Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
ez a "Hárá"zás de fel tudja baszni az agyamat

nice gólHabi
Azt hittem csak engem idegesít, de akkor nem. 😊

Oroszok nagyon nyomtak az egyenlítő gólig és most utána is, bár azért a Szlovákoknak is vannak helyzeteik, jó meccs.Gabesz92
Eza béna Engyel mindent hülyén mondott NHL-en is emlékszem. Ditrojt, vizsnyúvszi. Mondjuk obégató Gyulai Miki is borzasztó emiatt sokszor. Oroszok nyerni fognak simán, fantasztikuusan játszanak, nem bírják majd ezt a szlovákok. Nem tudjátok mi ez a rockzene ami megy a Sport tv-n a harmadok között, nagyon bejön?
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
ez a "Hárá"zás de fel tudja baszni az agyamat

nice gólHabi
Azt hittem csak engem idegesít, de akkor nem. 😊

Oroszok nagyon nyomtak az egyenlítő gólig és most utána is, bár azért a Szlovákoknak is vannak helyzeteik, jó meccs.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez a "Hárá"zás de fel tudja baszni az agyamat

nice gól


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
GO TROJKA! 😊
több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Holnap de jó lesz a Malkin vs Laco párbaj. 😊
Finnek meg remélem még magukra találnak és a cseheket megverik. :/
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Hát most ha ezen azt érted, hogy kiverik az 1-2-3-at, akkor gondolom nem, de azért nyolcas seeddel döntőztek már sokan, olyan szimpatikus csapatok, mint pl. a Prongeres Oilers, brrr. Kb. ugyanezt érzem most is, ugyanazt csinálják, mint az alapszakaszban, csak sokkal konzisztensebben, alig nézhető ez a nyugati széria. Már tényleg nem tudom kinek drukkoljak...Rajna
Ne hülyéskedj már, az az Oilers három meccsen lőtt 40-et kapura, ez a Kings nagyon komoly hokit játszik és van ott egy csomó skill player. Ha van nézhetetlen csapat a playoffban, az a Rangers.

A finnek nagyon elfogytak másfél harmad után, pedig nem is játszottak rosszul, csak a kapu előtt fogyott el a tudomány, hátul meg mindent beszoptak. Meg is nyerik ezt a vb-t az oroszok, mert a szlovákok nem nyernek még egyszer úgy meccset, mint ma, amikor nagyrészt csak védekeztek.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Szenzációs eddig ez a finn-orosz! Kár hogy csak az uccsó 3 meccset látom ebből a VB-ből.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
a Kings-ről hogy-hogy nem ír senki? 😊 hihetetlen, amit művelnek...jjncaa
Igaz, nem sokat, de 1404 😛

Mindenhol ott vannak, mindenkit leütköznek, alig lehet bevinni a korongot a harmadukba, támadásban meg gyorsak, agilisek és pontosak. Hol a fenében volt ez a játék az alapszakaszban?Jakehomer
ja afelett átsiklottam a szlovákozás miatt 😀 erősen kétlem, hogy volt valaha ilyen diadalmenet bármilyen sportban egy 8. helyen kiemelt csapattól...jjncaa
Hát most ha ezen azt érted, hogy kiverik az 1-2-3-at, akkor gondolom nem, de azért nyolcas seeddel döntőztek már sokan, olyan szimpatikus csapatok, mint pl. a Prongeres Oilers, brrr. Kb. ugyanezt érzem most is, ugyanazt csinálják, mint az alapszakaszban, csak sokkal konzisztensebben, alig nézhető ez a nyugati széria. Már tényleg nem tudom kinek drukkoljak...

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
a Kings-ről hogy-hogy nem ír senki? 😊 hihetetlen, amit művelnek...jjncaa
Az a baj(?), hogy szóhoz sem jutunk. :cool:

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 914 — no es importante
a Kings-ről hogy-hogy nem ír senki? 😊 hihetetlen, amit művelnek...jjncaa
Igaz, nem sokat, de 1404 😛

Mindenhol ott vannak, mindenkit leütköznek, alig lehet bevinni a korongot a harmadukba, támadásban meg gyorsak, agilisek és pontosak. Hol a fenében volt ez a játék az alapszakaszban?Jakehomer
ja afelett átsiklottam a szlovákozás miatt 😀 erősen kétlem, hogy volt valaha ilyen diadalmenet bármilyen sportban egy 8. helyen kiemelt csapattól...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
a Kings-ről hogy-hogy nem ír senki? 😊 hihetetlen, amit művelnek...jjncaa
Igaz, nem sokat, de 1404 😛

Mindenhol ott vannak, mindenkit leütköznek, alig lehet bevinni a korongot a harmadukba, támadásban meg gyorsak, agilisek és pontosak. Hol a fenében volt ez a játék az alapszakaszban?

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 914 — no es importante
a Kings-ről hogy-hogy nem ír senki? 😊 hihetetlen, amit művelnek...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Igazából én a Finneket a csoportmeccsek alapján ejtettem ki, persze azt gondoltam, hogy azért a negyeddöntőbe eljutnak, de számomra nem voltak meggyőzőek. Gabesz92
Nem voltak olyan rosszak a csoportban, persze pont az USA ellen kilátástalanul játszottak, de pl Kanada ellen csak Lehtonen bénázása miatt kaptak ki, 3--1-ről meg kellett volna nyerniük. Jól jött Lehtonen kiesése, Vehanen jobb kapus, legalábbis itt a vb-n sokkal jobban véd, az biztos.

