Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

18 órája
JC6 (Mr. Miele) Denver Broncos 9 279
imádom az orosz filmeseket

 www.youtube.com/watch?v=9knMt2DLF_c
21 órája
KeyG Baltimore Ravens 14 658
Nem tudom, amik kikerültek netre a Doomsday filmből számomra azt mutatja, hogy valami ordas nagy bust lesz a film.
Az Age of Ultron szintjét nem fogja elérni a film viszont tele lesz halállal illetve olyan momentumokkal amikkel a népet tűzbe hozzák jó értelemben.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 napja
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
'The Blair Witch Project' reboot will officially release in theaters on September 24, 2027.
KeyG
Rambo előzményfilm is lesz kb egy év múlva 😀


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 658
'The Blair Witch Project' reboot will officially release in theaters on September 24, 2027.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
1 napja
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
RIP Zöld Zsófia... Több mint 25 éve ismertem 😕
warr_b
Azért 82 év az szép életkor.
Őszentsége Sobri Jóska
Igen. Főleg hogy már 20 évvel ezelőtt is annyinak nézett ki 😀
De jó fej volt, bírtam.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
RIP Zöld Zsófia... Több mint 25 éve ismertem 😕
warr_b
Azért 82 év az szép életkor.

1 napja
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
RIP Zöld Zsófia... Több mint 25 éve ismertem 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
1 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Sadie Sink | Wanda Maximoff | lesz elvileg
KeyG
Original canon multiverse jön vajon?
| Magneto gyerekei lesznek |
Negritis, a vajda
Benne van, valakit vagy valaki vérvonalát behozzák a Pókiban.
KeyG
ez mélyebbre menne alapvetően, de a lényeg hogy |
Pietro ugye alapvetően mutáns míg Wanda nem
ez vezet ugye ahhoz is mikor a "no more mutants" elhangzik
|

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
1 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 658
Sadie Sink | Wanda Maximoff | lesz elvileg
KeyG
Original canon multiverse jön vajon?
| Magneto gyerekei lesznek |
Negritis, a vajda
Benne van, valakit vagy valaki vérvonalát behozzák a Pókiban.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
2 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Sadie Sink | Wanda Maximoff | lesz elvileg
KeyG
Original canon multiverse jön vajon?
| Magneto gyerekei lesznek |

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 658
Sadie Sink | Wanda Maximoff | lesz elvileg

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
3 napja
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkel

Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Horror. Mégis mit vársz?
Őszentsége Sobri Jóska
Azért tettem kivételt, mert annyira jókat hallottam róla, elképesztő kritikai és pénzügyi siker is egyben, ezt a zsánert meg mindig is elkerültem. Eddig is röhögtem csak ezeken, de legalább megerősített benne, hogy eddig se vesztettem ezek nélkül sokat és a jövőben sem maradok le semmiről az ilyen alkotásokat ignorálva.
r.baggio
Én azt, hogy adjak az "elképesztő kritikai és pénzügyi siker" toposzra, a Blair WitchProjekt után engedtem el. Ami után úgy jöttünk ki a moziból, hogy mi ez a semmiről se szóló fostenger, amiben az összes történés az utolsó 2 másodperc és az is ergya.
Ettől függetlenül van létjogosultsapága a zsánernek, sokan szeretik, sokakat leköt, nem minket 20 éves kor fölött. De kamaszként ott és akkor kedveltem az eredeti The Thinget, nemrég visszanézve meg nem annyira. Nem mi vagyunk a horrorfilmek célcsoportja.
Őszentsége Sobri Jóska
Ízlések és pofonok, kb egyidősek vagyunk, de én a mai napig szeretem a horrorokat.
warr_b
Minden évben ugyanazt a horrort nézed végig Angyalföldön. Nem csoda, hogy szereted 😉
Toca
Nagyon igaz sajnos 😂

De hát ez van, angyalföldi gyereknek születtem (majdnem)


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
3 napja
Toca Minnesota Vikings 20 722 — Vikings fan
Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkel

Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Horror. Mégis mit vársz?
Őszentsége Sobri Jóska
Azért tettem kivételt, mert annyira jókat hallottam róla, elképesztő kritikai és pénzügyi siker is egyben, ezt a zsánert meg mindig is elkerültem. Eddig is röhögtem csak ezeken, de legalább megerősített benne, hogy eddig se vesztettem ezek nélkül sokat és a jövőben sem maradok le semmiről az ilyen alkotásokat ignorálva.
r.baggio
Én azt, hogy adjak az "elképesztő kritikai és pénzügyi siker" toposzra, a Blair WitchProjekt után engedtem el. Ami után úgy jöttünk ki a moziból, hogy mi ez a semmiről se szóló fostenger, amiben az összes történés az utolsó 2 másodperc és az is ergya.
Ettől függetlenül van létjogosultsapága a zsánernek, sokan szeretik, sokakat leköt, nem minket 20 éves kor fölött. De kamaszként ott és akkor kedveltem az eredeti The Thinget, nemrég visszanézve meg nem annyira. Nem mi vagyunk a horrorfilmek célcsoportja.
Őszentsége Sobri Jóska
Ízlések és pofonok, kb egyidősek vagyunk, de én a mai napig szeretem a horrorokat.
warr_b
Minden évben ugyanazt a horrort nézed végig Angyalföldön. Nem csoda, hogy szereted 😉
4 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkel

Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Ha az obsession én imádtam, de nem horror sztem

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
4 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 658
Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkel

Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Horror. Mégis mit vársz?
Őszentsége Sobri Jóska
Azért tettem kivételt, mert annyira jókat hallottam róla, elképesztő kritikai és pénzügyi siker is egyben, ezt a zsánert meg mindig is elkerültem. Eddig is röhögtem csak ezeken, de legalább megerősített benne, hogy eddig se vesztettem ezek nélkül sokat és a jövőben sem maradok le semmiről az ilyen alkotásokat ignorálva.
r.baggio
Én azt, hogy adjak az "elképesztő kritikai és pénzügyi siker" toposzra, a Blair WitchProjekt után engedtem el. Ami után úgy jöttünk ki a moziból, hogy mi ez a semmiről se szóló fostenger, amiben az összes történés az utolsó 2 másodperc és az is ergya.
Ettől függetlenül van létjogosultsapága a zsánernek, sokan szeretik, sokakat leköt, nem minket 20 éves kor fölött. De kamaszként ott és akkor kedveltem az eredeti The Thinget, nemrég visszanézve meg nem annyira. Nem mi vagyunk a horrorfilmek célcsoportja.
Őszentsége Sobri Jóska
Ízlések és pofonok, kb egyidősek vagyunk, de én a mai napig szeretem a horrorokat.
warr_b
Mi a cél egy horror filmmel? Éjszaka benyomd a sötétben és váltson ki belőled olyan dolgokat amiket más filmek kerülnek. Undor, félelem, feszültség és várakozás, kiszolgáltatottság stb.

Azt mondani, hogy kamaszoknak meg 20 éveseknek készül szerintem nem valós, de elfogadom ha valaki így látja. A legtöbb felnőtt társaság is ha összeül és be akar rakni valamit ( most nem arra gondolok ) az vagy horror vagy vígjáték, mert úgymond szórakozni akar és arra a két kategória alkalmas ( én mondjuk a vígjátékokat rühellem ).

Számomra egy jó 7-es horror sokkal jobb szórakozás mint egy 7-es bármi más mondjuk. Persze itt van nálam egy mezsgye, mert a 7-es horror az nálam 8-as bármi más kategóriába, na mindegy.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
4 napja
warr_b Washington Commanders 30 378 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkel

Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Horror. Mégis mit vársz?
Őszentsége Sobri Jóska
Azért tettem kivételt, mert annyira jókat hallottam róla, elképesztő kritikai és pénzügyi siker is egyben, ezt a zsánert meg mindig is elkerültem. Eddig is röhögtem csak ezeken, de legalább megerősített benne, hogy eddig se vesztettem ezek nélkül sokat és a jövőben sem maradok le semmiről az ilyen alkotásokat ignorálva.
r.baggio
Én azt, hogy adjak az "elképesztő kritikai és pénzügyi siker" toposzra, a Blair WitchProjekt után engedtem el. Ami után úgy jöttünk ki a moziból, hogy mi ez a semmiről se szóló fostenger, amiben az összes történés az utolsó 2 másodperc és az is ergya.
Ettől függetlenül van létjogosultsapága a zsánernek, sokan szeretik, sokakat leköt, nem minket 20 éves kor fölött. De kamaszként ott és akkor kedveltem az eredeti The Thinget, nemrég visszanézve meg nem annyira. Nem mi vagyunk a horrorfilmek célcsoportja.
Őszentsége Sobri Jóska
Ízlések és pofonok, kb egyidősek vagyunk, de én a mai napig szeretem a horrorokat.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
4 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkel

Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Horror. Mégis mit vársz?
Őszentsége Sobri Jóska
Azért tettem kivételt, mert annyira jókat hallottam róla, elképesztő kritikai és pénzügyi siker is egyben, ezt a zsánert meg mindig is elkerültem. Eddig is röhögtem csak ezeken, de legalább megerősített benne, hogy eddig se vesztettem ezek nélkül sokat és a jövőben sem maradok le semmiről az ilyen alkotásokat ignorálva.
r.baggio
Én azt, hogy adjak az "elképesztő kritikai és pénzügyi siker" toposzra, a Blair WitchProjekt után engedtem el. Ami után úgy jöttünk ki a moziból, hogy mi ez a semmiről se szóló fostenger, amiben az összes történés az utolsó 2 másodperc és az is ergya.
Ettől függetlenül van létjogosultsapága a zsánernek, sokan szeretik, sokakat leköt, nem minket 20 éves kor fölött. De kamaszként ott és akkor kedveltem az eredeti The Thinget, nemrég visszanézve meg nem annyira. Nem mi vagyunk a horrorfilmek célcsoportja.

4 napja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkel

Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Horror. Mégis mit vársz?
Őszentsége Sobri Jóska
Azért tettem kivételt, mert annyira jókat hallottam róla, elképesztő kritikai és pénzügyi siker is egyben, ezt a zsánert meg mindig is elkerültem. Eddig is röhögtem csak ezeken, de legalább megerősített benne, hogy eddig se vesztettem ezek nélkül sokat és a jövőben sem maradok le semmiről az ilyen alkotásokat ignorálva.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
4 napja
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 374 — #NoStress
Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkel

Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég
r.baggio
Horror. Mégis mit vársz? A legtöbb horrorfilm már az alaphelyzet irracionalitása miatt bugyuta, tele inkoherenciaval, önellentmondással. Néha kicsúszik a zsánerből 1-1 szórakoztató ópusz, mint a The Cabin in the Woods, de az is inkább szatíra horrorelemekkel, vagy az Event Horizon, ami sci-fi thriller, és jól elkap egy atmoszférát.
Ha van egy horrorban minimális eredetiség, pár működő jumpscare, akkor az a műfajban már jónak mondható a végtelensok bugyuta fostalicska között.

4 napja
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 122 — no es importante
Na a Megszállottság volt az utolsó próbálkozásom az amerikai horror-thrillerekkel

Annyira, de annyira gagyik ezek a filmek, te jó ég


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
5 napja
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 530 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
korábban nem láttam Terrence Malick filmet, vagy legalábbis nem úgy hogy leültem és rendesen megnéztem és pontoztam volna
mindenesetre a Badlands-t behozta a corvin, szal mondom megnézzük ismerőssel ("havercsaj" 😊 )
sztem rohadt jó volt, Sissy Spacek cuki, Sheen meg uralja a vásznat
fontos volt hogy ők jók legyenek mer annyira róluk szól a film
a fényképezés is zseniális
nekem a zene is bejött, főleg hogy elég jól volt váltogatva

ami érdekes volt hogy van egy pont ahol kicsit leül a film, de úgy érzem hogy ez szándékos mert a karaktereink is csak fészkelődnek

nem sok jobb bemutatkozó filmet csináltak sztem

fun fact: Szabó Győző is a közönségben ült 😊
Negritis, a vajda
és még én is ott voltam 😊 (magas labda)
Löfli
Vagy Te vagy Szabó Győző 😊

5 napja
KeyG Baltimore Ravens 14 658
Evil Dead ( 2013 )

Ez a régi fiókomba pontozott film volt 7-ként de teljesen kiesett a film úgyhogy úgy voltam vele pótlás lesz ebből. Ez elvileg egy remake és amikor láttam annó nekem nagyon bejött a másik ilyen film a Sinister volt, de abból se maradt meg semmi.

