NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Persze, és az is olcsónak hangzik, hogy 0,00025 forint másodpercenként, de attól még szerintem eléggé sokba kerül. Főleg, hogy egyben kell kifizetni -gondolom-. Az meg a másik, hogy bele se merek gondolni, hogy meghal a családból valaki, aztán ha nem akarod minden nélkül bedobni egy tömegsírba, rámegy az egész vagyon földdel, koporsóval, temetéssel, stb... együtt.fetomy
Nézd másként.
Te megengednéd, hogy a kertetekben eltemessem a nagymamát évi 8000 forintért?
A temetőüzemeltetés is egyfajta biznisz, a halottnak meg úgyis mindegy hol van porhüvelye/hamvai.
Ez a visszamaradókról szól. Ha ők meg más ingatlanán akarják elásatni a rokonaikat, hát annak ez az ára.
Egyébként a Big Lebowski végén van opció, ha nem akarsz temetést.
(Én szórtam már hamvakat a Dunába, szerencsére nem volt szembeszél.)Sobri Jóska
ez kicsit morbid volt....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 016 — #NoStress
Persze, és az is olcsónak hangzik, hogy 0,00025 forint másodpercenként, de attól még szerintem eléggé sokba kerül. Főleg, hogy egyben kell kifizetni -gondolom-. Az meg a másik, hogy bele se merek gondolni, hogy meghal a családból valaki, aztán ha nem akarod minden nélkül bedobni egy tömegsírba, rámegy az egész vagyon földdel, koporsóval, temetéssel, stb... együtt.fetomy
Nézd másként.
Te megengednéd, hogy a kertetekben eltemessem a nagymamát évi 8000 forintért?
A temetőüzemeltetés is egyfajta biznisz, a halottnak meg úgyis mindegy hol van porhüvelye/hamvai.
Ez a visszamaradókról szól. Ha ők meg más ingatlanán akarják elásatni a rokonaikat, hát annak ez az ára.
Egyébként a Big Lebowski végén van opció, ha nem akarsz temetést.
(Én szórtam már hamvakat a Dunába, szerencsére nem volt szembeszél.)

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Persze, és az is olcsónak hangzik, hogy 0,00025 forint másodpercenként, de attól még szerintem eléggé sokba kerül. Főleg, hogy egyben kell kifizetni -gondolom-. Az meg a másik, hogy bele se merek gondolni, hogy meghal a családból valaki, aztán ha nem akarod minden nélkül bedobni egy tömegsírba, rámegy az egész vagyon földdel, koporsóval, temetéssel, stb... együtt.
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 016 — #NoStress
Aztakurva 200.000be kerül, hogy egy már eltemetett embert ne ássanak ki és tegyenek tömegsírba, vagy épp döntsék le a táblát és temessenek rá?? Jézus fasza, hát ez azért nagyon odabasz... 😮 😮fetomy
25 évre 4-5 m2 jó helyen 200 ezerért nem is olyan rossz.
Az megfelel évi 8ezer forintnak, vagyis havi 667 forintnak, vagyis négyzetméterenként 130-150 forintnak/hónap.
Szerintem teljesen korrekt.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Aztakurva 200.000be kerül, hogy egy már eltemetett embert ne ássanak ki és tegyenek tömegsírba, vagy épp döntsék le a táblát és temessenek rá?? Jézus fasza, hát ez azért nagyon odabasz... 😮 😮
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Hát sztem őket nem érdekli, hogy ki viszi a pénzt. (legalábbis ha van eszük)szaba
és sokba kerül?Amadeus91
Pont jó ütemben kérdezed, mert aktuális a családban.
Konkréten a Budapesti Temetkezési Intézet levélben értesített (mondjuk tudtuk mi is), hogy lejár az idő.
Csak meghatalmazással fizethet más, mint, akivel szerződtek.
25 évre szól, és a Farkasréti temetőben 200 ropi fölött egy sima sírhely.vadibandi
mégiscsak pofátlanság még a halott emberről is lehúzni a 7bőrt....(képletesen értve)

mind1, vagyis egyszerűen én max végignézhetem, hogy kiteszik őket a sírból, nem tehetek ellene semmit.(?!)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
és ezt megválthatja bárki vagy csak a legközelebbi rokon?Amadeus91
Hát sztem őket nem érdekli, hogy ki viszi a pénzt. (legalábbis ha van eszük)szaba
és sokba kerül?Amadeus91
Pont jó ütemben kérdezed, mert aktuális a családban.
Konkréten a Budapesti Temetkezési Intézet levélben értesített (mondjuk tudtuk mi is), hogy lejár az idő.
Csak meghatalmazással fizethet más, mint, akivel szerződtek.
25 évre szól, és a Farkasréti temetőben 200 ropi fölött egy sima sírhely.




több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
http://www.youtube.com/watch?v=yLXT8IKApOQ&feature=fvwrel

ez melyik műsor lehetett?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bébé Philadelphia Eagles 6 500 — rabszolga
Másnaposok 2 végén az esküvőn reptettek vmi szart. Azt hiszem indiai esküvőkön hagyomány.
Annak mi a neve vagy legalább 1 képet tudna vki linkelni?

megvan...égi lámpás
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 016 — #NoStress
Mondjuk nem tudom, melyik a jobb :/BMG
A rokonokat nem érdekli, ugye azért történik mindez.
Ha a halott szemszögéből nézzük: teljesen mindegy.Sobri Jóska
összegezve: ma arra mentem ki a temetőben, hogy dédszüleim sírján rajta a cetli, hogy meg kell újítani. De, nem vagyok legközelebbi rokon, mellesleg apai ágon senkivel sincs kapcsolatom, de senki nem is volt kint a temetőben náluk. Szóval fingom nincs, hogy mit csináljak. Csak nem nézném végig, hogy kilapátolják őket...Amadeus91
Hívd a számot a cetlin, beszéld meg velük mi a menete az ügyintézésnek, és fizesd ki a következő 15 évet, kb. ennyit tehetsz.
Mindegy rokon vagy, vagy sem, de kérhetsz felhatalmazást ehhez bármelyik rokonodtól, ha a temetősök szerint nem vagy eléggé kompetens.

