Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem jön valaki innen, ma a Magyar-Ukránra?
ha már a VBre nem jutott jegy ezt megnézemharomt
Az olasz meccs kivételével még minden napra kapható pár jegy. És nem a legdrágábbak, hanem az 1190 - 1990-es kategória 😉Bálesz
nem. felhívtam az ibuszt és nincs egy sem. hiába van az írva a honlapjukra
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
nem jön valaki innen, ma a Magyar-Ukránra?
ha már a VBre nem jutott jegy ezt megnézemharomt
Az olasz meccs kivételével még minden napra kapható pár jegy. És nem a legdrágábbak, hanem az 1190 - 1990-es kategória 😉

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ma kezdődik az igazi harc az NHL-ben. Itt valaki írta, hogy a Vancouver-Chicago nagy harc lesz. Ez igaz abból a szempontból, hogy a meccseken nagy csata várható, de az eredmény szerintem 4-0 v. 4-1 lesz ide. Ezt nem nagypofájúságból mondom v. mert elfogult vagyok, hanem a tények kezelése alapján. A Chicago már nem a tavalyi szupercsapat, sokan elmentek, változott a helyzet.
Tehát pont fordítva történtek a dolgok a két csapat esetében, egyik fel, másik le.
Tavaly is összekerültek a rájátszásban, akkor sajnos a Chicago örülhetett de akkor tényleg jobb csapat volt.
Sokat fejlődött a Canucks idegenbeli mutatókban, eddig inkább otthon vitézkedtek (ez maradt is) de most már a legjobb idegenbeli csapat lett. A tavalyi PO második körében is két idegenbeli meccset hoztunk a Blackhawks ellen, de sajnos ennyi volt az össz győzelem. Most hozzáadunk két otthoni győzelmet és meg is vagyunk. 😊
Ha ilyen egyszerű lenne. Nem becsülöm le a Chicago-t (mert senkit nem szabad), mert ugye azért csak a tavalyi bajnokról van szó.

Áttérve a Keleti Főcsoporthoz : itt az amerikai elemzők nagyon nagy "szórásban" tippeltek, hogy ki lesz keleten a bajnok. 2 elemző Flyers, 2 Capitals, 1 Bruins és 1 Penguins győzelmet tippelt.
A meccsek számát tekintve egyet értettek : általában 4-2 és 4-3-ra tippeltek meccsszámra (első körös meccsek). Tehát kemény küzdelmek lesznek keleten.
Mondjuk sem a Capitals, sem a Penguins nem akar olyan blamát mint tavaly, hogy a 8. helyen kiemelt Montreal mindkettőjüket elintézte. De a Canadiens a tavalyihoz képest még fejlődött is, úgyhogy akár a keleti döntő is meglehet nekik. 😊

Az egyik ESPN elemző elmondta, hogy ő titokban egy Flyers-Canucks döntőt vár. Úgy legyen. 😊
Go Canucks Go!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nem jön valaki innen, ma a Magyar-Ukránra?
ha már a VBre nem jutott jegy ezt megnézem
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
A Canucks-Blackhawks párharc lesz az igazi 😛 . Nem az a kérdés, ki fog e törni egy tömegverekedés, hanem az, hogy mikor. Bár teljesen megváltoztak az erőviszonyok tavaly óta, az egyik csapat a liga legjobbjai közé lőtte ki magát, a másik a kezdő kapus, és gyakorlatilag a komplett 3. sor elengedése után mázlival csúszott be a rájátszásba. A Blackhawks front office nem volt egyszerű helyzetben, de szerénységemnek az a véleménye, hogy ettől rosszabb munkát nem lehetett volna végezni.füligjimmy
Hat igen ertem en hgy fizetesi sapkagondok voltak, de azert fura hogy ennyi kulcsembert elengedtek. Az is jo parharc lesz az biztos! Keletrol meg a Tampa-Pit lesz nekem nagyon nezendo, persze szinte mindegyik. 😊
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Csak nem Sharks drukker vagy te is? 😊 Amugy sajnalom, hogy veluk kerultunk ossze, mert ok szimpik amugy nekem. Jo lenne mar egy donto legalabb, nagyon jo a csapat, csak egyelore inkabb alapszakaszban, bar tavaly mar nem sokon mult a Nyugat gyozelem. Remeljuk Niemi meghozza azt a kis pluszt ami kellhet.zavi27
dede 😊

Reméltem hogy a Kacsákat kapjuk és jó kis bunyók lesznek minden meccsen, nem szívelik egymást na 😀
Idén sokkal jobban összeértek, mint tavaly. Nabby nem volt PO kapus, Niemi sok pluszt ad. Amit én hiányolok az a hard hitting D. Marleau élete egyik legjobb szezonját nyomja, Jumbo Joe-val és Heatley-vel együtt. Aki emberhátrányban van ellenünk az ráfizet, viszont a mi PPK egységünk katasztrófa, erre kéne rágyúrni.

