Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 864 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Közben Heyman jelenti, hogy Manny és Damon is aláírt 1-1 évre Tampába. Damon $5,25M-t, Manny $2M-t (!!!) kap így elsőre. Gondolom van egy kis bónusz is emellé, de fura Manny neve mellett ilyen pici pénzt látni. 😊

Jelen állás szerint Wells megy az egyik, Napoli és Juan Rivera a másik irányba. És elképzelhető, hogy pénzt se kell küldenie a Jaysnek.
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Rosenthal szerint megszabadul Vernon Wellstől a Blue Jays, Mike Napoliért küldik Anaheimba. Félelmetesen jó csere szerintem a Jaysnek.marci
Cserébe ha Angels szurkoló lennék, lehet most a GM ajtaján kopogtatnék. Lassan beletörődtek, hogy az ígéretek ellenére a jövőre építenek, erre ez a csere...

Ha már írok, Cubs, úgy is hiányoltátok.
Szczur aláírt 1 évre. Nagy a boldogság, nem esett volna jól még egy top prospect elvesztése. Csak hülye nevű NCAA elkapókra van igény, és ha már itt tartott, jó öreg Jeff is elérkezett (10 millió dollárral később) a make-or-break évéhez.

Marmollal pedig egy hosszú távú szerződésen dolgoznak Hendryék. Már azt hittem, nem akarunk hülyeséget csinálni. Döntsön szépen a bizottság.

több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Rosenthal szerint megszabadul Vernon Wellstől a Blue Jays, Mike Napoliért küldik Anaheimba. Félelmetesen jó csere szerintem a Jaysnek.marci
Cserébe ha Angels szurkoló lennék, lehet most a GM ajtaján kopogtatnék. Lassan beletörődtek, hogy az ígéretek ellenére a jövőre építenek, erre ez a csere...

Ha már írok, Cubs, úgy is hiányoltátok.
Szczur aláírt 1 évre. Nagy a boldogság, nem esett volna jól még egy top prospect elvesztése. Csak hülye nevű NCAA elkapókra van igény, és ha már itt tartott, jó öreg Jeff is elérkezett (10 millió dollárral később) a make-or-break évéhez.

Marmollal pedig egy hosszú távú szerződésen dolgoznak Hendryék. Már azt hittem, nem akarunk hülyeséget csinálni. Döntsön szépen a bizottság.

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Rosenthal szerint megszabadul Vernon Wellstől a Blue Jays, Mike Napoliért küldik Anaheimba. Félelmetesen jó csere szerintem a Jaysnek.
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Pavano signs two-year deal with Twins. :cool:
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Andruw Jones, tavalyi Sox csere OF/DH aláírt 1 évre, 1,2 millió dollárért a Yankeeshez.

Hát nem fog hiányozni...Mikey
Az atlanatai éveihez nem hasonlítható az utolsó 3 idénye, de remélem nálunk ismét összeszedi magát DH-ként. Nem gondolom, hogy kezdő OF-ként számolunk vele.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Andruw Jones, tavalyi Sox csere OF/DH aláírt 1 évre, 1,2 millió dollárért a Yankeeshez.

Hát nem fog hiányozni...
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Megvan Chris Young, kész a kezdőötös. (MLBTR-ről loptam, nagyon tetszik. 😊)
PG- Dickey 6'2'' (Ha Santana meggyógyul, bővül a guard-depth.)
SG- Capuano 6'2''
SF- Niese 6'4''
PF- Pelfrey 6'7''
C- Young 6'10''
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Good day for the Cleveland Indians:
Tribe avoids arbitration with Shin-Soo Choo($3.975 million 😛 ), Chris Perez($2.225 million), Rafael Perez($1.33 million).
(+Asdrubal Cabrera: $2.025 million)

Azta! 😂
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Az igazság, hogy a Metsnek idén sem lesz köze semmihez, kezd realizálódni: Mike Pelfrey lesz a csapat kezdője a nyitónapon.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Passz, ebben nem nagyon tudok okosat mondani. Ha újat veszel, sok mindenre nem kell figyelni, mert csak a merevlemezben különböznek, használt gép vásárlásával kapcsolatban meg sajnos nem tudok tanácsot adni. Vaterán én még sose vásároltam, de ha megbízható eladótól veszed, nem hiszem, hogy nagy gond lenne vele. A játékhoz itthon nem hiszem, hogy hozzájutsz, Ork és én is Kanadából hozattuk.
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Szóval vegyél PS-t, meg MLB The Show-t is. 😀marci
Háát igen, igazából a játék minőségéről nem is voltak túlzottan nagy kétségeim.

PS3 témában mennyire vagy képben? Látom, hogy már 65-70ért lehet gépet venni, de próbáltam használtakat nézni. Igazából egy jó gépért adnék 40et, lehetőleg 2 joyyal...Azrté 70-80 rongy sok lenne így első hallásra egy játék miatt. Nincs vmi tipped, hogy mire figyeljek vásárláskor?

Köszi!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem tudom én szeretem az 2K10-et. Igaz PC-n.
van sok hibája, de élvezhető. Nagyot ütni kurva nehéz, ha nem húzod fel a powert legalább 65-70-re a slidereknél

Nyomtam ebben is myplayert. 2B-vel 4 hónap volt AA-ból felmenni MLB-be, de a következő szezonban az első két hónap után már úgy álltam hogy .468 25 HR, 70 RBI...

Dobóval dettó. 60as overallal simán hoztam folyamatosan CG SHO-kat.
Szóval 2kban a myplayer nem annyira jó

A normális nem rossz. Az igazán komoly bug, ott a bullpen management. Amíg az RP nem kap runt, de inkább kettőt, addig nem jön le az ellenfélnél.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Elég nagy lett ez a Bell szerződés így utolsó arbitrációs évre. Tavaly $4M volt, most kapott egy 87,5%-os (!!) fizetésemelést, $7,5M-ról egyeztek meg. Oké, hogy closer és sok save-je volt, meg buci jó ERA-ja, de meglepett, hogy a Padres szerint ezzel jobban járnak, mint ha elviszik az ügyet egy bizottság elé.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Részletesebben: A 2K sorozattal nem tudom összehasonlítani, mert nem fut el a laptopomon, egyszer láttam Makát játszani vele, szóval komoly összehasonlítási alapom nincs. Számomra gyönyörű a játék, stadionok szépen kidolgozva (TBS asszem a játék alapján mutatta be a pályákat a mostani rájátszásban), animációk is jók, bár én kikapcsoltam őket, mert növelik a meccsek hosszát. Jómagam csak My Player módban nyomom (Road to the Show a neve), AA-ben kezd az ember, közepesen erős szinten 1-2 év alatt stabil major ligás tudtam lenni mindannyiszor. Dobóként hamarabb felkerültem, de ott utána sokáig tart, mire az ember All-Star szintre felfejleszti a dobásait. Lehet catcherként is játszani, olyankor te hívhatod a dobásokat, nekem unalmas volt, meg a sok balfék dobó miatt idegesítő.
Egyetlen irreális dolog van az egész játékban: tippelhetsz érkező dobásfajtát és helyet a zónában mielőtt a dobó elkezdi a mozgást. Ha jól tippelsz, tudat a rendszer és már azelőtt készülhetsz a dobásra mielőtt a labda elhagyná a pitcher kezét. Én mindig használom és igaz, hogy nem rontja le a realitás élményét, azért mégis fura.
Védekezés/bázisfutás megszokása eleinte talán gondot okozhat, de azokban az időszakban, amikor ezeket a tulajdonságokat kell fejleszteni, lehet ilyen tréningeket csinálni (ahol például azt is pontozzák (ha outfieldert játszol), hogy jókor használod-e a cutoff mant, szóval részletes ... bár nem mindig értek egyet a gép felfogásával 😊).
Én eleddig két bugra figyeltem fel összesen: az egyik, hogy amikor bázison van a játékosod, és lopni akarsz, vagyis a dobó első mozdulatára akarsz indulni, néha nekem előfordul, hogy elnézem és igazából az egyes bázisra jön a labda, és mivel elsőre rossz irányba húztam a kart, simán kiejthetne a 1B, de csak "csekkolásosan" hozza le a föld felé a kesztyűt és simán visszaér az ember. Nem mindig, de előfordul.
A másik: mikor az ember outfielder, néha előfordul, hogy a middle infielder bár elérné a groundballt, elmegy mellette, ráadásul az én emberem is egy marha lassú kocogással közelíti meg a labdát, elegendő időt hagyva, hogy a kettesről hazaérjen a bázisfutó. Kicsit olyan, mint a régi FIFA-kban, mikor előre felépített mozgássorok voltak és tudtad, hogy ha abba egyszer "belekapott" a rendszer, akkor azt a beadást tuti olyan mozdulattal fogja megcsinálni a szélső, ahelyett, hogy csak pl. simán beadná. (remélem érthető amiről hadoválok)
Ezt a két apró hibát leszámítva nincs panaszom a játékra, sőt csak dicsérni tudom. Persze bázist lopni piszok nehéz, ha az ember sebessége közelebb van Big Papihoz, mint Jose Reyeshez, de ez van.
Ja, meg néha a third base coachtól jönnek a testjelek, hogy most lopjál, vagy hit&run van. Az általam eddig vásárolt játékok közül (nem sok, 8-10) simán ez tartja legjobban számomra az értékét, nem is tartom valószínűnek, hogy megrendelem a 11-et.

