Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
broáf. Eddig nagyon nem utáltam a Philliest de most szorosan felzárkóztak a Giants és a Yankees mögé 😛

Mekkora vicc lenne, ha még a spring training alatt kidőlne mondjuk 3 😛

így viszont a Yankee$ rá fog menni Greinke-reharomt
Nem ajánlottunk neki annyira sokat. A Yankees többet és hosszabban adott volna, a Rangers feltehetően ugyanennyit. De ő bajnok szeretne lenni 😛

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
broáf. Eddig nagyon nem utáltam a Philliest de most szorosan felzárkóztak a Giants és a Yankees mögé 😛

Mekkora vicc lenne, ha még a spring training alatt kidőlne mondjuk 3 😛

így viszont a Yankee$ rá fog menni Greinke-re
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Alakul a NL Yankees-e. 😛
Pár éven belül még Lincecum-ot is fűzzétek már meg. 😀TheMileHighCity
Kell a fenének, ő nem menő.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Alakul a NL Yankees-e. 😛
Pár éven belül még Lincecum-ot is fűzzétek már meg. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Összevásárolnak ezek mindenkit, vazze. 😀marci
Werth helyett Lee, korrekt 😀 és Francoeur sem jött, tökély eddig az offszezon 😀 R2C2 lett a H2O-ból, Blanton ötödik dobónak vicces lesz 😀

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Összevásárolnak ezek mindenkit, vazze. 😀
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Cliff Lee has agreed to sign a five-year, $120MM deal with the Phillies. The contract also includes a reachable vesting option for a sixth year.

Közel 80 milliós rotation Phillyben.

---

Ehhez képest nulla hír, de megvan Yadi mögé az emberünk: Gerald Laird...Rammer
😀 Ezt nem hittem volna.

Félelmetes rotáció, kíváncsi vagyok mennyit hoznak ki belőle.

több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Cliff Lee has agreed to sign a five-year, $120MM deal with the Phillies. The contract also includes a reachable vesting option for a sixth year.

Közel 80 milliós rotation Phillyben.

---

Ehhez képest nulla hír, de megvan Yadi mögé az emberünk: Gerald Laird...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Phillies Agree To Sign Cliff Lee
By Ben Nicholson-Smith [December 13, 2010 at 10:54pm CST]

The wait is over. Cliff Lee has agreed to sign with the Phillies, according to MLB.com's T.R. Sullivan.

:oRammer
:o :o
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Cleveland Indians were 29th in average MLB player salary in 2010.

Megint vicces szezonunk lesz alighanem. :rolleyes:
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Phillies Agree To Sign Cliff Lee
By Ben Nicholson-Smith [December 13, 2010 at 10:54pm CST]

The wait is over. Cliff Lee has agreed to sign with the Phillies, according to MLB.com's T.R. Sullivan.

:o


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ez egy homer site, de már a tény, hogy még rumorként felmerül most is, elképesztő:

http://www.crossingbroad.com/2010/12/phillies-are-finalists-to-land-cliff-lee.html

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ez kétségtelenül igaz.
És nem is vártam az első helyre őket, de mindenképpen a SS-OF duó elé gondoltam én.
Persze a különbség szinte elenyésző a cikkben írt számok között, de hát mégis kevesebb az említett két poszténál.
Mert hogy a 1B-ek keresik a legtöbbet, az nem volt kérdés számomra sem. Igaz, a DH-eket nem tudtam hova tenni.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A számok bűvöletében: Average MLB salary surpasses $3 million

Ami számomra a legérdekesebb, hogy a starting pitcherek fizetésének átlaga csak hatodik a posztok sorában.
Én tudatlan kezdő MLB követő kicsit másként gondoltam.Mikey
egyszerűen kurva sokan vannak és így sok köztük a minimum vagy nagyon alacsonyfizus fiatal.

van mondjuk 60-70 1B a csapatoknál és 220 SP.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
A számok bűvöletében: Average MLB salary surpasses $3 million

Ami számomra a legérdekesebb, hogy a starting pitcherek fizetésének átlaga csak hatodik a posztok sorában.
Én tudatlan kezdő MLB követő kicsit másként gondoltam.
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Elcseréltük Brendan Ryant Seattlebe egy long-term-maybe srácra, Maikel Cletora.

Nem örültem, hogy Ryan kegyvesztett lett, várhatóan a tavalyinál csak jobb éve jöhetett volna ütésben és ha más nem tartaléknak megtarthattuk volna, sem mint "kidobni" amikor a csereértéke amúgy is a mélyponton van. Na meg a Theriot-Schumaker duó gondolata középen... alig várom.

Heyman
brendan ryan fits right in on mariners. had he qualified, his .573 OPS would have been 2nd lowest in baseball 😊

Viszont abban nagyon bízom, hogy Bengie Molina úgy dönt, hogy játszik jövőre, ő most a fő kiszemelt Yadier mögé cserének, és a lehetőségek közül őt tartom a legjobbnak (Laird, Bard, Zaun... utóbbinak mondjuk egész pöpec honlapja van http://www.greggzaun.com/ 😊)


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
amúgy a mostani offseason után akik a soxal szimpatizálnak már nem nagyon fikázhatják a yankeestOrk
Ilyen alapon a Nats is köcsög. 1-1 túlfizetett elit FA elvitele mindig benne van. Fizetésben majdnem ugyan ott lesznek.Escalade
Azért a 3 éves 51M szerződésajánlat Riverának, plusz ha igaz, hogy Jetert is környékezték... (Riveránál is azt mondom -ne legyen igazam-, hogy három éves szerződésben már komoly kockázat van, de azt pláne nem hiszem, hogy Jeet előhúz az ingujja alól még egy-két all-star évet -nem szavazatok, hanem teljesítmény alapján-; mondom ezt úgy, hogy szerintem még mindig nem annyira vészes a defense-e)
Mondjuk én a Contrerasos balhéban is kb a BoSoxot láttam b*zibbnak, mint a Yankeest. 😀

@Esc, amit írtál legutóbb: nem tudom, hogy ez most 1) Kessmen altatja a népet; 2) próbálja jobb színben feltüntetni a csapatot és saját magát; 3) tényleg "normálisabb" lesz szépen lassan.

Tényleg arról nem tud valaki (Marci?) valamit, hogy a Yankeesben lévő két kínai gyerekkel mi a helyzet? Lusta vagyok utánaolvasni. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Ryan Garko, the Indians third-round pick in 2003, will play for the Hamsung Lions in Korea next season.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Valamint most már trade-ek lesznek, akár csak Gonzonál. Az pedig, hogy ilyen mély farm rendszerük van, talán nem felróható.

Amúgy nem is értem, mit tököl a Yanks Leevel. Két kézzel szórták a pénz még tavaly is, erre 6-7 év, 140 milliókkal "cigánykodnak". Sok pénz, de az ilyen CC kontraktusok után kicsit fura, hogy 15 millión garasoskodnak.

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
A Yankeest én akkor utáltam, amikor úgy tűnt, mindenkire rárepülnek, mert miért ne. Most ez a Cashman vonal nekem szimpatikus, nem olyan "arrogánsak", mint régen.

Szerk.: Tibi, Beltre szabadügynök.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
amúgy a mostani offseason után akik a soxal szimpatizálnak már nem nagyon fikázhatják a yankeestOrk
Ilyen alapon a Nats is köcsög. 1-1 túlfizetett elit FA elvitele mindig benne van. Fizetésben majdnem ugyan ott lesznek.Escalade
lesz még bostoni igazolás. Catcherük még nincs. Ha Martin-ra rábólintanak az orvosok akkor ő szerintm a Fenwaybe költözik.

Mondjuk még eladásuk is lesz. Igen komoly luxus a padon melengetni Cameront meg Beltre-t.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
amúgy a mostani offseason után akik a soxal szimpatizálnak már nem nagyon fikázhatják a yankeestOrk
Ilyen alapon a Nats is köcsög. 1-1 túlfizetett elit FA elvitele mindig benne van. Fizetésben majdnem ugyan ott lesznek.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
1 db Crawford miatt?

Tudom, hogy vitték még Gonzálezt is, de mivel az trade volt, így amiatt én nem tudok rájuk rosszat mondani.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
amúgy a mostani offseason után akik a soxal szimpatizálnak már nem nagyon fikázhatják a yankeest
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A baseball-rajongók figyelmét külön felhívnám az év denveri sportolója választásra, mivel itt liga szinten is kimagaslóan teljesítettek a Rockies-os jelöltek, szóval bátran tessék voksolni. 😉

http://denversports.blog.hu/2010/12/05/az_ev_denveri_sportoloja_valasztas_2010TheMileHighCity
természetesen CarGo 😊Hurka
Szerintem is... 😀
De ötös listára kell szavazni e-mailben, ha elolvastad a fenti linken a 20 jelölt egyéni kampányát. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring