Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fleury még csak nem is döntős a Vezina Trophyra. Engem meglepett, bár persze nagy a verseny a kapusok között.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez a plexis kabaré kurva szánalmas volt.
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
A detroit azért lett ilyen jó, mert kb az utolsó 12 meccsen csak pihengettek szerintem (jó persze, biztos hajtottak mint az állat), de már nem volt ott az agyban az, hogy nem juthatnak be és így a rutinos játékosok, már jól be tudták osztani az erejüket. Azért ne felejtsük el hogy mindig PO résztvevő a Detroit már hosszú évek óta és az egyik legnagyobb rutinnal ők rendelkeznek. Most kiadtak mindent és a lépés is mindig jól jött ki, mert azért szoros meccsek voltak, de mindig ők jöttek ki jól 😊
Én így látom, persze ezt úgy, hogy már negyed annyit sem figyelek oda mint amikor még imádtam a hokit... 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nah, végre megvan a macis gól! 😊

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Habi : én nem megsérteni akartam téged v. bárkit, csak kicsit feldobni a hokis részleget. Tudtam, hogy erre úgy is reagál valaki. 😀
Bocs ha félre lett értve a dolog.Akkora tudásom azért nincs, hogy mindent tudjak eme sportágról, de pl.: az NHL-t már 1994 óta figyelemmel követem.

Mikey : egyetértek. Sokat jelentene ha más véleményét is tudnánk olvasni adott csapatról, helyzetről, pl.: hogy a Detroit miért lett ilyen jó a PO-ra és miért sikerült ilyen könnyen elintéznie a Coyotes-t?

TheMileHighCity : ne hidd, hogy pl.: engem ne érdekelne az AHL, csak néha az NHL is sok. Úgy értem sok meccs, sok eredmény, sok stat stb. Nehéz sokszor ezeket is követni. 😊
Amúgy az AHL küzdelmeit hol tudnám követni?

Rátérve kedvenc csapatomra : siralmas játék, nulla védelem és dettó támadáshatékonyság. Mintha elfeletettek volna hokizni a Kenusok. 😕
Hossa két góljánál a védelem csak asszisztált. + olyan kiugratások, leindításokat meg tudtak csinálni ellenünk, hogy csak pislogtam.
Luongo 8/12?! Ilyen rossz mutatót max. a Panthers-ben mutatott annó (persze ott védelem sem nagyon volt ; mint ahogy a mai meccsen sem).
A 3. harmadot hiába támadtuk végig, lőttük szét Crawford kapuját, nem ért már egy fáradt fin.ot sem.

Én szeretem a hokiban a bunyót (de nem az alattomos, féreg fajtát), de ezt a kontrasztot : a vancouveri születésű (!) Brouwer paraszt módjára fellöki Edlert (majdnem ketrecestől), melyet persze Bieksa nem hagyott annyiban. Jogos volt a verés.
Korábban volt de elfelejtettem írni : a Boston-Montreal 1. meccsen volt még egy féreg megmozdulás Chara-tól, amikor a saját padja előtt nyomkodta bele a jégbe egy montreali játékost, néha felnézet, ha felakart kelni az ellen tovább nyomkodta lefele. Na az ilyet utálom és sportszerűtlen. Szlovák #&@@@. :mad:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Akkor beírom, hogy a Monsters már 3-1-re vezet a Moose ellen az AHL divízió-elődöntőjében, úgyis mindenkit érdekel. 😀 A két hazai után sorban három idegenbeli mecs van, ebből az első kettőt hoztuk, pedig úgy álltam hozzá, hogy egyet nyerjünk, hogy hazajöhessen még a series, ehelyett már csak egy W kell a továbbjutáshoz.
Jó nagy köcsög az ellenfél, ahogy jó kanadai favágókhoz illik, egyrészt minden meccsen 6-8 PP-jük van, de még egyet se tudtak belőni, helyette sorra ütjük a hátrányos gólokat. Másrészt ma hajnalban vadállat módon kiütötték az NHL-ben is feltünő Macias-t - nyilván túlreagálom, és tényleg nem három ember kaparta össze a földről, és tényleg nem járt érte azonnal 5+10, de a lényeg, hogy úgyis elfogult köcsög vagyok. 😛
Remélem ma éjjel söpörjük ezeket a csaló henteseket a gecibe, de azt se bánnám, ha lenne még egy hazai meccs, mert a clevelandi közönség sok nihiles stadion hangulatát is üti.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Blackhawks mit művel?? :o Előbb az a 7-2, most meg ez az 5-0... érdekes párharc lett abból is. Jó lenne ma hozni a hazait a Sabres ellen, egyetértek danyly-vel, Miller sem Isten, szóval nem ártana már gólokat is lőni, mert ez a Buffalo valóban nem a legjobb csapat, csak hát a D és a kapus igen sokat számít. 😐 Azért bízom benne, hogy sikerül hozni a párharcot ellenük két W-vel most, és nem szorulunk 7. meccsre... :rolleyes:Gabesz92
Lövünk azért gólokat, 8 gól 4 meccsen annyira nem lenne rémes de hát ilyen az eloszlás. A mainak jönnie kell.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Pedig elemezhetnéd, hogy a divatszurkolók ne csak bambán nézzenek ki a fejükből, hanem tanuljanak is valamit.
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Először is köszi, hogy tudok valakivel értelmesen társalogni NHL PO-ról. Úgy látszik ritka az ilyen itt. Sok "divat" beíró van ide. Tisztelet a kivételnek természetesen.danyly
elnézést Ó HOKI Isten, ki mindent tudsz eme nagyszerű sportágról, hogy a pórnép bemerészelt ide írni pár sort és nem azt elemzi egy amerikai foci fórumon 135 sorban, hogy a Red Wings miért nyert oly simán a PO első körében. Bocsásd meg bűneinket.


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Blackhawks mit művel?? :o Előbb az a 7-2, most meg ez az 5-0... érdekes párharc lett abból is. Jó lenne ma hozni a hazait a Sabres ellen, egyetértek danyly-vel, Miller sem Isten, szóval nem ártana már gólokat is lőni, mert ez a Buffalo valóban nem a legjobb csapat, csak hát a D és a kapus igen sokat számít. 😐 Azért bízom benne, hogy sikerül hozni a párharcot ellenük két W-vel most, és nem szorulunk 7. meccsre... :rolleyes:

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
Közben a Sharks eldönti a 4. meccset. 3-0 2. harmad.

vagy mégse..3-2 oh oh 😐

behúztuk. jöhet a végső 5-ik

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Először is köszi, hogy tudok valakivel értelmesen társalogni NHL PO-ról. Úgy látszik ritka az ilyen itt. Sok "divat" beíró van ide. Tisztelet a kivételnek természetesen.

Én semleges vagyok mindkét csapat esetében (PHI-SAB) + nem is a mi főcsoportunk, de azért személy szerint engem kicsit meglepett, hogy ilyen nagy küzdelemre kényszeríti a Sabres a Philly-t.
Persze igazad van a korong tartási arány/százalék v. a kapura lövési statisztika sokszor nem mutatja a valós képet egy meccsről, de ad támpontot.
A Philly-nek a lövési hatékonyságon kell javítani és meglesz a végeredmény. Szerintem. Miller sem Isten. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mezőnyben a leggyengébb a Sabres. Miller pedig a legjobb. Ha tudunk gólt lőni nyerünk. Ennyi. 3 meccsen meg az emberhátrányok alatt nyilván a Buffalo irányított de amúgy nem, ezt eddig is állítottam. Viszonylag kevés helyzetünk volt de nem is igen törekedtünk rá, inkább tartottuk a korongot. Mindegy. A negyedik meccsen talán már elegendő nyomás volt végig, de nem ment be semmi, van ilyen Miller ellen. Soha nem mondtam hogy sima ügy lesz, sőt, írtam PO előtt, hogy jobban örülnék a Habsnek, a Ragsnek vagy a Lightningnak is, függetlenül attól, hogy mezőnyben a Buffalo simán a elggyengébb, de itt már a Miller faktor nagyon sokat számít.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen a harmadik meccsen volt. Lehet túl elfogult vagy. 11-5 volt a kapura lövési arány és igen sok nagy löket ment Boucher ketrece felé. Az más kérdés, hogy mind hárítva lett.
Ne becsüld le azért a Sabres-t, már csak az általad említett Miller miatt sem.
A Pominville, Stafford párosnak kell egy kicsit összeszedni magát és máris lehet keresnivalója a Buffalo-nak a Philly ellen.danyly
Eszembe nincs lebecsülni őket. Ettől még szarok. Pominville meg Stafford jó-jó de jelenlegi állapotukban max harmadik sor lehetnének itt, az egész Buffaloból jelenelg csak Vanek van olyan szinten, mint nálunk a top sixből bárki, ettől még nyerhetnek meg minden de hogy sokkal gyengébbek az tény, mezőnyben az egész playoffmezőny kimagaslóan leggyengébb csapata, bekkjeik még annyira sincsenek Myersen kívül mint csatáraik. Csak hát Miller az Miller, ez az első meccsen ki is derült.

A kapuralövési arány nem sokat jelent, nézd vissza a meccset (nem tudom láttad-e, mert ha nem, statokból felesleges következtetéseket elvonni), nem volt sokat a korong a Sabresnél, az utolsó tíz eprcben különösen nem. A lövéseik nagy része PP-ből jött, de olyan nagyon veszélyesek nem voltak. Bouche inkább az első harmadban fogott nagyokat, a harmadik elég sima volt, persze egy kis gól bármikor benne lehetett volan tőlük is de rendszeresen a harmadukba tartottuk a korongot és szép kontrák is voltak, volt vas is emlékeim szerint meg sok mellé és fölé meg Miller-bravúr is.Rajna
A 3. meccsre utalva : Nem csak a statisztikákból szemezgettem (bár nagyon kedvelem a statokat) hanem megnéztem a meccset. Lehet, hogy sokat volt a pakk a Flyers-nél de nem sok gólhelyzetet tudott kialakítani a 3. harmadban, annak is köszönhetően, hogy volt 4 db 2 percesük. De azért finoman fogalmazva is kevés egy záró harmadban 5 lövés a kapura.
Én nem nevezném a leggyengébb csapatnak a PO-ban a Sabres-t, Miller+védelem azért jól muzsikál. Miért nem tudott a Flyers 2 meccsen gólt lőni? Nem hiszem , hogy ennyire impotensek a Philly támadók.

A 4. meccsen meg volt szerencse bőven (lehet a Sabres eljátssza a tavalyi Canadiens formát?), hatalmas helyzetek maradtak ki hol az egyik hol a másik oldalon. Boucher is nagyokat védett, de egy bement.
Szóval kemény harc lesz itt még, és nem csodálkoznék a 7. meccsen sem.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Detroiti seprű még mindig jól seper 😛 😀Habi
cleary gólja mekkora volt már 😀
a coyotes pedig '87-ben nyert utoljára playoff párharcot 😊Joci
Nem, a Yotes sose nyert playoffpárharcot. Az a Jets volt.

több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Detroiti seprű még mindig jól seper 😛 😀Habi
cleary gólja mekkora volt már 😀
a coyotes pedig '87-ben nyert utoljára playoff párharcot 😊


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Detroiti seprű még mindig jól seper 😛 😀


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Miller elmegy a pöcsömbe. Hozott két meccset a Sabresnek, mondjuk ma játszottak a legjobban eddig, a góljukig nyomasztó fölényük volt, utána azért átvettük az irányítást, a harmadik harmadban az ötperces emberhátrány (...) lejárta után már szinte végig az ellen harmadában tartottuk a korongot, háromszor jöttek ki, kétszer Boosh védett nagyot, egyszer meg Kaleta bénázta el Vaneknek, de eszméletlen milyen helyzeteink voltak, pl. Briere hótegyedül a kapu előtt Miller ellen, de ma megint nem lehetett neki gólt lőni. Sokat számít a kapus és a szerencse...

több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Atyaég, King Henrik mit fogott Ovi ellen OT-ben :o
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Igen a harmadik meccsen volt. Lehet túl elfogult vagy. 11-5 volt a kapura lövési arány és igen sok nagy löket ment Boucher ketrece felé. Az más kérdés, hogy mind hárítva lett.
Ne becsüld le azért a Sabres-t, már csak az általad említett Miller miatt sem.
A Pominville, Stafford párosnak kell egy kicsit összeszedni magát és máris lehet keresnivalója a Buffalo-nak a Philly ellen.danyly
Eszembe nincs lebecsülni őket. Ettől még szarok. Pominville meg Stafford jó-jó de jelenlegi állapotukban max harmadik sor lehetnének itt, az egész Buffaloból jelenelg csak Vanek van olyan szinten, mint nálunk a top sixből bárki, ettől még nyerhetnek meg minden de hogy sokkal gyengébbek az tény, mezőnyben az egész playoffmezőny kimagaslóan leggyengébb csapata, bekkjeik még annyira sincsenek Myersen kívül mint csatáraik. Csak hát Miller az Miller, ez az első meccsen ki is derült.

A kapuralövési arány nem sokat jelent, nézd vissza a meccset (nem tudom láttad-e, mert ha nem, statokból felesleges következtetéseket elvonni), nem volt sokat a korong a Sabresnél, az utolsó tíz eprcben különösen nem. A lövéseik nagy része PP-ből jött, de olyan nagyon veszélyesek nem voltak. Bouche inkább az első harmadban fogott nagyokat, a harmadik elég sima volt, persze egy kis gól bármikor benne lehetett volan tőlük is de rendszeresen a harmadukba tartottuk a korongot és szép kontrák is voltak, volt vas is emlékeim szerint meg sok mellé és fölé meg Miller-bravúr is.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen a harmadik meccsen volt. Lehet túl elfogult vagy. 11-5 volt a kapura lövési arány és igen sok nagy löket ment Boucher ketrece felé. Az más kérdés, hogy mind hárítva lett.
Ne becsüld le azért a Sabres-t, már csak az általad említett Miller miatt sem.
A Pominville, Stafford párosnak kell egy kicsit összeszedni magát és máris lehet keresnivalója a Buffalo-nak a Philly ellen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A Sabres-Flyers meccsen a buffaloi védelem sokszor nem állt a helyzet magaslatán, a 3. harmadban meg hiába támadták szét és helyezték hatalmas nyomás alá a Philadelphiát nem volt szerencséjük és nem sikerült gólt lőniük.
danyly
Hm ez melyik meccsen volt? Idén? Mert ilyenre nem emlékszem... a harmadik meccsen történetesen egy pillanatig nem éreztem gólveszélyt a szépítés után részükről, inkább nekünk voltak helyzeteink. A második meccsre ez inkább igaz lehet de azért ott is minimum egál volt a záró harmad is. Nagyon kevés ez a Sabres emzőnyben Roy nélkül, ha nem játszanánk magunkhoz képest gyengén hátra és nem lenne Miller itt olyan söprés lenne, hogy csuhaj.

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Nem tudjatok milyen neven lehet az andorid marketen megtalalni a hoki vb applikaciot? En mar mindenhogy kerestem (iihf, hoki vb budapest, nso hoki vb) de sehogyse talalja az android marketen.zavi27
mai Blikkben benne van, de nincs most közelben, ránézek majd nemsokára


JT Daniels fan
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Szeretem az ilyen érdemben hozzászóló emberkéket. :mad:

Kicsit visszatérve a Pittsburgh-Tampa meccshez : Kunitz az alattomos könyökléséért, Downie pedig a brutál Lovejoy ütközéséért kapott 1-1 meccses eltiltást. Téma is volt az ESPN-en, ezekről az illegal hits-ről.

Igen nagy kivégzést kapott most a Canucks, majdnem annyi lett a végeredmény mint az egyik alapszakasz meccsen (ott 7-1 volt). Sajnos minden bejött most a Chicago-nak, szétlőttek minket. Luongo egy-két szép védéstől eltekintve gyenge napot fogott ki. Azért a végén mindegy-mindegy alapon Bieksa elverte Stalberget. Persze volt előzménye, mert előtte Stalberg palánkra kent egy vancouveri játékost, utána brutálisan leütközte Bieksát és még volt egy félresikerült lökés. Ezt az ámokfutást már meg kellett torolni.
Az pedig, hogy nyugaton a Vancouver egy verekedős, brutál csapat (valaki írta korábban) nem igaz. Idén kifejezetten megváltozott ez a kép (regular season 29 fights), sokkal inkább az eredményes és szép hokira mentek rá. Jó tavaly és tavalyelőtt sokkal több kb. 2 és félszer annyi bunyójuk volt alapszakaszban (62-62 fights).

A Kings-t pedig sajnálom. Két meccset is úgy bukott el a Sharks ellen, hogy hosszabbítás volt. Akár 3-0 is lehetne az LA-nek. A végjáték nem megy nekik. Bár a Sharks meg nem nyert meccset ellene rendes játékidőben, sőt még gólt sem ütött!
Hát itt 6 meccs minimum lesz.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
jól van,kikapott a canucks

a sharks meg nagyon durva,5 gól a másodikban.. 😊
lúzer kingz


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/