Filmek

40 feliratkozó

több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 536 — The Mathematician
Ki látta már az Ír-t?

Én holnap fogok nekiállni nagy eséllyel. 😀
Vrij6
én nemsoká, elmegyek reggeliért aztán belövöm Netflixen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
Ki látta már az Ír-t?

Én holnap fogok nekiállni nagy eséllyel. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 423 — Слава Україні! Героям слава!
What happened to monday jó film?
csebi
Jó kis film, egyszer érdemes megnézni. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
Nagyon tetszett Az ír. Külön pacsi a humoros kiszólásokért.
Nálam 10/10.
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
What happened to monday jó film?
csebi
Épp tegnap este ment a film+ csatornán, olyan mint a Lopott idő, marha jó alapötlet, izgalmas kezdés, majd kétharmad katyvasz és szenvedés... sajnálom, hogy megnéztem, de annyira gagyi volt egyes részein, hogy már ezért nem tudtam levenni a szemem róla
r.baggio
Noomi Rapace fantasztikus!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 536 — The Mathematician
Kinek nem tetszik még ez a digitális fiatalítás, lsd. Gemini Man, Irishman? Az előbbiben pedig nagyon "érdekesek" ezek a klónnál 1,5-szeresre felgyorsította de életszerűként beállított verekedés-mozdulatok 😀
Gergőbácsi
a Tony Stark fiatalítás nekem nem jött be, de az Ant Man teljesen jó volt

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 921 — Packers Suicide Squad
Kinek nem tetszik még ez a digitális fiatalítás, lsd. Gemini Man, Irishman? Az előbbiben pedig nagyon "érdekesek" ezek a klónnál 1,5-szeresre felgyorsította de életszerűként beállított verekedés-mozdulatok 😀

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 4 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Akkor az új SW is előbb lesz a boltokban? 😀
O1G
Egyes jógastúdiókban már most vetítik, visszafelé, fele sebességre lassítva. Sáááátáááániiiiii

több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
Akkor az új SW is előbb lesz a boltokban? 😀
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 955 — no es importante
What happened to monday jó film?
csebi
Épp tegnap este ment a film+ csatornán, olyan mint a Lopott idő, marha jó alapötlet, izgalmas kezdés, majd kétharmad katyvasz és szenvedés... sajnálom, hogy megnéztem, de annyira gagyi volt egyes részein, hogy már ezért nem tudtam levenni a szemem róla


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
Toca Minnesota Vikings 19 240 — Vikings fan
What happened to monday jó film?
csebi
Egynek elmegy, érdekes a sztori alapja, van benne 1-2 csavar, de azért a plot kiszámítható.
Netflix szinten jó.
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 594 — Lucas Scott
What happened to monday jó film?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 536 — The Mathematician
Hogy kerülhetett a boltokba ilyen gyorsan? Komolyan érdekel..
O1G
mi? Netflixen fent van mindenkinek teljesen legálisan
onnan meg lerippelni nem tart semeddig

hogy miért nem volt ugyanaz mint a What Happened to Monday-el és tiltották le itthon azt nem tudom.
De asszem a Roma is úgyvolt h kb egyszerre ment moziban és netflixen

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
- JC6 Denver Broncos 6 785
Hogy kerülhetett a boltokba ilyen gyorsan? Komolyan érdekel..
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
The Irishman elérhető Netflixen és a "boltokban" 😊
bogec7
most akartam én is hozni a hírt 😊
pénteken kéne rá szakítanom egy kis időt... nem is kicsit😊
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 536 — The Mathematician
The Irishman elérhető Netflixen és a "boltokban" 😊
bogec7
sztem csak pénteken lesz rá időm 😀
de készültem a héten megnéztem a Scarface-t és a Goodfellas-t 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
bogjosi New England Patriots 1 437
The Irishman elérhető Netflixen és a "boltokban" 😊

...ne gondolkodd túl a dolgokat, ÉLVEZD!
több mint 4 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 241 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Egész fogyasztható ez a netflixes The King. Tetszik, hogy rákapnak ezekre a történelmi sztorikra.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 536 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=ntNOTlcLAnM

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
na tegnap Puskinban megnéztük az Irishmant, szerintem egyáltalán nem volt gáz a cgi fiatalítás, a sztori és a tálalása is zseniális, De Niro-t rég láttam ilyen jól játszani, Pesci is kiváló, meg Pacino is, talán hármójuk közül hangyafasznyival gyengébb a többieknél. jó komótosan halad a történet, de igazából csak a közepén ül le egy picit. az utolsó 30-45 perc viszont tökéletes. a közönség is normális volt, ezért kell artmozikba járni 😊
Löfli
fasza, de én maradok a netflixnél 😀
Toldiban és Puskinban is volt már negatív tapasztalatom sajnos
Negritis
Menj a Művészbe, ott úgy hallottam emberek dolgoznak. 😉
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 24 532 — nabege2@yahoo.com
...a közönség sűrűn hülye

jobb nekem itthon békében megnézni
Negritis
Más téma, de nekem erről az ugrott be, amikor a Hatodik érzék alatt szerintem bruttó 7 perc volt, amikor a teremben ülők igen nagy százaléka nem csámcsogta kurva hangosan a pop-cornt…

