Jégkorong

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
na akkor 1-0 ide, Wingset Howard tartotta életben. Kis hisztis banda 😂petey
nem bírtam már fennmaradni a 2 napos virrasztásom mellett, hogy lássam a meccset, de nagyon osztják fórumokon a bírókat. Nem tudom, lehet "csak" a szokásos, de nem akarom látatlanból megítélni a ténykedést. Túl sok volt a kapura lövés, ha ezen finomítunk akkor lehozzuk a 2.meccset


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
Idegenbe nem fáj annyira a vereség, bár azért jó lett volna győzni, mivel szoros volt a meccs és hát ugye az első meccsen meg lehetett volna alapozni a dolgokat 😊

De ami jobban bánt, az a kurva Orosz vereség 😕 Mit csinálnak ezek, így nem lesz világbajnoki cím 😮 😀
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
na akkor 1-0 ide, Wingset Howard tartotta életben. Kis hisztis banda 😂

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Én félek ettől a Rinne gyerektől. Szerintem az alapszakasz legjobb kapusa volt ill. a legjobb formában lévő kapus.
Most is csak egy szerencsétlen gólt tudtunk bevágni.
Kevés helyzete volt a Predatorsnak, és a legtöbb lövést is egy védő eresztette meg. Ez is sok mindent elárul.
Szép kezdés, csak így tovább.

Az A-csoportos VB is szép eseményekkel kezdődik : a franciák eltévednek, az oroszok meg szopnak az egyszer kiesett, mégis bennmaradó (házigazdák voltak ; mák) németektől, a szlovákok meg nehézkes kezdés után csak legyűrték a szlovéneket.
De igazi csata csak a kieséses szakaszban (esetleg a középdöntőben) alakulnak ki.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Gabesz92 Los Angeles Chargers 1 451
Bruins-Philly megint második körben, a tavalyi szériával kiegyeznék 😊 nem lesz könnyű sajna, 50-50 esélyeket látok, viszont sztem a győztes hozza Keletet is.Rajna
Támogatom, bár felőlem hozhatjuk 4-0 arányban is. Viszont erre elég kicsi a valószínűség. Tény, hogy jobb játék kell, mint amit mutattunk a Buffalo ellen. Szerintem képes rá a csapat, ha a kapus dolgok megoldódnak és végre bízni fogunk Boucher-ban, akkor rendben lesz ez is. :rolleyes:

több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
NA akkor a San Jose ellen játszunk. Ami nem túl jó, mivel 4 szer játszottunk idén és 3-szor ők nyertek. Jó lenne az első meccset megnyerni idegenben, aztán itthon meg hozni kell a kötelezőt és akkor nem lesz baj, de most azért a Sharks az esélyesebb, igaz 2 meccsel többet játszottak, de annyira nem számít sztem mert volt 3 jó napjuk pihenni és amúgy sem kellett sokat utazgatniuk, most sokkal többet kell a Red Wingsnek menni, mint amennyit összesen kellett a Sharksnak az LA ellen. Ez is számíthat. Na de majd meglátjuk!

GO WINGSBruce
Jó derbik lesznek, az Avalanche azért valljuk be nem volt az a nagy falat nektek. Kicsit be is rozsdásodtatok, az első meccsen fel kell venni a ritmust. Én örülök hogy a Wings-el játszunk, mivel valahogy kiszámíthatóbbak, tudjuk mit tudnak. És nem mellesleg a szezonban már 3x nyertünk. Go Sharks Go!

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Bruins-Philly megint második körben, a tavalyi szériával kiegyeznék 😊 nem lesz könnyű sajna, 50-50 esélyeket látok, viszont sztem a győztes hozza Keletet is.Rajna
Ne is álmodj! 😀

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Bruins-Philly megint második körben, a tavalyi szériával kiegyeznék 😊 nem lesz könnyű sajna, 50-50 esélyeket látok, viszont sztem a győztes hozza Keletet is.

több mint 13 éve
Proxi New England Patriots 465 — Patriots fan
Canadiens kipipálva. Iszonyat jó meccs volt. Go Bruins! http://www.youtube.com/watch?v=HUZ0wlS9aI4

PunBB bbcode test
PunBB bbcode test
több mint 13 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 491 — Sic semper tyrannis!
NA akkor a San Jose ellen játszunk. Ami nem túl jó, mivel 4 szer játszottunk idén és 3-szor ők nyertek. Jó lenne az első meccset megnyerni idegenben, aztán itthon meg hozni kell a kötelezőt és akkor nem lesz baj, de most azért a Sharks az esélyesebb, igaz 2 meccsel többet játszottak, de annyira nem számít sztem mert volt 3 jó napjuk pihenni és amúgy sem kellett sokat utazgatniuk, most sokkal többet kell a Red Wingsnek menni, mint amennyit összesen kellett a Sharksnak az LA ellen. Ez is számíthat. Na de majd meglátjuk!

GO WINGS
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Igen gyilkosak lesznek a 2. körös PO meccsek bárki is kerül a másik elé. Itt már nincs gyenge csapat, a kiemelés mit sem számít.
Itt már a továbbiakban PO tapasztalat, jó emberanyag, kevés sérült és jó kapus kell. Ez playoff, bármi borulhat.
A Philly-nél az volt a baj, hogy keresték a jó kapust. Ugye 3 embert is kipróbáltak, de úgy látszik Boucher be fog válni. Bob tapasztalatlan, Leighton nincs jó passzban, tehát maradt Boucher akinek messze a legtöbb PO múltja van a másik 2 játékoshoz képest.
Tehát a továbbiakban fontos pont lesz a kapusteljesítmény kérdése a Philly-nél.
Meg persze Pronger is kapja össze magát, ne az ellenfelet hajkurássza, piszkálja fölöslegesen.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Ennél több nem kell mezőnyben, a Buffalonak tényleg köze nem volt a szériához. Csak amíg nálunk vagy a kapusok bénáztak (2., 5., 6. meccs - ebből két győzelem), vagy Miller védett mindent (1., 4. meccs). Sokkal nehezebb lesz nyilván a Boston vagy a Pittsburgh vagy a Tampa ellen, de azért mindegyik kapus gyengébb Millernél, bár sajna nem rosszak ők sem. Ha Boosh hozza magát, amit eddig azért megcsinált az ötödik meccset leszámítva, akkor hozzuk szvsz a következő kört is, de erre semmi garancia nincs sajna. Pronger visszatérhetne rendesen és akkor még jobbak lehetünk.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Több napi szenvedés után ez a jelenet mindenért kárpótol :
http://www.youtube.com/watch?v=R_Ky6g_1yz8

Valami iszonyt módon eltalálta és hozzá kell tenni, hogy a korong az élén gurult. Így még nagyobbá teszi ezt a gólt.
Mint ahogy mondtam nem néztem a meccset, csak reggel felkelve néztem meg az eredményt. Mindjárt jól kezdődött a napom. 😀

A Philly-Sabres meccset néztem a 2. gólig, de már akkor látszott, hogy ki is itt a jobb csapat. A Buffalo még emberelőnyből sem tudott felállni, lövést alig eresztett meg.
Ezen a meccsen kimutatkozott a különbség, én csak azt nem értem ezt miért nem sikerült többször?
Persze mindenki kiemeli Miller teljesítményét ami tényleg fantasztikus, de azért előbb is ke lehetett volna ejteni őket. Nem akarok megsérteni senkit de ennél több kell a továbbiakban. Mintha kicsit el is fáradtak volna a buffalo-iak.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kiesett a Monsters azok után, hogy 3-1-re vezettünk a párharcban. 😕 Nyilván nem hiszi el nekem senki, de az utolsó három meccsen mi voltunk a jobbak, két alkalommal vezettünk is, ezek a seggmajmok csak kontrákból szerezték a gólokat, simán befejezhettük volna akár már öt meccsen, semmit nem szólhattak volna. Az volt a baj, hogy képtelenek voltunk kihasználni több helyzetet, és a hajrákat nem bírtuk. Rutintalan csapat, és így is nagyon jó szezont futottunk, a clevelandi közönség pedig nagyszerű, de nagyon sajnálom, hogy már másfél hét után véget ért ez az őrület.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Na ez a meccs kiválóan modellezi a szériát, csak Miller eddig tovább bírta illetve mi nem kapunk potyákat. Kb. ez kellett volna legyen a vége összesítésben is...

