Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Gabesz92
Köszi a megerősítést! Nem voltam benne 100%-ig biztos, de akkor csak nem csalt a memóriám 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451

több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
azért az kurvanagy, hogy 8 Kings playát interjúvoltak meg a jégen a meccs után, mindegyiknek olyan szakálla volt, mint a picsa 😀
a hokisok valahogy mindig telibe szarjáék a borotvát 😀Stez
PO-ba nem borotválkoznak, talán a '80-as években hozta ezt szokásba az Islanders.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
azért az kurvanagy, hogy 8 Kings playát interjúvoltak meg a jégen a meccs után, mindegyiknek olyan szakálla volt, mint a picsa 😀
a hokisok valahogy mindig telibe szarjáék a borotvát 😀

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Bajnok az LA Kings! Megérdemelt, nagy siker, 8. kiemeltként így végigmasírozni! Gretzky elhozta a hokit ide, most itt az első Stanley!
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagy grat a Kings-nek.
Tud valaki egy jó oldalt ahol felvételről meg lehet nézni a döntő hatodik meccsét?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jogos volt sztem a kiállítás, a Debs meg védekezhetett volna. Egész meccsen jobban pörgött a Kings, ők itt meg akarták nyerni a Kupát, a Debs meg sztem elégedett volt egy picit a söprés elkerülésével.

több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Az az 5 perces kinyírta a Devilst eléggé. Boarding volt az oka PP-nek, ugye? Dícsérni kell azért az LA-t, hogy 3 gólt tudott szórni az előnyben. Abszolút megérdemlik a kupát, egyetlen ellenfelüknek sem volt esélye a PO-ban.

több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
nagyot ment mind2 döntőbe jutott csapat, de megérdemelten meg LA-be a kupa.

Akkor most már jöhet Suter és Parise 😊 😛


JT Daniels fan
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
5 perces Kings emberelőny -> 3 gól, majd a 2. negyed elején itt a negyedik, innen már nem lesz visszaút
megy a Stanley Cup LA-bejjncaa
Nem is tudtam, hogy hokit is nézel, jó hozzáállás 😉 😊

6-1, ez már TKO. A Kings megérdemelten húzza be az első Stanley Cupját. A Wikipedián a meccs vége előtt 5 perccel már odaadták nekik a bajnoki címet. Grat a Királyoknak, megérdemlik egy ilyen PO után :taps:

És akkor most jöjjön a Dodgers-Angels.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 914 — no es importante
5 perces Kings emberelőny -> 3 gól, majd a 2. negyed elején itt a negyedik, innen már nem lesz visszaút
megy a Stanley Cup LA-be


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na, visszajött a Devils 2-3ra. Végülis annyira kiegyenylített volt eddig is a párharc, hogy várható volt, hogy nekik is összejöhetnek majd meccsek, ennyit meg is érdemeltek, bár góljaik most nekik voltak szerencsések.zavi27
azért remélem ma hazai pályán már befejezi a Kings (és nem csak a tippmix miatt 😀)
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Na, visszajött a Devils 2-3ra. Végülis annyira kiegyenylített volt eddig is a párharc, hogy várható volt, hogy nekik is összejöhetnek majd meccsek, ennyit meg is érdemeltek, bár góljaik most nekik voltak szerencsések.
több mint 12 éve
valaki2 453 — Saints fan
A div1-es vb-re a jegyárusítás mikor fog keződni és napi jegyeket lehet-e majd venni, vagy csak heti bérletet?

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Csodálatos ez a Kings! Hátul Quick és Doughty, elöl Kopitar, Carter, Williams. Minden emberelőnyt kivédekeztek, szinte mindent beütötték.Innen már nem lehet elbukni, Go Kings!
több mint 12 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 311 — Jó ötletnek tűnt!
amit csinál a kings emberelőnybe, meg hátrányba az valami zseniális 😀 Nem hiszem hogy lenne még esélye a Devilsnek

Lesz ez még így se!
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Itt már nincs remény a Devils-nek, de én ezt már az előzőekben is taglaltam. Carter megint fanatikus volt, a Devils meg impotens (még 5 a 3 ellen is !) emberelőnyben. A Kings viszont kihasználta az előnyeit, pedig elég gyenge mutatói vannak ezen a téren a PO-ban. Jó kis "munkásember", egységes csapat, melyben van egy-két kiemelkedő játékos + fiatal, agilis, jó képességű játékosok. Egységes a csapat és ez nagyon sokat számít.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
3-0 a Kings-nek. Csoda kéne, hogy ez megforduljon. Szerintem szerdán vége lesz az 2011-12-es NHL szezonnak. Mintha teljesen elfogyott volna a Devils.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Igen ezt benézte az író. Csak gondoltam beteszem mi a véleményed. Azért azt meg most ne firtassuk, hogy Canucks... Elég nagy baj az, hogy ilyen simán ki lettünk verve. De ez van.danyly
Bocsi, felreertettel. Nem miattad irtam a Canucksot h marjalak, csak a kontinuitas szemlelteteseert h ha nem a szeria vegeredmenyet nezzuk, hanem az egyes meccseiket, akkor azt lathatjuk szvsz h a nalunk papiron sztem egyebkent jobb Canucksot ledaraltak, a Bluest eleg siman inteztek el, a Yotes ellen meg mar boven becsusztak szenvedos meccsek, a dontoben meg eddig kurvara halasak lehetnek ezert a ket darab 2-1es eredmenyert. Erre mondtam, hogy hol van mar az az ellenallhatatlan Kings, mint akik ellenetek jatszottak ? Es itt nem arrol van szo, h hektikusak lennenek, hanem folyamatosan jonnek fel rajuk az ellenfeleik.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kb. így: "Peter DeBoer továbbra is bízott a negyedik sorban, annak ellenére, hogy Doughty rajtuk keresztül hámozta át magát, az egész pályán és így született meg a Kings első találata. De a vezetőedző megérzése ezúttal is jónak bizonyult. A harmadik percben ugyanis érkezett az egyenlítő találat, megint az agresszív letámadásnak köszönhetően. Miután Gionta megszerezte a korongot felvezette azt a Királyok harmadába, majd Zidlicky előtt kötött ki a pakk, aki meg is eresztett egy távoli lövést. Ahogy az első találkozón is, úgy most is megpattant valakin, ezúttal Ryan Carter-en. És ennek az irányváltoztatásnak köszönhetően született meg az egyenlítő találat. A Devils negyedik sora összesen 21 pontot szerzett az idei rájátszásban, ebből 9-et az utolsó négy meccsen."

Lehet meg lettek kavarva a sorok, hogy hatékonyabb legyen és megzavarja az ellent, de valahogy így alakult.danyly
Ez hol jelent meg ? NSO ? Sok golt szerzett amugy valoban a 4. sor a poban, de Gionta es Carter nemigen voltak egyutt palyan az elso meccsen, tehat akar egy sorcseres kavarodas is okozhatta a szituaciot. A masodikat meg nem volt szerencsem latni, csak a tesom adta le a reszletes jelentest, akinek a meglatasaiban es velemenyeben maximalisan megbizok es nagyra tartom oket.
A megpattano loves meg egy bullshit. Az iro meg nem hallott olyan passzrol, ami lovesnek nez ki, de a belenyulasra jatszo passz valojaban (tipped pass)? KAC-KAC. Nagy szakerto lehet az ilyen 😊Fake
Igen ezt benézte az író. Csak gondoltam beteszem mi a véleményed. Azért azt meg most ne firtassuk, hogy Canucks... Elég nagy baj az, hogy ilyen simán ki lettünk verve. De ez van.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kb. így: "Peter DeBoer továbbra is bízott a negyedik sorban, annak ellenére, hogy Doughty rajtuk keresztül hámozta át magát, az egész pályán és így született meg a Kings első találata. De a vezetőedző megérzése ezúttal is jónak bizonyult. A harmadik percben ugyanis érkezett az egyenlítő találat, megint az agresszív letámadásnak köszönhetően. Miután Gionta megszerezte a korongot felvezette azt a Királyok harmadába, majd Zidlicky előtt kötött ki a pakk, aki meg is eresztett egy távoli lövést. Ahogy az első találkozón is, úgy most is megpattant valakin, ezúttal Ryan Carter-en. És ennek az irányváltoztatásnak köszönhetően született meg az egyenlítő találat. A Devils negyedik sora összesen 21 pontot szerzett az idei rájátszásban, ebből 9-et az utolsó négy meccsen."