Tavaly sajnos egy elég sima 4-0-val abszolválta Chicago az elődöntőt, idén döntőzni kell nincs mese.petey
Remeljuk igy lesz! 😊
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Csak nem Sharks drukker vagy te is? 😊 Amugy sajnalom, hogy veluk kerultunk ossze, mert ok szimpik amugy nekem. Jo lenne mar egy donto legalabb, nagyon jo a csapat, csak egyelore inkabb alapszakaszban, bar tavaly mar nem sokon mult a Nyugat gyozelem. Remeljuk Niemi meghozza azt a kis pluszt ami kellhet.zavi27
dede 😊

Reméltem hogy a Kacsákat kapjuk és jó kis bunyók lesznek minden meccsen, nem szívelik egymást na 😀
Idén sokkal jobban összeértek, mint tavaly. Nabby nem volt PO kapus, Niemi sok pluszt ad. Amit én hiányolok az a hard hitting D. Marleau élete egyik legjobb szezonját nyomja, Jumbo Joe-val és Heatley-vel együtt. Aki emberhátrányban van ellenünk az ráfizet, viszont a mi PPK egységünk katasztrófa, erre kéne rágyúrni.

Tavaly sajnos egy elég sima 4-0-val abszolválta Chicago az elődöntőt, idén döntőzni kell nincs mese.

több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Canucks-Blackhawks párharc lesz az igazi 😛 . Nem az a kérdés, ki fog e törni egy tömegverekedés, hanem az, hogy mikor. Bár teljesen megváltoztak az erőviszonyok tavaly óta, az egyik csapat a liga legjobbjai közé lőtte ki magát, a másik a kezdő kapus, és gyakorlatilag a komplett 3. sor elengedése után mázlival csúszott be a rájátszásba. A Blackhawks front office nem volt egyszerű helyzetben, de szerénységemnek az a véleménye, hogy ettől rosszabb munkát nem lehetett volna végezni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Csak nem Sharks drukker vagy te is? 😊 Amugy sajnalom, hogy veluk kerultunk ossze, mert ok szimpik amugy nekem. Jo lenne mar egy donto legalabb, nagyon jo a csapat, csak egyelore inkabb alapszakaszban, bar tavaly mar nem sokon mult a Nyugat gyozelem. Remeljuk Niemi meghozza azt a kis pluszt ami kellhet.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Az LA-t vernünk kell, matchup-ban jobbak vagyunk, bár az elmúlt szezonban a mumusaink voltak. Továbbmegyünk 4-2-vel a Detroithoz 😊

több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
474 sérüléssel zártuk az évet, meccsenként átlagban 5.78 játékos hiányzott a csapatból. Köszönjük enédzsel, így szeretünk. 😛
Biztos, hogy tovább nem követem ezt a hentesligát, remélem minél előbb kilépünk belőle.TheMileHighCity
Eleg unalmas mar ezt beirogatnod. Ennyire elfogult legyen valaki az meg mar eleg rohejes szerintem. Nem jut be a kedvenc csapatom meg sok a serult, ezert ez egy szemet hentes, szar szinvonalu liga amit ne is nezettek inkabb, rohejes. :/
Tenyleg inkabb neznunk kene a lacrossse 2. osztalyban a helyi coloradoi csapatot...
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Biztos, hogy tovább nem követem ezt a hentesligát, remélem minél előbb kilépünk belőle.TheMileHighCity
Ezt párszor olvastam már tőled... 😀Mikey
De még egyszer se küldtem el a népet az összefoglalóban... 😀
A tavalyi playoff-ra mondtam, és nem is néztem, hiába jutottunk be. Meg olyanokat is kihagytam, mint soccer VB vagy olimpia, a coloradói meghurcoltatások miatt, de azokat is becsülettel betartottam.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Biztos, hogy tovább nem követem ezt a hentesligát, remélem minél előbb kilépünk belőle.TheMileHighCity
Ezt párszor olvastam már tőled... 😀
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
474 sérüléssel zártuk az évet, meccsenként átlagban 5.78 játékos hiányzott a csapatból. Köszönjük enédzsel, így szeretünk. 😛
Biztos, hogy tovább nem követem ezt a hentesligát, remélem minél előbb kilépünk belőle.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mindkettőtöknek jár egy-egy virtuális piros pont azért, amit írtatok. 😛


Hát végül a Nashville lett az ellenfél. Qrvára nem örülök, mert nagyon nem jelent jó matchupot az Anaheimnek.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Selänne 40 évesen 30+ gól, 80+ pont úgy, hogy kihagyott 9 meccset.Mikey
Egy hokiistennel nem lehet b.szakodni. :cool:
...
Rangers jól megizzasztott a végén, rohadt ATL bekavart rendesen. Aztán még a Devils is kétszer vezetett a meccsen, fájt volna, ha megint nem lett volna meg a Playoff. Habs mellett legalább lesz megint kinek drukkolni keleten (1 kör erejéig 😀 ).
Nyugaton meg hajrá Ducks és Coyotes.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Nekem nagyon szimpatikus volt az Anaheim játéka az elmúlt időszakban. Láttam pár meccsüket és nagyon jól játszottak. Örülök neki, hogy ott vannak a rájátszásban, maximálisan megérdemelték az utolsó hónapokban mutatott játék alapján. :cool:

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Na hát nem nagyon számítottam arra, hogy 4. kiemelt lesz az Anaheim nyugaton.
Egyáltalán arra nem nagyon számítottam, hogy meglesz a playoff, szóval emiatt kb. a fellegekben járok.

Amit Perry művelt az utolsó másfél hónapban, az valami félelmetes.
Gólkirály lett 50 góllal, és második a pontlistán 98 ponttal.
Számomra egyértelműen ő az MVP, persze a sok nyomi úgyis Sedint választja majd.

Amit a BIG line, azaz Ryan, Getzlaf és Perry dominált február óta a meccseken, az szintén félelmetes.
A liga jelenlegi legjobb sora. És még csak 24 ill. 25 évesek...

Selänne 40 évesen 30+ gól, 80+ pont úgy, hogy kihagyott 9 meccset.
Visnovsky a legponterősebb védő lett, Fowler a legponterősebb rookie d-man.

...

Innentől pedig minden meccset ajándékként fogok fel a második sorban írtak miatt.
Jó lenne ezt a néhány ajándék meccset a Chicago ellen tolni.
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
kár a bebukott döntőért.a szezon viszont így is király volt.a big chill meg felejthetetlen 😊Joci
szerintem nagyszerű meccs volt, telt ház, jó hangulat, szóval a hokifanoknak elméletileg Frozen Fournak is kötelező programnak kellene lennie, hiába szólják le sokan a college színvonalát

én a Bulldogsnak drukkoltam, mert ez a Minnesota-Duluth első bajnoki címe jégkorongban, pedig csak ebben a sportban elsőosztályú valamelyik férfi és női programuk 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
kár a bebukott döntőért.a szezon viszont így is király volt.a big chill meg felejthetetlen 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 858 — no es importante
kezdődik a college döntő, ha érdekel valakit, itt a stream
http://www.firstrowsports.eu/watch/49039/1/watch-espn-sportscenter.html


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
adam foote visszavonulJoci
http://denversports.blog.hu/2011/04/09/visszavonult_adam_foote

Vasárnap még játszani fog! 😊

Közben eldőlt, hogy 29-ek leszünk, eddig 464 db sérüléssel, fél tucat out-for-season-nel, 11 aktív kimaradóval nem rossz ebben az ócska favágóligában.
Mellesleg a Monsters bejutott az AHL-playoff-ba, szóval vígan és hígan szarhatok bele a sok szánalmas gyilkos nihiles pléhoffkájába.
Ma éjjel Michigan vs. Minnesota-Duluth Frozen Four Final, kicsit perverz, de muszáj a Wolverines-nek szurkolnom Moffatt, és Hunwick kisöccse miatt. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
adam foote visszavonul


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
With the two points the Wings clinched a playoff spot for the 20th consecutive season, the longest current such streak in North American pro sports.
They also reached the 100-point mark for the 11th straight season.
:cool:


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nem is kell annyi góllövő, kell néhány védekező csatár is. Pedró meg tavaly is szar volt aztán a válogatottban tízszer olyan jó mindig. De a lényeg, hogy csatárban megvagyunk rendesen, csak bekkek kellenének.