NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 913 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
meg is van az 1. sérült a rotációban...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
jah hogy a végén még bepakoltak 4 run-t? a 6. közepén kapcsoltam be és a 7. alján ki mert baszakodott a net, de Cormier-t azért még megcsapták a végén

DBacks is visszatér a rendes kerékvágásba, de ezt a meccset ismétli ma az espnamerica, lehet megnézem



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vin Scully: "Again that outside fastball, the Dodgers' hitters think it's outside the strike zone, Chad Fairchild thinks it's inside the strike zone, so the Dodgers lose."
Ennek a Fairchild-nak a nevét örökre megjegyzem és ha legközelebb ő lesz a HP umpire én esküszöm, hogy nem nézem meg azt a meccset.Hihetetlenül idegesítő, hogy az ütőinknek kb. fél méterrel szélesebb zónával kellett volna megküzdeniük az egyik oldalon. Lohse-ék ki is használták ezt, Molina fél méterrel balra állt be, Lohse pedig folyamatosan kívülre dobált és megkapták a call-okat (6 SO/ 5 called SO). A végén már mi is próbálkoztunk ezzel, de valamiért Chad bácsi akart még látni pár St. Louis-i baserunnert és ballnak ítélt mindent ami kicsit is elkerülte a zónát. Nem ezért kaptunk ki természetesen, szétütöttek minket ma is, de legalább elviselhetőbb lett volna, ha mi is szerzünk pár runt még a végén.
Holnap végre jön Kershaw és szerintem az egyetlen hozható meccs a Cardinals ellen.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
félek hogy annyira megviselte a csapatot a doubleheader és az utazás haza, hogy randán megcsapják ma Chacint a kubaiak 😛haromt
Complete game shutout 😂
Bár kapott hat ütést, ami ehhez képest valóban soknak számít. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
félek hogy annyira megviselte a csapatot a doubleheader és az utazás haza, hogy randán megcsapják ma Chacint a kubaiak 😛

bár az utóbbi időben nagyon csúnyákat kaptak a Coorson 😊
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A-Gone 7 év, 156 milla. Mindkettő szám egy kicsit soknak tűnik, még ha viszonylag fiatal, GG védő és konzisztens ütő is. Werth, Crawford, Gonzalez... Elmebeteg az idei baseball ár/érték(/kor) arány.Escalade
Olyan fura, de jó érzés, hogy a felsorolásodban nincs Yankees játékos. 😊
DS!Darksun3
Ez statisztikai hiba lesz...

több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A-Gone 7 év, 156 milla. Mindkettő szám egy kicsit soknak tűnik, még ha viszonylag fiatal, GG védő és konzisztens ütő is. Werth, Crawford, Gonzalez... Elmebeteg az idei baseball ár/érték(/kor) arány.Escalade
Olyan fura, de jó érzés, hogy a felsorolásodban nincs Yankees játékos. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Legalább lesz mivel tisztítanod a bicót 😉
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Némileg off lesz, de talán belefér.

A mai esetem jól bizonyítja, hogy amiből kettő van, azt már simán össze lehet keverni.
Sógornőmtől kaptam ma egy Red Sox pólót. 😀 (Turiból 350 ft-ért, ergo nem eredeti, de ez egyébként nem is érdekel.)

Igaz nem szeretem a Red Soxt, de azért elfogadtam és értékeltem a dolgot. Legalább nem Twins és nem is Yankees. 😛

(Sorry az offért, ha valakit zavart.)
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Crisp:



😂Matthew99
Csökkenteni akarja az agyrázkódás kockázatát egy esetlegesbunyónál. 😛GRAFI
Vagy a tribute to Randy Moss 2004 versenyre készül. 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
Sziasztok! Annyira nem értek ehhez a sporthoz de azért itt is van akivel szimpatizálok ezek közül az egyik a Boston. De nagyon nem értem a zuhanásukat persze még sok van hátra. Tudtok erről mondani valamit? köszidande
Nem találunk rá szavakat. 😀GRAFI
Én örülök neki. A jól bevált szokásukon ne is változtassanak 😛


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Crisp:



😂Matthew99
Csökkenteni akarja az agyrázkódás kockázatát egy esetlegesbunyónál. 😛
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Sziasztok! Annyira nem értek ehhez a sporthoz de azért itt is van akivel szimpatizálok ezek közül az egyik a Boston. De nagyon nem értem a zuhanásukat persze még sok van hátra. Tudtok erről mondani valamit? köszidande
Nem találunk rá szavakat. 😀
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 584 — Invisible man
Crisp:



😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Aljas, de van 1-2 nagyon jó. 😊