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Miskolcon kiássák és a temető szélén van egy "tömegsír" ahova újratemetikkristof
Mondjuk nem tudom, melyik a jobb :/BMG
A rokonokat nem érdekli, ugye azért történik mindez.
Ha a halott szemszögéből nézzük: teljesen mindegy.Sobri Jóska
összegezve: ma arra mentem ki a temetőben, hogy dédszüleim sírján rajta a cetli, hogy meg kell újítani. De, nem vagyok legközelebbi rokon, mellesleg apai ágon senkivel sincs kapcsolatom, de senki nem is volt kint a temetőben náluk. Szóval fingom nincs, hogy mit csináljak. Csak nem nézném végig, hogy kilapátolják őket...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 016 — #NoStress
Ki nem ássák, csak ledöntik a sírkövet és lehet rátemetni...BMG
Miskolcon kiássák és a temető szélén van egy "tömegsír" ahova újratemetikkristof
Mondjuk nem tudom, melyik a jobb :/BMG
A rokonokat nem érdekli, ugye azért történik mindez.
Ha a halott szemszögéből nézzük: teljesen mindegy.

több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
Ki nem ássák, csak ledöntik a sírkövet és lehet rátemetni...BMG
Miskolcon kiássák és a temető szélén van egy "tömegsír" ahova újratemetikkristof
Mondjuk nem tudom, melyik a jobb :/
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ki nem ássák, csak ledöntik a sírkövet és lehet rátemetni...BMG
Miskolcon kiássák és a temető szélén van egy "tömegsír" ahova újratemetik
több mint 12 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 661
Hát sztem őket nem érdekli, hogy ki viszi a pénzt. (legalábbis ha van eszük)szaba
és sokba kerül?Amadeus91
Attól függ mekkora a parcella. De nem vagyok annyira otthon a témában, mamámat megkérdem.szaba
Ki nem ássák, csak ledöntik a sírkövet és lehet rátemetni...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
és ezt megválthatja bárki vagy csak a legközelebbi rokon?Amadeus91
Hát sztem őket nem érdekli, hogy ki viszi a pénzt. (legalábbis ha van eszük)szaba
és sokba kerül?Amadeus91
Attól függ mekkora a parcella. De nem vagyok annyira otthon a témában, mamámat megkérdem.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Én úgy tudom, ezt temetője válogatja.szaba
és ezt megválthatja bárki vagy csak a legközelebbi rokon?Amadeus91
Hát sztem őket nem érdekli, hogy ki viszi a pénzt. (legalábbis ha van eszük)szaba
és sokba kerül?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
és kb. mennyi idő után?Amadeus91
Én úgy tudom, ezt temetője válogatja.szaba
és ezt megválthatja bárki vagy csak a legközelebbi rokon?Amadeus91
Hát sztem őket nem érdekli, hogy ki viszi a pénzt. (legalábbis ha van eszük)
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
kb. igenvadibandi
és kb. mennyi idő után?Amadeus91
Én úgy tudom, ezt temetője válogatja.szaba
és ezt megválthatja bárki vagy csak a legközelebbi rokon?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 456
Ha valakinek a hozzátartozói nem váltják meg újra a sírhelyét, akkor mi lesz vele? Kiszórják a koporsóval együtt a senki földjére?Amadeus91
kb. igenvadibandi
és kb. mennyi idő után?Amadeus91
Én úgy tudom, ezt temetője válogatja.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ha valakinek a hozzátartozói nem váltják meg újra a sírhelyét, akkor mi lesz vele? Kiszórják a koporsóval együtt a senki földjére?Amadeus91
kb. igenvadibandi
és kb. mennyi idő után?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Ha valakinek a hozzátartozói nem váltják meg újra a sírhelyét, akkor mi lesz vele? Kiszórják a koporsóval együtt a senki földjére?Amadeus91
kb. igen




több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ha valakinek a hozzátartozói nem váltják meg újra a sírhelyét, akkor mi lesz vele? Kiszórják a koporsóval együtt a senki földjére?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 930 — Steelers fan
A szezon kezdetekor téma volt, hogy variáltak a tyt oldallal. Ha jól emlékszem más is járt úgy, hogy nem tudott belépni az addigi accountjával és az e-mail emlékeztető sem működött. Az lenne a kérdésem, hogy más hogyan oldotta meg ezt a problémát annó? Nem szeretném kihagyni a mostani snf-et viszont holnap kora reggel indulnom kell BP-re, azt meg azért csak kipihenten illene...
több mint 12 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Mit lehet tenni, ha a laptop egyetlen billentyűzetgombja sem működik?

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."