Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Filmek

39 feliratkozó

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
http://www.origo.hu/teve/20120613-jockey-bobby-a-fedelzeten-ma-indul-az-uj-dallas.html

tud valaki olyan honlapot ahol váratóan már töltik is fel angolul? Nagyon várom már. 😀Amadeus91
Hű, de lefogytam.Dzsokijuing
az hagyján, de meg is öregedtél! 😀
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Ha valaki bírja a beteg koreai, néha némelyeknek gusztustalannak ható "thrillereket", az I saw the devil jó választás, a kultikus Choi Min-sik-kel.Gergőbácsi
Csatlakozom, emlékezetes film.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Ha valaki bírja a beteg koreai, néha némelyeknek gusztustalannak ható "thrillereket", az I saw the devil jó választás, a kultikus Choi Min-sik-kel.

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
http://www.origo.hu/teve/20120613-jockey-bobby-a-fedelzeten-ma-indul-az-uj-dallas.html

tud valaki olyan honlapot ahol váratóan már töltik is fel angolul? Nagyon várom már. 😀Amadeus91
Hű, de lefogytam.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
http://www.origo.hu/teve/20120613-jockey-bobby-a-fedelzeten-ma-indul-az-uj-dallas.html

tud valaki olyan honlapot ahol váratóan már töltik is fel angolul? Nagyon várom már. 😀
több mint 14 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Another Earth: Nézhető...

Gondoltam írok már én is egy ilyen velős kritikát, hogy eltudjátok dönteni érdemes-e nektek is megtekinteni.
több mint 14 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 536
Sikerült ma nekem is megnézni a Prometheust sima 3D-ben. Nem mondom, hogy hanyatt estem tőle. Többet vártam azért. Na de majd a következő részben 😊
több mint 14 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 9 330 — Eagles fan
IRON SKY AZ NCORE-ON !
http://noob.hu/2011/11/25/tumblr_luo9on3Bfl1qes1ceo1_500.gifsüti
Hát gyerekek... Én minimum szénné hugyoztam magam... Aki ezt kimeri hagyni...süti
Ekkora hulladékot rég láttam...De legalább frissítettem helyenként a német tudásom. 😂Gabesz92
Tényleg nagyon gyenge lett. 1x sem röhögtem el magam a film alatt.....mondjuk a rejtett poénok(irónia) azért a helyén voltak. 1x nézhető film.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Sima 3D-ben néztem meg a Prométheust tegnap, hm aszondom egyszernézős film, annak mondjuk nem rossz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
jó ha valakinek hozzám hasonlóan kimaradt volna eddig a This is Spinal Tap, akkor inkább ez legyen a következő film, amit megnéz 😀 sírva-röhögős, teljesen beteg áldoku


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elég korrektül szerepelt a Tonyn a Once alapján készült musical. Örülök neki, nagyon szerettem azt a filmet. 😊

több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
na a Raid: Redemption ugyan nem Oldboy, de akkor szereti (vagy akár csak el tudja viselni) a hasonló ázsiai akciófilmeket, az azonnal nézze meg 😊 a Flowers of War és a Let The Bullets Fly annyira nem jött be, de ez simán megér 8 pontot egy 10-es skálán, pár jelenet tűnt csak túlontúl "mesterkéltnek"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Aki bírja a II. vh-s, igaz történeten alapuló távol-keleti filmeket, annak ajánlom a My Way-t.

Hasonlóan jó darab, mint a Brotherhood of War.

http://www.youtube.com/watch?v=HpYk5ww8JjcGergőbácsi
hol tudom megszerezni?JC6
pl. kalózöböl

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Aki bírja a II. vh-s, igaz történeten alapuló távol-keleti filmeket, annak ajánlom a My Way-t.

Hasonlóan jó darab, mint a Brotherhood of War.

http://www.youtube.com/watch?v=HpYk5ww8JjcGergőbácsi
hol tudom megszerezni?
több mint 14 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 9 423 — Packers Suicide Squad
Aki bírja a II. vh-s, igaz történeten alapuló távol-keleti filmeket, annak ajánlom a My Way-t.

Hasonlóan jó darab, mint a Brotherhood of War.

http://www.youtube.com/watch?v=HpYk5ww8Jjc

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 14 éve
davemayer Chicago Bears 15 641 — "Grammar maci"
a Prometheus-ra viszont benevezek 3D-ben, azt olvastam tipikus mindfuck film, nagyon kellene már egy ilyen az egyre gyérebb felhozatalban jjncaa
Aszondják, Imaxben az igazi. A jövő héten én is megyek, Alien-mániákusként erősen hűtöm az előzetes várakozásaimat😊

Így a film kapcsán itt-ott olvasom, hogy a Jeunet-féle Alien 4 mennyire szar volt. Nekem nagyon bejött, a francia vonal a humoros részekkel erősen feldobta.Dzsokijuing
ja gondolom hogy te is az indexes cikket olvastad, ott tényleg eléggé lehúzzák a 4-est.

Mi szerdán megyünk de csak sima 3D-ben, nem IMAX-ben

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 14 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 11 087 — Saturday Night Lights
a Prometheus-ra viszont benevezek 3D-ben, azt olvastam tipikus mindfuck film, nagyon kellene már egy ilyen az egyre gyérebb felhozatalban jjncaa
Aszondják, Imaxben az igazi. A jövő héten én is megyek, Alien-mániákusként erősen hűtöm az előzetes várakozásaimat😊

Így a film kapcsán itt-ott olvasom, hogy a Jeunet-féle Alien 4 mennyire szar volt. Nekem nagyon bejött, a francia vonal a humoros részekkel erősen feldobta.

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
Project X, Chronicle, 21 Jump Street egyaránt csalódás, és a Bradbury-emlékére megtekintett Fahrenheit 451 se igazán tetszett, Truffaut-tól "többet" vártam így majd' 50 év távlatából

az említett Coriolanus mellett én a The time that remains-t tudom még ajánlani, a Prometheus-ra viszont benevezek 3D-ben, azt olvastam tipikus mindfuck film, nagyon kellene már egy ilyen az egyre gyérebb felhozatalban (popcorn-mozinak meg jó lesz a Raid)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 14 éve
Stez SMU Mustangs 49 097 — Whoops, looks like something went wrong.
RTL Klub, Titanic 2 MOST 😀
(L)

több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Srácok...a Diktátor...másodszorra néztem meg, végem van 😀
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 320 — NFL bracket champion '26
Megnéztem az Iron Skyt, nem volt rossz, de azt hittem többet fogok röhögni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Coriolanus: először fingom sem volt mi a franc van, ki beszél, miről, ki kicsoda, hol vagyunk.. aztán olvastam az itteni kommentet és megértettem. Köszi 😀
több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ha valaki szeretne egy új filmet megnézni, amelynek Petőfi Sándor készítette a fordítását:



Shakespeare modern köntösben. de eredeti nyelvezettel, nem szabad kihagynijjncaa
Pont nem is olyan rég láttuk a Hoppart társulat előadásában, szintén "kicsit máshogy". nem volt rossz az sem, ez is megér egy próbát

több mint 14 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
50 Best Final Lines In Moviesvassadi
Van aki forrón szereti
Casablanca
King Kong

Az én három kedvenc klasszikusom ilyen szempontból (My Fair Lady/Majmok bolygója kimaradt, amit még beletettem volna)Igor
Meglepő, hogy a "Shane" nem került be. A listát nézve még a Tágra Zárt Szemek tűnt fel, mint hiányzó.

Nagyobb gyűjtés, évtizedek szerinti bontásban: http://www.filmsite.org/greatlastlines.html
több mint 14 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 132 — no es importante
ha valaki szeretne egy új filmet megnézni, amelynek Petőfi Sándor készítette a fordítását:



Shakespeare modern köntösben. de eredeti nyelvezettel, nem szabad kihagyni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal