NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én ma a Sátántagót néztem 😊
Löfli
Vlmikor Reggel kezdted? 😉
ozibozi
13:30-kor a cirkóban, 21:30-ra lett vége 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
én ma a Sátántagót néztem 😊
Löfli
Vlmikor Reggel kezdted? 😉
ozibozi
azt nem írta hogy végzett vele 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 696
én ma a Sátántagót néztem 😊
Löfli
Vlmikor Reggel kezdted? 😉
több mint 2 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 821 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
én ma a Sátántagót néztem 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Ambulance:

Baynek ilyen filmeket kellene rendeznie, ebből tud csinálni egy jobb estés hollywoodi popcorn akciófilmet, nyilván nem The Rock és az Armageddon szint, mert mindkettőt láttam már 50 szer, ezt meg soha az életbe nem nézem újra, de jó volt egynek az akciófilmek többségét bőven veri.

10/6
KeyG
6 undergroundhoz képest milyen?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 094
Ambulance:

Baynek ilyen filmeket kellene rendeznie, ebből tud csinálni egy jobb estés hollywoodi popcorn akciófilmet, nyilván nem The Rock és az Armageddon szint, mert mindkettőt láttam már 50 szer, ezt meg soha az életbe nem nézem újra, de jó volt egynek az akciófilmek többségét bőven veri.

10/6

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 233 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Jaj de borzalmasan kellemetlen film volt ez a legújabb Dr Strange
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 youtu.be/W89ZAf-198s

jézusom 😀
Negritis, a vajda
Miez? Elkúrtuk 2?!

több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
 port.hu/adatlap/film/tv/isten-hozta-az-isten-hata-mogott-bienvenue-chez-les-chtis/movie-96982

tegnap futottam bele igen kellemes meglepetés volt.
Janek
😀
Egyik kedvenc francia vígjátékom 😀

" - Hol vannak a bútorok?"
"- A régi diri elsállítatta"
" - De ez így nem jó!"
" - Akkor hívja fel a sámán!"
" - Tessék? Nem értem."
" -Hívja fel a sámán!!!!"
" - Nem értem, vannak itt sámánok?"

Kész 😀

Amikor elkíséri a srácot, kézbesíteni... szakadtam 😀
jobbágy#JC6
Igen az volt a csúcs

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
 youtu.be/W89ZAf-198s

jézusom 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 481 — nabege2@yahoo.com
Sóher első 20 perce nagyon bejött, utána persze ellaposodott
de a sötömiket én is imádom
több mint 2 éve
- JC6 Denver Broncos 6 770
 port.hu/adatlap/film/tv/isten-hozta-az-isten-hata-mogott-bienvenue-chez-les-chtis/movie-96982

tegnap futottam bele igen kellemes meglepetés volt.
Janek
😀
Egyik kedvenc francia vígjátékom 😀

" - Hol vannak a bútorok?"
"- A régi diri elsállítatta"
" - De ez így nem jó!"
" - Akkor hívja fel a sámán!"
" - Tessék? Nem értem."
" -Hívja fel a sámán!!!!"
" - Nem értem, vannak itt sámánok?"

Kész 😀

Amikor elkíséri a srácot, kézbesíteni... szakadtam 😀
több mint 2 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 815 — Apu ökölbeszorított keze
 port.hu/adatlap/film/tv/isten-hozta-az-isten-hata-mogott-bienvenue-chez-les-chtis/movie-96982

tegnap futottam bele igen kellemes meglepetés volt.

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
The Lost City - 2022
A trailer vicces volt, így lehetett számítani valami kellemes kis vígjáték szerűségre.
Főbb színészek: Sandra Bullock, Channing Tatu, Daniel Radcliff és mellékszerepben Brad Pitt.

A nevek adottak egy kis felhőtlen szórakozásra, a bedobott sztori se rossz, viszont a megvalósítás az hagy kivetnivalót maga után.

Alapból nem tudták eltalálni, hogy miről szóljon a film, legyen blőd vígjáték vagy legyen romantikus vígjáték...
Próbálták a kettőt ötvözni, de ez nem igazán segített a filmnek, mert egyszerűen a két stílus nem passzol össze.
Pedig működhetett volna mindkét verzió, a potenciál megvolt benne, a színészek is hozták a kötelezőt.

Ráadásul a "nagydarab", szövegelős néger csaj archetípus is felesleges volt bele, mert irritáló volt, nem tudom ezt miért erőltetik. Kicsit olyan mintha Eddie Murphy karaktereit próbálnák nőiesíteni...

Nagy jóindulattal egyszer nézhető, bár több jelenetet így is áttekertem.
Kár érte...
Lúdas Solymi
Brad Pitt pár percéért megérte 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Kb. ő meg Radcliffe vitte a hátán a filmet.
Igaz, szegény Sandrának nem igazán adtak túl sok lehetőséget, de amikor kellett élt vele.
Tatum is szórakoztató volt, hozta a karaktert amennyire lehetett.

Mondom, volt potenciál a filmben, de nem tudták kihozni belőle a maximumot.
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 551 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
The Lost City - 2022
A trailer vicces volt, így lehetett számítani valami kellemes kis vígjáték szerűségre.
Főbb színészek: Sandra Bullock, Channing Tatu, Daniel Radcliff és mellékszerepben Brad Pitt.

A nevek adottak egy kis felhőtlen szórakozásra, a bedobott sztori se rossz, viszont a megvalósítás az hagy kivetnivalót maga után.

Alapból nem tudták eltalálni, hogy miről szóljon a film, legyen blőd vígjáték vagy legyen romantikus vígjáték...
Próbálták a kettőt ötvözni, de ez nem igazán segített a filmnek, mert egyszerűen a két stílus nem passzol össze.
Pedig működhetett volna mindkét verzió, a potenciál megvolt benne, a színészek is hozták a kötelezőt.

Ráadásul a "nagydarab", szövegelős néger csaj archetípus is felesleges volt bele, mert irritáló volt, nem tudom ezt miért erőltetik. Kicsit olyan mintha Eddie Murphy karaktereit próbálnák nőiesíteni...

Nagy jóindulattal egyszer nézhető, bár több jelenetet így is áttekertem.
Kár érte...
Lúdas Solymi
Brad Pitt pár percéért megérte 😊

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 936
The Lost City - 2022
A trailer vicces volt, így lehetett számítani valami kellemes kis vígjáték szerűségre.
Főbb színészek: Sandra Bullock, Channing Tatu, Daniel Radcliff és mellékszerepben Brad Pitt.

A nevek adottak egy kis felhőtlen szórakozásra, a bedobott sztori se rossz, viszont a megvalósítás az hagy kivetnivalót maga után.

Alapból nem tudták eltalálni, hogy miről szóljon a film, legyen blőd vígjáték vagy legyen romantikus vígjáték...
Próbálták a kettőt ötvözni, de ez nem igazán segített a filmnek, mert egyszerűen a két stílus nem passzol össze.
Pedig működhetett volna mindkét verzió, a potenciál megvolt benne, a színészek is hozták a kötelezőt.

Ráadásul a "nagydarab", szövegelős néger csaj archetípus is felesleges volt bele, mert irritáló volt, nem tudom ezt miért erőltetik. Kicsit olyan mintha Eddie Murphy karaktereit próbálnák nőiesíteni...

Nagy jóindulattal egyszer nézhető, bár több jelenetet így is áttekertem.
Kár érte...

Szerkesztette: Lúdas Solymi
több mint 2 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 094
Prey:

Nekem tetszett, jól fel volt építve.
Nem tudom láttam e jobb Predator filmet Arnoldék óta, szerintem nem.
10/6

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 2 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
gyorsan megnéztem én is a prey-t. szerintem klassz film, nagyon jól építi fel, hogy a csaj mennyire tehetséges, mindenre figyel, mindenből tanul és nem erőből győzi le a predatort, ahogy a törzs fiai illetve a franciául karattyoló telepesek próbálták, hanem egy csapdát állít neki.
de igen, azt kifejthetnék jobban, hogy mi van a predatorokkal. mert itt ugye nyilakat lődöz mint az indiánok, de schwarziékat már villám nyalábbal vadászta. vajon a predatorok az adott időhöz alkalmazkodnak fegyverügyileg, vagy koppintanak a földről majd megcsinálják jobban? maszk, páncél dettó, inkább egy indián-predatorra hasonlított ez a lény, mint az eredetire, aminek rendes hacukája volt.
Fontos_Vidra
változik a vadász-etikett...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
gyorsan megnéztem én is a prey-t. szerintem klassz film, nagyon jól építi fel, hogy a csaj mennyire tehetséges, mindenre figyel, mindenből tanul és nem erőből győzi le a predatort, ahogy a törzs fiai illetve a franciául karattyoló telepesek próbálták, hanem egy csapdát állít neki.
de igen, azt kifejthetnék jobban, hogy mi van a predatorokkal. mert itt ugye nyilakat lődöz mint az indiánok, de schwarziékat már villám nyalábbal vadászta. vajon a predatorok az adott időhöz alkalmazkodnak fegyverügyileg, vagy koppintanak a földről majd megcsinálják jobban? maszk, páncél dettó, inkább egy indián-predatorra hasonlított ez a lény, mint az eredetire, aminek rendes hacukája volt.
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
En valami melyebb, kidolgozottabb filmben remenykedtem, amiben kicsit kepet probalnak adni a predatorrol, majd meg is probaljak osszekapcsolni a regi filmekkel. Egyiket sem kaptam meg.
Stez
ez alapján egy fokkal jobb AvP-t vártál

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Konkrétan azt utálom, hogy meg kell felelni ennek az elcseszett PC-világnak. Csaj 30 kiló vasággyal, de mint valami szuperhős, olyanokat alkot.
jobbágy#JC6
 www.youtube.com/watch?v=bj9fMmFfmPY

a small guy beating big guy az nem PC kérdése hanem a Dávid vs Góliát témakör
az emberek szeretnek az underdognak szurkolni hogy nyerjen
Negritis, a vajda
Egy predator ellen mindenki David, meg az agyongyurt Schwarzenegger is az volt.

Szoval de, ez a pcnek szol, nem a David vs Goliat temakornek.

De ahogy irtad, meggyozni nem fogjuk egymast, de en nem is akarlak. Nekem nem tetszett a film, tobb dolog miatt sem, ezeket leirtam. Pont.

Tulbeszelni nem latom ertelmet, egy film mindenkinek mast ad vagy nem ad, mindenkinek mas jon be.

En valami melyebb, kidolgozottabb filmben remenykedtem, amiben kicsit kepet probalnak adni a predatorrol, majd meg is probaljak osszekapcsolni a regi filmekkel. Egyiket sem kaptam meg.

Es ezen nem fog valtoztatni, hogy miket irnak a filmrol a kritikak, meg milyen pontokat kap. Azoktol meg szamomra ez a film tul ures es hianyos marad.

több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Konkrétan azt utálom, hogy meg kell felelni ennek az elcseszett PC-világnak. Csaj 30 kiló vasággyal, de mint valami szuperhős, olyanokat alkot.
jobbágy#JC6
 www.youtube.com/watch?v=bj9fMmFfmPY

a small guy beating big guy az nem PC kérdése hanem a Dávid vs Góliát témakör
az emberek szeretnek az underdognak szurkolni hogy nyerjen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
 www.rottentomatoes.com/m/prey_2022

92 és 83 btw

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 2 éve
Fontos_Vidra Green Bay Packers 1 447
találtam egy nagyon jó ingyen platformot online streamingre, felírat is van legtöbb esetben, eddig bármit kerestem rajta volt, a sorozatok új részei is (nem tudom szabad-e linket kirakni, de 1movieshd a neve)
több mint 2 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 420 — The Mathematician
Általában nem szokott zavarni ha megkap egy férfi szerepet egy nő, de itt most kifejezetten irritált.. 1719-ben vagyunk, ne akarják már nekem bemesélni hogy egy indán törzsben egy nő lesz a nagy vadász... Nomac
Jeanne d'Arc says hello. 😊

Hol megy egyébként a film? Csak moziban? Vagy streaming szolgáltató is nyomja? Bár a kritiáitok alapján lehet, hogy jobban teszem ha kihagyom...
Update: megtaláltam, értem, a kérdés okafogyottá vált. 😊
peterk2005 udvari bolond
disney+
egy nézést sztem ér

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!