Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
sport tv. a mai meccs eloben a sportmen lesz koszonhetoen a csodalatos spanyol bajnokinak :rolleyes:Fake
Köszi. Na azt pont nem tudom fogni. Úgy gondolom ez a meccs (meg a vb) megérdemelne egy általánosan fogható adót! Ez az egész vb-re vonatkozik (mármint a sport m)?diverdoc
nem ez csak a mai bajnoki miatt van. hnap mar a sport2n lesz eloben is. penteken es szombaton pedig sport1.
+ ma amint vege a meccsnek 22 oratol ismetli a sport2.Fake
Köszönöm 😊


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A vb-t közvetiti vmelyik adó? (az unibet tv kivételével)diverdoc
sport tv. a mai meccs eloben a sportmen lesz koszonhetoen a csodalatos spanyol bajnokinak :rolleyes:Fake
Köszi. Na azt pont nem tudom fogni. Úgy gondolom ez a meccs (meg a vb) megérdemelne egy általánosan fogható adót! Ez az egész vb-re vonatkozik (mármint a sport m)?diverdoc
nem ez csak a mai bajnoki miatt van. hnap mar a sport2n lesz eloben is. penteken es szombaton pedig sport1.
+ ma amint vege a meccsnek 22 oratol ismetli a sport2.
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A vb-t közvetiti vmelyik adó? (az unibet tv kivételével)diverdoc
sport tv. a mai meccs eloben a sportmen lesz koszonhetoen a csodalatos spanyol bajnokinak :rolleyes:Fake
Köszi. Na azt pont nem tudom fogni. Úgy gondolom ez a meccs (meg a vb) megérdemelne egy általánosan fogható adót! Ez az egész vb-re vonatkozik (mármint a sport m)?


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
neten fellelhető lesz valamilyen stream a mai meccsre? vérlázító, hogy már van vagy nyolc sportcsatorna, és mégis sikerül olyara rakni, ami alig fogható :mad:
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A vb-t közvetiti vmelyik adó? (az unibet tv kivételével)diverdoc
sport tv. a mai meccs eloben a sportmen lesz koszonhetoen a csodalatos spanyol bajnokinak :rolleyes:
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A kingz a legmocskosabb csapat a ligában, nekem elhihetitek... 😂

Hozta a Monsters tegnap az első meccset a playoff-ban. Rendkívül kellemes érzéssel tölt el a tudat, hogy a mainstream ellenesség zászlóvívőjeként AHL playoff-ot hallgatok rádión, amíg a sznobok VB-znek meg NHL playoffoznak. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
A vb-t közvetiti vmelyik adó? (az unibet tv kivételével)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Hát ami a mi meccsünk is volt kiállítások szempontjából...nevetséges. Mindegy az utolsó harmadot sikerült kivédekezni, így most 1-1 a párharc. Irány Buffalo hozni kéne az egyik meccset legalább. :rolleyes:

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Nálam a Yotes ezek előtt van, de valóban dirtyk az említett csapatok is, ez nem vita kérdése.

Egyébként az NHL és Bettman most már szerintem is elmehet a halál f_szára. Amikor az alapszakaszban nyaktörésért csak ejnye-bejnye jár, akkor egy taposás, amelyből nem lett sérülés, az 2 meccs a playoffban? :mad: :mad:
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Wild, Preds, néha az Anaheim (no offense, javulás van 😛 ), Calgary, a Vancouver és a Columbus nálam még nyugatról. Keletről Bruins, Habs, esetenként a Pens és mi (bár Lavvy alatt sokat változott a szitu, most már rohadt sok ügyes emberkénk is van, Carcillo is sokszor scratch stb.). A Yotes-szal és a Kings-szel kiegészülve ezeket tartom a legdirtybb csapatoknak, nem hiszem, hogy a Yotes ebből úgy kiemelkedne (különösen, mert tőlük bírok jó pár emberkét).

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Wildnál lejebb semmi nincs. Favágó gecik. Semmi máshoz nem értenek. A legdörtibb faszok az egész NHLben mióta megalakultak
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
gratulálok a mocskos, szarrágó bíróknak, hogy visszahozták a köcsögöket a meccsbe

szerk: jól van, lehoztuk
2-0 ideHabi
😊 nyugi van már, nem tudom miért kell rühellni a Yotest, ezer dirtybb csapat van náluk.Rajna
Írj egy listát, érdekelne. 😊

Én nyugatról hirtelenjében csak a Kingst tudom mondani, mint a Coyotesnál dirtybb csapatot.
(A szar keletet pedig csak elég felületesen ismerem, így onnan nem mondanék senkit.)
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Kapusok: Szuper Levente és Hetényi Zoltán

Hátvédek: Horváth András (Sapa Fehérvár AV19), Tokaji Viktor (Sapa Fehérvár AV19), Pozsgai Tamás (Dab.Docler), Orbán Attila (Sapa Fehérvár AV19), Hegyi Ádám (Dab.Docler), Szélig Viktor (Biancon), Sille Tamás (Vasas HC).

