NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kérdések bármiről

30 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Info mániások, segítséget kérnék. Az lenne a gondom, hogy tegnap bekötöttek hozzánk egy kábelnetet, működik is asztali PC-n. De ha laptopon próbálom, semmi oldalt nem hoz be. 2 éve volt már hasonló gondja a gépemnek, UTP kábelt akkor se akarta felismerni, de garanciával megcsinálták. Most már persze nincs garanciám rá, így HP ügyfélszolgálatos fószerje le is szart. De böngészgettem, eszközkezelőben a hálókártyánál 2 kis felkiáltójelem is van. Ez driver hiba lehet?
Illetve fura, hogy otthon felismeri UTP kábelt, igaz érdekesen. (Pontosabban úgy, hogy be van dugva, és amikor megy a gép, akkor kell újra indítani modemet, addig csak narancs led világít, onnantól a zöldes a laptopon, de úgy már felismeri modemet.) De most ez se segít.

Ötletek esetleg valakinek?

Előre is köszi
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
A román haverom Gugleszku azt mondja, annyit jelentenek, hogy "Úgy értem, aki megy Magyarországra", illetve "A meccset Magyarországon tartják".
Editke pedig most szólt, hogy Shawnka is ismeri Gugleszkut és már előttem beszélt vele...
DS!Darksun3
Jó, csak az elsőnek ebben a formában nincs értelme, mert ez egy szövegkörnyezet nélküli mondat, beszélgetésben persze lenne értelme. Na mindegy annyira nem fontos.
több mint 13 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A román haverom Gugleszku azt mondja, annyit jelentenek, hogy "Úgy értem, aki megy Magyarországra", illetve "A meccset Magyarországon tartják".
Editke pedig most szólt, hogy Shawnka is ismeri Gugleszkut és már előttem beszélt vele...
DS!

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Valaki le tudná ezekett fordítani románból?
"vreau sa zic cine se duce in ungaria", illetve "Meciul se tine in ungaria"

Gondolom van erdélyi a fórumon. 😊Döme
a google translator szerint a második: "a mérkőzés Magyarországon kerül megrendezésre."
az elsőre olyasmit írt, hogy "aki megy Magyarországra."shawnka
Jó ezt én is próbáltam, nekem az elsőre ezt adta ki: Úgy értem, aki megy a magyar... Ezért kéne egy románul tudó ember. 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Valaki le tudná ezekett fordítani románból?
"vreau sa zic cine se duce in ungaria", illetve "Meciul se tine in ungaria"

Gondolom van erdélyi a fórumon. 😊Döme
a google translator szerint a második: "a mérkőzés Magyarországon kerül megrendezésre."
az elsőre olyasmit írt, hogy "aki megy Magyarországra."
több mint 13 éve
Döme Las Vegas Raiders 2 731 — Sworn to the Black
Valaki le tudná ezekett fordítani románból?
"vreau sa zic cine se duce in ungaria", illetve "Meciul se tine in ungaria"

Gondolom van erdélyi a fórumon. 😊
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 802 — Saturday Night Lights
1 nálam jobb matekos kb. kiszámolná, hogy a Sziget percalapú jegye egy koncertre (mondjuk 2 óra) megéri vagy nem (a napijegyhez képest)?

http://www.sziget.hu/fesztival/jegy/percalapu_jegyDzsokijuing
Te mikor érettségiztél, már te is a újabb típusún mentél át? 😛

Napijegy 12000 Ft
- csúcsidőben ez 12000/70 = 171 perc ( = 2 óra 51 perc 😛)
- egyéb időszak során kétszerennyi, 12000/35 = 342 perc (5 óra 42 perc)

Ha ennél hosszabb a konci(k), már a napijegy éri meg.Igor
Kösz, ehhez már lusta vagyok. A régi rendszer szerint a matekérettségim reálisan egyes lett volna, de bejött a rajztanár, aki elbújt az újságja mögé és így sikerült négyest írnom 😊

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 309 — No 1 Zhang Yufei fan
1 nálam jobb matekos kb. kiszámolná, hogy a Sziget percalapú jegye egy koncertre (mondjuk 2 óra) megéri vagy nem (a napijegyhez képest)?

http://www.sziget.hu/fesztival/jegy/percalapu_jegyDzsokijuing
Te mikor érettségiztél, már te is a újabb típusún mentél át? 😛

Napijegy 12000 Ft
- csúcsidőben ez 12000/70 = 171 perc ( = 2 óra 51 perc 😛)
- egyéb időszak során kétszerennyi, 12000/35 = 342 perc (5 óra 42 perc)

Ha ennél hosszabb a konci(k), már a napijegy éri meg.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 802 — Saturday Night Lights
1 nálam jobb matekos kb. kiszámolná, hogy a Sziget percalapú jegye egy koncertre (mondjuk 2 óra) megéri vagy nem (a napijegyhez képest)?

http://www.sziget.hu/fesztival/jegy/percalapu_jegy

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Az mitől lehet, hogy a laptopon időnként bizonyos billentyűk nem működnek? Abszolút temporary, mert egy darabig rendesen megy minden, aztán egyszercsak az a pár darab nem reagál semmire, majd ugyanolyan váratlanul ismét műkszik mind. Ötlet?


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na akkor most már jo helyre irom.a tegnapi family guyban abban a részeben amikor peter bele szeretett a karton figura nőbe,volt egy ilyen lassú szám amit el kezdett énekelni amikor először meglátta.Esetleg valaki nem tudja annak a számnak a címét?Cowboykarcsi
megkeresed hanyas epizód,
a kulcsszavakat beírod a youtube keresőbe,
elolvasod a kommentben a nóta címét

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
na akkor most már jo helyre irom.a tegnapi family guyban abban a részeben amikor peter bele szeretett a karton figura nőbe,volt egy ilyen lassú szám amit el kezdett énekelni amikor először meglátta.Esetleg valaki nem tudja annak a számnak a címét?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Nem tudja valaki véletlenül, hogy hová kell bejelenteni egy kertben talált, vélhetően mérges kígyó-családot?Gergőbácsi
tűzoltóságJJ
köszönöm!

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Nem tudja valaki véletlenül, hogy hová kell bejelenteni egy kertben talált, vélhetően mérges kígyó-családot?Gergőbácsi
tűzoltóság


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gergőbácsi Green Bay Packers 8 893 — Packers Suicide Squad
Nem tudja valaki véletlenül, hogy hová kell bejelenteni egy kertben talált, vélhetően mérges kígyó-családot?

I have been wounded but not yet slain. I shall lie here and bleed a while. Then I shall rise and fight again. The title of champion may from time to time fall to others more than ourselves, but the heart, the spirit, and the soul of champions remain in Green Bay.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
nagyjából egy-másfél óraval a rész vége után felkerülnek a nagyobb torrentmegosztókra a nézettebb sorozatok aktuális epizódjaiJJ
Jakk, de főként angolul... Nem szeretném azzal rontani az élményt hogy szótárazom közben a számomra problémás kifejezéseket (sajnos nem vagyok már pro angolból), magyar feliratra meg napokat kell várni. De talán mákom lesz (eddig nem volt) és kifogok valahol egy magyar tvripet 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Nem tud valaki live streamet az HBO-hoz...? 😊 Nincs kedvem megvárni mire "kölcsönözhető" lesz a GoT 10. része...Rataxes
nagyjából egy-másfél óraval a rész vége után felkerülnek a nagyobb torrentmegosztókra a nézettebb sorozatok aktuális epizódjai


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Nem tud valaki live streamet az HBO-hoz...? 😊 Nincs kedvem megvárni mire "kölcsönözhető" lesz a GoT 10. része...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 918 — we almost always almost win
Srácok!
Tudtok ajánlani valami magyar nyelvű jó DVD író programot?
Próbálkoztam Nero letöltéssel,de a sorozatszám sehol nem jó és nem találtam hozzá normális sorozatszámot.Bazzani
Milyen sorozatszámmal van gond.
Itt válogathatsz a NERO-k közül, mindegyik jó:
http://szoftverbazis.hu/search?search=nero&where=name&_charset_=UTF-8
Vannak közte magyar nyelvűek is

Itt pedig egy csomó író program:
http://szoftverbazis.hu/kategoriak/cddvdiro.html
Vannak közte magyar nyelvűek is

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
CDBurner

|
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Srácok!
Tudtok ajánlani valami magyar nyelvű jó DVD író programot?
Próbálkoztam Nero letöltéssel,de a sorozatszám sehol nem jó és nem találtam hozzá normális sorozatszámot.Bazzani
Én Ashampoot használok ezer éve, sokan nem szeretik, de szerintem semmi gond nincs vele, tud mindent, ami elvárható egy DVD írótól.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Srácok!
Tudtok ajánlani valami magyar nyelvű jó DVD író programot?
Próbálkoztam Nero letöltéssel,de a sorozatszám sehol nem jó és nem találtam hozzá normális sorozatszámot.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
opera rulez,ha már felsoroljuk a böngészőket 😛
Angry Birds van a mobilon is tehát legyen Opera :rolleyes:Newman
bizony, az Opera a legjobb, kérdezzétek Schlecket v Hörit, ők is tudják az igazságot
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
opera rulez,ha már felsoroljuk a böngészőket 😛
Angry Birds van a mobilon is tehát legyen Opera :rolleyes:

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
a Chrome-on kívül más böngészőhöz is van ingyenes Angry birds app? 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal