Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vaze, Láda és Nagy maradt ki... pedig ők roahdt jól küldték a felkészülési időszakban, nem is értem Galanisz például hol jobb, mint Nagy, ha védekező sorba kell. És így azért fura lesz, mivel a Horváth, Tokaji, Szélig trióból egy pár nélkül marad, legalábbis az előkészületek alatt Sille Orbánnal, Hegyi meg Pozsgaival volt összerakva, nem tudom, hogy elsz ez módosítva. No mindegy, persze valsz nem ezen múlik de érdekes lesz majd a sorösszeállítás.Rajna
Faszom, pedig azt hittem, hogy végre lesz miskolci a csapatban, de ugye a jegesmedvéket kötelező leszarni...

Rajna: Egyébként te kit kezdetnél a kapuban?

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Vaze, Láda és Nagy maradt ki... pedig ők roahdt jól küldték a felkészülési időszakban, nem is értem Galanisz például hol jobb, mint Nagy, ha védekező sorba kell. És így azért fura lesz, mivel a Horváth, Tokaji, Szélig trióból egy pár nélkül marad, legalábbis az előkészületek alatt Sille Orbánnal, Hegyi meg Pozsgaival volt összerakva, nem tudom, hogy elsz ez módosítva. No mindegy, persze valsz nem ezen múlik de érdekes lesz majd a sorösszeállítás.

több mint 13 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 773 — Detroit vs. everybody
474 sérüléssel zártuk az évet, meccsenként átlagban 5.78 játékos hiányzott a csapatból. Köszönjük enédzsel, így szeretünk. 😛
Biztos, hogy tovább nem követem ezt a hentesligát, remélem minél előbb kilépünk belőle.TheMileHighCity
Mi lenne, ha nem a kórházból draftolnátok?

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na ez a meccs elment, úgyhogy ideje nyugovóra térni. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ettől féltem, tökjó védekezés, elöl sem voltunk rosszak de Miller esélyt sem hagyott. Ez van, hátrányból is nyertünk már.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Este pedig start a Sabres ellen. Nagyon félek sajna tőlük, sokkal szívesebben láttam volna ellenfélként az 5-8. kiemeltek közül bárkit mint őket, elsősorban Miller miatt. Kelet izgibbnek ígérkezik, mint a Nyugat, itt minden párharc teljesen nyitott, odaát meg azért megvannak a favoritok.Rajna
Én is eléggé félek. Főleg az elmúlt pár hétben mutatott játék miatt. Remélem azért a mester összeszedte őket és tudjuk hozni a párharcot. Ha nem akkor pápá lesz már az első körben... 😐Gabesz92
Utsó pár hét no para, nem pörögtek mikor már megvolt a playoff, tavaly is borzasztóak voltunk a végén aztán a playoff mégis jól sikerült.

több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Este pedig start a Sabres ellen. Nagyon félek sajna tőlük, sokkal szívesebben láttam volna ellenfélként az 5-8. kiemeltek közül bárkit mint őket, elsősorban Miller miatt. Kelet izgibbnek ígérkezik, mint a Nyugat, itt minden párharc teljesen nyitott, odaát meg azért megvannak a favoritok.Rajna
Én is eléggé félek. Főleg az elmúlt pár hétben mutatott játék miatt. Remélem azért a mester összeszedte őket és tudjuk hozni a párharcot. Ha nem akkor pápá lesz már az első körben... 😐

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Történelmi esemény, Svasznek nem jön 😂 Fekete és Bálizs sem, ez mondjuk papírforma. Így viszont a Hegyi-Pozsgai összeszokott duó jönni fog, legfeljebb Orbán megy haza a bekkek közül, ha egyáltalán valaki.

Este pedig start a Sabres ellen. Nagyon félek sajna tőlük, sokkal szívesebben láttam volna ellenfélként az 5-8. kiemeltek közül bárkit mint őket, elsősorban Miller miatt. Kelet izgibbnek ígérkezik, mint a Nyugat, itt minden párharc teljesen nyitott, odaát meg azért megvannak a favoritok.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ne aggódj a Kenusok nem esnek ki hamar, még június elején is nyomják. 😀

Egyébként kiváló meccset hozott a Canucks, itt persze nem csak Luongo-ra gondolva. Bődületes nagyokat fogott+persze párszor szerencséje is volt, mert a Chicago offense elbénázta.
Mondjuk nyerhettünk volna akár 4 v. 5-0-ra is, mert 4 rávezetés 1-1 v. 1-2-ben és ebből csak egy gól, nem jó arány+persze 2 kapuvas.
A Blackhawks hiába tüzelt 32-re a kapunkra, nem ért semmit. Bár megjegyezném ellenük mindig 30 felett lőnek kapura, és ez nem a Vancouver defense gyengesége hanem a Chicago jó offense (Sharp, Kane)
Először a Penguins-Lightning meccset követtem, a fiúk nagyon bekezdtek, mármint arra utalva, hogy kemény palánkra kenések mentek oda-vissza. Ahogy az első harmad elején Stamkos-t felkenték szép volt, pislogott is rendesen. Pörgős, kemény, fizikális hokit láthattunk. Szó szerint felőrölték a Tampa-t. Mi lesz ha Crosby visszatér?

A Washington megizzadt rendesen, de lehet sikerült már az első meccsen levetkőzniük a playoff-rosszhatást. Ovecskinék mindig elszarták mostanában a PO-t, igaz most is nyögvenyelős volt a dolog. Lundqvist megint kiválóan védett, de az utolsó gól az bődületes nagy volt. Bár a gól előtt érthetetlenül nagyot hibázott Staal, a mozdulatán is látszik "most ott üssem el a palánkon a korongot? című kis monológ, majd szépen Arnott levette a pakkot és Semin szétlőtte a Kaput. Szenzációs gól volt.

Ma jön a "véres összecsapás" : Boston-Montreal. Szerintem már az első meccsen agyonverik egymást - szó szerint. Pl.: Komisarek vs Lucic , Mara vs Campbell stb. Bár a Montreal-ban inkább Moen és White a verő ember.
A Boston 71 verekedésben vett részt, a Montreal pedig 32-ben az alapszakaszban idén. Innen is látszik ki fog itt provokálni-kit.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Remélem a Canucks nem esik ki hamar, mert a farmcsapatukkal játszunk az AHL rájátszásában, és nem hiányoznának nekik az erősítések. Nagyon jó kis csapatunk lesz, az Avs-ből többen mennek vissza, plusz a juniorliga playoff-kiesői csatlakoznak, és Brad Malone-t is aláírattuk már, aki az egyetem után reményeim szerint jövőre már az NHL-ben is törheti a nyakcsigolyákat, ha már ott úgyis büntetlenül lehet. 😛

Szombaton kezdődik a móka, Cleveland hokilázban, ha nem lenne ennyire borzasztó ez az ohio-i akcentus, még talán élvezni is lehetne a feelinget. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Z nélkül is hoztuk a kötelező győzelmet, bár azért meleg volt, főleg az első harmad. És szombaton még emberi időben is játszunk 😊 2-0val kell menni a sivatagba!


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jaja, Svasznek 2000, Sille 2003 óta vb-zik. De mondjuk az azért vicces, hogy 2000 és 2009 között a válogatott hátvédsora annyiban módosult, hogy Sillét honosítottuk és változó emberek jöttek hetedik-nyolcadik védőnek (na jó, Tőkési azért 2007-ig fontos volt, ő is lehúzott 12 évet a válgoatottban...). Csatároknál igazából csak Palkovics és Ladányi őskövület, az még teljesen rendben van, kapusoknál meg jó generáció jön (Hetényi, Bálizs, Rajna, Vay, ki tudja még ki), és persze Szuper még sokáig húzhatja.De hátvédben ez az Orbán-Hegyi szint ami van fiatalokból az katasztrófa, Sille 41, Svasznek 36 évesen is kell még...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát nemtom. Zürichet lehetetlen reprodukálni mert oda tényleg csak igazi szurkolók mentek el és hát külföldön otthon lenni teljesen más mint felszállni a villamosra kimenni az Arénához majd ahzai pályán szurkolni. Plusz most az NSO-n pl. nyomatják már két hete, hogy "így jutunk fel" és társai, nagy az elvárás holott az olaszok jobbak. Na nem mintha nem ez lenne a legnagyobb feljutási esély ever, de akkoris. Az olaszok ellen rengeteg divat lesz ez biztos és sajna az eléggé ront majd a fílingen.

Amúgy nálam Bálizs, Pozsgai, Hegyi, Fekete és Galanisz maradna ki. Nem is néz ki rosszul ez akárhogy, bár Szirányiért kár: Szuper (spanyolok ellen Hetényi) - Tokaji, Horváth, Ladányi, Vas M., Vas J. - Szélig, Láda, Kóger, Sikorcin, Palkovics - Sille, Svasznek, Kovács, Nagy, Sofron - Benk, Holéczy, Magosi. Orbán meg Bartalis meg játszhatnának ott ahol épp kell, ennyi szar hátvéd úgyse kell... mellesleg pont a napokban néztem meg a '98-as vb-ről a román-magyar összefoglalóját, kissé vicces, hogy a hátvédsorunk cseppet sem változott... de Sille honosítása óta tényleg ugyanaz a mag csak Tőkési kiesett Kangyal meg visszavonult. Amúgy Tokaji, Horváth, Szélig, Sille, Svasznek ugyanúgy maradtak, és semmi jele utánpótlásnak, Szirányi lehet jó valamire de a többiek egyelőre nem. Így viszont szart sem ér a két tonna jó csatár meg kapus...Rajna
svasznek tuti nem volt 98ban még. de a többi igaz.
Még Szélig lőtte a győztes gólt a románok ellen.
És akkor még volt Gebei talán, meg Ancsin Laci 😀

Svasznek iszonyatosan rossz. élőben közelről nézve még jobban látszik

Mellesleg 98-ban volt hazai pálya. Volán és Dunaferr ultrák meg fradisták, újpestiek. Légvédelmi szirénával.
a 2003-as román meccsen meg én éreztem szarul magam egy Lesz még Erdély kiabálással...
Bezzeg Fehérváron meg Újvárosban nem a sok kisgyerekes megy ki...
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hát nemtom. Zürichet lehetetlen reprodukálni mert oda tényleg csak igazi szurkolók mentek el és hát külföldön otthon lenni teljesen más mint felszállni a villamosra kimenni az Arénához majd ahzai pályán szurkolni. Plusz most az NSO-n pl. nyomatják már két hete, hogy "így jutunk fel" és társai, nagy az elvárás holott az olaszok jobbak. Na nem mintha nem ez lenne a legnagyobb feljutási esély ever, de akkoris. Az olaszok ellen rengeteg divat lesz ez biztos és sajna az eléggé ront majd a fílingen.

Amúgy nálam Bálizs, Pozsgai, Hegyi, Fekete és Galanisz maradna ki. Nem is néz ki rosszul ez akárhogy, bár Szirányiért kár: Szuper (spanyolok ellen Hetényi) - Tokaji, Horváth, Ladányi, Vas M., Vas J. - Szélig, Láda, Kóger, Sikorcin, Palkovics - Sille, Svasznek, Kovács, Nagy, Sofron - Benk, Holéczy, Magosi. Orbán meg Bartalis meg játszhatnának ott ahol épp kell, ennyi szar hátvéd úgyse kell... mellesleg pont a napokban néztem meg a '98-as vb-ről a román-magyar összefoglalóját, kissé vicces, hogy a hátvédsorunk cseppet sem változott... de Sille honosítása óta tényleg ugyanaz a mag csak Tőkési kiesett Kangyal meg visszavonult. Amúgy Tokaji, Horváth, Szélig, Sille, Svasznek ugyanúgy maradtak, és semmi jele utánpótlásnak, Szirányi lehet jó valamire de a többiek egyelőre nem. Így viszont szart sem ér a két tonna jó csatár meg kapus...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
De most nem számítok nagy hangulatra. Ahogy felkapott lett a hoki, úgy árasztották el a divatdrukkerek a válogatott meccseket. Főleg ha pesten vannak.haromt
hat nem mondom h reszint nincs igazad de sztem a diehard fanatikusok igyis kintlesznek.
mondjuk lesz egy 2/3-3/4 arenanyi ember aki frankon szurkolni fog mint az allat a maradek meg bambul ki a fejebol. meg mondjuk a szurkolast nem segiti elo az ha kisgyerekek ozonlik el a nezoteret dehat most istenem. a rongyrazo jelleg meg csak annyira fog kijonni amennyire az meg nem lesz zavaro.
mondjuk a borsodi 5-600ert elegge zavaro csak ez ellen nem lehet mit tenni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mindegy. anno voltam már a 98-as C VB-n is még a régi BS-ben 😊 (magyar-litván 14-0 😀 ) meg valamelyik 2001-02 VB-n is a románok ellen 3-3. már arra is 3500 volt a jegy, de csak üzérnél...haromt
az a roman meccs 2003 volt es 4-4.
kiscsicso rakta buli utan az egyenlito golt vmi 17 mpvel a vege elott ...
robbant az arena pedig azert meccs elott mindenki ugy szamolt h megrakjuk a szomszedokat.
a "roman" hoki allapotait meg mindennel jobban mutatja h naluk 3+1et csinalt egy elekes levente nevu urge. dehat mondjuk a valogatottjuk legalabb 80%a szeredai volt.Fake
valóban 4-4 lehetett. De nem 17tel volt a vége előtt hanem valami 4-5 mp.

De most nem számítok nagy hangulatra. Ahogy felkapott lett a hoki, úgy árasztották el a divatdrukkerek a válogatott meccseket. Főleg ha pesten vannak.
több mint 13 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjuk tavaly évtized mákja volt a Montrealnak... Olyan antihokival és hat teherautónyi mákkal mentek tovább, hogy elmondhatatlan. Utána örültem is, hogy a Fleyers végre elpicsázta őket, egyszer minden mák elfogy. 😊

De a lényeg, Sid és Malkin nélkül meglepően jók voltunk a szezon 2. felében, Fleury végre megmutatta miért tartják akkor atehetség, szal remélem, marad nála a csúcsforma és akkor - főleg Siddel később kiegészülve - lehet sanszunk.

Let's go Pens!

We gonna take it 😊: http://www.youtube.com/watch?v=JdQebsPmmko


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
mindegy. anno voltam már a 98-as C VB-n is még a régi BS-ben 😊 (magyar-litván 14-0 😀 ) meg valamelyik 2001-02 VB-n is a románok ellen 3-3. már arra is 3500 volt a jegy, de csak üzérnél...haromt
az a roman meccs 2003 volt es 4-4.
kiscsicso rakta buli utan az egyenlito golt vmi 17 mpvel a vege elott ...
robbant az arena pedig azert meccs elott mindenki ugy szamolt h megrakjuk a szomszedokat.
a "roman" hoki allapotait meg mindennel jobban mutatja h naluk 3+1et csinalt egy elekes levente nevu urge. dehat mondjuk a valogatottjuk legalabb 80%a szeredai volt.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jegy.hu

Az aktuális állást mutatja. Én a múlt héten kinéztem a helyeket a holland-meccsre, elmentem a libribe, megvettem.
Az olaszra valóban nincs jegy, szerencsére arra még időben megvettem.Bálesz
k.
vettem is vasárnapra. jó szar hely de ez van 😛haromt
Ja kérem, azt nem mondtam, hogy JÓ helyek vannak, csak azt, hogy vannak 😀 Én is kint ülök majd a francban a szélén, de legalább van 😊Bálesz
3an akartunk menni azért volt ciki. lett volna jobb, csak egymás mellett nem.

mindegy. anno voltam már a 98-as C VB-n is még a régi BS-ben 😊 (magyar-litván 14-0 😀 ) meg valamelyik 2001-02 VB-n is a románok ellen 3-3. már arra is 3500 volt a jegy, de csak üzérnél...
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
nem. felhívtam az ibuszt és nincs egy sem. hiába van az írva a honlapjukraharomt
Jegy.hu

Az aktuális állást mutatja. Én a múlt héten kinéztem a helyeket a holland-meccsre, elmentem a libribe, megvettem.
Az olaszra valóban nincs jegy, szerencsére arra még időben megvettem.Bálesz
k.
vettem is vasárnapra. jó szar hely de ez van 😛haromt
Ja kérem, azt nem mondtam, hogy JÓ helyek vannak, csak azt, hogy vannak 😀 Én is kint ülök majd a francban a szélén, de legalább van 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ma kezdődik az igazi harc az NHL-ben. Itt valaki írta, hogy a Vancouver-Chicago nagy harc lesz. Ez igaz abból a szempontból, hogy a meccseken nagy csata várható, de az eredmény szerintem 4-0 v. 4-1 lesz ide. Ezt nem nagypofájúságból mondom v. mert elfogult vagyok, hanem a tények kezelése alapján. A Chicago már nem a tavalyi szupercsapat, sokan elmentek, változott a helyzet.
Tehát pont fordítva történtek a dolgok a két csapat esetében, egyik fel, másik le.
Tavaly is összekerültek a rájátszásban, akkor sajnos a Chicago örülhetett de akkor tényleg jobb csapat volt.
Sokat fejlődött a Canucks idegenbeli mutatókban, eddig inkább otthon vitézkedtek (ez maradt is) de most már a legjobb idegenbeli csapat lett. A tavalyi PO második körében is két idegenbeli meccset hoztunk a Blackhawks ellen, de sajnos ennyi volt az össz győzelem. Most hozzáadunk két otthoni győzelmet és meg is vagyunk. 😊
Ha ilyen egyszerű lenne. Nem becsülöm le a Chicago-t (mert senkit nem szabad), mert ugye azért csak a tavalyi bajnokról van szó.

Áttérve a Keleti Főcsoporthoz : itt az amerikai elemzők nagyon nagy "szórásban" tippeltek, hogy ki lesz keleten a bajnok. 2 elemző Flyers, 2 Capitals, 1 Bruins és 1 Penguins győzelmet tippelt.
A meccsek számát tekintve egyet értettek : általában 4-2 és 4-3-ra tippeltek meccsszámra (első körös meccsek). Tehát kemény küzdelmek lesznek keleten.
Mondjuk sem a Capitals, sem a Penguins nem akar olyan blamát mint tavaly, hogy a 8. helyen kiemelt Montreal mindkettőjüket elintézte. De a Canadiens a tavalyihoz képest még fejlődött is, úgyhogy akár a keleti döntő is meglehet nekik. 😊

Az egyik ESPN elemző elmondta, hogy ő titokban egy Flyers-Canucks döntőt vár. Úgy legyen. 😊
Go Canucks Go!danyly
Én örülnék egy kanadainak.. (esetleg még a Caps keletről, Ovi mostmár megérdemelné) - go Canoooks, geaux Habitants, go Canada (kivéve Leafs persze 😛 de ez idén úgysem gond..)

http://www.youtube.com/watch?v=NsXMNkZGZgo
http://www.youtube.com/watch?v=sRwRdZLY91w&feature=related

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az olasz meccs kivételével még minden napra kapható pár jegy. És nem a legdrágábbak, hanem az 1190 - 1990-es kategória 😉Bálesz
nem. felhívtam az ibuszt és nincs egy sem. hiába van az írva a honlapjukraharomt
Jegy.hu

Az aktuális állást mutatja. Én a múlt héten kinéztem a helyeket a holland-meccsre, elmentem a libribe, megvettem.
Az olaszra valóban nincs jegy, szerencsére arra még időben megvettem.Bálesz
k.
vettem is vasárnapra. jó szar hely de ez van 😛
több mint 13 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 325 — Ajmo Vatreni
Bassza meg :mad: Bünetőkkel...
Mindegy a VB-n kell majdBlack_Adder
Nem sok jelentősége van, de az első két büntetőnél, hogy gondoltuk ezt a flegmaságot. :/
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Bassza meg :mad: Bünetőkkel...
Mindegy a VB-n kell majd

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
nem jön valaki innen, ma a Magyar-Ukránra?
ha már a VBre nem jutott jegy ezt megnézemharomt
Az olasz meccs kivételével még minden napra kapható pár jegy. És nem a legdrágábbak, hanem az 1190 - 1990-es kategória 😉Bálesz
nem. felhívtam az ibuszt és nincs egy sem. hiába van az írva a honlapjukraharomt
Jegy.hu

Az aktuális állást mutatja. Én a múlt héten kinéztem a helyeket a holland-meccsre, elmentem a libribe, megvettem.
Az olaszra valóban nincs jegy, szerencsére arra még időben megvettem.