Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
TheMileHighCity :akkor sajnos bukó, jobban szeretem a képi közvetítést ill. félek attól, hogy a nem teljes angol tudásom által sok mindenről lemaradnék, ha csak hangi közvetítést hallgatnék. 😕
De azért köszi.

A Sabres-Philly meccset úgy-ahogy tudtam követni az első 2. harmadban (mást néztem, más elfoglaltság). Lehet én vagyok rossz májú de amikor pl.: többször odakapcsoltam 2. harmadban nekem mindig valami negatív jött le a Philly-től. Lehet nekem volt érzékem erre, de nem nagyon csípem az ilyen jeleneteket (persze benne van a hokiban, főleg az HNL-ben) : Mészáros nyomott egy hi stick-et (majdnem levágta a fejét a Sabres játékosnak), utána meg Richards (de lehet Briere ;bocs nem emlékszem) derékmagasságban felpaszírozta a plexire az ellent (aki szépen bevágta a fejét), nem valami szép módon. Hát a Philly sem egy túl sportszerű egy banda. Bocsi de sokszor nem túl szimpi csapat benyomását keltik.
De újra hozzáteszem, semelyik (a Vancouver-nél sem) csapatnál nem szeretem a mis conduct-kat v. fölösleges roughing-et ha az nem megalapozott. Legalább legyen valami előzménye. De az egyik szüli a másikat. 😊

De a 3. harmadot már végig követtem. Az király volt. Nagyon sok lehetőséget puskázott el a Sabres, nyerhető meccset bukott el. Izgalmas kis meccs volt, de sajnos az OT már nem bírtam megvárni, már a 3. harmad végén leragadt a szemem. Persze nem azért mert unalmas volt a meccs, hanem egész nap túráztam a hegyekben és egy kicsit fáradt voltam. Így a hosszabítást sajna elaludtam.
Valaki írta nem szeretne 7. mérkőzést, most gondolom örül. 😀 Persze amikor írta még más volt a helyzet...

Rátérve a Kenusokra : röviden katasztrófa.
Rajna írta loser-ek. Hát sajnos igazat kell, hogy adjak neki, még úgy is, hogy kicsit sért de én nem sértődök meg ilyeneken. 😊
Nulla center munka (H.Sedin-nek nem tudom hol jár az esze ; ennyire menni akar a VB-re, vagy mi?!), nulla és kihagyó védelem. Kapushibák stb., stb.
Két vas a meccsen, két óriási helyzet az OT-ben, erre jön a kiscsikó (22 éves) Smith és döntő meccsre menti a már megnyert párharcot.
De ez a gól is kabaré volt (mint az első CHI gól : Schneider szerencsétlenkedése) : Hossa beszambázik, hátra Hjallmarson-nak, óriási bomba, a kipattanóra meg senki nem figyel és gól. Katasztrófa védekezés volt ez.

Luongo meg ne jöjjön nekem ezzel a dumával, hogy : most nekünk kell megmutatni, hogy mi is fel tudunk állni a padlóról. Istenem 3 lehetőség volt rá erre mi van : 3 vereség. Inkább a védésre koncentráljon, ne a hülye szövegekre.
Nem is tudom érdemes-e megnézni a 7. meccset.
A pszichológiai előny a Chicago-nál.
Nagyon félek tőle. :rolleyes:

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Sajnálom, hogy kiesett a Ducks. Számomra egy roppant szimpatikus gárda benyomását nyújtották. Szerettem volna, ha elverik a Nashville-t, de sajnos nem jött össze.
Flyers meccset meg csak sikerült kiszurkolnom éjjel. Az első harmad borzalmas játéka után a többi már úgy ahogy elfogadható volt. Bár féltem az OT-től, azért összejött. 😊 Bízom benne, hogy az utolsó meccsen, hazai környezetben hozni tudjuk a párharcot. :rolleyes:

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Na hát ez rettentő sima széria volt. Az 1-4 amúgy reálisabb lett volna a játék képe alapján.

Négy gondolat így a párharc után, amelyeket bár eddig is tudtam, de most újra bebizonyosodott:

1) Ryan a legjobb
2) Carlyle egy retardált fasz
3) a játékvezetők szintén retardáltak (fontos! nem fogok rájuk semmit, ez csak egy általános megállapítás)
4) qrvára értek az egészhez, mert pontosan azt kaptam a párharctól, amit előtte vártam

Ja és remélem, hogy Ryan nem jön az A-csoportos vb-re, mert végtelenül zavarna, hogy nem tudnék elmenni élőben megnézni egyetlen Team USA meccset sem...
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Hehe, azt tudtam, hogy a Canucks lúzerbagázs, de hogy ennyire 😊 vicces lesz a hetedik meccs ottis.Rajna
méghogy az NCAA-ben nincsenek jó játékosok 😛 a tavalyi Frozen Four MVP-je, Ben Smith ütötte a győztes gólt a hosszabbításban 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Jelenleg 3-2-re vezetünk, ma este 10-től jön a hatodik meccs itthon - be kell fejezni! 😊TheMileHighCity
Fasza, másodszor sem tudtuk befejezni a párharcot, megint egy kézben tartott meccset vesztettünk el a harmadik harmadban. Kicsit megremegtünk, elvégre első PO a klub történetében, de akkor se lenne szép 3-1-ről kiesni. A Hamilton már bent vigyorog a divízió-döntőben, szerda hajnalban jön a mindent eldöntő hetedik meccs. Vért fogok inni előtte, bár szerintem tegnap sem rajtam múlott, mert a helyszínen sincs akkora szurkolás, mint amit leműveltem rádión keresztül. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hehe, azt tudtam, hogy a Canucks lúzerbagázs, de hogy ennyire 😊 vicces lesz a hetedik meccs ottis.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jólvan, ezt már nem tudtuk elbukni Leighton és a sporik miatt. Kicsit hasonlított a forgatókönyv a magyar-olaszra 😊 de hálisten a vége jobb lett.

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Érdemes elolvasni:
http://jegkorong.blog.hu/2011/04/24/nincs_ennek_vege_meg_csak_most_kezdodik#more2852105
A divatdrukkeres részre felhívom a figyelmet, ha már téma volt.Mex
Amúgy egy kicsit túloptimsita (mint a szerző amúgy mindig). Tényleg jön az új generáció, nemigen éreznénk meg, ha most visszavonulna a 75-77-es csatárgeneráció, mert csatárból és kapusból rengetegen vagyunk, viszont bekk NULLA. A Hegyi-Pozsgai duó azért nem több harmadik párnál ezen a szinten, Szirányi jobb náluk de ennyi, a top4 bekkünket nem tudjuk pótolni záros határidőn belül. Elöl lesz persze Hári, Hentes, Nemes, Galló, stb-stb, kapuban Hetényi mellett Rajna, Bálizs, Vay simán, de hátul max Erdélyi lehetne jó prospect de ő is belassult most, talán Vargából lesz valami.

több mint 13 éve
JackofClubs Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 421 — Harder, Better, Faster, Stronger
Érdemes elolvasni:
http://jegkorong.blog.hu/2011/04/24/nincs_ennek_vege_meg_csak_most_kezdodik#more2852105
A divatdrukkeres részre felhívom a figyelmet, ha már téma volt.

több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
TheMileHighCity : ne hidd, hogy pl.: engem ne érdekelne az AHL, csak néha az NHL is sok. Úgy értem sok meccs, sok eredmény, sok stat stb. Nehéz sokszor ezeket is követni. 😊
Amúgy az AHL küzdelmeit hol tudnám követni?danyly
Néha szokott lenni ingyenes stream elvétve egy-egy meccsről, de alapjában véve előfizetni kéne a theahl.com-on. Rádióban hallgattam idén a legtöbb meccsünket, a playoff alatt eddig mindet, és a hazai meccsekről élő szöveges tudósítást is nyomtam a szennyblogon, ma is lesz. Jelenleg 3-2-re vezetünk, ma este 10-től jön a hatodik meccs itthon - be kell fejezni! 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Én (szinte) a legtávolabbi szektorban ültem a kemény magtól, de a mi részünk is odatette magát nagyrészt. Az előttünk ülő pár fiatal selyemfiúnak nem akarózott szurkolni, de mellettük egy öltönyös faszi ugrált, kiabált, nyomta rendesen. 😊
Én az első harmad végére már be voltam rekedve eléggé. 😀
A meccsről már előttem mindent elmondtak, szerintem megérdemeltük volna a továbbjutást. Az elején Hetényi szegény nagyon beleszaladt, olyan volt, mintha valami lassítót adtak volna be neki. Egyébként Rajnával teljes mértékig egyetértek, mind a momentumot elvevő kiállításokról, mind a végén történt esetről ("a végén Balu akasztása nyilvánvalóan az volt, csak épp az orrom előtt csinálta ugyanazt valamelyik digó fél perccel előtte, semmi különbség nem volt a két mozdulat között").
A második harmadban is volt, hogy teljesen beszorítottuk az olaszokat percekig, a harmadik nagy részét pedig nagyon meghajtották a fiúk. Az utolsó öt percre el is fogyott a szufla, reméltem, hogy kihúzzák a hosszabbítás végéig.
Mindenesetre minden tiszteletem az Övék, nagyot harcoltak!
...
Szerencsétlen koreai kapust meg jól megviccelte az illesztés a kapu mögött. 😀
...
A Capitals meg kapja be. Bruins dettó.
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
A kapott gólok utáni döbbenetet leszámítva ment a biztatás nagyon akkor is amikor szívás volt. Szerintem tényleg nem volt gáz, a holland-koreai szintet mindenképp hozta. Más kérdés, hogy sokszor én is félbehagytam rigmusokat emrt akkora para volt épp a jégen, de ezek ilyen 1-2 másodperces dolgok max.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Olyan érzésem van, mintha én indítottam volna el ezt a szurkolós vitát, szóval megmagyarázom mi volt a gondom. Nem voltam sajnos élőben ott, szóval arról nem tudok nyilatkozni, hogy a helyszínről milyennek hangzott, de a sport tv-n keresztül szerintem egyáltalán nem volt lenyűgöző. A szlovén vb-vel ugye badarság összehasonlítani, de arra tényleg nem találok szavakat, ami ott volt. Itt meg most a koreai vagy holland meccsnél is gyengébbnek tűnt nekem, pedig gondolom a mikrofonokon nem variáltak sokat. És ami nekem legkevésbé volt szívderítő, hogy mikor gyengén játszott a csapat, akkor voltak ők is csendben, ahelyett hogy átsegítették volna a fiúkat a szar időszakokon.

Jah, és a mégmégmég ennyi nem elég sem tetszett, de erről már igazán nem ők tehetnek. 😊

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Én ötöt számoltam még vb előtt... de lényegtelen. Egyébként a harmadik harmad első tizenöt perce frenetikus volt, olyan jól régen láttam játszani a srácokat, azon kívül azért nem volt ez annyira jó. Szélig ütközése (ő volt? nem vagyok benne biztos...) pedig best ever, már ezért megérte kimenni. Kapuralövési statíró szerintem megbolondult, azért nem volt 100+ lövés sztem, az embertelen lenne, nem is emlékszem ilyen statra ilyen rövd meccsről. A bíró egyébként szépen, csendben mindig elvette a momentumunkat egy-egy jól időzített kiállítással, lásd a harmadik góljuk, ami előtt volt már egy kivédekezett emebrhátrány, így a szépítés nem okozhatott semmi jót... a végén Balu akasztása nyilvánvalóan az volt, csak épp az orrom előtt csinálta ugyanazt valamelyik digó fél perccel előtte, semmi különbség nem volt a két mozdulat között... na nem akarom a nyakába varrni. Büntetők kellettek volna emrt azt tuti nem élem túl, a hosszabbítás előtt megittuk haverommal az utolsó korty kevit is, pedig hat decit vittünk be de ezt nem lehetett bírni.

Szurkolás sztem is rendben volt, de hát ugye a kapu mögött fene se érzékeli az összképet... rajtam nem múlott az fix.

Jövőre érdekes lesz... ha jól számoltam (és marad az idei rendszer és besorolás), akkor a jobbik kiesővel, az ukránokkal, a hollandokkal, a litvánokkal és az auszikkal leszünk együtt jövőre, ez se könnyű... ha meg lesz átszervezés, akkor a két kieső mellett brit, ukrán és koreai ellenfelek lesznek, ez egyébként történetesen egyszerűbbnek tűnik, mint az előző, mert három csapatból kell megelőzni kettőt és nem kettőből kettőt. Ha világranglista alapján osztják fel a csoportokat (szerintem ez az igazságosabb de erről egy szó sem esett), akkor a két kieső mellett az ukránokkal, a lengyelekkel és a britekkel leszünk együtt, ha jól számoltam, de lehet, hogy valamit elrontottam és a britek helyett itt lesznek a japánok, mert ahogy számoltam ezzel a második hellyel a britek pont utolérték Japánt. Ez már keményebbnek tűnik... szóval én a második verzióra szavazok 😊 igazságosabb lenne az új lebonyolítás egyébként és jobb meccsek is lennének. Az A csoportból igazából csak a franciákat látom, mint potenciálisan verhető csapatot, persze egy meccsen elkaphatunk sokmindenkit (Ausztria, Szlovénia, Norvégia, Dánia akár), de ezekre kisebb az esély, mint a franciákra, úgyhogy szurkolok a kiesésükért, amúgy sem bírom őket.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én írtam hogy vasárnap köcsög divat volt mindenki és semmi szurkolás nem volt.

de ez most mindegy. erre most nem lehetett panasz, viszont sator ellámáskodta az egészet

Hetényi kezdetése alltime legnagyobb elkúrás volt. Nem azért mert ő szar. hanem mert ez rutinból is a Levi meccse lett volna


Mellesleg kanada visszajutott az A csoportba... A digóknál 3 darab nem amcsi-kanadai vagy dél-tiroli volt. szánalmas senkik
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Azt meg nem is értem, hogy itt 2 ember miatt akik állítolag a sok csúnya divatszurker miatt (akik mint én már tavaly év vége előtt megvették a bérletet 80%ban elfogyotak a jegyek, biztos mert akkor divatdrukkerek vagyunk, ls nem azért mert imádjuk a hokit, és a magyar válogatottat)) nem kaptak jegyet mi ez a nyavajgás állandóan, meg fikázás, meg köcsögözés magyar emberekre, jó ég...zavi27
Helyszínen minden meccsen nagy hangulat van. TV-n keresztül láttam az utóbbi jó pár év meccseit, a /*Sapporoi közvetítéstől még mindig borsódzik a hátam*/ Szlovéniában sokkal nagyobb hangulat jött át a magyar tábortól számomra. Biztos túl távol volt a B-közép.
Azt viszont nagyon nem vágom, h ki divatdrukkerezett le titeket itt a fórumon, biztos elkerülte a figyelmemet...Black_Adder
Nem konkrétam minket itt a fórumon, csak a kintlévő közönséget állandóan, amik közé mi is beletartoztunk a leírások szerint, mert nem a táborban ültem hanem a szélső szektorban, ahol végig szuper hangulat volt szinte mindig. Az meg hogy a tv-n mi jön át sokmindentől függ, pl. a mikrofonok elhelyezésétől is.zavi27
Idézz lécccccci
Nekem ezek szerint nem jelenít meg minden hozzászólást a fórum, a mai napon szvsz ebbe a topicba te írtad először a 'divat' szót. A meccs elején volt panasz a szurkolókra, meg a hangulatra, de szó nem volt divatságról, a meccset meg nézd vissza tévén, és vesd össze mondjuk a szlovénnal, aztán mond ha itt nagyobb hangulat volt.

Még1× helyszínen biztos kurvára jó lehetett, mi a tv-ben átjövő atmoszférát tudjuk összehasonlítani, mindet ugyanúgy tvben láttuk, tehát azonos körülmények között hasonlítottuk össze, és, áh minek magyarázom, elsőre is megértette aki megakarta...

Örülök, h aki ott volt az jól érezte magát, az a lényeg, arról szól minden sport.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Azt meg nem is értem, hogy itt 2 ember miatt akik állítolag a sok csúnya divatszurker miatt (akik mint én már tavaly év vége előtt megvették a bérletet 80%ban elfogyotak a jegyek, biztos mert akkor divatdrukkerek vagyunk, ls nem azért mert imádjuk a hokit, és a magyar válogatottat)) nem kaptak jegyet mi ez a nyavajgás állandóan, meg fikázás, meg köcsögözés magyar emberekre, jó ég...zavi27
Helyszínen minden meccsen nagy hangulat van. TV-n keresztül láttam az utóbbi jó pár év meccseit, a /*Sapporoi közvetítéstől még mindig borsódzik a hátam*/ Szlovéniában sokkal nagyobb hangulat jött át a magyar tábortól számomra. Biztos túl távol volt a B-közép.
Azt viszont nagyon nem vágom, h ki divatdrukkerezett le titeket itt a fórumon, biztos elkerülte a figyelmemet...Black_Adder
Nem konkrétam minket itt a fórumon, csak a kintlévő közönséget állandóan, amik közé mi is beletartoztunk a leírások szerint, mert nem a táborban ültem hanem a szélső szektorban, ahol végig szuper hangulat volt szinte mindig. Az meg hogy a tv-n mi jön át sokmindentől függ, pl. a mikrofonok elhelyezésétől is.
több mint 13 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
Most értem haza, volt szerencsém nekem is élőbe megtekinteni a mérkőzést.
Hangulat szerintem is jó volt, és ugyanolyan hangzavar volt a végén is mint az első harmadban. Kapu mögött elkezték a dobosok pillanatok alatt átért hozzánk a szélső szektorba is. Tény, hogy nem ordibált mindenki, de azért legalább tapsolni nem voltak restek.

Nem tudom mik lettek a statisztikák, de szerintem jobbak voltunk. Nem egyszer szorítottuk be 5 az 5-be is őket pár percig és szerintem helyzetünk is több volt. Sajnos az elején bekapott gólok nagyon nem jöttek jól. Olaszok rengeteget köcsögöltek meccs közbe, amiket a bírók is elnézték.

Mindenesetre szerintem nem kell szégyenkeznünk, egy olyan vállogatott tudott csak épphogy legyőzni ahol jóval több pálya/csapat és játékos van. Viszont ha jól tudom akkor jövőre már rangsor alapján lesznek a csoportok, úgy pedig már nagyon nehéz lesz a feljutás. :/
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Azt meg nem is értem, hogy itt 2 ember miatt akik állítolag a sok csúnya divatszurker miatt (akik mint én már tavaly év vége előtt megvették a bérletet 80%ban elfogyotak a jegyek, biztos mert akkor divatdrukkerek vagyunk, ls nem azért mert imádjuk a hokit, és a magyar válogatottat)) nem kaptak jegyet mi ez a nyavajgás állandóan, meg fikázás, meg köcsögözés magyar emberekre, jó ég...zavi27
Helyszínen minden meccsen nagy hangulat van. TV-n keresztül láttam az utóbbi jó pár év meccseit, a /*Sapporoi közvetítéstől még mindig borsódzik a hátam*/ Szlovéniában sokkal nagyobb hangulat jött át a magyar tábortól számomra. Biztos túl távol volt a B-közép.
Azt viszont nagyon nem vágom, h ki divatdrukkerezett le titeket itt a fórumon, biztos elkerülte a figyelmemet...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát ez van gratula a srácoknak de az átalakítás miatt ha jól sejtem, a részletekre most nem emlékszem, az A csoport ilyen módon ahogy van igen messzire kerül tőlünk ezért lett volna jó most feljutni. A kapura lövések száma mindkét oldalon durva volt összesen majdnem száz lövés... 😛 Ahhoz képest a hét gól nem sok. Remélem ez a kudarc nem veti vissza a sportágat hanem inkább előre sarkalja. Gyorsaságban és fizikailag kell nagyon sokat fejlődnünk, így tovább szép volt fiúk!dande
hát ha átalakítják a csoportosítás akkor a feljutás nehezebb lesz sokkal, de több kemény meccs is lesz a fiúknak minden évben, ami a sportágnak jó.

több mint 13 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hát ez van gratula a srácoknak de az átalakítás miatt ha jól sejtem, a részletekre most nem emlékszem, az A csoport ilyen módon ahogy van igen messzire kerül tőlünk ezért lett volna jó most feljutni. A kapura lövések száma mindkét oldalon durva volt összesen majdnem száz lövés... 😛 Ahhoz képest a hét gól nem sok. Remélem ez a kudarc nem veti vissza a sportágat hanem inkább előre sarkalja. Gyorsaságban és fizikailag kell nagyon sokat fejlődnünk, így tovább szép volt fiúk!
több mint 13 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Drámai meccsen, végigi fantasztikus hangulatban nem sikerült sajnos a bravúr. 😕 😕 A meccs 2/3át kb. végig állva szurkolta végig a meccset a közönség, ennél többet nem kaphat egy csapat szeretetben, szurkolásban. Szakmailag sajnos a védekezésünk gyenge, sok hiba, eladott korong bizonytalanság volt a védelem részéről végig, nem értem miért Hetényi kezdett, egyértelműen a rutinosabb, olaszokat ismerő Szupernek kellett volna kezdeni, aki véggi brillirozott utána. De a 3. harmad végig a mienk volt nyomtuk őket, sajna jött az a (jogos!!) kiállítás, amikor szinténa védelem bakizott, 3 ember nem tudta megakadályozni a kiugást. Szóval nem a bírón múlt, mert sokan csalóztak hazafele. A meccs közben picit az olaszoknak fújt néha de nem volt meccsbefolyásoló egyik sem. Mindenesetre továbbra is lehet nagyon szeretni ezeket a csupaszív srácokat, midnen meccs teltházas volt, csodás hangulatban, egy nagyon profin szervezett tornán, le a kalappal. Azt meg nem is értem, hogy itt 2 ember miatt akik állítolag a sok csúnya divatszurker miatt (akik mint én már tavaly év vége előtt megvették a bérletet 80%ban elfogyotak a jegyek, biztos mert akkor divatdrukkerek vagyunk, ls nem azért mert imádjuk a hokit, és a magyar válogatottat)) nem kaptak jegyet mi ez a nyavajgás állandóan, meg fikázás, meg köcsögözés magyar emberekre, jó ég...
több mint 13 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 876 — Illegális gyakorló
Hátul bizony non-stop toltuk. Ez aztán minden volt, csak NHL-hangulat nem. 😊

több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Persze, csak nem vagyok még teljesen ép állapotban.
Remélem TTT/Rajna vagy akárki akik kint van szétcsapja az összes szurkolni képtelen köcsögöt...Schleck
Szurkolni képtelen? Olyan hangulat volt, hogy elképesztő, hangom nem sok maradt. Tv-ből fogalmam sincs, mennyi jött át, de élőben k. jó volt.Bálesz
Érdekes módon még tán az első harmadban lehetett a legtöbbet hallani.. legalábbis a TV-ben.
De csak időnként jött át, voltak hosszú csöndes időszakok.Igor
Pedig mi a kapu mögött szünet nélkül nyomtuk... de a tévén csak akkor jön át igazán a hangulat ha oldalt lévők is becsatlakoznak...
Viszont hazafelé siralmas volt a hangulat, a csarnok előtt és a metrón is...
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Persze, csak nem vagyok még teljesen ép állapotban.
Remélem TTT/Rajna vagy akárki akik kint van szétcsapja az összes szurkolni képtelen köcsögöt...Schleck
Szurkolni képtelen? Olyan hangulat volt, hogy elképesztő, hangom nem sok maradt. Tv-ből fogalmam sincs, mennyi jött át, de élőben k. jó volt.Bálesz
Érdekes módon még tán az első harmadban lehetett a legtöbbet hallani.. legalábbis a TV-ben.
De csak időnként jött át, voltak hosszú csöndes időszakok.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)