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Mákos gól, de ez a harmad több volt, mint egykapuzás. Kb. mint a magyar-spanyol, ha nem voltunk hátrányban... csak Miller jobb, mint Alcaine 😊

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Elég szomorú.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Az utóbbi 3 évben rendre az élmezőnyben vannak fights-ban, hits-ben.danyly
Még szerencse, hogy a sok ütközésnek és bunyónak az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy egy csapat mennyire paraszt.Mikey
Nem, de meghatározza a róluk kialakult képet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Azért azokat is lehet szabályozni, de persze az ellen is számít.
Volt olyan edző is (nem a Philly-nél) aki direkt "verőembert" küldött be a jégre, hogy kicsit változtasson a játék képén.
Igen Laviolette előtt le a kalappal (bár ő is védő volt ; mondjuk nagy NHL kariert nem futott be, de nem is ez a lényeg) a Hurricanes-ből is Stanley csapatot faragott és Philly-nél is majdnem sikerült az első évében.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Az utóbbi 3 évben rendre az élmezőnyben vannak fights-ban, hits-ben.danyly
Még szerencse, hogy a sok ütközésnek és bunyónak az égvilágon semmi köze ahhoz, hogy egy csapat mennyire paraszt.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Az ütközések és a bunyók nem a durvaság jellemzői szvsz, az alattomosságot nem lehet mérni. Ettől még durva és gusztustalan csapat vagyunk/voltunk, bár Laviolette rengeteget változtatott ezen és már nem lógunk ki a mezőnyből egyáltalán.

több mint 13 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Rajna : nem azt mondom, hogy most alakult ki ez a kép a Philly-ről, csak amikor néztem a meccset (bocs odakapcsoltam) mindig ilyen fölösleges durvaságok jöttek le. Persze ezek alapján nem lehet vázolni, hogy egy csapat már akkor egy mocsok egy banda. Ilyen felületesen nem is lehet megítélni egy csapatot és más semmit sem. Körül kell járni a dolgokat.
Nem, bennem régebben kialakult az a kép, hogy a Philly nem egy túl sportszerű banda. Az utóbbi 3 évben rendre az élmezőnyben vannak fights-ban, hits-ben. Persze a csúcs a 80' évek közepe-vége.

Mindegy, ahogy írtad ez is hozzátartozik a hokihoz amit értek is és el is fogadok. Félreértés ne essék én szeretem a kemény, ütközéses hokit, mert úgy látványosabb is, az adrenalint is rendben tartja. 😊
Csak a mocskos, alattomos dolgokat nem szeretem. Nálunk is volt ilyen szar alak.

Ma este (nekünk ugye sajna hajnalban) brutál párharcok jönnek. Bruins-Canadiens ugye alap történelmi párharc, a Philly-Sabres7. meccs sok izgalmat fog tartogatni (nem hiszem, hogy olyan sima lenne mint a 2001-es rájátszás meccs párharc 6. utolsó mérkőzése ; bár az Buffalo-ban volt, és más felosztások voltak emberanyagilag), és ugye ott az a fránya Vancouver-Chicago 7. meccs. Eldöntöttem nem fogom nézni. Szerintem a mentő vinne el.
De azért : Go Canucks Go!

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 617 — Csodabogár
na, Jumbo Joe benyomta OT-ban a Kings ellen. Nyögvenyelős meccsek voltak, 1000 fokon izzott az LA és nyomták a power hokit, ha már játszani nem tudnak 😛
Következő kör, ha nyer Vancouver akkor Detroit-Sharks, ha Chicago nyer akkor velük játszunk.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Ezt most így, hogy? Oké, hogy fehér a jég és kék a szőnyeg, de miért:

http://www.youtube.com/watch?v=vvztWX6LV2E&feature=player_embedded 😂


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Hm, meglepő, hogy pont most tűnünk sportszerűtlennek, nem mondom, hogy nem vagyunk dirtyk, de ebben a szériában a Sabres szerintem jóval több undorító megoldást csinált 8ami őszintén meglep és szokatlan). Bár tegnap ez annyira nem volt jellemző. De a hoki ilyen. Az első harmad meg sztem nem votl borzasztó. Leighton fos volt meg néha kissé kiestünk a ritmusból de mezőnyben simán egál volt.