több ütést, gyakran multi run hit-eket hoz, és meccseket dönt el; nem feltétlenül akkor, amikor szar átlaggal mindig bevág egy-egy HR-t, az csak az amcsiknak látványos, meg mondjuk emiatt fogja megnyerni az NL All-Star voting-ot. 😛
Nem akarok telhetetlen lenni, de jó lenne tovább menni, közel két hónapja nem nyertünk hármat egymás után.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Gerent elküldték Oaklandből.marci
Igazán várhattak volna vele a jövő hétig.Mikey
Ne aggódj, a fos lineup maradt. 😛 (Bár biztonság kedvéért én ma nem kezdetem Buehrle-t az egyik ligában. 😊)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Megvolt a havi egy series-győzelmünk a Padres ellen, ezzel egyenlőre nem estünk le az utolsó helyre:

http://denversports.blog.hu/2011/06/09/padres_rockies_1_2_w_2

Most a Dodgers ellen jön négy meccs, nem ártana végre nyerni két meccset zsinórban. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Gerent elküldték Oaklandből.marci
Igazán várhattak volna vele a jövő hétig.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tegnap megvoltak az első komoly edzőváltoztatások (Florida és asszem a Texas is kirúgta a hitting coachot), ma az első rendes kirúgás is megtörtént, Gerent elküldték Oaklandből. Bob Melvin lesz ideglenes skipper a szezon végéig.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát mostanában kb annyi időm van a csapattal foglalkozni hogy reggelente megnézem az eredményeket és ha nyertünk akkor az összefoglalót.

aminek örülök, hogy végre fenn van Nelson, EY Jr. és Blackmon is. Na meg Brothers és Nicasio (bár szerintem ők még nem MLB készek)
aminek nem, hogy egyikőjük sem lesz a fostartály támadójátékunk megváltója

Sajnos Cargo és Tulo abszolút nem találják magukat ahogy nézem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ortiz ma is HR a yenkik ellen 😀 eddig jó 😊
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
De legalább már Freddy-t lerántottuk a pályáról, mondjuk nálam már a másodikra sem jött volna vissza.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Lester nagyon vicces, két HBP-t csinált az az elsőben. Teixeira-t le is kellett cserélni 😕gdavid
Mert erőltette azt a szar cutterjét.
Texnek telibe kapta a térdkalácsot, a hangja is elég csúnya volt.

Tepper takarodj!
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Lester nagyon vicces, két HBP-t csinált az elsőben. Teixeira-t le is kellett cserélni 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
CarGo-nak idén először a center fielden kellett játszania, nem különösebben zavartatta magát. 😀

http://colorado.rockies.mlb.com/video/play.jsp?content_id=15617827&c_id=col


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Az még legalább 6 meccs.


Johnny Danks neve mellé behúzhattam az első strigulát a "W" oszlopba. Végre ezt is megéltem. Június 6-án. 62 meccs elteltével.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
lassan helyre áll a világ rendje az AL centralban 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Lincecum: 1000K!! :cool: :cool:
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Red Wings/Pistons/Pats/Yankees/Supersonics (most már Thunder). Mindegyiknek megvan a maga oka és ez így is marad nálam, amíg élek.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 585 — Invisible man
A Saints/Magic/Yankees/Red Wings milyen kategória? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.