Szóval vegyél PS-t, meg MLB The Show-t is. 😀
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Köszi szépen az instant reaction és várom a bővebbet 😊 Ahogy elnézem a 11 még jobb lesz...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Giambi marad még egy évre, mindig jó az öreg kefekötő a házban. 😀 Csak minor deal, de szerintem nagyon jó esélyei vannak bekerülni a keretbe, de nyilván csak pinch-hitting szerepet kaphat, mert Helton mögött ott lesz Wigginton, és korábban már Mike Jacobs is kapott minor dealt. Tracy megint a sokoldalú játékosokra épít, biztosan sok variácónk lesz az összeállításban még egy-egy sérülés/formahanyatlás esetén is.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
szerintem is nagyon jó játék nagyon sok időt eltöltöttem vele, de nagyon teljes képet nem tudok vázolni mert én csak a road to the show /vagyis a saját játékos irányítós karrier mód/ résszel játszottam
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Petya, szerintem baszott jó a játék, pár apró bugtól eltekintve teljesen fasza. Délután írok majd részletesebben.
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Cleveland Indians sign SS Asdrubal Cabrera to a one-year, $2.025 million deal to avoid arbitration. 😉
több mint 13 éve
Petya 181 — Eagles fan
Tisztelt (elsősorban) Marcitomi & Ork!

Esctől hallottam, hogy nektek van PS3atok és azzal együtt az MLB The Show c. játék. Nos, nekem Xboxom van és csak a 2k sorozattal tudok játszani (már ha egyáltalán találok PAL verziót belőle). A leírások, vélemények alapján (+a videók alapján amit a neten találtam róla) egészen elképesztő grafikával és gameplayyel rendelkezik a játék és jóval jobb, mint 2k series.

Erősen gondolkozok egy használt PS3 vásárlásán, főleg miután elolvastam ezt a cikket az mlb 11ről: http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/blog/_/name/thegamer/id/5922458/show-first-look?readmore=fullstory
Ez a Co-op mód nagyon csábító, a road to the showról nem is beszélve.

Leírnátok tapasztalataitokat a játékról? Mennyire élvezhető, ennyire jó a valóságban is?

Esetleg azt leírhatnátok van e valami must have javaslatotok PS3 vásárlással kapcsolatban (mire figyeljek, milyen gépet érdemes venni, stb). Tényleg csak ezzel az egy játékkal játszanék rajta... 😊

Gondolkoztam melyik topicba írjam, de talán így offseasonban annyira nem off.

Egyébként marcinak grat az oldalhoz, zseniális!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Csoportellenfelek ellen 18-18.
Konfellenfelek ellen változó, 8-12 között.
És ellenkező konfból 4 v 5 csapat ellen 3-6 meccs, ez megint változó.

És szinte minden kezdő játszik minden meccsen. Ez így picit túlzás, mert mondjuk 20 meccsenként kapnak 1 meccs pihit, így kijön ~150 meccs a végére.

És igen, az igazi szurkolók kimennek akár háromszor is egymás után ugyanarra a párosításra, mert más kezdő dobók vannak, így garantált, hogy teljesen más meccs lesz.

😊
több mint 13 éve
Hollywood San Francisco 49ers 172
Hello,

Megköszönném, ha valaki akár PM-ben is, de el tudná nekem röviden magyarázni, hogy miként játszanak 162 meccset a csapatok. Azt értem, hogy 3-4 meccset játszik egymással 2 csapat egymást követő napokon, de...
miként játszanak a nagy sztárok? csak az egyik meccsen vagy mindegyiken? a szurkolók kimennek 3 egymásutáni napon ugyanarra a párosításra?

Biztos egyszerű a válasz, de nem értem egyelőre...

Az is érdekelne, hogy milyen a Cubs féle "We believe" filmhez hasonló van az utóbbi 15 évből.

Köszi előre is!
több mint 13 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 524
MileHigh kedvenc sorozata lesz:

"A Showtime berendelte a San Francisco Giants baseball csapatáról szóló dokureality-t, melynek készítői 10 hónapon át fogják követni a gárdát kameráikkal és állítólag hihetetlen részletességgel mutatja be a csapat életét."JJ Tiller
Tavaly a Cubsról is forgattak egy hasonlót. Más végkimenetellel.Escalade
Ez a Cubsos érdekelne. Nem tudja valaki hol lelhető fel? Meg egyáltalán mi a címe?
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
MileHigh kedvenc sorozata lesz:

"A Showtime berendelte a San Francisco Giants baseball csapatáról szóló dokureality-t, melynek készítői 10 hónapon át fogják követni a gárdát kameráikkal és állítólag hihetetlen részletességgel mutatja be a csapat életét."JJ Tiller
Ennek ilyen tanyasi halivúd feeling-je van nálam. Csak Cruise helyett Lincecum. 😀

A sportvilág legnagyobb antisikerének persze meg kell adni a módját, remélem majd a denveri humidorozásuk is benne lesz, amikor jönnek a szokásos szopókúrára. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring