Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Csak most nehogy túlzottan kinyíljunk!

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Nagy húzás volt a kapus csere
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Kezdenek szétesni az olaszok.. ez volt az első értelmes felállásuka második harmad eleje óta.
csak így tovább!

Sajnos nagyon okos időkérés...

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Most meg vannak fogva, el kéne dönteni

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Huhh, bazzeg. EZAZZZ! Sofront tengerentúlra!

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Bravó Sofi, Bravo Vas Marci, ez kell!!!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Most érzem, hogy itt a momentum
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Egyenlő!!!

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Sofron! Góóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóól!!!!!!!

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Ezzzzazzz 😀

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Ezért kezdtem el nézni, hogy mi menjünk fel, ja. 😊
Amikor Japánban volt a vb azt is néztem, az A csoportos vb-t is, amikor fent voltunk, a szlovákok, kanadaiak elleni barátságos meccseket is, így botor módon azt hittem, hogy elmondhatom, hogy az első fél óra nagyon ergya volt.
Ez nem azt jelenti, hogy az olaszoknak szurkolnék, csak azt, hogy ez kevés lesz.

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Hajrá fiúk!!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ez az olasz kapus rettentő balfasznak tűnik, kéne egy gólt szerezni róla. Jah, meg varázsolni hátvédeket valahonnan, de ez a reménytelenebb dolog. Gyerünk fiúk!

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ha paranoiás vagy keress fel egy szakorvost. 😊

Sajnálom ha nem ugyanazt a meccset láttuk eddig.
Az enyimen 2-3, és töketlen játék.
Ezzel az első divízióban megint csak pofozógépek lennénk.
És még oda is el kell jutni.Sobri Jóska
A támadókkal nincs gond.. és Szuper is kifogja a szemüket, kb. 25 lövésből 1 ment be... a védelem lassú, és sok labdát szórunk el. Kicsit többet lőnek, amúgy teljesen egálszagú meccs, Hetényi potyája miatt vagyunk hátrányban.
Amúgy meg az olaszok is pofozógépek lesznek eggyel feljebb, hóttmindegy ki megy fel... akkor menjünk inkább mi már 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
sobri légyszi tényleg legalább itt ne trollkodj, ezek a fiúk emberfelettit nyújtanak 10x éve, nyilván nem a világszínvonal, de mi így szeretjük ezt.

de amit akartam: most így a második harmad végén érzem először, hogy olyan lelki állapotba kezdünk kerülni ami nélkül elképzelhetetlen a győzelem.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Ha paranoiás vagy keress fel egy szakorvost. 😊

Sajnálom ha nem ugyanazt a meccset láttuk eddig.
Az enyimen 2-3, és töketlen játék.
Ezzel az első divízióban megint csak pofozógépek lennénk.
És még oda is el kell jutni.

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Én nem igen szeretem a jéghokit, de gondoltam, most a magyarokat beszurkoljuk az elitbe, de eddig bírtam. Kiábrábdító impotens egy csapat ez. Hátha majd most megfordítják, hogy rámcáfoljanak.Sobri Jóska
legalább ide ne írj már...Schleck
Fő a szeretet 😛 De igazad van.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Én nem igen szeretem a jéghokit, de gondoltam, most a magyarokat beszurkoljuk az elitbe, de eddig bírtam. Kiábrábdító impotens egy csapat ez. Hátha majd most megfordítják, hogy rámcáfoljanak.Sobri Jóska
legalább ide ne írj már...

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Én nem igen szeretem a jéghokit, de gondoltam, most a magyarokat beszurkoljuk az elitbe, de eddig bírtam. Kiábrábdító impotens egy csapat ez. Hátha majd most megfordítják, hogy rámcáfoljanak.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Mi a faszér' védekezünk ennyire szűken hátrányban?

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Sport1 streamet esetleg tud valaki?Szokol
http://www7.livetv.ru/webplayer.php?t=mips&c=54627&lang=en&eid=72687&lid=82498&ci=276&si=2Igor
Magyarul király lenne, de így is köszönöm szépen. 😊Szokol
Azt nem írtad 😊

Én nem kerestem azt sajna, ezt is élvezem... olasz kapus ügyes volt 😀

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Sport1 streamet esetleg tud valaki?Szokol
http://www7.livetv.ru/webplayer.php?t=mips&c=54627&lang=en&eid=72687&lid=82498&ci=276&si=2Igor
Magyarul király lenne, de így is köszönöm szépen. 😊
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Sport1 streamet esetleg tud valaki?Szokol
http://www7.livetv.ru/webplayer.php?t=mips&c=54627&lang=en&eid=72687&lid=82498&ci=276&si=2

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 933 — Steelers fan
Sport1 streamet esetleg tud valaki?
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Nevetségesen védekezünk, harmadből kihozni nem tudjuk az esetek nagy részében, többször eladtuk saját harmadban egyenlő létszámnál is, ez az emberhátrány meg no comment/vicc volt..

Pedig gyorsak a fiúk elől, Plastinot simán lehet forgatni... de így, áh. 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)