Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Haig nagyon állat... na most indul a meccs.
Ez a Carapaz vs Aru 1.72-ért meg ingyenpénz volt.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Nem szeretem az olyan szakaszokat, mint a tegnapi. Nem néztem utána, de remélem több ilyen nem lesz. Kb dísznek jó az ilyen, mert az összetett versenyt befolyásolni képtelen. A 6% alatti hosszú hegyek max fárasztásnak jók a szakasz közepén.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Igazabol ez sem volt gyenge szakasz de igen a mai az megmutathatja kiben mennyi van.

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Kifejezetten izgalmas szakasz lett, pont jól jött ki hogy mennyi előnye maradt a szökevényeknek, így nagyon izgalmas lett... ahhoz képest hogy mire lehetett számítani.

Mondjuk az FDJ (Pinot), a Bora és az Astana elég fasz volt, meglep hogy Carapaz után senki nem ment... az elég megdöbbentő volt ott.

Na mindegy, a holnapi keményebb lesz majd.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Csak le kellett írjam, le is vettek majd két percet.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Sztem ma hazaérnek a szökevények, nincs az a nagy rohanás hátul.
gabokocka
Biztosan, mivel fogadtam néhány nagyobb névre (Wellens már ki is esett közülök)

Egyedül abban reménykedek, hogy MA Lopez megpróbál valamit, esetleg Pinot v Bennett...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Sztem ma hazaérnek a szökevények, nincs az a nagy rohanás hátul.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 814 — Apu ökölbeszorított keze
Pozzo ritka rondán ül a gépen de így is eredményes.

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 270 — Keep pounding
Szép momentum volt, de lehet, hogy kicsit eltaktikázták, már azzal, hogy szerintem Yates tudott volna hamarabb is indulni, annyival erősebbnek tűnt a többieknél, maradt is benne a végén, és talán nemcsak azért, mert nem akarta otthagyni Chavezt. Ha a végén mondjuk 10 másodperc hiányzik neki egy jobb pozícióhoz, akkor azt tudni fogjuk, hol kell keresni 😊
Jakehomer
4 másodperc, nem? A második helyért is kapott hatot. Nem ezen fog múlni.

Yates-nél lehet túltolták a formát az elején, bődületesen erősnek tűnik.

Rajta kívül Bennett pozitív csalódás, valamint Pozzo és Pinot lesz az még szerintem aki a meredek hegyeken jó lehet majd... MA Lopez nagy kérdés még.
Fehérért nagy meccs lehet Lopez, Carapaz, Oomen és O'Connor között.
Igor
Arra gondolt sztem, hogy képes lett volna leszakitani Chavezt nagyobb tempóval plusz néhány másodpercet nyerve.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Szép momentum volt, de lehet, hogy kicsit eltaktikázták, már azzal, hogy szerintem Yates tudott volna hamarabb is indulni, annyival erősebbnek tűnt a többieknél, maradt is benne a végén, és talán nemcsak azért, mert nem akarta otthagyni Chavezt. Ha a végén mondjuk 10 másodperc hiányzik neki egy jobb pozícióhoz, akkor azt tudni fogjuk, hol kell keresni 😊
Jakehomer
4 másodperc, nem? A második helyért is kapott hatot. Nem ezen fog múlni.

Yates-nél lehet túltolták a formát az elején, bődületesen erősnek tűnik.

Rajta kívül Bennett pozitív csalódás, valamint Pozzo és Pinot lesz az még szerintem aki a meredek hegyeken jó lehet majd... MA Lopez nagy kérdés még.
Fehérért nagy meccs lehet Lopez, Carapaz, Oomen és O'Connor között.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 586 — Panthers fan
Szép momentum volt, de lehet, hogy kicsit eltaktikázták, már azzal, hogy szerintem Yates tudott volna hamarabb is indulni, annyival erősebbnek tűnt a többieknél, maradt is benne a végén, és talán nemcsak azért, mert nem akarta otthagyni Chavezt. Ha a végén mondjuk 10 másodperc hiányzik neki egy jobb pozícióhoz, akkor azt tudni fogjuk, hol kell keresni 😊

Tepper takarodj!
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ilyen lesz a többi hegyi szakasz a Giron, mint ma az Etna volt, akkor ez egy nagyon izgis olasz kör lesz. Kalapemelés a Mitchelton-Scott és/vagy Yates előtt, hogy hagyták Chavezt nyerni.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hú az Orica-Mitchelton-Scott micsinált. Yates rózsaszínben. 🙂

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha Doomnak van esze megindul lassan

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
elég jól meghúzta a mezőny, esélytelen hogy beérjenek elől

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Azért itt elég nagy neveket / GC-esélyes embereket elengedtek, és nagy csoportban... hmm-hmm.

Értem én hogy első hegy, de azért nehogy rossz Oomen legyen (elnézést..), hogy a két kolumbiainak adnak 4-5 perc előnyt..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Lopezért nagy kár, innentől Bilbaónak szurkolok.
Meg is dobtam holnapra a TOP 3-at (11-szeres szorzó, győzelemre 41-szeres, nem is értem... miközben Wellens 19-szeres, Froome 23-szoros, Ciccone/Schachmann 34-szeres.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Lopez ma is kapott. Nyilván, ha erős lesz a hegyeken ez a két nap nem oszt vagy szoroz, de az újabb esés, szerencsére susnyásba, az nem jó előjel.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Papírforma szakasz, a legmeglepőbb kb az volt, hogy Schachmann visszaért még a második csoportba (ergo lehagyta Froomet és MA Lopezt is pl, útközben)

A holnapi izgalmasabb lesz, mivel kevésbé meredek, sőt az uccsó 1200 méter teljesen lapos.. így még akár sprinterek is (Bennett főleg) kibírhatják, Goncalves és Bilbao biztosan, és a puncheur-ök közül is többen partiban lesznek szerintem..

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
+Lopez is. Előzetes összetett top3 tippem eléggé viharverten néz egyelőre ki. Viszont Yates és a komplett Orica Mitchelton-Scott tetszik eddig nagyon. 😊
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Froomey ma is kapott. Nem ezt vartam. Bar sok van meg hatra
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Ha minden jól megy a Mapei megdöntheti a 2009-es HTC Columbia 79-es rekordját. Tetejében úgy, h az egy dekraláltan sprinter csapat volt. Ez a Quick-Step azért sokkal összetettebb. Itt van az a csapat:
 www.procyclingstats.com/mob/team/team-columbia-htc-2009

Szerkesztette: dawyd728
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Viviani klasszis sprinter, orulok, hogy vegre nem a Skyban pazarolja az idejet
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Marecko kb hozta amit vártam (pedig csak 5-6. favoritnak adták), de az hogy Viviani 0 felvezetéssel, riválisra való kiugrással (ami szép volt, mert elég pocsék helyzetben volt) is simán nyer, ez nem túl jó jel a többieknek. Pláne hogy Mareckón kÍvül a többi mind 0 volt...

Remélem a 4-5. szakasz azért izgalmasabb lesz, ott a dombok miatt puncheur-szökéseket várok..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Tyű Viviani, ez sima lett.

Nem gondoltam, hogy ennyien lesznek az utak mellett Izraelben.