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Annyira nem értek ehhez a sporthoz de azért itt is van akivel szimpatizálok ezek közül az egyik a Boston. De nagyon nem értem a zuhanásukat persze még sok van hátra. Tudtok erről mondani valamit? köszidande
A lineup nem úgy kezdett ahogy várták, várni lehetett, de semmi jelentősége nincs annak, hogy áprilisban vagy júniusban kap el egy csapat egy rosszabb szériát. Benn lesznek a rájátszásban, ne aggódj.marci
Valamint a liga legrosszabb dobóteljesítménye eddig az övék (veri őket az Astros), főleg a kezdők betliznek, hiába áll nagyobb nevekből a lista.Escalade
Köszönöm a válaszokat másik oldalról természetesen a Phillyt szeretném😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Sziasztok! Annyira nem értek ehhez a sporthoz de azért itt is van akivel szimpatizálok ezek közül az egyik a Boston. De nagyon nem értem a zuhanásukat persze még sok van hátra. Tudtok erről mondani valamit? köszidande
A lineup nem úgy kezdett ahogy várták, várni lehetett, de semmi jelentősége nincs annak, hogy áprilisban vagy júniusban kap el egy csapat egy rosszabb szériát. Benn lesznek a rájátszásban, ne aggódj.marci
Valamint a liga legrosszabb dobóteljesítménye eddig az övék (veri őket az Astros), főleg a kezdők betliznek, hiába áll nagyobb nevekből a lista.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Mets-Rockies sweep series bővebb összefoglalója:

http://denversports.blog.hu/2011/04/15/mets_rockies_0_4_w

10-2-vel elsők vagyunk a mezőnyben. Már csak 150 meccset kell kibírni az élen. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
most pedig Cliff complete game win, a csapat most még runt se kapott, 3 hit, 12 SO, beteg állat 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A-Gone 7 év, 156 milla. Mindkettő szám egy kicsit soknak tűnik, még ha viszonylag fiatal, GG védő és konzisztens ütő is. Werth, Crawford, Gonzalez... Elmebeteg az idei baseball ár/érték(/kor) arány.Escalade
akkor tök olcsón megúsztuk a Tulo-Cargo párost 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Sziasztok! Annyira nem értek ehhez a sporthoz de azért itt is van akivel szimpatizálok ezek közül az egyik a Boston. De nagyon nem értem a zuhanásukat persze még sok van hátra. Tudtok erről mondani valamit? köszidande
A lineup nem úgy kezdett ahogy várták, várni lehetett, de semmi jelentősége nincs annak, hogy áprilisban vagy júniusban kap el egy csapat egy rosszabb szériát. Benn lesznek a rájátszásban, ne aggódj.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
154, nem? Amúgy kemény, mennyire tényleg csak a luxusadó miatt csinálták most és már decemberben megvolt a megállapodás. http://www.mlbtraderumors.com/2010/12/red-sox-acquire-adrian-gonzalez-1.html

szerk.: A 7 év tényleg sok és mindig van kockázat benne, de Gonzalez az a poszt, ütőrepertoár, védő, ahol a 7 év beleférhet. Erről a posztról elmozdítani nem kell majd, akkor is lesz értéke, amikor kicsit lelassul az ütője (persze nyilván nem fog 25-30 millát érni a szerződése végéhez közeledve).
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A-Gone 7 év, 156 milla. Mindkettő szám egy kicsit soknak tűnik, még ha viszonylag fiatal, GG védő és konzisztens ütő is. Werth, Crawford, Gonzalez... Elmebeteg az idei baseball ár/érték(/kor) arány.

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 060 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sziasztok! Annyira nem értek ehhez a sporthoz de azért itt is van akivel szimpatizálok ezek közül az egyik a Boston. De nagyon nem értem a zuhanásukat persze még sok van hátra. Tudtok erről mondani valamit? köszi
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Na igen, megkaptuk a magunkét, sajnos nagyon formában vannak az ütőik. Adás
Nemrég panaszkodtam itt a 2,6-os runátlagra, azóta meg 9,2 (6-8-8-15-9), persze várható volt, hogy fordul a kocka, mert visszajött Holliday és Pujols is ébredezik, és azért ha a Rasmus-Pujols-Holliday-Berkman-Freese ötös nagy része jó formában van, akkor az kellemes, márpedig most abban van, ráadásul Riot is 10-24 ebben a periódusban. Remélem kitart ez a forma, hogy jövő héten a Reds-szériának már akár egy helycsere is a tétje lehessen, de minimum felzárkózzunk.Rammer
Riot, ez tetszik. 😀