Filmek
39 feliratkozó
21 órája
Nem tudom, amik kikerültek netre a Doomsday filmből számomra azt mutatja, hogy valami ordas nagy bust lesz a film. Az Age of Ultron szintjét nem fogja elérni a film viszont tele lesz halállal illetve olyan momentumokkal amikkel a népet tűzbe hozzák jó értelemben.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 napja
'The Blair Witch Project' reboot will officially release in theaters on September 24, 2027.Rambo előzményfilm is lesz kb egy év múlva 😀
KeyG

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
'The Blair Witch Project' reboot will officially release in theaters on September 24, 2027.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
1 napja
Igen. Főleg hogy már 20 évvel ezelőtt is annyinak nézett ki 😀RIP Zöld Zsófia... Több mint 25 éve ismertem 😕Azért 82 év az szép életkor.
warr_b
Őszentsége Sobri Jóska
De jó fej volt, bírtam.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
RIP Zöld Zsófia... Több mint 25 éve ismertem 😕Azért 82 év az szép életkor.
warr_b
1 napja
RIP Zöld Zsófia... Több mint 25 éve ismertem 😕

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
ez mélyebbre menne alapvetően, de a lényeg hogy |Benne van, valakit vagy valaki vérvonalát behozzák a Pókiban.Sadie Sink | Wanda Maximoff | lesz elvilegOriginal canon multiverse jön vajon?
KeyG
| Magneto gyerekei lesznek |
Negritis, a vajda
KeyG
Pietro ugye alapvetően mutáns míg Wanda nem
ez vezet ugye ahhoz is mikor a "no more mutants" elhangzik |
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
1 napja
Benne van, valakit vagy valaki vérvonalát behozzák a Pókiban.Sadie Sink | Wanda Maximoff | lesz elvilegOriginal canon multiverse jön vajon?
KeyG
| Magneto gyerekei lesznek |
Negritis, a vajda
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 napja
Sadie Sink | Wanda Maximoff | lesz elvilegOriginal canon multiverse jön vajon?
KeyG
| Magneto gyerekei lesznek |
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 napja
Sadie Sink | Wanda Maximoff | lesz elvileg
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
3 napja
Nagyon igaz sajnos 😂Minden évben ugyanazt a horrort nézed végig Angyalföldön. Nem csoda, hogy szereted 😉Ízlések és pofonok, kb egyidősek vagyunk, de én a mai napig szeretem a horrorokat.Én azt, hogy adjak az "elképesztő kritikai és pénzügyi siker" toposzra, a Blair WitchProjekt után engedtem el. Ami után úgy jöttünk ki a moziból, hogy mi ez a semmiről se szóló fostenger, amiben az összes történés az utolsó 2 másodperc és az is ergya.Azért tettem kivételt, mert annyira jókat hallottam róla, elképesztő kritikai és pénzügyi siker is egyben, ezt a zsánert meg mindig is elkerültem. Eddig is röhögtem csak ezeken, de legalább megerősített benne, hogy eddig se vesztettem ezek nélkül sokat és a jövőben sem maradok le semmiről az ilyen alkotásokat ignorálva.Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkelHorror. Mégis mit vársz?
Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Őszentsége Sobri Jóska
r.baggio
Ettől függetlenül van létjogosultsapága a zsánernek, sokan szeretik, sokakat leköt, nem minket 20 éves kor fölött. De kamaszként ott és akkor kedveltem az eredeti The Thinget, nemrég visszanézve meg nem annyira. Nem mi vagyunk a horrorfilmek célcsoportja.