Lehet én vagyok a hülye, de szerintem tudni lehetett, hogy nem egy Féktelenül, hanem valami egész más, és szerintem nem oda való egyszerűen. Nyilván nem lettem emós halott az élmény miatt, de engem zavar az ilyen.
kishaszi
Nekünk annó tanítottak média órán mozi etikettet pl
peach
Kiru, és miket? Csak szimplán érdekességképpen. Nem vagyok egy pszicho, hogy ha valami nem tetszik, akkor azonnal shotgunt veszek elő, de azért vannak határok szerintem.
kishaszi
Túl sok mindenre nem emlékszem, de a lényege az volt, hogy az ember olyan filmre ül be ami igényli a közönség figyelmét, akár koncentrációját akkor ioyen előadásra bunkóság üdítőt szürcsölgetve és popcornt kajálva beülni.
Egyébként ennek evidensnek kéne lennie, de sajnos rohadtul nem az.
peach
Ha egy mozi megengedi, hogy együnk-igyunk a filmnézés közben akkor szerintem csak arra kell vigyázni, hogy kulturáltan, csöndben tedd!
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 536 — The Mathematician
na tegnap Puskinban megnéztük az Irishmant, szerintem egyáltalán nem volt gáz a cgi fiatalítás, a sztori és a tálalása is zseniális, De Niro-t rég láttam ilyen jól játszani, Pesci is kiváló, meg Pacino is, talán hármójuk közül hangyafasznyival gyengébb a többieknél. jó komótosan halad a történet, de igazából csak a közepén ül le egy picit. az utolsó 30-45 perc viszont tökéletes. a közönség is normális volt, ezért kell artmozikba járni 😊
Löfli
fasza, de én maradok a netflixnél 😀
Toldiban és Puskinban is volt már negatív tapasztalatom sajnos

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 848 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
na tegnap Puskinban megnéztük az Irishmant, szerintem egyáltalán nem volt gáz a cgi fiatalítás, a sztori és a tálalása is zseniális, De Niro-t rég láttam ilyen jól játszani, Pesci is kiváló, meg Pacino is, talán hármójuk közül hangyafasznyival gyengébb a többieknél. jó komótosan halad a történet, de igazából csak a közepén ül le egy picit. az utolsó 30-45 perc viszont tökéletes. a közönség is normális volt, ezért kell artmozikba járni 😊


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
...a közönség sűrűn hülye

jobb nekem itthon békében megnézni
Negritis
Más téma, de nekem erről az ugrott be, amikor a Hatodik érzék alatt szerintem bruttó 7 perc volt, amikor a teremben ülők igen nagy százaléka nem csámcsogta kurva hangosan a pop-cornt…

Lehet én vagyok a hülye, de szerintem tudni lehetett, hogy nem egy Féktelenül, hanem valami egész más, és szerintem nem oda való egyszerűen. Nyilván nem lettem emós halott az élmény miatt, de engem zavar az ilyen.
kishaszi
Nekünk annó tanítottak média órán mozi etikettet pl
peach
Kiru, és miket? Csak szimplán érdekességképpen. Nem vagyok egy pszicho, hogy ha valami nem tetszik, akkor azonnal shotgunt veszek elő, de azért vannak határok szerintem.
kishaszi
Túl sok mindenre nem emlékszem, de a lényege az volt, hogy az ember olyan filmre ül be ami igényli a közönség figyelmét, akár koncentrációját akkor ioyen előadásra bunkóság üdítőt szürcsölgetve és popcornt kajálva beülni.
Egyébként ennek evidensnek kéne lennie, de sajnos rohadtul nem az.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 4 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
...a közönség sűrűn hülye

jobb nekem itthon békében megnézni
Negritis
Más téma, de nekem erről az ugrott be, amikor a Hatodik érzék alatt szerintem bruttó 7 perc volt, amikor a teremben ülők igen nagy százaléka nem csámcsogta kurva hangosan a pop-cornt…

Lehet én vagyok a hülye, de szerintem tudni lehetett, hogy nem egy Féktelenül, hanem valami egész más, és szerintem nem oda való egyszerűen. Nyilván nem lettem emós halott az élmény miatt, de engem zavar az ilyen.
kishaszi
Nekünk annó tanítottak média órán mozi etikettet pl
peach
Kiru, és miket? Csak szimplán érdekességképpen. Nem vagyok egy pszicho, hogy ha valami nem tetszik, akkor azonnal shotgunt veszek elő, de azért vannak határok szerintem.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."