Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
...a közönség sűrűn hülye

jobb nekem itthon békében megnézni
Negritis
Más téma, de nekem erről az ugrott be, amikor a Hatodik érzék alatt szerintem bruttó 7 perc volt, amikor a teremben ülők igen nagy százaléka nem csámcsogta kurva hangosan a pop-cornt…

Lehet én vagyok a hülye, de szerintem tudni lehetett, hogy nem egy Féktelenül, hanem valami egész más, és szerintem nem oda való egyszerűen. Nyilván nem lettem emós halott az élmény miatt, de engem zavar az ilyen.
kishaszi
Nekünk annó tanítottak média órán mozi etikettet pl



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
...a közönség sűrűn hülye

jobb nekem itthon békében megnézni
Negritis
Más téma, de nekem erről az ugrott be, amikor a Hatodik érzék alatt szerintem bruttó 7 perc volt, amikor a teremben ülők igen nagy százaléka nem csámcsogta kurva hangosan a pop-cornt…

Lehet én vagyok a hülye, de szerintem tudni lehetett, hogy nem egy Féktelenül, hanem valami egész más, és szerintem nem oda való egyszerűen. Nyilván nem lettem emós halott az élmény miatt, de engem zavar az ilyen.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 540 — The Mathematician
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
NB2
jah nem is nézem moziba, erre van a netflix
Negritis
Tudom, hogy változnak a nézői szokások, de azért örülök, hogy a 2001 és a Keresztapa idejében nem volt Netflix 😀
Volt szerencsém látni mindkettőt nagyvásznon, legjobb filmes élményeim közé tartoznak, és remélem a ma esti Ír is az lesz 😊
Löfli
aggódok hogy a fiatalítások mennyire fognak ülni
ahogy átjött ez klasszikus Keresztapa szerű film lesz ami 3 órában tud lassú lenni
a közönség sűrűn hülye

jobb nekem itthon békében megnézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
NB2
jah nem is nézem moziba, erre van a netflix
Negritis
Netflixen is lesz?
Gergőbácsi
27-től


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 540 — The Mathematician
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
NB2
jah nem is nézem moziba, erre van a netflix
Negritis
Netflixen is lesz?
Gergőbácsi
alapvetően Netflix film, mint a Roma meg még pár

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
NB2
jah nem is nézem moziba, erre van a netflix
Negritis
Netflixen is lesz?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
NB2
jah nem is nézem moziba, erre van a netflix
Negritis
Tudom, hogy változnak a nézői szokások, de azért örülök, hogy a 2001 és a Keresztapa idejében nem volt Netflix 😀
Volt szerencsém látni mindkettőt nagyvásznon, legjobb filmes élményeim közé tartoznak, és remélem a ma esti Ír is az lesz 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 540 — The Mathematician
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
NB2
jah nem is nézem moziba, erre van a netflix

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Az ír 209 perc???? Nem semmi!
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Nem tudok mit mondani, csak amit láttam. Magyar moziban a plakáton bazi nagy betűkkel Le Mans felirat, felette kisebekkel Ford vs Ferrari. A filmben pedig címként szintén Le Mans felirat. Nyilván EU /magyar megoldás.
Chargers LT
oké csak ezért mondom, hogy mivel Amerikai a film, az a címe a mérvadó még ha hülyeség is
ahogy igazából a Le Mans 66 is hülyeség
Miles & Shellby vagy Ford GT 40 jobb cím lett volna
a film egyébként jó, nagyon is
viszont van pár problémám vele:
a zene számomra nem jött be / át, az egyik verseny alatt konkrétan bántott milyen gagyi fost toltak be
Bale jó volt, viszont az akcentusa eéggé meh volt
ezen kívül a vágásoknál nehéz volt eldöteni néha hogy jobb vagy bal kormányos az autó össze vissza ugráltak és nehéz volt követni
a forgató könyv is zavart | mutathattak volna legalább archív felvételeket a '65-s futamról hogy építsék a Ferrari fölényét, show dont tell
ezen kívül a végén mikor együtt futnak be az mi?! előtte még 4 perc előnye volt majd ment 3.30as körrekordokat de nem kellett bevárnia hogy beelőzzék?
|

ezek apróságok amik engem zavartak de a film jó és bárkinek javaslom
Negritis
biztos sokan ülnek majd be egy Miles & Shelby című filmre, a Ford vs. Ferrari-val azért elég egyértelmű, hogy milyen filmet kap az ember 😊 a magyar cím szerintem se jó.

a zene és Bale akcentusa szerintem jó volt, a vágást én is gyengébbnek éreztem, tényleg érezhető ez a probléma.

| szerintem elég egyértelmű volt, hogy mikor várja be őket, mutatják is rendesen, hogy Bale ott gurul az egyik szakaszon kb 50-el 😀 amúgy meg a valóságban is így történt, hogy egyszerre értek be |


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 540 — The Mathematician
Nem tudok mit mondani, csak amit láttam. Magyar moziban a plakáton bazi nagy betűkkel Le Mans felirat, felette kisebekkel Ford vs Ferrari. A filmben pedig címként szintén Le Mans felirat. Nyilván EU /magyar megoldás.
Chargers LT
oké csak ezért mondom, hogy mivel Amerikai a film, az a címe a mérvadó még ha hülyeség is
ahogy igazából a Le Mans 66 is hülyeség
Miles & Shellby vagy Ford GT 40 jobb cím lett volna
a film egyébként jó, nagyon is
viszont van pár problémám vele:
a zene számomra nem jött be / át, az egyik verseny alatt konkrétan bántott milyen gagyi fost toltak be
Bale jó volt, viszont az akcentusa eéggé meh volt
ezen kívül a vágásoknál nehéz volt eldöteni néha hogy jobb vagy bal kormányos az autó össze vissza ugráltak és nehéz volt követni
a forgató könyv is zavart | mutathattak volna legalább archív felvételeket a '65-s futamról hogy építsék a Ferrari fölényét, show dont tell
ezen kívül a végén mikor együtt futnak be az mi?! előtte még 4 perc előnye volt majd ment 3.30as körrekordokat de nem kellett bevárnia hogy beelőzzék?
|

ezek apróságok amik engem zavartak de a film jó és bárkinek javaslom

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Le Mans 66... Mert a magyar címe egy baromság

Nagyon jó film, tényleg igazi szórakozás. Damon és Bale most is hozzá magát, a történet pedig nagyszerű és emberi.
Chargers LT
 www.imdb.com/title/tt1950186/
a magyar címe tényleg baromság, de az eredeti címe nem Le Mans 66 hanem Ford vs Ferrari
szóval a le man is ugyanolyan baromság akkor
amúgy volt olyan working title-je hogy king of the road
Negritis
Öö.. Láttad már a plakátját legalább, vagy a filmet? A plakáton ott virít a Le Mans 66,és a filmben ezt írják ki, mint címet. Ez a címe, de használják a plakáton még rajta lévő Ford vs Ferrarit is. A batomsagtol elég távol áll.
Chargers LT






Amerikai a film ott Ford vs Ferrai!
UK-ben tény hogy Le Mans '66, valszeg ezért van mind2 verzió a főbb plakátokból
viszont ilyen alapon a magyar is számít mert nézd ezt a plakátot!!!!


Negritis
Nem tudok mit mondani, csak amit láttam. Magyar moziban a plakáton bazi nagy betűkkel Le Mans felirat, felette kisebekkel Ford vs Ferrari. A filmben pedig címként szintén Le Mans felirat. Nyilván EU /magyar megoldás.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
 www.youtube.com/watch?v=Zsp8iOt76YU


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 540 — The Mathematician
Mondjuk ez pont az a cím, ahol az eredeti Ford vs Ferrari a legszarabb a 3 lehetőség közül. Persze mivel az az eredeti, így nyilván Az aszfalt királyai is hülyeség 😀
dugo93
Kretén amerikaiaknak nem írhatod, hogy Le Mans, mert senki nem tudja mi az. Ferrari vs. Ford már érthető nekik is.
NB2
sőt ki se tudják ejteni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk ez pont az a cím, ahol az eredeti Ford vs Ferrari a legszarabb a 3 lehetőség közül. Persze mivel az az eredeti, így nyilván Az aszfalt királyai is hülyeség 😀
dugo93
Kretén amerikaiaknak nem írhatod, hogy Le Mans, mert senki nem tudja mi az. Ferrari vs. Ford már érthető nekik is.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 540 — The Mathematician
Mondjuk ez pont az a cím, ahol az eredeti Ford vs Ferrari a legszarabb a 3 lehetőség közül. Persze mivel az az eredeti, így nyilván Az aszfalt királyai is hülyeség 😀
dugo93
holnap nézem szóval nem tudok nyilatkozni 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Mondjuk ez pont az a cím, ahol az eredeti Ford vs Ferrari a legszarabb a 3 lehetőség közül. Persze mivel az az eredeti, így nyilván Az aszfalt királyai is hülyeség 😀

