NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Lőni kell, Kristan átlagos kapus, Ouzas kiszorította a Zágrábból. Ami aggaszt az Sabolic, Ticar, Jeglic és Rodmanék.

hát, voltak helyzeteink de nem a kapust kell eltalálni tiszta lövőhelyzetben :/

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Micsoda meccs volt. 😀 Most de jól jönne ha a szlovéneket is elverték volna... Nembaj, elég majd ha mi megverjük őket. Én már most halálra izgulom magam, nem tudom, hogy fogom kibírni a meccs végéig...
több mint 12 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
Kikaptak a sógorok!!! Szép volt Japán!
több mint 12 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
De jó lenne, ha megvernék a sógorokat!
MEGVAN!!!!!! Büntikkel nyert Japán! big_smile Na akkor az estit meg kell nyerni és lélegzetvételnyi előnyünk lenne.
KI A JOBB?! ...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 12 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 910
A japánok megint nagyon jól tartják magukat. 😊
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
igy visszaadni a meccselonyt ennek a rohadt buzi floridanak nem hiszem el 😕
kevesebb mint 7 perc alatt kinullazzuk a barmokat theodore megalazva 3-0 ide. erre clemmensen szarnyakat ad nekik, es megforditjak, majd magyar hokivalogatott az ukranok ellen + az elozo meccs 3. harmad backflash (semmi nem megy be de semmi). parades. ideje felporogni es rendesen a jegbe dongolni a parasztokat, hamar megtettuk nekik azt a szivesseget, hogy erzik, hogy van eselyuk. bergenheim eddig meglepetesre nagyon huzza az ellenfel masodik sorat.
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Akkor pénteken megnézem Lidström utolsó NHL meccsét 😕

Holland meg nyáron hozzon egy gólerős csatárt és ne sóherkedjen, mert különben könnyen a PO szereplés is veszélybe kerülhet.gdavid
http://www.youtube.com/watch?v=rfUYuIVbFg0Joci
én hinnék is ha nem Rinne védene az ellenfélben.
17-41 volt a lövések száma. Szerintem túlzottan kevés a magabiztosságunk. Ennyi helyzetet kihagyni...pedig. Egész meccsen görcsösen játszottunk. Megkaptuk bőven a kellő PP-ket, jobbak is voltunk, de Rinne egy beast...
Nem szeretem a "ha"-val kezdődő mondatokat, de ha nem Rinne véd a Predsben, ez a széria tegnap véget ért volna 4-0val
kár érte 😕

jah és azt elfelejtettem, hogy a 2. nashville gólnál, vajon mire gondolt 4 ember? keresztbecsúsznak 3man egy játékossal, plusz Howard is, zseni passz, üres kapu! shame


JT Daniels fan
több mint 12 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Akkor pénteken megnézem Lidström utolsó NHL meccsét 😕

Holland meg nyáron hozzon egy gólerős csatárt és ne sóherkedjen, mert különben könnyen a PO szereplés is veszélybe kerülhet.gdavid
http://www.youtube.com/watch?v=rfUYuIVbFg0


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Akkor pénteken megnézem Lidström utolsó NHL meccsét 😕

Holland meg nyáron hozzon egy gólerős csatárt és ne sóherkedjen, mert különben könnyen a PO szereplés is veszélybe kerülhet.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Nagyon durva ez a KHL. Ahhoz képest, hogy most csak egy gól esett végig izgalmas meccs volt, rengeteg lövés és feszültség. Igaz a Moszkvának semmi se jött be, pedig kaptak vagy 8 PP-t. Hangulatban meg valami eszméletlen. Bizony isten jobb lehet, mint egy NHL playoff... Kár, hogy csak a döntőnél csatlakoztam be, bár nem tudom adte-e az alapszakaszt a sport tv. Jövőre is megtarthatnák, de akkor remélhetőleg már az NHL-t se kell mellőzni.

Holnap ilyentájt pedig már szeretnék nyugodtan sörözni, és nem a körmömet rágni. :rolleyes:süti
szokta adni az alapszakaszt is a sport tv. NHL meccseken nincs hangulat abban megegyezhetünk, a KHL meg ugyanaz csak van őrület 😊

Chicago nagyon jól játszik, Torres kiütötte Hossát vmi nagyon durván. elég dirty módon nyomja a Yotes.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Nagyon durva ez a KHL. Ahhoz képest, hogy most csak egy gól esett végig izgalmas meccs volt, rengeteg lövés és feszültség. Igaz a Moszkvának semmi se jött be, pedig kaptak vagy 8 PP-t. Hangulatban meg valami eszméletlen. Bizony isten jobb lehet, mint egy NHL playoff... Kár, hogy csak a döntőnél csatlakoztam be, bár nem tudom adte-e az alapszakaszt a sport tv. Jövőre is megtarthatnák, de akkor remélhetőleg már az NHL-t se kell mellőzni.

