NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 866 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Ez lesz a szezon vége:
http://www.rlyw.net/index.php/RLYW/comments/cairo_v0.6_and_still_too_early_2011_mlb_projected_standings
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
The Indians have reportedly agreed to sign free agent shortstop Orlando Cabrera..

Már hivatalos. :cool:
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, itt egy erdekes cikk, HoF pitcherek elemezgetese..

http://joeposnanski.si.com/2011/02/06/looking-at-hall-of-fame-pitchers/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kis túlzással a Young-trade-del a WS-ért cserélnénk. (Ami tekintve a tucatbohócok tavalyi mákolását, nem is lenne annyira emelkedett szöveg.) 😀
Nem nagyon tudunk házon belül jó megoldást találni a sor második ütőjének, oda nagyon kéne. Azért egy Fowler-Young-CarGo-Tulo-Stewart top5 már bíztatóan festene.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Csinált rajta egy-két hazafutást 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Super Bowl alatt mutatták, hogy A-Rod kedélyesen társalgott Cameron Diazzal... gondolom a meccs utáni program is megvolt a szállodai szobában. 😀
DS!Darksun3
szétverte baseballütővel
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Super Bowl alatt mutatták, hogy A-Rod kedélyesen társalgott Cameron Diazzal... gondolom a meccs utáni program is megvolt a szállodai szobában. 😀
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Indians hoping to add veteran starter to mentor youthful rotation. Bonderman, Millwood remain on radar.. :cool:
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
nem tudom eldönteni hogy jó-e nekünk. Akartam is kérdezni a véleményedharomt
Sokat kéne állnia a cechből a Rangersnek szerintem, hogy megérje, mert ahhoz képest, hogy már csak power posztokon tud játszani (3B, 1B), nem olyan jó ütő (2006-10 között egyedül 2009-ben volt kifejezetten jó ütőéve), hogy évi $16M-t kapjon. Az mondjuk tuti, hogy normális arc, leadership, meg satöbbi nála megvannak. És az is igaz, hogy Stewarthoz vagy Wiggintonhoz képes önmagában upgrade, csak ugye a dollárok, a másik két arc összesen nem keres annyit, mint ő.marci
2B-nek szánjuk ha jönharomt
szerk.: jogos, tényleg, ti amiatt kerestek embert.

Nem fogja tudni elvinni azt a posztot. Szerintem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rockies Nation, izgultok már Michael Young érkezése miatt? 😊marci
nem tudom eldönteni hogy jó-e nekünk. Akartam is kérdezni a véleményedharomt
Sokat kéne állnia a cechből a Rangersnek szerintem, hogy megérje, mert ahhoz képest, hogy már csak power posztokon tud játszani (3B, 1B), nem olyan jó ütő (2006-10 között egyedül 2009-ben volt kifejezetten jó ütőéve), hogy évi $16M-t kapjon. Az mondjuk tuti, hogy normális arc, leadership, meg satöbbi nála megvannak. És az is igaz, hogy Stewarthoz vagy Wiggintonhoz képes önmagában upgrade, csak ugye a dollárok, a másik két arc összesen nem keres annyit, mint ő.marci
2B-nek szánjuk ha jön
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Rockies Nation, izgultok már Michael Young érkezése miatt? 😊marci
nem tudom eldönteni hogy jó-e nekünk. Akartam is kérdezni a véleményedharomt
Sokat kéne állnia a cechből a Rangersnek szerintem, hogy megérje, mert ahhoz képest, hogy már csak power posztokon tud játszani (3B, 1B), nem olyan jó ütő (2006-10 között egyedül 2009-ben volt kifejezetten jó ütőéve), hogy évi $16M-t kapjon. Az mondjuk tuti, hogy normális arc, leadership, meg satöbbi nála megvannak. És az is igaz, hogy Stewarthoz vagy Wiggintonhoz képes önmagában upgrade, csak ugye a dollárok, a másik két arc összesen nem keres annyit, mint ő.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Rockies Nation, izgultok már Michael Young érkezése miatt? 😊marci
nem tudom eldönteni hogy jó-e nekünk. Akartam is kérdezni a véleményed
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Rockies Nation, izgultok már Michael Young érkezése miatt? 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nincs mit Bandi!

DH-R Vladimir Guerrero (BAL) - Leigazolta az Orioles. 1 év / $8M (2011) [2/4]
RHP Justin Duchscherer (BAL) - Leigazolta az Orioles. 1 év / $0,7M (2011) [2/4]

Mi a szösz!Shortstop
Vlad lool. Egyébként az egyik legjobban erősítő csapat volt idén szerintem az O's. Ha nem ilyen geci csoportban lennének... Na meg lenne rotation...
Wieters, Lee, Roberts, Hardy, Reynolds, Markakis, A.Jones, xy, Vlad sor elég jól hangzik szerintemharomt
Remélem azért egy ilyen névsorral sikerül átlagban hozni 4-5-6 pontokat majd. Még azt sem nagyon tudom írni, hogy a dobóktól félek megint, mert tavaly a támadásunk is egy rakás sz*r volt. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nincs mit Bandi!

DH-R Vladimir Guerrero (BAL) - Leigazolta az Orioles. 1 év / $8M (2011) [2/4]
RHP Justin Duchscherer (BAL) - Leigazolta az Orioles. 1 év / $0,7M (2011) [2/4]

Mi a szösz!Shortstop
Vlad lool. Egyébként az egyik legjobban erősítő csapat volt idén szerintem az O's. Ha nem ilyen geci csoportban lennének... Na meg lenne rotation...
Wieters, Lee, Roberts, Hardy, Reynolds, Markakis, A.Jones, xy, Vlad sor elég jól hangzik szerintem
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nincs mit Bandi!

DH-R Vladimir Guerrero (BAL) - Leigazolta az Orioles. 1 év / $8M (2011) [2/4]
RHP Justin Duchscherer (BAL) - Leigazolta az Orioles. 1 év / $0,7M (2011) [2/4]

Mi a szösz!
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Szomorú vagyok... 😕

...
Krisz: köszönöm, hogy megemlítetted a nevem a szentendreieknek 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
És egy friss szenzációs hír, az egyik ST-meccsen George Karl (Nuggets coach) lesz a csapat menedzsere:

http://www.nba.com/nuggets/features/karl_tracy_02_03_2011.html

😀TheMileHighCity
Hogy az öreg Tracer mindég, minden körülmények között megemlíti, hogy volt a Dodgers és a Pirates edzője is ... félelmetes. 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Taveras visszatért hozzánk; aláírt minden arbitration-ember; hosszabbítottunk Betancourt-tal; és minden egyéb aktualitás a legutóbbi offszezon-helyzetjelentésünkben:

http://denversports.blog.hu/2011/02/03/rockies_friss_offseason_hirek

És egy friss szenzációs hír, az egyik ST-meccsen George Karl (Nuggets coach) lesz a csapat menedzsere:

http://www.nba.com/nuggets/features/karl_tracy_02_03_2011.html

😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Hivatalos a Ramírez-deal. Idén 2.75 milliót kap, aztán 5, 7, 9.5 és 10 milliót. (+10 milliós opció 2016-ra.)

Süti.

Valamint egy minor-league contract keretein belül érkezett OF Lastings Milledge, aki tavaly a Piratesben tolta.

Cserének szerintem jó is lehet. Ha jól tudom, mindhárom kinti poszton tud játszani.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Pettitte holnap bejelenti visszavonulását. Itt az igazi sansz Freddy Garcianak. 😀
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
nagyon kimaradt mostanában nekem a baseball, visszaolvastam 2 oldalt, nem volt ott, és most lett kitéve az espn főoldalra, ezért írtam be, sorry
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Indians talking to free agent right-hander Jeremy Bonderman..

..mondjuk végülis tökmindegy, szarabb már aligha lesz a rotációnk.. :cool:
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hurka csak és kizárólag az official bejelentésekben hisz. 😀
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Manny, Damon ---> RaysHurka
Csak másfél hetes hír. 😛