Őszentsége Sobri Jóska
warr_b
Toca
De hát ez van, angyalföldi gyereknek születtem (majdnem)

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 napja
Minden évben ugyanazt a horrort nézed végig Angyalföldön. Nem csoda, hogy szereted 😉Ízlések és pofonok, kb egyidősek vagyunk, de én a mai napig szeretem a horrorokat.Én azt, hogy adjak az "elképesztő kritikai és pénzügyi siker" toposzra, a Blair WitchProjekt után engedtem el. Ami után úgy jöttünk ki a moziból, hogy mi ez a semmiről se szóló fostenger, amiben az összes történés az utolsó 2 másodperc és az is ergya.Azért tettem kivételt, mert annyira jókat hallottam róla, elképesztő kritikai és pénzügyi siker is egyben, ezt a zsánert meg mindig is elkerültem. Eddig is röhögtem csak ezeken, de legalább megerősített benne, hogy eddig se vesztettem ezek nélkül sokat és a jövőben sem maradok le semmiről az ilyen alkotásokat ignorálva.Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkelHorror. Mégis mit vársz?
Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Őszentsége Sobri Jóska
r.baggio
Ettől függetlenül van létjogosultsapága a zsánernek, sokan szeretik, sokakat leköt, nem minket 20 éves kor fölött. De kamaszként ott és akkor kedveltem az eredeti The Thinget, nemrég visszanézve meg nem annyira. Nem mi vagyunk a horrorfilmek célcsoportja.
Őszentsége Sobri Jóska
warr_b
4 napja
Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkelHa az obsession én imádtam, de nem horror sztem
Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
4 napja
Mi a cél egy horror filmmel? Éjszaka benyomd a sötétben és váltson ki belőled olyan dolgokat amiket más filmek kerülnek. Undor, félelem, feszültség és várakozás, kiszolgáltatottság stb.Ízlések és pofonok, kb egyidősek vagyunk, de én a mai napig szeretem a horrorokat.Én azt, hogy adjak az "elképesztő kritikai és pénzügyi siker" toposzra, a Blair WitchProjekt után engedtem el. Ami után úgy jöttünk ki a moziból, hogy mi ez a semmiről se szóló fostenger, amiben az összes történés az utolsó 2 másodperc és az is ergya.Azért tettem kivételt, mert annyira jókat hallottam róla, elképesztő kritikai és pénzügyi siker is egyben, ezt a zsánert meg mindig is elkerültem. Eddig is röhögtem csak ezeken, de legalább megerősített benne, hogy eddig se vesztettem ezek nélkül sokat és a jövőben sem maradok le semmiről az ilyen alkotásokat ignorálva.Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkelHorror. Mégis mit vársz?
Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Őszentsége Sobri Jóska
r.baggio
Ettől függetlenül van létjogosultsapága a zsánernek, sokan szeretik, sokakat leköt, nem minket 20 éves kor fölött. De kamaszként ott és akkor kedveltem az eredeti The Thinget, nemrég visszanézve meg nem annyira. Nem mi vagyunk a horrorfilmek célcsoportja.
Őszentsége Sobri Jóska
warr_b
Azt mondani, hogy kamaszoknak meg 20 éveseknek készül szerintem nem valós, de elfogadom ha valaki így látja. A legtöbb felnőtt társaság is ha összeül és be akar rakni valamit ( most nem arra gondolok ) az vagy horror vagy vígjáték, mert úgymond szórakozni akar és arra a két kategória alkalmas ( én mondjuk a vígjátékokat rühellem ).
Számomra egy jó 7-es horror sokkal jobb szórakozás mint egy 7-es bármi más mondjuk. Persze itt van nálam egy mezsgye, mert a 7-es horror az nálam 8-as bármi más kategóriába, na mindegy.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
4 napja
Ízlések és pofonok, kb egyidősek vagyunk, de én a mai napig szeretem a horrorokat.Én azt, hogy adjak az "elképesztő kritikai és pénzügyi siker" toposzra, a Blair WitchProjekt után engedtem el. Ami után úgy jöttünk ki a moziból, hogy mi ez a semmiről se szóló fostenger, amiben az összes történés az utolsó 2 másodperc és az is ergya.Azért tettem kivételt, mert annyira jókat hallottam róla, elképesztő kritikai és pénzügyi siker is egyben, ezt a zsánert meg mindig is elkerültem. Eddig is röhögtem csak ezeken, de legalább megerősített benne, hogy eddig se vesztettem ezek nélkül sokat és a jövőben sem maradok le semmiről az ilyen alkotásokat ignorálva.Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkelHorror. Mégis mit vársz?
Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Őszentsége Sobri Jóska
r.baggio
Ettől függetlenül van létjogosultsapága a zsánernek, sokan szeretik, sokakat leköt, nem minket 20 éves kor fölött. De kamaszként ott és akkor kedveltem az eredeti The Thinget, nemrég visszanézve meg nem annyira. Nem mi vagyunk a horrorfilmek célcsoportja.
Őszentsége Sobri Jóska

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 napja
Én azt, hogy adjak az "elképesztő kritikai és pénzügyi siker" toposzra, a Blair WitchProjekt után engedtem el. Ami után úgy jöttünk ki a moziból, hogy mi ez a semmiről se szóló fostenger, amiben az összes történés az utolsó 2 másodperc és az is ergya.Azért tettem kivételt, mert annyira jókat hallottam róla, elképesztő kritikai és pénzügyi siker is egyben, ezt a zsánert meg mindig is elkerültem. Eddig is röhögtem csak ezeken, de legalább megerősített benne, hogy eddig se vesztettem ezek nélkül sokat és a jövőben sem maradok le semmiről az ilyen alkotásokat ignorálva.Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkelHorror. Mégis mit vársz?
Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Őszentsége Sobri Jóska
r.baggio
Ettől függetlenül van létjogosultsapága a zsánernek, sokan szeretik, sokakat leköt, nem minket 20 éves kor fölött. De kamaszként ott és akkor kedveltem az eredeti The Thinget, nemrég visszanézve meg nem annyira. Nem mi vagyunk a horrorfilmek célcsoportja.
4 napja
Azért tettem kivételt, mert annyira jókat hallottam róla, elképesztő kritikai és pénzügyi siker is egyben, ezt a zsánert meg mindig is elkerültem. Eddig is röhögtem csak ezeken, de legalább megerősített benne, hogy eddig se vesztettem ezek nélkül sokat és a jövőben sem maradok le semmiről az ilyen alkotásokat ignorálva.Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkelHorror. Mégis mit vársz?
Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Őszentsége Sobri Jóska

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 napja
Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkelHorror. Mégis mit vársz? A legtöbb horrorfilm már az alaphelyzet irracionalitása miatt bugyuta, tele inkoherenciaval, önellentmondással. Néha kicsúszik a zsánerből 1-1 szórakoztató ópusz, mint a The Cabin in the Woods, de az is inkább szatíra horrorelemekkel, vagy az Event Horizon, ami sci-fi thriller, és jól elkap egy atmoszférát.
Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Ha van egy horrorban minimális eredetiség, pár működő jumpscare, akkor az a műfajban már jónak mondható a végtelensok bugyuta fostalicska között.
4 napja
Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkelAnnyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
5 napja
Vagy Te vagy Szabó Győző 😊korábban nem láttam Terrence Malick filmet, vagy legalábbis nem úgy hogy leültem és rendesen megnéztem és pontoztam volnaés még én is ott voltam 😊 (magas labda)
mindenesetre a Badlands-t behozta a corvin, szal mondom megnézzük ismerőssel ("havercsaj" 😊 )
sztem rohadt jó volt, Sissy Spacek cuki, Sheen meg uralja a vásznat
fontos volt hogy ők jók legyenek mer annyira róluk szól a film
a fényképezés is zseniális
nekem a zene is bejött, főleg hogy elég jól volt váltogatva
ami érdekes volt hogy van egy pont ahol kicsit leül a film, de úgy érzem hogy ez szándékos mert a karaktereink is csak fészkelődnek
nem sok jobb bemutatkozó filmet csináltak sztem
fun fact: Szabó Győző is a közönségben ült 😊
Negritis, a vajda
Löfli
5 napja
Evil Dead ( 2013 )Ez a régi fiókomba pontozott film volt 7-ként de teljesen kiesett a film úgyhogy úgy voltam vele pótlás lesz ebből. Ez elvileg egy remake és amikor láttam annó nekem nagyon bejött a másik ilyen film a Sinister volt, de abból se maradt meg semmi.