Csatárok: Bartalis István (Troja-Ljungby), Benk András (Sapa Fehérvár AV19), Galanisz Nikandrosz (Dab.Docler), Holéczy Roger (Sapa Fehérvár AV19), Kovács Csaba (Sapa Fehérvár AV19), Kóger Dániel (Laredo Bucks), Ladányi Balázs (Sapa Fehérvár AV19), Magosi Bálint (Dab.Docler), Palkovics Krisztián (Sapa Fehérvár AV19), Sikorcin Ladislav (HSC Csíkszereda), Sofron István (Sapa Fehérvár AV19), Vas János (Tingsryd) Vas Márton (Sapa Fehérvár AV19)

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
gratulálok a mocskos, szarrágó bíróknak, hogy visszahozták a köcsögöket a meccsbe

szerk: jól van, lehoztuk
2-0 ideHabi
😊 nyugi van már, nem tudom miért kell rühellni a Yotest, ezer dirtybb csapat van náluk.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
gratulálok a mocskos, szarrágó bíróknak, hogy visszahozták a köcsögöket a meccsbe

szerk: jól van, lehoztuk
2-0 ide


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
holnap jön valaki innen a VB-re?
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Datsyuk eddig nagyon aláz,1g+2a egy harmad alatt 😀Joci
Holmström is nagyon megy. Első kettőben is rendesen benne volt, végre lőtt is egy gólt 😊
4-0 😀
már csak a sérüléseket kell kerülni


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Datsyuk eddig nagyon aláz,1g+2a egy harmad alatt 😀


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez a Yotes a hoki megcsúfolása...főleg doanHabi
Naaa, Doan nagyon jóarc... hokizni is tud, kapar, hajt, egy franchise-nál húzta le a karrierjét (mellesleg szinte végig szívtak), és nem túl alattomos, ellenben kemény. A Yotes stílusa meg Tippett munkája,e zért eredményesek, de Doan semmiképp sem köcsög.Rajna
Doan ordas nagy köcsög, de az egész csapat. Alattomosak, térdre mennek, bőven sípszó után ütköznek még, de hát kiszopatjuk őket a PO-ból, csak már Franzent is hellora tette doan


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na kiváló sorterveimet felülírta MacCallum, aki most nyilatkozta, hogy Ladányi, Vas M., Sofron – Vas J., Bartalis, Kóger – Palkovics, Sikorcin, Kovács Cs. – Benk, Galanisz, Magosi lesz. Nem rossz ez sem, mondjuk a Galanisz>Holéczyben nem lennék biztos. Láda kiesésével pedig Szélig extrahátvéd lesz... ennek nem örülök oly nagyon, de megnézzük a gyakorlatban.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
ez a Yotes a hoki megcsúfolása...főleg doanHabi
Naaa, Doan nagyon jóarc... hokizni is tud, kapar, hajt, egy franchise-nál húzta le a karrierjét (mellesleg szinte végig szívtak), és nem túl alattomos, ellenben kemény. A Yotes stílusa meg Tippett munkája,e zért eredményesek, de Doan semmiképp sem köcsög.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ez a Yotes a hoki megcsúfolása...főleg doan


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Nálam az olaszok ellen tuti Szuper védene. Sokkal több rutin ilyen meccseken, nyert is már ilyet szinte egyedül (pl. 2002 Norvégia, e szinte soem okozott csalódást fontos meccsen), Hetényi jó-jó de én nem merném még rábízni ezt a meccset. A többi három meg majdnem tökmindegy.

Naggyhoz: igaz, hogy az első három meccshez nem igen kell védekező csatár, na de azokat elvileg egy fokkal gyengébb keretnek is hoznia kéne... az olaszok ellen kéne válogatni oda pedig nagyon jól jönne. Alapvetően nem lenne bajomaz összeállítással de Láda és Nagy is nagyon jól mentek minden meccsen a felkészülés alatt, és Sator rengetegszer elmondta, hogy pillanatnyi forma alapján dönt, ami biztosan mellettük szólna. Ráadásul így egy darab védekező centerünk van, az pedig a vén Holéczy akit én bírok mert kapar eszméletlenül de mégiscsak egy törpe. Így lesz három támadó sorunk minimum (Ladányi - Vas M. - Vas J., Kóger - Sikorcin - Palkovics, Kovács - Bartalis - Sofron), és csak egy védekező (Benk - Holéczy - Magosi), amelyiket nem is szevesen tolnám meg valami komolyabb jégidővel az olaszok ellen. Persze lehetnek más összetételek is, ez csak tipp. Mindegy is, ezen a két emberen valsz nem fog múlni, nem is olyan érdekes.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jól van, Ládához a szöveget hirtelen felindulásból írtam. Már nagyon elhittem, hogy végre lesz egy miskolci a vb-n és az utolsó pont az utolsó szűkítésnél esik ki.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
en ugyan nem vagyok rajna de fele-fele. aztan aki eppen jobb formaban van azt raknam be az olaszok ellen.
hetenyi amugy nagyon jo volt sztem egesz evben tehat nekem o lenne a favoritom alapbol de szuper mindig ugy beporog
ha valogatott mezt huzhat h nem lehet megkerulni a szemelyet.
ladahoz meg a miskolci leszarashoz annyit tennek hozza h te sem gondolod remelem komolyan h majd egy sator
az alapjan valogat h ki hol jatszik ... ez kisse komolytalan azert.

rajna meg a nagy geris eszmefuttatasodhoz : amugy ha belegondolsz ez lesz kb az elso olyan div1 vb ahol egy meccset kiveve vegig mi fogunk menni. szeretem nagyot meg minden de sztem o nem eleg agressziv es nem fog kelleni annyi vedekezo csatar kivetelesen. sztem feketet is ezert hanyagolta most pedig sztem o jobb mint nagy. galanisz ugysem volt meg vilagversenyen kerettag de en nem is szamolok neki tul sok idot. ha vmelyik fifikasabb emberunk kiesik akkor majd a helyere behozzak azt kesz.