Lehet meg lettek kavarva a sorok, hogy hatékonyabb legyen és megzavarja az ellent, de valahogy így alakult.danyly
Ez hol jelent meg ? NSO ? Sok golt szerzett amugy valoban a 4. sor a poban, de Gionta es Carter nemigen voltak egyutt palyan az elso meccsen, tehat akar egy sorcseres kavarodas is okozhatta a szituaciot. A masodikat meg nem volt szerencsem latni, csak a tesom adta le a reszletes jelentest, akinek a meglatasaiban es velemenyeben maximalisan megbizok es nagyra tartom oket.
A megpattano loves meg egy bullshit. Az iro meg nem hallott olyan passzrol, ami lovesnek nez ki, de a belenyulasra jatszo passz valojaban (tipped pass)? KAC-KAC. Nagy szakerto lehet az ilyen 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hat ezt szepen levezetted. Zanzasitom. Azert mert eddig egy picit nagyobb szerencseje volt a Jerseynel az LAnek, ezert tovabbra is szerencsejuk lesz es emiatt nem lehet oket megallitani, 4-1el megnyerik a kupat. A heti otoslotto nyeroszamokat nem lehetne megtudakolni toled ? 😊Fake
Azt én is szeretném tudni. 😀
De most kb. nem így áll a helyzet? Mond el ha nem így érzed, lehet én írok botorságokat. Több szem többet lát, több fül többet hall...danyly
Persze 0-2nel mit mondjon az ember ? 😊 Azt megsem h annyival sokkal jobbak volnank h Quick meg a Szentlelek tartja eletben a parharcot a Kingsnek, mert nyilvanvaloan nem volna igaz. Iszonyatosan elfogult vagyok ez tiszta sor, de sok parharcot hoztak mar vissza akar hazai kezdessel 0-2rol is es en nem latom azt h ne tudnank akar jobban v ha ugy tetszik pontosabban jatszani elorefele, akar ne lehetne a kovetkezo 2 meccsen nekunk olyan kicsikevel nagyobb szerencsenk, mint ami nekik volt eddig.
Persze ez a mai sorsdonto lesz ez egyertelmu, de a meccsig szerintem oriasi hiba lenne leirni a Devst a donto eddigi meccseinek vegeredmenye es a Kings eddigi playoff teljesitmenyenek fenyeben. Azt meg marcsak allati halkan merem mondani h ez a 2 meccse szvsz sehol sincs a LAnek ahhoz kepest amilyen folenyesen lealaztak a Canucksot. Sztem folyamatosan tompul a po folyaman ez az iszonyatos ellenallhatatlansaguk, es nem foldtol valo elrugaszkodas kerdese az sem, ha feltetelezzuk, hogy pont rosszkor durranna ki a nagyra fujt lufijuk.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Kb. így: "Peter DeBoer továbbra is bízott a negyedik sorban, annak ellenére, hogy Doughty rajtuk keresztül hámozta át magát, az egész pályán és így született meg a Kings első találata. De a vezetőedző megérzése ezúttal is jónak bizonyult. A harmadik percben ugyanis érkezett az egyenlítő találat, megint az agresszív letámadásnak köszönhetően. Miután Gionta megszerezte a korongot felvezette azt a Királyok harmadába, majd Zidlicky előtt kötött ki a pakk, aki meg is eresztett egy távoli lövést. Ahogy az első találkozón is, úgy most is megpattant valakin, ezúttal Ryan Carter-en. És ennek az irányváltoztatásnak köszönhetően született meg az egyenlítő találat. A Devils negyedik sora összesen 21 pontot szerzett az idei rájátszásban, ebből 9-et az utolsó négy meccsen."

Lehet meg lettek kavarva a sorok, hogy hatékonyabb legyen és megzavarja az ellent, de valahogy így alakult.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Hat ezt szepen levezetted. Zanzasitom. Azert mert eddig egy picit nagyobb szerencseje volt a Jerseynel az LAnek, ezert tovabbra is szerencsejuk lesz es emiatt nem lehet oket megallitani, 4-1el megnyerik a kupat. A heti otoslotto nyeroszamokat nem lehetne megtudakolni toled ? 😊Fake
Azt én is szeretném tudni. 😀
De most kb. nem így áll a helyzet? Mond el ha nem így érzed, lehet én írok botorságokat. Több szem többet lát, több fül többet hall...

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hat ezt szepen levezetted. Zanzasitom. Azert mert eddig egy picit nagyobb szerencseje volt a Jerseynel az LAnek, ezert tovabbra is szerencsejuk lesz es emiatt nem lehet oket megallitani, 4-1el megnyerik a kupat. A heti otoslotto nyeroszamokat nem lehetne megtudakolni toled ? 😊
szerk.: Azt meg hozzatennem, h azert mert Carter lotte a golt, attol meg sztem egyaltalan nem egyertelmu h ez most konkretan a 4. sor-e vagy sem bar reszletkerdes. De az elso meccsen teljesen mas lineuppal jatszott a csapat, mint addig az egesz poban es aztan az elso harmad utan ujra teljesen uj sorokat rakott ossze mas vedoparokat rendelve mellejuk. Abban igazat adok neked, hogy ezek viszont abszolut nem elfuseralt, kapkodo kenyszermegoldasok voltak, hanem amire jol lathatoan keszult.
Inkabb ugy mondanam h van egy kicsit kiemelkedo sor meg harom teljesen hasonlo erossegu. Elias azert eleg durca lenne 4. soroskent 😀