Alapvetően a lebonyolítás a hülye a két rendező ország miatt, régebben ugye már a negyeddöntőknél keresztbejátszás volt a két csoport között, akkor egész más lenne a sztori.

Mondjuk az USA elleni 2. Finn golt csak otthon adhattak meg, eleg egyertelmuen szabaltalanul behelyezte labbal.Toca
Ez így nem igaz. Koivu nem rúgta a korongot, onnantól kezdve meg judgement call az egész, ergo meg lehetett adni. Régen egyáltalán nem lehetett korcsolyával gólt szerezni, az jobb volt úgy szerintem, mert nem lehetett vitatkozni, most van egy kis szürkeség a szabályban, mivel a szándék megítélése többnyire szubjektív. Láttam már ennél durvább korcsolyás gólokat is megadni, meg ilyeneket elvenni is.

De egyébként nem is ezen rugóztak az amerikaiak, hanem azon, hogy nem kaptak emberelőnyt az egész meccsen. Persze, kaphattak volna, de azt elfelejtik, hogy náluk is csak egyetlen kiállítás volt (az meg gólhelyzetben hátulról lerántás volt, szóval nem lehetett nem megadni), egyszóval engedték a bírók a srácokat játszani.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 19 224 — Vikings fan
Mondjuk az USA elleni 2. Finn golt csak otthon adhattak meg , eleg egyertelmuen szabaltalanul behelyezte labbal. No mindegy , ha kiverik a ruszkikat megbocsatok mindent 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Sajnálom a svédeket. Henke nagyon kellett volna a kapuba, mert Fast hát nem védett vmi faszán. De jobbak is voltak tegnap a csehek. Az meg, hogy hazai pályán ilyen szar hangulatot csináljanak a svédek...
A Sedin ikrek pedig nyugodtan eljöhettek volna a vb-re játszani...


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Finn, Cseh, Szlovák gárdát a közelébe se. Nem baj, ettől szép ez. Gabesz92
A szlovák csapat meglepetés, a másik kettő (főleg a finnek, akik nagyon hasonló csapattal lettek világbajnokok tavaly) a legkevésbé sem.

Brutális, ahogy a Kings játszik, ilyen forecheck meg pressure minden sortól nincs másik csapatnál. Mondjuk ma undorítóan meg is fújták őket a bírók, de a döntőben is ők lesznek az esélyesek, akárki megy be keletről.Jakehomer
Igazából én a Finneket a csoportmeccsek alapján ejtettem ki, persze azt gondoltam, hogy azért a negyeddöntőbe eljutnak, de számomra nem voltak meggyőzőek. Aztán lehet, hogy ismét ők nyerik a VB-t, cseppet sem bánnám 😊

A Kings meg nyerje meg a Stanley-t, akárki is lesz keletről az ellenfél. Sem a Rangers sem a Devils nem a szívem csücske. 😛

több mint 12 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Finn, Cseh, Szlovák gárdát a közelébe se. Nem baj, ettől szép ez. Gabesz92
A szlovák csapat meglepetés, a másik kettő (főleg a finnek, akik nagyon hasonló csapattal lettek világbajnokok tavaly) a legkevésbé sem.

Brutális, ahogy a Kings játszik, ilyen forecheck meg pressure minden sortól nincs másik csapatnál. Mondjuk ma undorítóan meg is fújták őket a bírók, de a döntőben is ők lesznek az esélyesek, akárki megy be keletről.

Tepper takarodj!
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Én már nem értem ezt a VB-t. 😀 Svédeket simán döntőbe vártam, Finn, Cseh, Szlovák gárdát a közelébe se. Nem baj, ettől szép ez. Ezek után azt már nem jósolom meg, hogy az oroszok megnyerik...

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
szar Szlovákia (sportfogadás természetesen...)davemayer
szar csehek... 😀
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szar Szlovákia (sportfogadás természetesen...)davemayer
a vb-n szerintem nagyon jól lehet rakosgatni a több mint 5.5 gól lesz a meccsen fogadásokat
nem mertem mára mindet behúzni így, de az első negyeddöntő jött így, az orosz meccsen pedig van még 16 perc hogy legyen egy gól


JT Daniels fan
több mint 12 éve
beltazor Michigan Wolverines 2 693 — Pfizer & Moderna fan
amúgy előtte a palánkra kenés nem volt 2 perc?

Getzlaf törlesztet, ami nagy hülyeség volt...

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Getzlaf úgy tűnik elhagyta az agyát valahol. Mindegy. Sajnálom, hogy kiestek, de Szlovákia teljesen megérdemelte a győzelmet.

több mint 12 éve
davemayer Chicago Bears 14 700 — "Grammar maci"
szar Szlovákia (sportfogadás természetesen...)

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
jól van, csak kiesnek a kanadaiak...óriási nagy féreg ez a Getzlaf


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Ideje lenne végre kihasználni egy hazai rendezést és saját közönség előtt feljutni 😊