NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 866 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Manny, Damon ---> Rays
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 581
Shortstop Alexei Ramirez and the White Sox have agreed to four-year, $32.5 million extension. :rolleyes:Vokey
Ha képes lesz hozni azt, amit tavaly is hozott, akkor én azt mondom, megéri.
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Shortstop Alexei Ramirez and the White Sox have agreed to four-year, $32.5 million extension. :rolleyes:
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Néha fáj néha nem. De nem törődök vele, pihentetem aztán majd meglátjuk.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Matthewról tudsz valamit, hogy van a karja?Shortstop
Matthew karjáról az a hír, hogy nem találtak semmit ezért folytatja a karrierjét. Aztán majd ha látszik valami elváltozás akkor ismét felkeresi a dokit 😉Matthew99
Na most akkor nem tudom, hogy örüljek vagy ne! És te, hogy érzed?
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Matthewról tudsz valamit, hogy van a karja?Shortstop
Matthew karjáról az a hír, hogy nem találtak semmit ezért folytatja a karrierjét. Aztán majd ha látszik valami elváltozás akkor ismét felkeresi a dokit 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi Esc'.

Idén fogsz játszani?Shortstop
Tervezek, ha a vállam nem szól közbe.

Veletek most hogy lesz?Escalade
Ki merre lát. 😊
Engem három csapatból személyesen kerestek, van egy elképzelésem viszont ha megvan már fixen a dolog csak akkor mondom. Cool a pitcherünk Bp.-en folytatja, CF-ünk van aki kivár egy évet jövőre keres valamit a többiekről nem tudok semmit.

Matthewról tudsz valamit, hogy van a karja?
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Köszi Esc'.

Idén fogsz játszani?Shortstop
Tervezek, ha a vállam nem szól közbe.

Veletek most hogy lesz?

több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
12 millára nem tart igényt Gil Meche:
http://www.nytimes.com/2011/01/27/sports/baseball/27meche.html?_r=2&ref=sportsDöme
Tyűha! :o :o
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
12 millára nem tart igényt Gil Meche:
http://www.nytimes.com/2011/01/27/sports/baseball/27meche.html?_r=2&ref=sports
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi Esc'.

Idén fogsz játszani?
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Custot én is bánom, de a tavalyi fall from grace után várható volt hogy nem tartanak rá igényt. Mondjuk nekem azért lett az egyik kedvencem, mert a The Showban brutál slugger lett belőle, IRL nem volt olyan hipernagy ász. 😀Döme
😀 Nekem a The Showban ő szar :s, bár egyszer ütöttem vele egy GS-t hátrányból, azon kívül szinte semmi nem jött össze vele... viszont Crispel meg Ellisel állatkodtam. Mondjuk Coco az rílbe is nagy playa.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Custot én is bánom, de a tavalyi fall from grace után várható volt hogy nem tartanak rá igényt. Mondjuk nekem azért lett az egyik kedvencem, mert a The Showban brutál slugger lett belőle, IRL nem volt olyan hipernagy ász. 😀
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Motyogás az AL Westről: http://www.theamazins.net/2011/01/hosszu-visszatekintes-%e2%80%93-al-west/marci
Köszi a cikket!
Custért kár, őt bírtam. Matsui jól beválhat, ahogy talán Harden is.
Ja és Andy LaRoche is nálunk landolt, őt nem írták.Raider89
Őt azért nem írtam, mert csak non-roster-invitee. Sokra ne számíts tőle, közel sem olyan ügyes, mint a bátyja.marci
Jah, igaz. Köszi. Én örülnék neki ha majd a big league campben valamit produkálna,aztán felkerülne a rosterre mert csipázom.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Motyogás az AL Westről: http://www.theamazins.net/2011/01/hosszu-visszatekintes-%e2%80%93-al-west/marci
Köszi a cikket!
Custért kár, őt bírtam. Matsui jól beválhat, ahogy talán Harden is.
Ja és Andy LaRoche is nálunk landolt, őt nem írták.Raider89
Őt azért nem írtam, mert csak non-roster-invitee. Sokra ne számíts tőle, közel sem olyan ügyes, mint a bátyja.
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Motyogás az AL Westről: http://www.theamazins.net/2011/01/hosszu-visszatekintes-%e2%80%93-al-west/marci
Köszi a cikket!
Custért kár, őt bírtam. Matsui jól beválhat, ahogy talán Harden is.
Ja és Andy LaRoche is nálunk landolt, őt nem írták.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Motyogás az AL Westről: http://www.theamazins.net/2011/01/hosszu-visszatekintes-%e2%80%93-al-west/
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
MileHigh kedvenc sorozata lesz:

"A Showtime berendelte a San Francisco Giants baseball csapatáról szóló dokureality-t, melynek készítői 10 hónapon át fogják követni a gárdát kameráikkal és állítólag hihetetlen részletességgel mutatja be a csapat életét."JJ Tiller
Tavaly a Cubsról is forgattak egy hasonlót. Más végkimenetellel.Escalade
Hol lehet ehhez hozzáférni?Shortstop
Tévedtem. Valami rémlett, hogy az egyik szezont elkezdték végigkísérni, de csak egy film lett (ami egy kicsit általános Cubsos történelemmé változott át), a We Believe.
Egy korábbi mozi a csapatról: Wait 'Til Next Year: The Saga of the Chicago Cubs

Eddig kimaradtak, megpróbálok hozzájutni mindkettőhöz (bár a másodikban valaki segíthetne... 😊 ).

Ne haragudj Shawn84, akkor nem volt időm utánakeresni és csak most jutott eszembe, hogy te is kérdezted.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
MileHigh kedvenc sorozata lesz:

"A Showtime berendelte a San Francisco Giants baseball csapatáról szóló dokureality-t, melynek készítői 10 hónapon át fogják követni a gárdát kameráikkal és állítólag hihetetlen részletességgel mutatja be a csapat életét."JJ Tiller
Tavaly a Cubsról is forgattak egy hasonlót. Más végkimenetellel.Escalade
Hol lehet ehhez hozzáférni?
több mint 13 éve
Tuja 34
Marci,

Al West elemzés nem lesz? 😊

Bírom az oldalad, igazi unicum ebben az mlb.hu nélküli világban! 😀Tuja
Köszi. 😊 Múlt héten elkezdtem írni, de valószínűleg csak holnapra lesz meg.marci
Az a holnap inkább csütörtök lesz, repetázok az egyetemen. 😀marci
Várjuk! Köszi! 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Marci,

Al West elemzés nem lesz? 😊

Bírom az oldalad, igazi unicum ebben az mlb.hu nélküli világban! 😀Tuja
Köszi. 😊 Múlt héten elkezdtem írni, de valószínűleg csak holnapra lesz meg.marci
Az a holnap inkább csütörtök lesz, repetázok az egyetemen. 😀
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Marci, az oldalad, igazi unicum ebben az mlb.hu nélküli világban! Tuja
+++
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Marci,

Al West elemzés nem lesz? 😊

Bírom az oldalad, igazi unicum ebben az mlb.hu nélküli világban! 😀Tuja
Köszi. 😊 Múlt héten elkezdtem írni, de valószínűleg csak holnapra lesz meg.
több mint 13 éve
Tuja 34
Marci,

Al West elemzés nem lesz? 😊

Bírom az oldalad, igazi unicum ebben az mlb.hu nélküli világban! 😀
több mint 13 éve
Vokey 309 — LockOut-szökevény
Billy Butler and the Royals have agreed to a four-year, $30 million contract extension. :rolleyes: