Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Helyes :cool: Megvolt a giga outshoot es elvettuk a palyaelonyt hala istennek 😊 Remelem Kovalchuk azert csak meggyogyul a kovi meccsre. Zajac meg szepen halkan de elegge meghatarozo alakja lett Marty mellett ennek a ponak ugy nez ki. Egy dologert sajnalom h nem lattam : Salvador sh gol. Hat ez mi lol lehetett 😂 Ami meg nagyon tetszik eddig osszessegeben es ezen a meccsen is megmutatkozott, hogy ha baj van akkor mindig van meg 1, de inkabb 2 sebbessegi fokozat a csapat jatekaban. Erre a jovoben meg nagy szukseg lehet, tehat bizakodo vagyok. Rajna a vedoink mennyire voltak retardok ?
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát nemtom mi okból, de ráültünk egy 1-0-ás előnyre, egész szépen védekeztünk meg Bryz is jól küldte, aztán jött a feketeleves és lőtt a Debs egy gólt, majd még egyet begyűrtek valahogy. Most meg a Gustafsson-Lilja páros hozott össze egy rondát (mit keresnek ezek jégen -1-nél a hajrában?), megérdemelt vereség lesz ebből.

több mint 12 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Érdekes csapatok maradtak bent nyugaton, nem tudom hogy ez meglepetés, vagy ennyi minden megváltozott, amíg a 11-12-es szezonban max a Leafs meccseit figyeltem.

Liles jelölt a Foundation Award-ra, elment Toronto-ba, és egyből megtérítette a bűnös kanadai népet, de persze nyilván nem neki adják, kis ember ő ehhez a közvélemény szemében, valójában pedig annál nagyobb. Nem volt rossz az idei szezonja, csak féltávnál az agyrázkódás betett kicsit, utána már nem ment olyan jól - persze, ebben a szutyok TML-ben így is toronymagasan a legjobb játékos volt. Viccesen nagy szar csapat, örömmel láttam, hogy Burke "nagyszerű" munkássága a sokadik next year-ben sem vált be. Jó lenne, ha végre menesztenék, talán a végén szimpatikus csapat is lehetne belőlük, valahogy meg kéne barátkoznom velük JML hosszabbítása kapcsán.

A Crunch az AHL playoff első körében búcsúzott, Cumiskey jól elkapta a ritmust a végére, élete második legjobb farm idényét zárta, csak valahogy jó lenne feljebb lépni, de lehet ennyi van benne.

Az Eagles is az első körben kihullott az ECHL rájátszásból, jövőre pedig lesz egy új CHL-es csapatunk, a Denver Cutthroats. Még nagyobb tér nyílhat a hódításra.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
beszarok a Kingsen... 😀Habi
nyertek megint! Jólvan! Remélem Phoenix-Kings döntő lesz nyugaton! Sokkal szimpibbek mint a Blues, Nashville páros. És akkor mgé el is mondhatnám, milyne kemény csoportban volt a Sharks. 😊
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
beszarok a Kingsen... 😀


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
OT-ben behúztuk az elsőt. Elég szarul játszottunk úgy kb másfél harmadon át, aztán felébredtek a srácok. 3. harmadban el kellett volna dönteni, de OT-ben is jó volt ez. Bryz az elején amit összeszerencsétlenkedett azt öröm volt nézni. Mondjuk a szívroham kerülgetett közben. 😂 Lényeg a lényeg: 1-0

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Csak kiszenvedte a Debs, összejött a legrosszabb forgatókönyv ma, node sebaj. Érdekes széria lesz, sajna a Debs csatárai simán szétszedik a védelmünket, ha azok úgy játszanak, mint a Pens ellen, szóval muszáj lesz javulni. Meg azért Brodeurtől is jobban félek persze, mint Flőritől. Ha mindenki hozza, amit tud, akkor tovább kéne menni, de hát ez a playoff nem az ilyesmiről szólt eddig.Rajna
Nyugi a mi vedoink is megerik a penzuket. A kapusokon fog sztem mulni a java, mert amugy nemigen latok kulonbseget a ket csapat tobbi csapatresze kozt.Fake
Szerintem a Flyers csatársora simán jobb, hátul viszont jóval több a lyuk. Bryz jelenleg borzalmas, de hát ez bármikor fordulhat, meg aztán ez a Pens széria ez nem volt hokinak nevezhető, szóval jobb nem az alapján tippelgetni.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Csak kiszenvedte a Debs, összejött a legrosszabb forgatókönyv ma, node sebaj. Érdekes széria lesz, sajna a Debs csatárai simán szétszedik a védelmünket, ha azok úgy játszanak, mint a Pens ellen, szóval muszáj lesz javulni. Meg azért Brodeurtől is jobban félek persze, mint Flőritől. Ha mindenki hozza, amit tud, akkor tovább kéne menni, de hát ez a playoff nem az ilyesmiről szólt eddig.Rajna
Nyugi a mi vedoink is megerik a penzuket. A kapusokon fog sztem mulni a java, mert amugy nemigen latok kulonbseget a ket csapat tobbi csapatresze kozt.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Csak kiszenvedte a Debs, összejött a legrosszabb forgatókönyv ma, node sebaj. Érdekes széria lesz, sajna a Debs csatárai simán szétszedik a védelmünket, ha azok úgy játszanak, mint a Pens ellen, szóval muszáj lesz javulni. Meg azért Brodeurtől is jobban félek persze, mint Flőritől. Ha mindenki hozza, amit tud, akkor tovább kéne menni, de hát ez a playoff nem az ilyesmiről szólt eddig.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
tok sima volt, nem is ertem mit kellett ezen nekem izgulni ...
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Lundqvist megnyerte a Rangersnek. A végén iszonyatos módon nyomott az Ottawa, de a Király sérthetetlen volt.
Washington ellen azért meg kéne emberelni magukat, főleg Gaborik felébredhetne.
...
Devils is vezet 1-0-ra az első harmad végén. Nájsz. 😊
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Fú, kiesett a B's. Jó kis meccs volt, mindketten megérdemelnék, ez a két csapat szerintem jobb volt, mint a másik hat csapat keleten. Örülnék, ha holnap a Sens és a Devils is nyerne, de három idegenben megnyert hetedik meccs nem tűni kreálisnak két nap alatt.Rajna
Számomra az eddigi továbbjutók közül egy sem tűnik reálisnak, úgyhogy bármi lehet. Egyébként én is a Sens és a Devils győzelméért szorítok. A Bruins - Capitals párharc meg baromi jó volt, valóban mindkét csapat megérdemelte volna a továbbjutást, de a 7. meccsen a Capitals szerintem jobban játszott, több helyzetük volt. Persze az is igaz, hogy Holtby GodMode-ban védett, de ez is kell egy továbbjutáshoz a PO-ban. 😊

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Fú, kiesett a B's. Jó kis meccs volt, mindketten megérdemelnék, ez a két csapat szerintem jobb volt, mint a másik hat csapat keleten. Örülnék, ha holnap a Sens és a Devils is nyerne, de három idegenben megnyert hetedik meccs nem tűni kreálisnak két nap alatt.

több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Clemmensen fasza volt, de az első és a harmadik gólban is benne volt. Én mindenesetre örülök, hogy minden másik keleti párharc hetedik meccsig megy.

Más: a székely csapat edzője nagy forma, a polákok elleni kiütés után: http://www.youtube.com/watch?v=BWEiEJnPbAo&feature=colike

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jooooooooooooooooooooooooooooo :cool: iszonyatosan izgultam, mert annyira rinne=clemmensen szaga volt ennek a talalkozonak. ilyen elet vagy halal meccsen az otben meg olyan adrenalinloketet kap az ember amit keptelenseg kezelni. ha kiszopunk vmit lezuzok a lakasban az tuti, de megmenekult a berendezes halistennek 😀 brutal lesz a 7. ezeknek a homokosoknak a barlangjaban, de nagyon szomoru lennek, ha nem mennenk tovabb, mert egyreszt jobbak vagyunk naluk, bar a vedelmunk hat eleg khm erdekes, masreszt marcsak marty miatt is kene a w. zajac remelem ezzel magara talal, ennyi intuitiv, formaban levo csatarral pedig mar tenyleg muveszet lenne ezt a floridat nem elkapni. ellenben h kis rosszat is mondjak, leszivhatnak a fiuk, mert draft kozben jatszanak 7. meccset, ahelyett h ma mentunk vna tovabb. az a franya 3. parti ... remelem nem a tovabbjutasunk fogja banni.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool. a kapalosor lecsapott 😊
ha a tobbi is olyan lesz mint ez a harmad akkor 7. meccs gazos lesz a floridanak, mert halistennek nagyon osszekaptak magukat a legenyek. nagyon jo latni amikor a do or die igy hat a csapatra, mennek mintha az ordog bujt vna ki beloluk (😀) es 110 %on eg az egesz banda.Fake
Aztán jól összebénázták azt a második gólt 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooool. a kapalosor lecsapott 😊
ha a tobbi is olyan lesz mint ez a harmad akkor 7. meccs gazos lesz a floridanak, mert halistennek nagyon osszekaptak magukat a legenyek. nagyon jo latni amikor a do or die igy hat a csapatra, mennek mintha az ordog bujt vna ki beloluk (😀) es 110 %on eg az egesz banda.
több mint 12 éve
lotus86 New York Giants 1 090 — Saquon Barkley
Ottawában tudtuk életben tartani a párharcot, remélem otthon pontot is teszünk majd a végére. Mondjuk a sporik azért szívhatnának egy kis gázt, mert a Senatros 2. gólja fogalmazzunk úgy, hogy érdekes volt.


Magyar New York Giants Blog! Mert megérdemled!
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Hihetetlen ez a PO eddig. Ma Yotes vagy Hawks?

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Mi már sajnos befejeztük szánalmas játékkal és hozzáállással. A védelem nulla, egyes játékosoknak pedig el kell gondolkozni mit is akar. A Sedin tesók sem életük csúcsformáját nyomták.
Persze ne feledkezzünk el Quick nagyszerű formájáról és Brown v. Stoll fontos góljairól sem a túloldalon.
Gratula nekik.

Most már csak egy kanadai csapat maradt, így természetesen az Ottawa jusson tovább.
De egyébként az szép lenne, hogy mindkét első kiemelt kipottyanna (az egyik sajna már igen)!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
De jó, hogy vége. Soldinak igaza volt és tényleg jégkorongra hajazott a meccs, kevés bunyóval és szerencsére még kevesebb Penguins helyzettel, góllal. :cool:Gabesz92
Szerintem leginkább azért volt ez a meccs kicsit más, mint a korábbiak, mert visszaálltunk az elejétől fogva trapre (komoly időt töltött a Pens a támadó harmadban, de helyzetük alig volt). Mindenesetre ezt a párharcot sajnos nem a jobb, hanem a kevésbé béna csapat nyerte (lásd pl. ma 1-1 volt a normális gólok száma, de a Pens összeszerencsétlenkedett még hármat magának). Kérdés, mire lesz ez elég a következő kanyarban, ahol bárki jöhet még, bírnám, ha senki se fordítana, a Panthers-Craps-Sens trió tetszetős, bár pont a Craps a legkeményebb dió belőle, és akkor ők jönnének.

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De jó, hogy vége. Soldinak igaza volt és tényleg jégkorongra hajazott a meccs, kevés bunyóval és szerencsére még kevesebb Penguins helyzettel, góllal. :cool:Gabesz92
Sajnos 4 meccs hokival nem lehet megnyerni egy párharcot...

Viszont a Jagr-siged iszonyat irritál, nem elég hogy nehezen emésztem, hogy hozzátok ment, most ez a kieséskor különösen fáj és még a sigeden is ezt látom, erre emlékeztet. 😛 Pedig nekem mindig ő lesz a Főpingvin, miatta szerettem meg a hokit, mindig is a Pens legendája marad. Istenem azt az első sort: Lemieux-Jagr-Francis... Na azt öröm volt nézni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
De jó, hogy vége. Soldinak igaza volt és tényleg jégkorongra hajazott a meccs, kevés bunyóval és szerencsére még kevesebb Penguins helyzettel, góllal. :cool:

több mint 12 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja, elég megtörtnek látszanak, eddig lőhettek volna hatot. Remélem nem lesz másfél harmad dögunalomfüligjimmy
Ja, nem is értem, mi nem vagyunk ott fejemben, ami érthetetlen...

Kell egy gólt találni, ami elhiteti velük, hogy van remény. Ha ez a Pens csúcson játszik, kevesen állítják meg. De ahhoz most kellene egy pici gólocska.

megj.: Sid ma is qrva szar, megint Malkinban bízhatunk...Soldados
Ez a Pens akkora trágya hátul, hogy a liga nagy része elbánna velük most. Olyan simán lehet begrasszálni a kapu elé, hogy még csak nem is annyira kellenek a jó csatárok a Phillyből. Ezzel a védelemmel nem igazán való ide egyik csapat sem, más kérdés, hogy azért Flyers részről ebbe a sérülések komolyan bejátszanak (Pronger, Meszaros, Bourdon, Grossmann), míg a Pensnél kevésbé.

A két Pens siker nagyjából úgy jött össze, hogy a negyedik meccsen a Philly védelme a szokásonál is gyengébb volt, majd a pittsburghi védelem valahogy a második két harmadban jól játszott. Az ötödik meccset meg MAF hozta, tiszta sor.

Az egy vagy két szükséges gól tézise ebben a sorozatban többszörösen megdőlt. Általában öt sem elég 😊Rajna
Pedig most kell. Ahogy a Phillynek is kellett az első meccsen. (Meggyőződésem, hogy nekünk ott ment el a párharc, az a vereség vitte el fejben a 2. és 3. meccset. Az rég rossz ha ez a Pens verekedni akar, márpedig mi provokáltuk a boxok nagy részét...) Másrészt viszont ez a Pens tudja játszani a legkiválóbb hokit is, ezt láttam márciusban. És nemcsak támadni tudott, hanem védekezni is. És az a kisebbik baj, hogy most rosszul védekezik, még támadni sem tud, alig van helyzete, pedig ahol annyi tehetség van (sztem a legtöbb a ligában), az megmagyarázhatatlan.

Sztem ha menne a támadás, jönnének a fineszes zseni gólok, az meghozná védekezéshez szükséges kellő tüzet is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát én meg remélem, megtört Fleyers az előző meccsen és visszamegyünk Pittsburgh-be. 😊
Soldados
Ja, elég megtörtnek látszanak, eddig lőhettek volna hatot. Remélem nem lesz másfél harmad dögunalomfüligjimmy
Ja, nem is értem, mi nem vagyunk ott fejemben, ami érthetetlen...

Kell egy gólt találni, ami elhiteti velük, hogy van remény. Ha ez a Pens csúcson játszik, kevesen állítják meg. De ahhoz most kellene egy pici gólocska.

megj.: Sid ma is qrva szar, megint Malkinban bízhatunk...Soldados
Ez a Pens akkora trágya hátul, hogy a liga nagy része elbánna velük most. Olyan simán lehet begrasszálni a kapu elé, hogy még csak nem is annyira kellenek a jó csatárok a Phillyből. Ezzel a védelemmel nem igazán való ide egyik csapat sem, más kérdés, hogy azért Flyers részről ebbe a sérülések komolyan bejátszanak (Pronger, Meszaros, Bourdon, Grossmann), míg a Pensnél kevésbé.

A két Pens siker nagyjából úgy jött össze, hogy a negyedik meccsen a Philly védelme a szokásonál is gyengébb volt, majd a pittsburghi védelem valahogy a második két harmadban jól játszott. Az ötödik meccset meg MAF hozta, tiszta sor.

Az egy vagy két szükséges gól tézise ebben a sorozatban többszörösen megdőlt. Általában öt sem elég 😊