Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen. Megvan az első rájátszásos csapat az NHL-ben.
Az én kedvenc csapatom : a VANCOUVER CANUCKS. Igen. Csupa-csupa nagybetűvel.
És, hogy szakkommentátorunkat idézzem : "nem mondok nagy dolgot azzal, hogy az alapszakaszt a Vancouver nyeri". Legyen igaza.
De sajnos van egy tény : általában nem az a csapat nyeri a Stanley kupát aki megnyerte az alapszakaszt.
Most ez a jóslat ne jöjjön be.
Utoljára 1994-ben játszott döntőt a Canucks és sajna ott kikapott a Rangerstől.
Na az egy legendásan jó Stanley-kupa döntő volt.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Carlyle és Peeters takaroggy.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Írtam valamivel hivatalosabban is a tegnapi két cserénkről. 😊

http://denversports.blog.hu/2011/02/19/avalanche_komoly_jatekoscserek


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
EJ önmagában értékesebb mint Shatty amúgy, de ez nem azt jelenti hogy Shatty szar, dehogy, sőt tényleg az egyik legjobb újonc védő (EJ is az volt anno), de EJ-ben nagyobb a potenciál, és nagy előnyben van fizikálisan, védekezésben. De megint mondom, ez nem azt jelenti hogy Shatty rossz, csak nem feltétlen összehasonlítási alap, mindig értékesebb egy ilyen adottságú védő.

Stewie meg egy nagy pf reménység, ők ketten talán többet is érnek mint EJ, főleg most, de ezért ment még tőlünk Jay + a 1st, még ha az igazából swap a második körösötökkel.

Sok helyütt írják, hogy EJ a legjobb játékos ebben a cserében, ha kijön belőle a Norris-kaliberű franchise D akkor tuti, de ez a csere így könnyen lehet win-win.


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Burke meg egy idióta faszkalap marad örökre, az egy helyben topogás mestere. 😛TheMileHighCity
Na ez a LOL. Hogy utálod, az magánügy, de azért a Ducksból csak kupagyőztest csinált + volt még egy konf. döntője is 2005-09 között. 😉
Továbbá egy PO első és második kör.

Szerintem a Leafsnél is jól halad, de a rebuildhez idő kell, ő meg csak 2 éve van ott.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
láttam. Abszolút nem akkora szám hogy odaadjuk érte a liga egyik legjobb újonc védőjét és az egyik legjobb fiatal power forwardot.haromt
Azért ne túlozz, mindkettő kurva jó fiatal hátvéd, bár kicsit más beállítottságúak, majd az idő eldönti, hogy melyik fog jobban beválni az új csapatánál. Engem csak az zavar, hogy Stewart és McClement kurvára nem egy kaliber, és ez tuti, hogy Sacco ötlete volt, tavaly Wolski-val sem tudott mit kezdeni, pakolászta össze-vissza, aztán meg elcseréltük, most meglépi ugyanezt. A kurva anyját, őt kéne már kibaszni, a klubrekord losing streak-ről nem Stewie tehet, sokkal inkább ő az óvodás módszereivel és a nulla motiválási képességeivel. Úgy látszik, beszopta magát a csapathoz, és előbb adjuk fel a tehetségeinket, mint őt, pazar. :rolleyes:
De EJ szerintem jó lesz, rá fel lehet építeni végre egy épkézláb védelmet, csak hát Shatty elvesztését nagyon sajnálom, az egyetemtől követtem, végre itt van, és hatalmas dolgokat művel, erre pár hónap után trade. 😕

LOL, a Leafs olyan, mint egy kártyavár, minden évben újra felépítik, aztán elfújja a szél. Burke meg egy idióta faszkalap marad örökre, az egy helyben topogás mestere. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Burke remélem még valamit varázsol, és hoz egy első soros center(Richards??), meg van hozzá az alapanyag, hogy idehozza, és akkor már sínen lennénk valamennyire, és végre egyről a kettőre lépnénk. 😊s.gergo
Tuti, hogy nem véletlenül gyűjtött be két (late) 1st round picket, amelyre egyébként nincs szükség, mert tele a Leafs jó prospectekkel.
Ha jövőre PO-t akar - márpedig úgy olvastam - akkor mindenképpen kelleni fog egy 1st line C már idén deadline-kor.

Burke meg van akkora zseni/köcsög - kinek hogy 😀 - hogy valaki jót behúzzon.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Stewart+Shattenkirk egy tucat védőért? Ok hogy 1/1 volt, de akkor is...haromt
Kérdeznék valami, de most komolyan:

Láttad te már valaha játszani EJ-t? NHL-ben, olimpián, vb-n, junior vb-n, egyetemen, akárhol?Rammer
láttam. Abszolút nem akkora szám hogy odaadjuk érte a liga egyik legjobb újonc védőjét és az egyik legjobb fiatal power forwardot.
több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Stewart+Shattenkirk egy tucat védőért? Ok hogy 1/1 volt, de akkor is...haromt
Kérdeznék valami, de most komolyan:

Láttad te már valaha játszani EJ-t? NHL-ben, olimpián, vb-n, junior vb-n, egyetemen, akárhol?