Így látva főleg a 81-es Evil Dead-et a Fede Alvarez filmre nem tudok 7-et adni, mert a 81-es jobb. Az első jelenet ami beugrott az a film végénél volt a kocsis eset amikor Mia kezére esik a kocsi és kénytelen leszakítani.

Jó film, jó horror de 10/6 lett. A 23-as film 7-es volt nálam, arra emlékszem.

A 81-es nagyon megfogott. Pedig egy low-budget horror volt.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers

We are just the Ravens!
5 napja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 974 — The Mathematician
korábban nem láttam Terrence Malick filmet, vagy legalábbis nem úgy hogy leültem és rendesen megnéztem és pontoztam volna
mindenesetre a Badlands-t behozta a corvin, szal mondom megnézzük ismerőssel ("havercsaj" 😊 )
sztem rohadt jó volt, Sissy Spacek cuki, Sheen meg uralja a vásznat
fontos volt hogy ők jók legyenek mer annyira róluk szól a film
a fényképezés is zseniális
nekem a zene is bejött, főleg hogy elég jól volt váltogatva

ami érdekes volt hogy van egy pont ahol kicsit leül a film, de úgy érzem hogy ez szándékos mert a karaktereink is csak fészkelődnek

nem sok jobb bemutatkozó filmet csináltak sztem

fun fact: Szabó Győző is a közönségben ült 😊
Negritis, a vajda
és még én is ott voltam 😊 (magas labda)
Löfli
sejtettem hogy ott leszel, mikor a corvinnál kerestél meccsnézést 😊

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
5 napja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
korábban nem láttam Terrence Malick filmet, vagy legalábbis nem úgy hogy leültem és rendesen megnéztem és pontoztam volna
mindenesetre a Badlands-t behozta a corvin, szal mondom megnézzük ismerőssel ("havercsaj" 😊 )
sztem rohadt jó volt, Sissy Spacek cuki, Sheen meg uralja a vásznat
fontos volt hogy ők jók legyenek mer annyira róluk szól a film
a fényképezés is zseniális
nekem a zene is bejött, főleg hogy elég jól volt váltogatva

ami érdekes volt hogy van egy pont ahol kicsit leül a film, de úgy érzem hogy ez szándékos mert a karaktereink is csak fészkelődnek

nem sok jobb bemutatkozó filmet csináltak sztem

fun fact: Szabó Győző is a közönségben ült 😊
Negritis, a vajda
és még én is ott voltam 😊 (magas labda)


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
5 napja
no Baltimore Ravens 8 886
Pressure
Ezek engem nem tudnak igazan megvenni az ilyen filmek. Szerintem dokufilmnek kellett volna keszulnie belole. Biztos magasra lesz ertekelve.
no
ebből nem tudsz dokufilmet csinálni rendesen
pont azért jönnek ezek a háborús filmek
Negritis, a vajda
Ez szerintem egy 20 perces doku. Egy darab kerdesrol szol az egesz, a tobbi korulotte erdektelen es kb eladhatatlan meg ugy is hogy mozira valonak “csaljak”. Hiaba a szineszek es a parbeszedek amikkel ezeket probaljak fokozni. Persze ez nekem jott le unalmasnak , hosszunak. Irtam hogy biztos magas pontszamon fog futni Minden Hol. Ő

Lucky strike
Ez harbours filmnek jobb (lenne ha jo lenne) mint dokunak.
no
Pedig a Luckynak már a trailer is szar
JC6 (Mr. Miele)
A trailer nem lattam, csak a nevek miatt kezdtem el, de ezek nem Tom es Clint voltak. My bad. De igazan csak azert irtam hogy ez valo filmnek es nem dokunak. De borzaszto, nem fejeztem be.