NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 094
Thirteen Lives

Jó film, 2 óra 20 perc kb, de nem untam ( nem ismerem az előzményeket ) így nekem minden új volt.
10/6
KeyG
sztem erősebb volt ez 6osnál, és nézehettem volna ezt a Carter helyett 😀
Negritis, a vajda
Valószínüleg igazad van, hogy egy 7 es legalább. 😄
KeyG
az egyetlen problémám a kiszámítható hálivúdi filmes megoldás volt a végén
| a thai navy seals majdnem meghalra gondolok |

de az durva amúgy hogy a főbb részek azok kb teljesen úgy történtek szal a forgató könyvre nehéz beszólni
nekem a színészi játék is tetszett és jól is volt filmezve szal nehéz bármit is megfogni rajta
Negritis, a vajda
Át is raktam 10/7 re, főleg azután, hogy megnéztem a Minden, mindenhol, mindenkort ami nekem nagyon nem jött be, egynek jónak találtam de bealudtam rajta kétszer. Az viszont nálam sosem lesz több 10/6 nál, ami lehet sok is neki.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Thirteen Lives

Jó film, 2 óra 20 perc kb, de nem untam ( nem ismerem az előzményeket ) így nekem minden új volt.
10/6
KeyG
sztem erősebb volt ez 6osnál, és nézehettem volna ezt a Carter helyett 😀
Negritis, a vajda
Valószínüleg igazad van, hogy egy 7 es legalább. 😄
KeyG
az egyetlen problémám a kiszámítható hálivúdi filmes megoldás volt a végén
| a thai navy seals majdnem meghalra gondolok |

de az durva amúgy hogy a főbb részek azok kb teljesen úgy történtek szal a forgató könyvre nehéz beszólni
nekem a színészi játék is tetszett és jól is volt filmezve szal nehéz bármit is megfogni rajta

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 094
Thirteen Lives

Jó film, 2 óra 20 perc kb, de nem untam ( nem ismerem az előzményeket ) így nekem minden új volt.
10/6
KeyG
sztem erősebb volt ez 6osnál, és nézehettem volna ezt a Carter helyett 😀
Negritis, a vajda
Valószínüleg igazad van, hogy egy 7 es legalább. 😄

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Thirteen Lives

Jó film, 2 óra 20 perc kb, de nem untam ( nem ismerem az előzményeket ) így nekem minden új volt.
10/6
KeyG
sztem erősebb volt ez 6osnál, és nézehettem volna ezt a Carter helyett 😀
Negritis, a vajda
Jobban jartal volna. Az tuti.
En tegnap neztem meg, eros volt valoban. Az ilyen torteneteknel azert az ember kicsit pozitiv is tud lenni, hogy lam, mire kepesek az emberek egymasert, es nem mindig mindenhol csak a masik bantasa, gyilkolasa megy allandoan.

Belegondolni is felelmetes, hogy ez a valo eletben hogy zajlhatott le, a filmben meg eleg lightosan volt bemutatva a valosaghoz kepest.
Stez
és akkor itt van ez a faszktarisznya

 www.independent.co.uk/news/world/americas/elon-musk-trial-thai-cave-diver-vernon-unsworth-pedo-guy-a9233596.html

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Thirteen Lives

Jó film, 2 óra 20 perc kb, de nem untam ( nem ismerem az előzményeket ) így nekem minden új volt.
10/6
KeyG
sztem erősebb volt ez 6osnál, és nézehettem volna ezt a Carter helyett 😀
Negritis, a vajda
Jobban jartal volna. Az tuti.
En tegnap neztem meg, eros volt valoban. Az ilyen torteneteknel azert az ember kicsit pozitiv is tud lenni, hogy lam, mire kepesek az emberek egymasert, es nem mindig mindenhol csak a masik bantasa, gyilkolasa megy allandoan.

Belegondolni is felelmetes, hogy ez a valo eletben hogy zajlhatott le, a filmben meg eleg lightosan volt bemutatva a valosaghoz kepest.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Thirteen Lives

Jó film, 2 óra 20 perc kb, de nem untam ( nem ismerem az előzményeket ) így nekem minden új volt.
10/6
KeyG
sztem erősebb volt ez 6osnál, és nézehettem volna ezt a Carter helyett 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Carter

huhh, az akciók alapvetően rendbe voltak
a történet egy sablonos zombi eredet valami

de a kamera kezelés borzalmas, az operatőr sztem végig racsnizta a forgatást úgy rángatta nonstop közel élvezthetetlenné téve a filmet
a cgi is elég sokszor lógott ki

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 300
Egyikse, jó a kalózstream
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
1-1 eddig
Janek
dizni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 6 152
Van értelme a hbo maxot disney + ra cserelni?
Janek
Szerintem még nincs. Összehasonlítva a két tartalmat, nálam egyértelműen max. De ha sw-rajongó az ember akkor nyilván megéri. Szóval egy szavazat a max-ra.

