Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Nézegetve az éjjeli félhíreket, közel a megegyezés a Gonzalez-csere ügyében. Ha Sox fan lennék, repesnék az örömtől.

+ Padres leigazolta Harangot, Reds hosszabbított Arroyoval
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
megint előjött a Red SOx-Adrian Gonzalez trade dolog.
Ezt is nehezen értem. Minek nekik még egy 1B? Vagy akkor átraknák Youk-ot 3asra? De ott meg Beltre zsír jó. DH sem kell Papi miatt. Nem inkább egy jobb SS megszerzésén kellene munkálkodni? vagy a bullpen javításán?haromt
Azt fogják megcsinálni, ami kevesebb áldozattal jár (mármint, hogy Beltre vagy Gonzalez). Olvasva, hogy Beltret mennyire akarja az Angels is (meg ugye Boras-kliens), simán lehet, hogy végül megpróbálnak Gonzalezért cserélni egy-két komolyabb prospectet.

szerk.: meg persze ezek ilyenkor szándékosan derülnek ki. A Red Soxnak pl. érdeke a Borasszal való egyeztetéseknél, hogy azt a képet fessék magukról, hogy Gonzalez is nagyon érdekli őket, gyengítva Boras tárgyalási pozícióját.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
megint előjött a Red SOx-Adrian Gonzalez trade dolog.
Ezt is nehezen értem. Minek nekik még egy 1B? Vagy akkor átraknák Youk-ot 3asra? De ott meg Beltre zsír jó. DH sem kell Papi miatt. Nem inkább egy jobb SS megszerzésén kellene munkálkodni? vagy a bullpen javításán?
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
"I'm to a point now where I'm on a team that has a chance to win a World Series and I'll do whatever they want me to do," Dunn said. "I told (general manager) Kenny (Williams) the other day that I would catch, but I see they signed A.J."
😀

Jól áll neki a fekete sapka. 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagy lájk fog járni az MLB.comnak, ha tényleg élőben lehet majd nézni a sajtótájékoztatót Dunn szerződtetése kapcsán. 😊Mikey
tuloét is lehetett. szokták a nagyobb szerződéseknél
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nagy lájk fog járni az MLB.comnak, ha tényleg élőben lehet majd nézni a sajtótájékoztatót Dunn szerződtetése kapcsán. 😊
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Mariano Rivera and the Yankees agree to a 2-yr deal worth $30 millionOrk
Azért az kemény, ha igaz, hogy az Angels meg a Red Sox is ajánlott neki egy-egy 3 éves szerződést jóval több pénzzel. De a sztori szerint Mo inkább hűséges maradt. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Meghalt Ron Santo. Még tavaly is a rádió szakkommentátoraként dolgozott, rákja és cukorbetegsége ellenére.

A legnagyobb Cubs rajongó volt. RIP

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megszereztük Jose Lopez egy közepes prospect SP-ért. jó vagy nem jó?
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Mariano Rivera and the Yankees agree to a 2-yr deal worth $30 million
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ilyen hírekre jó ébredni.

+ aláírt Pierzynski is 2 évre 8 millióért. Az is teljesen rendben van.

Closer témához: ha nem érkezik senki, akkor akár Thornton, akár Putz (ha marad) is jó lesz annak szerintem.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Olyan jó, mikor egy megálmodott házasság létrejön. 😊

Adam Dunn nemsoká aláír a White Soxhoz, kb. megkapja a kívánt 4 évet és 60 millát.marci
cserébe viszont kirakják Jenks-et. Nem tudom jól jártak-e ezzel.
Dunn számait Konerko is tudja, DH-nak meg ott van Manny. Szerintem hülyeség volt ez így. Lesz 2 helyre 3 sluggered de nincs Closer.haromt
Konerkonak kicsúszott egy karrierév power tekintetében, aligha fogja tartani ezt jövőre, míg Dunn álmából felkeltve is 40/100-as játékos (ettől még persze visszahozhatják Konerkot, de nem fognak vért hugyozni érte). Manny-t szerintem valaki nem contender fogja leigazolni, de egyébként is, ő ma már egy kétséges powerrel bíró DH. Jenkset muszáj volt elküldeni, mert 8-9 millát keresett volna arbitrációval, annyit meg abszolút nem ér meg, ráadásul (Guillennel egyetértve) szerintem nem closer szint (nem annyira gyenge, mint tavaly volt, de több millió dollárt legkevésbé sem ér meg).

szerk.: Dunn végül 4 év, 56 misi. Utolsó évre lehet, hogy sok lesz, de az első 1-2 évben simán a legjobb DH lehet.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Olyan jó, mikor egy megálmodott házasság létrejön. 😊

Adam Dunn nemsoká aláír a White Soxhoz, kb. megkapja a kívánt 4 évet és 60 millát.marci
cserébe viszont kirakják Jenks-et. Nem tudom jól jártak-e ezzel.
Dunn számait Konerko is tudja, DH-nak meg ott van Manny. Szerintem hülyeség volt ez így. Lesz 2 helyre 3 sluggered de nincs Closer.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Olyan jó, mikor egy megálmodott házasság létrejön. 😊

Adam Dunn nemsoká aláír a White Soxhoz, kb. megkapja a kívánt 4 évet és 60 millát.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Egy kis aktuális offszezon-helyzetjelentés nálunk:

http://denversports.blog.hu/2010/12/02/rockies_gigaszerzodesek_es_egyeb_akciok_az_offseasonben

Még mindig szeretnénk erősítéseket, például most Berkman-ra nagyon rákattantunk, én Kouzmanoff-nak örülnék a legjobban, mivel földi. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
3 évig kezdő SS volt. Sokszor szidtam, és továbbra is tartom, hogy mint SS, a ligában az egyik legkisebb range-e van. Dobásai pontosak, de erősségben is az MLB alján helyezkedik el.
280as ütő, tavaly pedig csúnyán visszaesett az OBP-e, talán a 20. meccsen volt az elő sétája. Az, hogy semmiféle powerrel nem rendelkezik nem túlzás. 158 hit, 15 double, 2 triple, 2 HR, pedig a fürgébb játékosok között van elkönyvelve. Cserébe nem estem hasra a baserunningjától illetve a lopásaitól sem. Egy egészséges csapatban közel sem lett volna ennyiszer elküldve, gyenge SB%.

Támadásban valamivel jobb Brendannél, viszont mint SS szerintem semmiféleképpen nem upgrade.

több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Na szerencsére Theriot kilőve mert elvitte a Cards 😀 haromt
LOL

Na jó, ha közelebbről megnézzük, Theriot egy olcsó előrelépés 2B-en Schumaker helyett, jobb védő nála (ami azért egyáltalán nem teljesítmény, valljuk be...), több steal (20+ as átlag, Schumi lehangolóan kevés), a többi terén kb ugyanaz a két játékos, de...

...de a poén, hogy első körben NEM 2B-re lett hozva, hanem SSnek... ami ő már volt ha jól rémlik (pre-Castro SS volt a Cubsban évekig, de majd Esc megerősít vagy cáfol), szóval nem ismeretlen neki, de vicc, ott van Ryan aki GG-kaliberű védő még ha nem is üt, de nagyobb baj hogy TLR szerelmes Schumakerbe, ezért őt akarja játszani (legalábbis ez az eddigi kommunikáció)... aki meg összességében talán a leggyengébb 2B az egész ligában ha őszinték vagyunk, nem jó védő (nem is 2B az eredeti posztja), és ha így megzuhan az AVG/OBP mint idén, akkor aztán nincs is kérdés... Theriot-Schumaker middle infield jáájj...

Szóval kettesre anyagi megfontolású "fejlesztésként" elmegy (de csak mert Schumit váltaná), SSként már nagyon nem...

Hawksworth amúgy korrekt ár érte, legtöbben ünneplik a távozását, én azért látok benne fantáziát, de nem egy kihagyhatatlan valaki igazából.

De a lényeg: ha semmi egyéb nem történik, akkor egy centit nem haladtunk előre a middle infielden, legalábbis nagyságrendi javulás egyáltalán nem történt...

+ jött még Tallet, akit a Toronto vágott ki, de nekünk jó lesz 😊 Tavaly jó volt balosok ellen és a hírek szerint Duncan-nek tetszik, meglátjuk.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Na szerencsére Theriot kilőve mert elvitte a Cards 😀

A Yankees megint bevadult, most éppen Greinke-t akarják... Meg is fogják kapni az a gyanúm. Lee meg marad a Rangersben
Bár a Royals nem szarozott. Egyből Teixeira-t akarják...
Dunn sem szarral gurigázik a 4 év 60 millás elképzeléseivel...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
C nem lesz. O'Dowd most nyilatkozott, hogy Ianettával próbálkoznak. Egy backup jön majd.haromt
Tartok tőle, hogy Pagnozzi-t szántuk ennek, a napokban kapott minor dealt... :/
Azért ennél komolyabb emberek kellenének catcher-nek, hacsak Pacheco nem akar már jövőre Posey útjára térni.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Azt nem értem, hogy miért sietett ezzel a Rockies. 2-3 év alatt rengeteg minden történhet, ezt a szerződést szerintem 2013-ban is szívesen aláírta volna Tulowitzki.marci
Vsz a Jeter tárgyalások miatt
Nehogy begőzöljön a yankees nekiálljon nyomulni. és a mézesmadzagját huzogatni tulo előttharomt
Na de a Yankeesnek a Rockiest kellett volna meggyőznie, hogy váljon meg a franchise playerétől, akit 2-3 évig nem kell valós értékén fizetni.marci
de elültették volna Tulo fülébe a bogarat, hogy kicsit holdoutoljál és akkor elcserélnek hozzánk mi meg adunk neked geci sokat. 😛

tőlük minden kitellik 😊
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Azt nem értem, hogy miért sietett ezzel a Rockies. 2-3 év alatt rengeteg minden történhet, ezt a szerződést szerintem 2013-ban is szívesen aláírta volna Tulowitzki.marci
Vsz a Jeter tárgyalások miatt
Nehogy begőzöljön a yankees nekiálljon nyomulni. és a mézesmadzagját huzogatni tulo előttharomt
Na de a Yankeesnek a Rockiest kellett volna meggyőznie, hogy váljon meg a franchise playerétől, akit 2-3 évig nem kell valós értékén fizetni.
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
C nem lesz. O'Dowd most nyilatkozott, hogy Ianettával próbálkoznak. Egy backup jön majd.

2B-re sok emberről beszélnek, de vsz nem speciális egyposztost akarunk oda hanem valami utility IF-t és rotálva lenne a fiatalokkal.

Fowlernek meg kb az egész offseasonja arra kell hogy menjen, hogy gyakorolja az ütést jobbos dobók ellen. Switch hitter, de leftyként botrányos.

Ami még aggasztó, hogy megvan a rotationből 1.Ubaldo, 2. DLR, 4. Hammel, 5.Chacin

Cookkal viszont nem tudunk mit kezdeni. Messze a leggyengébb kezdőnk. Még elvileg próbálkozunk James Shieldszel a Tampából, de kérdés, hogy mit akarnak érte. Top prospectet nem kéne adni (Friedrich, Matzek stb.)haromt
A C poszton két ifjonctól, Rosario-tól és Pacheco-tól várnak sokat pár éven belül, állítólag ezért nem akarnak nagyobb nevet. Torrealba-val tárgyaltak, de csak 1 évet adtak volna neki, Olivo-val is valami hasonló volt, ezért engedték el. Kíváncsi leszek hogyan oldjuk meg...

Cook szegény, kicsit már kiégettnek tűnik, de úgy érzem, hogy nem nagyon fogjuk őt kirakni soha... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
C nem lesz. O'Dowd most nyilatkozott, hogy Ianettával próbálkoznak. Egy backup jön majd.

2B-re sok emberről beszélnek, de vsz nem speciális egyposztost akarunk oda hanem valami utility IF-t és rotálva lenne a fiatalokkal.

Fowlernek meg kb az egész offseasonja arra kell hogy menjen, hogy gyakorolja az ütést jobbos dobók ellen. Switch hitter, de leftyként botrányos.

Ami még aggasztó, hogy megvan a rotationből 1.Ubaldo, 2. DLR, 4. Hammel, 5.Chacin

Cookkal viszont nem tudunk mit kezdeni. Messze a leggyengébb kezdőnk. Még elvileg próbálkozunk James Shieldszel a Tampából, de kérdés, hogy mit akarnak érte. Top prospectet nem kéne adni (Friedrich, Matzek stb.)
több mint 13 éve
StormST Denver Broncos 11 085 — SB 50 Champion @ Grund
végre valami jó hír.
azért az 5 év 119 misi elég kemény 😊
Bár lényegében 9 év 157 milla, ami már kicsit mérsékeltebb. Nem sajnálom tőle. A liga legjobb SSének ennyi jár.

Jövőre CarGo-val is kell majd valami hasonlót kötni, na meg Ubaldoharomt
Ubaldo elvileg 2014-ig mozdíthatatlan, ezt olvastam valahol...

CarGo-val próbálkoztak idén, de nem nagyon akar még hosszú távú szerződést, vagy csak nem annyiért, amit ajánlottak neki. Mondjuk nála én is várnék még egy évet... 😊StormST
jó CarGo evidens hogy idén még nem kaphatott, de ha még egy ilyen évet fut jövőre, akkor hasonlót akar majd ő is. remélem kicsit szegényedik vele is a tulaj 😊
A két első SP megvan, biztos a két legjobb hitter, szóval most már koncentrálhatunk arra, hogy ütőképes embereket rakjunk mögéjük.

A White Sox kurva sokat akar Floydért (Stewart+Fowler), szóval nem fog összejönniharomt
Szerintem egy jó 2B kéne még mindenképpen, lehetőleg jobb kezes, meg még egy outfield ember. Jah, meg persze egy C se ártana, Iannetta annyira nem nagy életbiztosítás... 😛

Fowler meg csak maradjon szépen, ha idegenben belejönne az ütésbe, akkor az egyik legjobbunk lehetne, félelmetes, hogy védekezésben miket csinál, a sok triple-t már nem is említve... 😊



THIS ONE'S FOR PAT!!!!!!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
végre valami jó hír.
azért az 5 év 119 misi elég kemény 😊
Bár lényegében 9 év 157 milla, ami már kicsit mérsékeltebb. Nem sajnálom tőle. A liga legjobb SSének ennyi jár.

Jövőre CarGo-val is kell majd valami hasonlót kötni, na meg Ubaldoharomt
Ubaldo elvileg 2014-ig mozdíthatatlan, ezt olvastam valahol...

CarGo-val próbálkoztak idén, de nem nagyon akar még hosszú távú szerződést, vagy csak nem annyiért, amit ajánlottak neki. Mondjuk nála én is várnék még egy évet... 😊StormST
jó CarGo evidens hogy idén még nem kaphatott, de ha még egy ilyen évet fut jövőre, akkor hasonlót akar majd ő is. remélem kicsit szegényedik vele is a tulaj 😊
A két első SP megvan, biztos a két legjobb hitter, szóval most már koncentrálhatunk arra, hogy ütőképes embereket rakjunk mögéjük.

A White Sox kurva sokat akar Floydért (Stewart+Fowler), szóval nem fog összejönni