Így látva főleg a 81-es Evil Dead-et a Fede Alvarez filmre nem tudok 7-et adni, mert a 81-es jobb. Az első jelenet ami beugrott az a film végénél volt a kocsis eset amikor Mia kezére esik a kocsi és kénytelen leszakítani.
Jó film, jó horror de 10/6 lett. A 23-as film 7-es volt nálam, arra emlékszem.
A 81-es nagyon megfogott. Pedig egy low-budget horror volt.
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
5 napja
sejtettem hogy ott leszel, mikor a corvinnál kerestél meccsnézést 😊korábban nem láttam Terrence Malick filmet, vagy legalábbis nem úgy hogy leültem és rendesen megnéztem és pontoztam volnaés még én is ott voltam 😊 (magas labda)
mindenesetre a Badlands-t behozta a corvin, szal mondom megnézzük ismerőssel ("havercsaj" 😊 )
sztem rohadt jó volt, Sissy Spacek cuki, Sheen meg uralja a vásznat
fontos volt hogy ők jók legyenek mer annyira róluk szól a film
a fényképezés is zseniális
nekem a zene is bejött, főleg hogy elég jól volt váltogatva
ami érdekes volt hogy van egy pont ahol kicsit leül a film, de úgy érzem hogy ez szándékos mert a karaktereink is csak fészkelődnek
nem sok jobb bemutatkozó filmet csináltak sztem
fun fact: Szabó Győző is a közönségben ült 😊
Negritis, a vajda
Löfli
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
5 napja
korábban nem láttam Terrence Malick filmet, vagy legalábbis nem úgy hogy leültem és rendesen megnéztem és pontoztam volnaés még én is ott voltam 😊 (magas labda)
mindenesetre a Badlands-t behozta a corvin, szal mondom megnézzük ismerőssel ("havercsaj" 😊 )
sztem rohadt jó volt, Sissy Spacek cuki, Sheen meg uralja a vásznat
fontos volt hogy ők jók legyenek mer annyira róluk szól a film
a fényképezés is zseniális
nekem a zene is bejött, főleg hogy elég jól volt váltogatva
ami érdekes volt hogy van egy pont ahol kicsit leül a film, de úgy érzem hogy ez szándékos mert a karaktereink is csak fészkelődnek
nem sok jobb bemutatkozó filmet csináltak sztem
fun fact: Szabó Győző is a közönségben ült 😊
Negritis, a vajda

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
5 napja
A trailer nem lattam, csak a nevek miatt kezdtem el, de ezek nem Tom es Clint voltak. My bad. De igazan csak azert irtam hogy ez valo filmnek es nem dokunak. De borzaszto, nem fejeztem be.Pedig a Luckynak már a trailer is szarEz szerintem egy 20 perces doku. Egy darab kerdesrol szol az egesz, a tobbi korulotte erdektelen es kb eladhatatlan meg ugy is hogy mozira valonak “csaljak”. Hiaba a szineszek es a parbeszedek amikkel ezeket probaljak fokozni. Persze ez nekem jott le unalmasnak , hosszunak. Irtam hogy biztos magas pontszamon fog futni Minden Hol. ŐPressureebből nem tudsz dokufilmet csinálni rendesen
Ezek engem nem tudnak igazan megvenni az ilyen filmek. Szerintem dokufilmnek kellett volna keszulnie belole. Biztos magasra lesz ertekelve.
no
pont azért jönnek ezek a háborús filmek
Negritis, a vajda
Lucky strike
Ez harbours filmnek jobb (lenne ha jo lenne) mint dokunak.
no
JC6 (Mr. Miele)