“A kiábrándult idealistákból lettek a cinikusok”
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Van értelme a hbo maxot disney + ra cserelni?
Janek
Én nem akarom dönteni a mérleg nyelvét, de nobrainer disney. Mondjuk én SW buzi vagyok, szal elfogultság is van bennem.
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
1-1 eddig

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Van értelme a hbo maxot disney + ra cserelni?
Janek
attól függ
ha érdekelnek a disney saját tartalmai akkor mindenképp
ha kevésbé specifikus dolgok érdekelnek akkor sztem nem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 094
Van értelme a hbo maxot disney + ra cserelni?
Janek
Ennek a cserének csak értelme van.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
Van értelme a hbo maxot disney + ra cserelni?

több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Megnéztem a Cloverfield Lane 10-et az este.
A vége…. Hát elmehet a büdös francba a rendező.
😄😄😄
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Elvis

Imadtam minden percet a filmnek, amiben Butler volt, gyuloltem az osszeset, amiben Hanks. Nagyon jo film, viszont sajnalom, hogy maga Elvis itt csak egy mellekszereplo, mert barmi is van, valahogy mindig a menedzser van a kozeppontban. Aki egyebkent kb belekergette minden idok egyik legnagyobb enekeset az eletmodba, ami megolte. Szoval igazi szarhazi volt az a csavo. Ezt a film valahol bemutatja, valahol viszont meg probalja pozitivnak feltuntetni a faszit. Ez eleg fura volt.

Ugy tunik, most ez a divat, hogy a szarragok szemszogebol kapunk vissza hires zeneszeket, mint pl a szerintem nagyon undorito Bhomenian Rapsody.

De igazabol minden percet imadtam a filmnek, amiben hallhattam Elvis zeneit, azert mar megerte. Butlert eddig nem nagyon lattam, csak mellekszerepekben, de ezt a filmet siman elvitte a hatan. En Oscart adnek neki.

több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rég írtatok ennyien egy filmről rövid időn belül, mint most erről a Preyrol, úgyhogy megnéztem én is soron kívül.

Szerintem egynek teljesen jó volt, lekötött, a cgi is csak egy helyen lógott ki (medvés jelenet). Az erős(sé váló) női főhőssel nincs bajom, Ellen Ripley says hi.
A fényképezés külön plusz pont, nagyon jól sikerült, egy-két fasza különleges nézet is akadt főleg az eleje felé.
Nálam a másféle predator felszerelés sem volt gond, simán lehet hogy 300 év alatt ennyit fejlődtek. Ha minden filmben tökugyanaz lenne a cuccuk, akkor meg az lenne a baj 😁

Összegezve soha rosszabb ragadozó filmet (meg Amber Midthundert amúgy is csípem).


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
warr_b Washington Commanders 23 630 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rip Olivia Newton-John 😕

Lars von Trier meg Parkinsonos...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 864
Spiderhead

Ez siman a jobb netflix produkciok kozt van, erthetetlen az imdb 5.4. Erdekes alapsztori, lekot vegig. A vege kicsit osszecsapott/fura lett de egyszer mindenkeppen erdemes megnezni.
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 663 — a new hope (again)
Tenet - kár, hogy csak most pótoltam, az eredet óta a legjobb nolan film
Szürke ember - ha a netflix továbbra is évi egy értelmes filmet tud kipréselni magából akkor megérdemli, hogy bedőljön. Bűn ilyenekre 200 millát elégetni
Judas & the black messias - uncsi, vontatott, kicsit sem érdekes történet.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Tegnap este leültem a Prey elé. Kábé az első 5-6 percre emlékszem, utána elaludtam. 😀
Nekifutok még egyszer.
peterk2005 udvari bolond
én elkezdtem a Cartert de a kamera kezelés miatt nehéz nézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tegnap este leültem a Prey elé. Kábé az első 5-6 percre emlékszem, utána elaludtam. 😀
Nekifutok még egyszer.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 094
Ambulance:

Baynek ilyen filmeket kellene rendeznie, ebből tud csinálni egy jobb estés hollywoodi popcorn akciófilmet, nyilván nem The Rock és az Armageddon szint, mert mindkettőt láttam már 50 szer, ezt meg soha az életbe nem nézem újra, de jó volt egynek az akciófilmek többségét bőven veri.

10/6
KeyG
6 undergroundhoz képest milyen?
Negritis, a vajda
Nekem egyébként az is 6-os lett 3 éve a pontozásomon, viszont a kettő annyiban más, hogy az inkább poénosabb ez viszont nem.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
Elvis

Katasztrófa. Ennek tuti hogy minimum a fele kamu. Inkább az ezredest szopogató múvi. Majd az anyja halálakor pont az ő vállán sír és szinte az apjának nevezi.
FAKEEEEEEEEEEE