Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 864 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tud valaki adni kölcsön egy ütőt?
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Végre eltűnik a kobold az AL Eastből...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
Már kezdtem beletörődni a keretbe, erre jön ez:

Garza -> Cubs
Rays -> Archer, Guyer, Chirinos, Lee, Fuld.

Nem vagyok túl boldog. Abban az esetben, ha a csapat egy jobb SPre lenne a WS esélyes kerettől, gond nélkül belemennék. Viszont szerintem még így is komoly feladat lesz a nagyon feltankolt NL Central, így viszont feladni a top 10 prospectből 3at (köztük a no. 1t és no.4t) sok.
Archer ráadásul a szökőévenkénti egy jó Hendry dealben jött DeRosa helyett. Tavaly az év legjobb minor ligás dobója lett, legjobb ERA, legtöbb K, győzelem. Lee egy jó SS prospect, viszont mivel Castro úgy néz ki elfoglalta ezt a posztot pár évre, meg vagyunk nélküle.

Még jön egy minor ligás OF és P, viszont ha nem az egyik jobb nevű prospectjük, akkor kiürítettük a fél farmot kissé feleslegesen.

Garzat bírom. Fiatal, hatékony, kicsit erősebb csoportban 3 éve 4 alatti ERAt produkál. Viszont ez az ellenérték sok, főleg mivel nem vagyunk így sem "contender".Escalade
Ettől most én sem vagyok elragadtatva. Kicsit sokat adtunk érte szerintem.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Már kezdtem beletörődni a keretbe, erre jön ez:

Garza -> Cubs
Rays -> Archer, Guyer, Chirinos, Lee, Fuld.

Nem vagyok túl boldog. Abban az esetben, ha a csapat egy jobb SPre lenne a WS esélyes kerettől, gond nélkül belemennék. Viszont szerintem még így is komoly feladat lesz a nagyon feltankolt NL Central, így viszont feladni a top 10 prospectből 3at (köztük a no. 1t és no.4t) sok.
Archer ráadásul a szökőévenkénti egy jó Hendry dealben jött DeRosa helyett. Tavaly az év legjobb minor ligás dobója lett, legjobb ERA, legtöbb K, győzelem. Lee egy jó SS prospect, viszont mivel Castro úgy néz ki elfoglalta ezt a posztot pár évre, meg vagyunk nélküle.

Még jön egy minor ligás OF és P, viszont ha nem az egyik jobb nevű prospectjük, akkor kiürítettük a fél farmot kissé feleslegesen.

Garzat bírom. Fiatal, hatékony, kicsit erősebb csoportban 3 éve 4 alatti ERAt produkál. Viszont ez az ellenérték sok, főleg mivel nem vagyunk így sem "contender".

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hüle vagyok, Edgart is illett volna említenem.
Kicsit megdöbbent, hogy Bagwell csak 41%-ot kapott... sok hyprocrite szavazó, boooo.

Walker nagy király volt.. tehetsége alpján bőven HoF lehetett volna - ha nem sérül meg állandóan pl.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Jajj szegény Angels... 😛Rammer
El nem tudom képzelni, mi lehet most Anaheimben. A rengeteg sztárjátékos és pénzköltés ígérete után konkrétan semmit nem csináltak az offseasonban. Talán jövőre sikerül...

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na, ki jut be szerintetek? Nalam csak Alomar es Blyleven, viszont nekik mindkettojuknek illene 😛 Bagwell/McGwire meg majd valamikor kesobb.. tobbiek nem.Igor
Természetesen Walker-nek kellett volna, de természetesen az anti-Rockies-beállítottság miatt nem mehetett... 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, ki jut be szerintetek? Nalam csak Alomar es Blyleven, viszont nekik mindkettojuknek illene 😛 Bagwell/McGwire meg majd valamikor kesobb.. tobbiek nem.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Boras szerintem már belefojtotta magát a Mexikói öbölbeharomt
Lehet az ő keze van benne, hogy CarGo csak vasárnapra kapta meg a vízumot... 😀

Aktuális Rockies offszezon-összefoglalás az elmúlt két hét eseményeiről, benne némi amerikai futballista vonatkozással:
http://denversports.blog.hu/2011/01/04/rockies_offseason_tovabbi_tranzakciok


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Beltre --> Rangers
LaRoche --> Nats

Jajj szegény Angels... 😛


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Indians acquire righty Martinez from Pirates.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na most nem tudom igaz-e
CarGo 7 év 80 misi 😊haromt
Ezt most CarGo részéről is megerősítették asszem. Múltkor is ennyiről volt szó a pletykában?marci
igen. bár a mostani összeg nem biztos.
ha ennyi akkor az geci jó deal. Boras szerintem már belefojtotta magát a Mexikói öbölbe
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
na most nem tudom igaz-e
CarGo 7 év 80 misi 😊haromt
Ezt most CarGo részéről is megerősítették asszem. Múltkor is ennyiről volt szó a pletykában?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na most nem tudom igaz-e
CarGo 7 év 80 misi 😊
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Colon says Rangers, Yanks, Tribe interested.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Derrek Lee --> Orioles (szóbeli megállapodás... 😀)

...
Mindenkinek Yankees-győzelmekben gazdag boldog új évet kívánok! 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Ez most egy kérdés. 😊 A hangsúly azon volt, hogy Jenkst nehezemre esik elképzelnem bármelyik csapat kezdőjeként. 😊

Egyébként, nagyon tetszettek az NL-es összefoglalók. A stílus miatt szó szerint öröm volt olvasni. 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Egyes White Sox blogokon pletykálják, hogy a Red Sox kezdőnek szerződtette Jenkst.

Na hát azt megnézném magamnak. 😀Mikey
Nem nézték a Red Sox rosterét? 😀
Beckett, Lester, Lackey, Buchholz, Dice-K meg még a veterán Wakefield is ott van.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Egyes White Sox blogokon pletykálják, hogy a Red Sox kezdőnek szerződtette Jenkst.

Na hát azt megnézném magamnak. 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Webb Lee helyén.Vokey
Sajnálom. Neki van a legnagyobb "upside"-ja az elérhető dobók közül, nyilván hatalmas rizikófaktorral tálalva. Kíváncsi vagyok az összegre.

edit: 3 millió, ami akár 8-10ig is felmehet, statisztikáktól függően. Okos szerződés, habár a teteje kicsit soknak is tűnik, gyanítom a Rangers szívesen kifizetné, olyan kritériumokat állítottak fel (CY, MVP, WS, világbéke, stb). Ennyit megért volna nekünk is... Nagyon remélem, hogy nincs megelégedve a Cubs a rotációjával, mert ez lightosnak tűnik.Escalade
2 év alatt 4 inning. Nem hiszem hogy túl nagy a kockázata a bónuszoknak. Már akkor is csodálkoznék ha megélné a szezon végét. Olyan mint szegény Sheets.haromt
Pár hete dobott több csapat előtt, az híresztelték, hogy mid-to-low 80s volt a fastballja. Drukkolok neki, de szerintem az ő karrierjének vége.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Webb Lee helyén.Vokey
Sajnálom. Neki van a legnagyobb "upside"-ja az elérhető dobók közül, nyilván hatalmas rizikófaktorral tálalva. Kíváncsi vagyok az összegre.

edit: 3 millió, ami akár 8-10ig is felmehet, statisztikáktól függően. Okos szerződés, habár a teteje kicsit soknak is tűnik, gyanítom a Rangers szívesen kifizetné, olyan kritériumokat állítottak fel (CY, MVP, WS, világbéke, stb). Ennyit megért volna nekünk is... Nagyon remélem, hogy nincs megelégedve a Cubs a rotációjával, mert ez lightosnak tűnik.Escalade
2 év alatt 4 inning. Nem hiszem hogy túl nagy a kockázata a bónuszoknak. Már akkor is csodálkoznék ha megélné a szezon végét. Olyan mint szegény Sheets.
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Nagyon remélem, hogy nincs megelégedve a Cubs a rotációjával, mert ez lightosnak tűnik.Escalade
De az legalább lightos, a Clevelandé viszont katasztrófális,, ahogy az infield is... :mad:
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Webb Lee helyén.Vokey
Sajnálom. Neki van a legnagyobb "upside"-ja az elérhető dobók közül, nyilván hatalmas rizikófaktorral tálalva. Kíváncsi vagyok az összegre.

edit: 3 millió, ami akár 8-10ig is felmehet, statisztikáktól függően. Okos szerződés, habár a teteje kicsit soknak is tűnik, gyanítom a Rangers szívesen kifizetné, olyan kritériumokat állítottak fel (CY, MVP, WS, világbéke, stb). Ennyit megért volna nekünk is... Nagyon remélem, hogy nincs megelégedve a Cubs a rotációjával, mert ez lightosnak tűnik.

több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Webb Lee helyén.
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Rockies acquire Lindstrom from Astros.