Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Azert en nagyon orulok, hogy Kwiato behuzta ezt a Tirrenot, hihetetlen szimpatikus csavo.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Kelderman is kulccsontjat torte, mekkora balszerencses ez az ember

Szerkesztette: Danny
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Na ez a Párizs-Nizza így elég vicces lett az utolsó 10 km-en a "lekörözéssel", meg az eséssel.. Soler még a végén tényleg behúzza, what da hell...
Igor
Ilyet egy WT versenyen, vicc
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Yates tesók jó bőrben vannak. Még Chavito is összekapja magát és jöhet az idei Orica henger. 😊
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Na ez a Párizs-Nizza így elég vicces lett az utolsó 10 km-en a "lekörözéssel", meg az eséssel.. Soler még a végén tényleg behúzza, what da hell...

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Bar nem lattam a mai Parizs-Nizza szakaszt, de Poels kulccsontjat torte. Nekem az egyik kedvencem, nagyon sajnalom.
Tirrenon pedig Roglic tokeletes utemben inditott, ugy tunik jol tette, hogy atallt a siugrasrol. Es azert Benoot 3. helye is megsuvegelendo, parades formaban van.
Danny
Poels ment volna a Giro-ra? Ha nem, az kis rossz. TDF nincs veszélyben. Addigra jó formába tud még kerülni.
dawyd728
Igen, Froome luxus segitoje lett volna.
Igy jelentosen gyengul am a Giros Sky mert Thomas fixen a Tourra keszul.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Bar nem lattam a mai Parizs-Nizza szakaszt, de Poels kulccsontjat torte. Nekem az egyik kedvencem, nagyon sajnalom.
Tirrenon pedig Roglic tokeletes utemben inditott, ugy tunik jol tette, hogy atallt a siugrasrol. Es azert Benoot 3. helye is megsuvegelendo, parades formaban van.
Danny
Poels ment volna a Giro-ra? Ha nem, az kis rossz. TDF nincs veszélyben. Addigra jó formába tud még kerülni.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Bar nem lattam a mai Parizs-Nizza szakaszt, de Poels kulccsontjat torte. Nekem az egyik kedvencem, nagyon sajnalom.
Tirrenon pedig Roglic tokeletes utemben inditott, ugy tunik jol tette, hogy atallt a siugrasrol. Es azert Benoot 3. helye is megsuvegelendo, parades formaban van.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Szerecsetlen Alaphilippenek senki sem segitett ma menni, pedig siman lehetne akkora elonye, mint most LL Sancheznek.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Valverde bealudt. Ez nagyon neki állt, de inkább az okosokra figyelt, ami a veszte lett. Viszont a kalap valóban le a két belga előtt.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Atya isten mekkora dagonyazast rendeztek itt. Benoot megerdemelten nyeri meg pillanatokon belul. Van Aert elott meg le a kalappal

Szerkesztette: Danny
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Nem tudom ki hogy van vele, számomra Lombardia a szezon vége és Strade Bianche a szezon eleje. Ami azért nagy szó az utóbbi részéről, mert szinte semmi történelme sincs, de mégis valahogy érzi az ember mekkora meló kell ide. Persze a kettő között vannak versenyek, de őszintén megvallva ilyenkor teljesen leállok a kerékpár követésével. Ha nem értesülök a topicban Froome körüli dolgokról, simán elmentem volna mellette. Nade! Holnap Strade Bianche. 2 napja még be volt havazva Siena és környéke. Kíváncsi vagyok milyen körülmények lesznek. 😊
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
"Ha Froome lenne az egyetlen, akkor zárják ki."

Persze hogy nem ő az egyetlen, nem vagyok naiv. Tovább megyek, mint oly' sokszor leírtam már, én saját felelősségre engedném a doppingolást.
De a jelenlegi álszent szabályok mellett ő az aki ősszel megbukott, nem mindenki más. Ha másoknak korábban eltiltás járt ezért, hát járjon neki is.

Ugyanakkor ismétlem, egyszerűbb, hihetőbb lenne ha nem játszanának színházasdit.
Mikey
Egyetertek veled es fel sem merult hogy naiv lennel. Egy dologra akartam vele utalni, hogy az egy szerencses helyzet lenne ha o lenne egyedul mert akkor kuka es kesz. De mivel szerintem is doppingol a krem ( legtobbszor ma ezt gyogykezelesnek hivjuk) es akkor a domino fog dolni mert akkor kinyilik mindenki szaja es azt nem szeretnem.
no
Szerintem most nem érdeke senkinek hogy dőljön a dominó.
Mikey
szerintem a multkor sem volt.
no
Hogyne lett volna. Ott Lance valakinek csúnyán keresztbe tett, többiek meg kapva kaptak az alkalmon, hogy valakire felhúzhatták a tisztogatás storyt.
Win - win
Toca
Ezt most nem ertem, de reg volt es biztos elveszett nekem a mult kodeben. Az rendben van hogy LA-t meg akartak buktatni, legyen igy. De utana a tobbi dominodarab kinek artott ( ok szerintem csak sodrottak az arral)
no
Tisztogatashoz kell több dominó, nem csak egy, nem ártottak senkinek csak rosszkor voltak rossz helyen.
Ugyanarról beszélünk 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 072
"Ha Froome lenne az egyetlen, akkor zárják ki."

Persze hogy nem ő az egyetlen, nem vagyok naiv. Tovább megyek, mint oly' sokszor leírtam már, én saját felelősségre engedném a doppingolást.
De a jelenlegi álszent szabályok mellett ő az aki ősszel megbukott, nem mindenki más. Ha másoknak korábban eltiltás járt ezért, hát járjon neki is.

Ugyanakkor ismétlem, egyszerűbb, hihetőbb lenne ha nem játszanának színházasdit.
Mikey
Egyetertek veled es fel sem merult hogy naiv lennel. Egy dologra akartam vele utalni, hogy az egy szerencses helyzet lenne ha o lenne egyedul mert akkor kuka es kesz. De mivel szerintem is doppingol a krem ( legtobbszor ma ezt gyogykezelesnek hivjuk) es akkor a domino fog dolni mert akkor kinyilik mindenki szaja es azt nem szeretnem.
no
Szerintem most nem érdeke senkinek hogy dőljön a dominó.
Mikey
szerintem a multkor sem volt.
no
Hogyne lett volna. Ott Lance valakinek csúnyán keresztbe tett, többiek meg kapva kaptak az alkalmon, hogy valakire felhúzhatták a tisztogatás storyt.
Win - win
Toca
Ezt most nem ertem, de reg volt es biztos elveszett nekem a mult kodeben. Az rendben van hogy LA-t meg akartak buktatni, legyen igy. De utana a tobbi dominodarab kinek artott ( ok szerintem csak sodrottak az arral)
több mint 6 éve
Toca Minnesota Vikings 19 216 — Vikings fan
"Ha Froome lenne az egyetlen, akkor zárják ki."

Persze hogy nem ő az egyetlen, nem vagyok naiv. Tovább megyek, mint oly' sokszor leírtam már, én saját felelősségre engedném a doppingolást.
De a jelenlegi álszent szabályok mellett ő az aki ősszel megbukott, nem mindenki más. Ha másoknak korábban eltiltás járt ezért, hát járjon neki is.

Ugyanakkor ismétlem, egyszerűbb, hihetőbb lenne ha nem játszanának színházasdit.
Mikey
Egyetertek veled es fel sem merult hogy naiv lennel. Egy dologra akartam vele utalni, hogy az egy szerencses helyzet lenne ha o lenne egyedul mert akkor kuka es kesz. De mivel szerintem is doppingol a krem ( legtobbszor ma ezt gyogykezelesnek hivjuk) es akkor a domino fog dolni mert akkor kinyilik mindenki szaja es azt nem szeretnem.
no
Szerintem most nem érdeke senkinek hogy dőljön a dominó.
Mikey
szerintem a multkor sem volt.
no
Hogyne lett volna. Ott Lance valakinek csúnyán keresztbe tett, többiek meg kapva kaptak az alkalmon, hogy valakire felhúzhatták a tisztogatás storyt.
Win - win
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 072
"Ha Froome lenne az egyetlen, akkor zárják ki."

Persze hogy nem ő az egyetlen, nem vagyok naiv. Tovább megyek, mint oly' sokszor leírtam már, én saját felelősségre engedném a doppingolást.
De a jelenlegi álszent szabályok mellett ő az aki ősszel megbukott, nem mindenki más. Ha másoknak korábban eltiltás járt ezért, hát járjon neki is.

Ugyanakkor ismétlem, egyszerűbb, hihetőbb lenne ha nem játszanának színházasdit.
Mikey
Egyetertek veled es fel sem merult hogy naiv lennel. Egy dologra akartam vele utalni, hogy az egy szerencses helyzet lenne ha o lenne egyedul mert akkor kuka es kesz. De mivel szerintem is doppingol a krem ( legtobbszor ma ezt gyogykezelesnek hivjuk) es akkor a domino fog dolni mert akkor kinyilik mindenki szaja es azt nem szeretnem.
no
Szerintem most nem érdeke senkinek hogy dőljön a dominó.
Mikey
szerintem a multkor sem volt.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
"Ha Froome lenne az egyetlen, akkor zárják ki."

Persze hogy nem ő az egyetlen, nem vagyok naiv. Tovább megyek, mint oly' sokszor leírtam már, én saját felelősségre engedném a doppingolást.
De a jelenlegi álszent szabályok mellett ő az aki ősszel megbukott, nem mindenki más. Ha másoknak korábban eltiltás járt ezért, hát járjon neki is.

Ugyanakkor ismétlem, egyszerűbb, hihetőbb lenne ha nem játszanának színházasdit.
Mikey
Egyetertek veled es fel sem merult hogy naiv lennel. Egy dologra akartam vele utalni, hogy az egy szerencses helyzet lenne ha o lenne egyedul mert akkor kuka es kesz. De mivel szerintem is doppingol a krem ( legtobbszor ma ezt gyogykezelesnek hivjuk) es akkor a domino fog dolni mert akkor kinyilik mindenki szaja es azt nem szeretnem.
no
Szerintem most nem érdeke senkinek hogy dőljön a dominó.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Amúgy nekem ez a mindenki doppingol érv Armstrong mosdatásában mindig is billeget. A bonyolult dolgok végtelen leegyszerűsítése nem jó másra szerintem, mint a valódi, nem felületes viták elkerülésére tett tökéletes kísérlet. Senki ne vegye magára, egyszerűen ez az állítás tizenéve egy nagyon széles körben alapvetésként kezelt dogma. Akaratlanul is felveszi az ember.

Kicsit pontosítok, nem azzal az állításal van bajom, h mindenki doppingol, hanem a mindenki egyformán, azonos mértékben, egyfajta "játékszabályokat" betartva használ tiltott szereket feltételezés böki a csőröm. Ugye ez a ki nem mondott feltétel húzódik meg, a mindenki megbukott a nagy vetélytársai közül ezért nyilvánvaló, h ő volt a legjobb, mert versenyben is ő volt a legjobb érvrendszerben. Ez akkor lenne oké, ha szabad rablás lenne, és nem kéne a látszatra ügyelni és lehetne azt használni és úgy, amit és ahogy csak akar a sportoló. Ugye innentől kezdve kérdéses, h kinek kellett esetleg a látszatra ügyelni és ki tudhatott a toronyból hugyozni, mert védve érezte magát.. Plusz a kettő között folyamatos átmenet húzódik. Miért mondom ezt? Ugye ott az oroszok esete a hazai 2014-es téli játékokon. Valószínű más sífutók is doppingoltak, nem csak Legkovék. Csak ugye az oroszok úgy építették meg a labort, h kvázi ki lehessen lopni az orosz sportolók olimpia idején levett mintáit, h korábban levettekre cseréljék azokat. Mondja azt nekem valaki, h mondjuk az 50km-es sífutás során azonos doppingoltsági állapotban volt mindenki. Ilyenek tudatában számomra elfogadhatatlan az az állítás, h doppingolás és doppingolás között nincs különbség. Életszerűtlen.. Ettől még azt sem állítom, h ne Armstrong lett volna az a 7 TDF alatt a legjobb. Egyszerűen temérdek kérdőjel sorakozik bennem. Főleg azért, mert csak akkor lett érdeke Armstrongot megbuktatni egyeseknek, amikor ellovagolt a naplementébe és már a felépített ráktúlélő bajnok jelenség nem generált annyi pénzt. Amíg mindenki másnál jobban termelte a pénzt a Nike és egyéb formális, informális partnerének, addig mindenkinek érdeke volt az ő seggét védeni. Ezeket a kérdőjeleket már tizenéve nem tudja bennem senki sem eloszlatni, és az orosz eset csak még jobban megerősített ebben, ettől még hátha lesz köztetek bárki, aki segít megértetni mitől kellene evidenciának tekinteni, h Armstrong a kora legjobbja volt?

Mindenesetre ellenkezőjét sem állítom. Nem mondom, h nem lehetett volna valódi fair and square körülmények között is a legjobb. Egyszerűen tanácstalan vagyok, ha az a kérdés ítéljem meg Armstrongot, mint kerékpárost.
dawyd728
Nekem Pantani a legjobb. LA-nal nem volt hazai palya, de soha nem tudjuk meg hogy kinek mi volt megengedve. A vesztesek ha mondanak barmit ( akar az igazat) savanyu a szolot kapjak. Viszont 7x volt a legjobb. Az epo-val sem lebuktak csak egyszer kiderult es onnantol kimutathato akar a regi anyagokat ami 3 eve lehet kimutathatatlan vagy legalabbis nem kerestek. LA egy korszak legjobbja volt a kereteken belul, persze ha neki kulon keretei voltak az mas teszta. De ezt nehez megmondani szamunkra. Mivel mindenki sotetben akar maradni, ezert nem hallod a panaszt hogy o beulhetett a szekrenyben neki meg csak a komod maradt elbujni.
Amugy termeszetesnek nem kell venni. De az mar tul sok lenne hogy a sportoknal meg azt is el kezdjuk patikamerlegelni, hogy o nyert volna ha egy nappal hamarabb kezdi kezelni a szemolcset. Mi csak a sotetben tapogatozunk, egy nem letezo dolognal. Engem ez nem izgat igazan. Ez olyan mint amikor az amerikaiak panaszkodnak, hogy Jamaikaban "konnyebb". Elhiszem. Nem erdekel. B volt a leggyorsabb. Mindig lesznek ervek es ellene. Raadasul ugyanaz a dozisu gyogyszer kulonbozoen hat kulonbozo embereknek. A dozist emelni nem nagyon lehet es ha az jobb neked akkor szerencses vagy.

Amugy nalam LA a rak utani visszaterese utani forma a leggyanusabb. Most egy asztma gyogyszernel oriasi elonyrol beszelgetunk ( azon belul meg lehet hozni hogy kinek az orvossaga kifinomultabb, es kinek nem kell a fuggonyt elhuzni a szallodai szobaban), akkor azt kaphatott amit akart. Fiatalabb koromban azt gondoltam hogy csak kitalacio volt a betegseg a "kezeles" erdekeben. De az mar tul sok lenne. Hihetetlen? Az azert nem.

Szoval Pantani. 😊 A versenyzesi stilusa miatt.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 072
"Ha Froome lenne az egyetlen, akkor zárják ki."

Persze hogy nem ő az egyetlen, nem vagyok naiv. Tovább megyek, mint oly' sokszor leírtam már, én saját felelősségre engedném a doppingolást.
De a jelenlegi álszent szabályok mellett ő az aki ősszel megbukott, nem mindenki más. Ha másoknak korábban eltiltás járt ezért, hát járjon neki is.

Ugyanakkor ismétlem, egyszerűbb, hihetőbb lenne ha nem játszanának színházasdit.
Mikey
Egyetertek veled es fel sem merult hogy naiv lennel. Egy dologra akartam vele utalni, hogy az egy szerencses helyzet lenne ha o lenne egyedul mert akkor kuka es kesz. De mivel szerintem is doppingol a krem ( legtobbszor ma ezt gyogykezelesnek hivjuk) es akkor a domino fog dolni mert akkor kinyilik mindenki szaja es azt nem szeretnem.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Azért nem lehet bevédeni sem Armstrongot, sem senki mást, mert azt soha az életben nem fogjuk egzakt módon megtudni, ki mikor mit és mennyire tolt magába.
Amit Lance-szel csináltak, az nettó boszorkányüldözés volt.
Ez nem menti fel őt ugyan, de jól megmutatja hogy mennyire álszent nemcsak a kerékpársport, hanem maga az egész profi sport.
S ebben szerepe van a sportolóktól a sportvezetőkön és sportszövetségeken át a szponzorokig mindenkinek, de még a szurkolóknak is..
Afelől se legyen kétségünk, hogy nem is lesz már tiszta soha a profi sport.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Amúgy nekem ez a mindenki doppingol érv Armstrong mosdatásában mindig is billeget. A bonyolult dolgok végtelen leegyszerűsítése nem jó másra szerintem, mint a valódi, nem felületes viták elkerülésére tett tökéletes kísérlet. Senki ne vegye magára, egyszerűen ez az állítás tizenéve egy nagyon széles körben alapvetésként kezelt dogma. Akaratlanul is felveszi az ember.

Kicsit pontosítok, nem azzal az állításal van bajom, h mindenki doppingol, hanem a mindenki egyformán, azonos mértékben, egyfajta "játékszabályokat" betartva használ tiltott szereket feltételezés böki a csőröm. Ugye ez a ki nem mondott feltétel húzódik meg, a mindenki megbukott a nagy vetélytársai közül ezért nyilvánvaló, h ő volt a legjobb, mert versenyben is ő volt a legjobb érvrendszerben. Ez akkor lenne oké, ha szabad rablás lenne, és nem kéne a látszatra ügyelni és lehetne azt használni és úgy, amit és ahogy csak akar a sportoló. Ugye innentől kezdve kérdéses, h kinek kellett esetleg a látszatra ügyelni és ki tudhatott a toronyból hugyozni, mert védve érezte magát.. Plusz a kettő között folyamatos átmenet húzódik. Miért mondom ezt? Ugye ott az oroszok esete a hazai 2014-es téli játékokon. Valószínű más sífutók is doppingoltak, nem csak Legkovék. Csak ugye az oroszok úgy építették meg a labort, h kvázi ki lehessen lopni az orosz sportolók olimpia idején levett mintáit, h korábban levettekre cseréljék azokat. Mondja azt nekem valaki, h mondjuk az 50km-es sífutás során azonos doppingoltsági állapotban volt mindenki. Ilyenek tudatában számomra elfogadhatatlan az az állítás, h doppingolás és doppingolás között nincs különbség. Életszerűtlen.. Ettől még azt sem állítom, h ne Armstrong lett volna az a 7 TDF alatt a legjobb. Egyszerűen temérdek kérdőjel sorakozik bennem. Főleg azért, mert csak akkor lett érdeke Armstrongot megbuktatni egyeseknek, amikor ellovagolt a naplementébe és már a felépített ráktúlélő bajnok jelenség nem generált annyi pénzt. Amíg mindenki másnál jobban termelte a pénzt a Nike és egyéb formális, informális partnerének, addig mindenkinek érdeke volt az ő seggét védeni. Ezeket a kérdőjeleket már tizenéve nem tudja bennem senki sem eloszlatni, és az orosz eset csak még jobban megerősített ebben, ettől még hátha lesz köztetek bárki, aki segít megértetni mitől kellene evidenciának tekinteni, h Armstrong a kora legjobbja volt?

Mindenesetre ellenkezőjét sem állítom. Nem mondom, h nem lehetett volna valódi fair and square körülmények között is a legjobb. Egyszerűen tanácstalan vagyok, ha az a kérdés ítéljem meg Armstrongot, mint kerékpárost.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
"Ha Froome lenne az egyetlen, akkor zárják ki."

Persze hogy nem ő az egyetlen, nem vagyok naiv. Tovább megyek, mint oly' sokszor leírtam már, én saját felelősségre engedném a doppingolást.
De a jelenlegi álszent szabályok mellett ő az aki ősszel megbukott, nem mindenki más. Ha másoknak korábban eltiltás járt ezért, hát járjon neki is.

Ugyanakkor ismétlem, egyszerűbb, hihetőbb lenne ha nem játszanának színházasdit.

Szerkesztette: Mikey
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Most olvasom Laura tweetjét, hogy Froome az andalúz körön indul február közepén. Most akkor őt nem tiltják el, vagy mi van?
Mikey
Most őszintén, számít?
Mindenki doppingol.
Ő jelenleg a legjobb.
Ha nem tiltják el, az kivételezésgyanús.
Ha eltiltják, kb. az aktuális sztárról mondanak le.
Versenyezzen csak, aztán majd utólag, szép csendben kitalálják 5-10 év múlva, hogy melyik versenyt ki nyerte. Mint Armstrongnál.
Sobri Jóska
Nálam Lance hétszeres TdF győztes, csak mondom.

Froome-ot sem kedvelem ettől most kevésbé, de ha már lebukott, akkor tiltsák már el. Ha ő a no.1 jelenleg, ha nem. Hasonlóért Ulissi és Petacchi is megkapta a magáét, akkor kapja meg Chris is.
Mikey
Egy par dolog, LA nyert es mivel a rivalisairol is kiderult gyakorlatilag, es o volt koztuk a legjobb.
A problema az ha bejelented es vegigmegy a hivatalos szerveken akkor lehet ( amig kordaban van tartva). Persze hogy a nev nelkuli beteglapok alapjan egy tudogondozo betegeinek tippelned a profi kerekparsport tagjait. Az epo ami nem dopping, (de csalas) csak feluletesen ugy is tudja mindenki. Mestersegesen alacsony O2 tartalmat produkalnak mikozben olvas, tv-zik stb ( kemenyen edz) es a vere "vedekezik" az O2 dus lesz es ezt leveve ujrahasznositottak. A folyamat viszont a magaslaton termeszetesen is vegbemegy. Egy szint felett egeszsegtelen, de ez mindenkinel mas es a szovetseg huzott egy hatart ami felett kizarnak az egeszseged vedelmeben (Pantani). Ma a bicajosok a rossz kornyezetben levo edzesek miatt lettek Tbc-sek, stb, hogy szedhessek a cuccaikat ( kontrolalva). Azert furcsa hogy mig az epo idejeben logikusnak tunt hogy a hegyekben edzzenek, mara Mexikovaros csucsforgalomban a logikus. Az elsot konnyebb elhinni.

Ha Fro lenne az egyetlen, akkor zarjak ki. De ha kiderulne ( es ki fog megint), hogy nem o az egyetlen, akkor megint elveszitjuk a legjobbakat es NB2 merkozeseket nezhetunk a BL-ben. A tobbiek nagypofaval, mig par honap mulva konnyek kozott a rendszert hibaztatva vallanak. Ismeros? A megoldas hogy a kovetkezo generacio nem szedhet semmit semmire, de akkor meg a legjobb immunrendszeruek bajnoksaga lesz.

A szomoru az egeszben, hogy megint itt a rossz szajiz es nincs jo megoldas ra a jelenben.
Az borzaszto hogy elmesz kerekparozni es 3 perc alatt kiderul, hogy asztmas vagy meg a hogy a labgombad olyan durva hogy egyes vegetarianus torzsek 10 szuzet adnak 10 grammert.

Van egy jo dok film az aranygyar a sportban. UK kerekparsport kb Kinatol. Es most Rio elott szetvertek, mert a kerekesszekes nyominak lett hivva es a 2. nem eleg jo elven kivagtak. Borzaszto kemenyen tartotta a gyeplot GM a vegen es felrobbant az egesz. Mentalis terror volt. Nalunk ezt ( igaz regen) ugy hivtuk munkaido. 😊 Amugy nagyon jo, hogyan-miert-kikkel lett felepitve a palyakerekpar es utana a sky.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Most olvasom Laura tweetjét, hogy Froome az andalúz körön indul február közepén. Most akkor őt nem tiltják el, vagy mi van?
Mikey
Most őszintén, számít?
Mindenki doppingol.
Ő jelenleg a legjobb.
Ha nem tiltják el, az kivételezésgyanús.
Ha eltiltják, kb. az aktuális sztárról mondanak le.
Versenyezzen csak, aztán majd utólag, szép csendben kitalálják 5-10 év múlva, hogy melyik versenyt ki nyerte. Mint Armstrongnál.
Sobri Jóska
Nálam Lance hétszeres TdF győztes, csak mondom.

Froome-ot sem kedvelem ettől most kevésbé, de ha már lebukott, akkor tiltsák már el. Ha ő a no.1 jelenleg, ha nem. Hasonlóért Ulissi és Petacchi is megkapta a magáét, akkor kapja meg Chris is.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Most olvasom Laura tweetjét, hogy Froome az andalúz körön indul február közepén. Most akkor őt nem tiltják el, vagy mi van?
Mikey
Most őszintén, számít?
Mindenki doppingol.
Ő jelenleg a legjobb.
Ha nem tiltják el, az kivételezésgyanús.
Ha eltiltják, kb. az aktuális sztárról mondanak le.
Versenyezzen csak, aztán majd utólag, szép csendben kitalálják 5-10 év múlva, hogy melyik versenyt ki nyerte. Mint Armstrongnál.