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Tomas Kaberle to Boston for Joe Colborne + Boston's 1st round pick in 2011 + conditional pick

Rebuild 9.0... Kaberle nem akart menni, de Burkenek muszáj volt meghúznia. Remélem nyáron visszajön és akkor megszívattuk a Bostont. 😀

Itt van az elmúlt idő leafs roster mozgása:

OUT:
Tomas Kaberle
Kris Versteeg
Francois Beauchemin
Conditional pick (7th)

IN:
Joffrey Lupul (1st 2002)
Joe Colborne (1st in 2008)
Jake Gardiner (1st in 2008)
Boston's 1st rounder in 2011
Philly's 1st rounder in 2011
Philly's 3rd rounder in 2011
Conditional pick in 2012 (2nd) maybe
Aaron Voros

Burke remélem még valamit varázsol, és hoz egy első soros center(Richards??), meg van hozzá az alapanyag, hogy idehozza, és akkor már sínen lennénk valamennyire, és végre egyről a kettőre lépnénk. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mivan bazmeg?
Stewart+Shattenkirk egy tucat védőért? Ok hogy 1/1 volt, de akkor is...
Szánalmas csapat. Sacco takaroggy
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hm, azt hittem sokkal jobban fogsz anyázni. 😊 Mondjuk EJ-vel nagyon jól járt az Avs szvsz.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Filip, mit szólsz a Stewart + Shattenkirk + cond. 2nd pick for Erik Johnson + McClement + cond. 1st pick cseréhez?

Írd le lécci a Gyűlölködjünkbe, azért mégse ide. 😀

Nem értem én ezt a cserét, nagyon nem.Mikey
Itt írtam róla bővebben:
http://www.coloradoavalanche.gportal.hu/gindex.php?pg=29139641&postid=582221
EJ-t bírtam régen, de Backes kellett volna mellé. 😀

Közben a Lake Erie az AHL-ben már vezeti a divízióját, egy hónapon belül másodszor állítottuk be a W5 klubrekordot, 17 meccsen belül 13 győzelem, mindezt úgy, hogy most is öt kulcsjátékos az Avs-ben vegetál. Cleveland legjobb csapata bakker. 😂


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Filip, mit szólsz a Stewart + Shattenkirk + cond. 2nd pick for Erik Johnson + McClement + cond. 1st pick cseréhez?

Írd le lécci a Gyűlölködjünkbe, azért mégse ide. 😀

Nem értem én ezt a cserét, nagyon nem.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Beauchemin után újabb kedvencemet hozta a csapathoz Murray.
Jarkko Ruutu érkezett Ottawából.

Ha lesz playoff, ott nagyon jól jöhet. 😊
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Kings@Blue Jackets - 4-3, SO.
3 win streak, pláne idegenben.. :cool:



Just Win Baby!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Eléggé megzavarhatta a lavinát ez a Forsberg dolog, mert nagyon csunyán belszaladtak a késbe.zinedine5
Hát ja, benne volt a pakliban... Az elején kaptunk pár szerencsétlen gólt, aztán elkedvetlenedtünk, és 1-9 lett. Viszont Dupuis nagyon szépen lebontotta térddel azt a mocsadék Jokinent, remélem még ilyesmi külön örömökben sokszor lesz részem a maradék meccseken, ha már a szezon eldőlt, mészároljunk böcsülettel. Ha már mindenki csinálhatja ezt velünk, akkor mi miért ne, most is a mai kettővel több, mint tíz sérültünk van, életkép. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 321 — Ajmo Vatreni
Eléggé megzavarhatta a lavinát ez a Forsberg dolog, mert nagyon csunyán belszaladtak a késbe.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Forsberg játszott két meccsen, de úgy látszik nem bírta igazán, mert ma fél 11-től bejelenti a visszavonulását... 😕

Várható volt már évek óta, és eddig se volt túl sok reményem a játéka felé, de nem lehetett nem bízni benne, nagyon szomorú érzés most. Roy, Sakic, és most már ő is elköszön, akik miatt megszerettem a sportot, a csapatot, a várost... 😕


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
kings caps 4-1 olle!Raider89
Valami hasonlót vártam, látván a két csapat jelenlegi formáját. 😊Gabesz92
😊 Most a Flyers ellen is vezetünk, csak húzzuk ki. F@szért nem tudunk mindig így játszani mint tegnap.. 😛
update: Megvan a W, szép volt! 5 pont idegenben a Wash,Pitts,Phi ellen. Csak reménykedtem benne, hogy egyiket elkapjuk, de ennyi pontra nem számítottam, nagyon örülök! 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
kings caps 4-1 olle!Raider89
Valami hasonlót vártam, látván a két csapat jelenlegi formáját. 😊

több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
kings caps 4-1 olle!



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
sztem amugy tnap volt 1 jobb meccs a red wingsenel :
islanders-penguins

nem is ertem haszi miert nem jott meg hajnalban hoborogni h a szigetlakok direkt az o jatekosaikra utaztak 😀
elkezdtem box scoreban osszeszamolni h hany verekedes volt pontosan de mindig osszekeverem 😀
342 perc buntinel osszesen annyira nem nehezFake
Nagy gyökér volt az Islanders. Mondjuk Orpik szorosan követte őket.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
szépen helyretettük a Bostont 😀Joci
vasárnap meg felcserélődik a pályaválasztó és még a sporttv is adja 11től.
jó meccs lesz 😊
külön öröm, hogy Hudler kezd 3milliósan játszani


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
One game at a time !
petey capai is kifilezve 😊 kovi pedig kezdi visszahozni az arat 😀

sztem amugy tnap volt 1 jobb meccs a red wingsenel :
islanders-penguins

nem is ertem haszi miert nem jott meg hajnalban hoborogni h a szigetlakok direkt az o jatekosaikra utaztak 😀
elkezdtem box scoreban osszeszamolni h hany verekedes volt pontosan de mindig osszekeverem 😀
342 perc buntinel osszesen annyira nem nehez