Holnap ilyentájt pedig már szeretnék nyugodtan sörözni, és nem a körmömet rágni. :rolleyes:
több mint 12 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez azért epic 😀
Today, Predators players were using the ping pong tables in the hallway outside of the locker rooms. Todd Bertuzzi saw this and then told them if they wanted to play they needed their own table, then folded up the table, and rolled it into the Wings locker room.


JT Daniels fan
több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
pfff, ezt a szánalmas produkciót amit ma a Sharks leművelt...egy emberhátrányt nem tudtak kivédekezni, a STL meg beverte mindet, sima 4-1, erre az uccsó 3 percben kezdünk játszani. b*zik. csütörtökön nyerni kell vagy one and done.

több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Csodásan küzdöttek megint a fiúk, büszkék lehetünk rájuk, nagy győzelem volt!
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Sokat nem segíthetnek, max ha az ukránok is leverik a szlovénokat majd, de azért jó látni, hogy a hazaiaknak akadozik a gépezet. Kár, hogy általában a tornák végére rendesen be szoktak melegedni.Rajna
Azért mindenképpen jó látni, hogy egyedül mi hoztuk eddig simán a meccseinket, még ha ma az utolsó harmadban a szívem is majd kiugrott a helyéről. Remélem Bálizs és a védelem továbbra is tudja majd hozni ezt a formát, és a britek elleni meccset már nyugodtan lehetne nézni tét nélkül. :rolleyes:süti
Az osztrákok sokkal simábban nyertek mindkét nap, mondjon bármit a tábla, ők kiemelkednek sajna. A szlovénok viszont aggasztóan bénák voltak, ezzel a játékkal még az ukránok is simán vernék őket.

Ami legalább előny, hogy az első soruk végigjátszott kb. két meccset, nem lesznek a toppon szerdán.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Sokat nem segíthetnek, max ha az ukránok is leverik a szlovénokat majd, de azért jó látni, hogy a hazaiaknak akadozik a gépezet. Kár, hogy általában a tornák végére rendesen be szoktak melegedni.Rajna
Azért mindenképpen jó látni, hogy egyedül mi hoztuk eddig simán a meccseinket, még ha ma az utolsó harmadban a szívem is majd kiugrott a helyéről. Remélem Bálizs és a védelem továbbra is tudja majd hozni ezt a formát, és a britek elleni meccset már nyugodtan lehetne nézni tét nélkül. :rolleyes:
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Azt a kurva. 😀 Hajrá japánok !süti
Sokat nem segíthetnek, max ha az ukránok is leverik a szlovénokat majd, de azért jó látni, hogy a hazaiaknak akadozik a gépezet. Kár, hogy általában a tornák végére rendesen be szoktak melegedni.

több mint 12 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Azt a kurva. 😀 Hajrá japánok !
több mint 12 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jó ez bohózat volt, nagy volt azért a különbség a két csapat között, Balabannak ritka mákja volt sokszor. Az utsó harmad egál volt de előtte domináltunk, a védőink túlteljesítenek, Bálizzsal egyetemben. Szerintem Hegyi volt a legjobb nálunk, iszonyatosan jó stay-at-home, Galanisz pedig tartja a tavalyi formát, őket el kéne vinni a DAB-ból. Sille volt ma szar, Sikorcin előre-hátra zúzott, ő lehetett volna a másik MVP. Hári mocskosul jó, de a támadó harmadban mindig becsúszik valami, remélem a szlovénok ellen elsül. Ezzel a játékkal nyerni lehet a szlovénok ellen, csak be kell verni a ziccereket (lásd Mihály üreskapu, Bartalis dadogó korong, Ladányi büntető, stb-stb). Ezek az ukránok nem nagy számok, ritka tohonyák, de van másfél elég jó soruk meg egy nagyon jól lövő bekkük.Azért remélem elkapják a szlovénokat.

több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nagyon izgalmasra hozták a meccs végét a fiúk. De megvan.
Idegesek voltak a végén az ukránok, sokat eladták a pakkot, és szerencsére nem tudták kihasználni a sok emberelőnyüket.
Sokat hibáztunk mi is és buta hibákat vétettünk, de elég volt most ez a győzelemhez.
Szép volt fiúk!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, király!! Szenvedtünk, de megérte. 😀

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Még büntetőből sem. Kemény lesz a vége.

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Elég nagy hülyeségeket csinálunk ma... :/

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Sok ez a 10 perc...

több mint 12 éve
killkenny 118 — Stream felelős
Mi is megkapjuk az esélyt. Be kell verni!