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 540 — The Mathematician
Le Mans 66... Mert a magyar címe egy baromság

Nagyon jó film, tényleg igazi szórakozás. Damon és Bale most is hozzá magát, a történet pedig nagyszerű és emberi.
Chargers LT
 www.imdb.com/title/tt1950186/
a magyar címe tényleg baromság, de az eredeti címe nem Le Mans 66 hanem Ford vs Ferrari
szóval a le man is ugyanolyan baromság akkor
amúgy volt olyan working title-je hogy king of the road
Negritis
Öö.. Láttad már a plakátját legalább, vagy a filmet? A plakáton ott virít a Le Mans 66,és a filmben ezt írják ki, mint címet. Ez a címe, de használják a plakáton még rajta lévő Ford vs Ferrarit is. A batomsagtol elég távol áll.
Chargers LT






Amerikai a film ott Ford vs Ferrai!
UK-ben tény hogy Le Mans '66, valszeg ezért van mind2 verzió a főbb plakátokból
viszont ilyen alapon a magyar is számít mert nézd ezt a plakátot!!!!


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 300 — Jedi Master
Le Mans 66... Mert a magyar címe egy baromság

Nagyon jó film, tényleg igazi szórakozás. Damon és Bale most is hozzá magát, a történet pedig nagyszerű és emberi.
Chargers LT
 www.imdb.com/title/tt1950186/
a magyar címe tényleg baromság, de az eredeti címe nem Le Mans 66 hanem Ford vs Ferrari
szóval a le man is ugyanolyan baromság akkor
amúgy volt olyan working title-je hogy king of the road
Negritis
Öö.. Láttad már a plakátját legalább, vagy a filmet? A plakáton ott virít a Le Mans 66,és a filmben ezt írják ki, mint címet. Ez a címe, de használják a plakáton még rajta lévő Ford vs Ferrarit is. A batomsagtol elég távol áll.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 540 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=2elnByQVXbg&feature=emb_title

értem én h utálni kell Bay-t de azon kívül h ez egy buta popcorn film mi a baj vele?!

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 540 — The Mathematician
 www.facebook.com/events/435611250673262/
aki animét szeretne nézni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 403 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Le Mans 66... Mert a magyar címe egy baromság

Nagyon jó film, tényleg igazi szórakozás. Damon és Bale most is hozzá magát, a történet pedig nagyszerű és emberi.
Chargers LT
Bale még mindig a legjobb színész, ez megnyugtató

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 594 — Lucas Scott
Megnéztem a Midwayt és nekem tetszett. Nem volt az a pearl harbor-os USA, USA, USA hangulata és végre a vegszonal kiemeltek h a japán katonáknak is dedikáltak a filmet.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 726
A Joker másodjára is 10/10.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 786
Megnéztem ma a Corvinban a Midway-t.
Megmondom őszintén, a trailer nagyon elvette a kedvem, ezt itt meg is beszéltük.
De pont arra jártam, tengernyi szabadidővel és beültem.
Kellemes csalódás volt. Szépen fel lett építve, ki volt dolgozva mindkét oldal annyira, amennyire ez a játékidő engedte.
Csak az a fránya CGI. Rettenet néhol, sajnos.
Ha jól tudom, a Pearl Harbor-ban “igazi” vadászgépek voltak.
Na, a Midway-be is nyomhattak volna pár olyan jelenetet, mert a hideg kirázott mikor a díszlövést végző katonák a sárga fű felett álltak...
Nálam 7/10, meglepően jól sikerült.