Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Pozzovivo ugyanazt tekerte a prológon, mint Tony Martin és 10 seccel jobbat mint Froome, elég komoly. 😊

Yates és Betancur se mentek rossz időt, többi GC contender nem volt nagy szám..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem idén is lesz bowl.hu-s Giro fantasy, mert jönnék szívesen.
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Ezzel a Bernal gyerekkel nagyot fogott a Sky.
dawyd728
Igen, nagyon ugyes a srac. De nem csak o, nalam speciel Roglic siman GC contender haromhetesen top 5-re.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Ezzel a Bernal gyerekkel nagyot fogott a Sky.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Tour of the Alps mai szakaszának végén teljesítették a vb körpályáját. Nem vmi nehéz a hegy. Kb 7 km 6%. A lejtmenet is elég könnyű, kevésbé számít a technikásnak. Annyi még, h a vb utolsó körében ráhúznak még egy kb 3 km-es 10% körüli falat, aminek a csúcsától 7 km-re lesz a cél. Illetve rosszul mondtam a napokban 4500m szint lesz a vb pályán. 😊 Én nagyon várom ezt a versenyt. A UCI részéről is jó lenne, ha kB 5 évente lenne ilyen pálya.

BTW Pinot és Lopez egyelőre nagyon jónak tűnik így a Giro előtt.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Girora mely ,nagykutyák' jönnek?
steelwolf
Lopez, Pinot, Woods, Roche, Meintjes, Bennett, S Yates, Chaves, Aru, Froome, Pozzovivo, Dumoulin
Aztán lehet lesz még vki, akit nem mondtam és odafér a top10-be, de az igazán nagy nevek közül más nem indul.
dawyd728
M.A. Lopez vagy Zakarin nem megy végül? Esetleg Poels még odaférhet?
(végülis első helyen volt a neve, alig vagyok vak....)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Girora mely ,nagykutyák' jönnek?
steelwolf
Lopez, Pinot, Woods, Roche, Meintjes, Bennett, S Yates, Chaves, Aru, Froome, Pozzovivo, Dumoulin
Aztán lehet lesz még vki, akit nem mondtam és odafér a top10-be, de az igazán nagy nevek közül más nem indul.
dawyd728
Nibali nem?
Sobri Jóska
Nem. TDF és a 3000m szintes vb a fő-fő versenyei. Vuelta szerintem nem játszik neki pont a vb miatt. Plusz végigtolta az egynapos tavaszi versenyeket. Most vasárnap a LBL után megy hosszan edzőtáborozni és valószínű a Dauphine Libere lesz csak a következő versenye.
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Girora mely ,nagykutyák' jönnek?
steelwolf
Lopez, Pinot, Woods, Roche, Meintjes, Bennett, S Yates, Chaves, Aru, Froome, Pozzovivo, Dumoulin
Aztán lehet lesz még vki, akit nem mondtam és odafér a top10-be, de az igazán nagy nevek közül más nem indul.
dawyd728
Nibali nem?

több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Girora mely ,nagykutyák' jönnek?
steelwolf
Lopez, Pinot, Woods, Roche, Meintjes, Bennett, S Yates, Chaves, Aru, Froome, Pozzovivo, Dumoulin
Aztán lehet lesz még vki, akit nem mondtam és odafér a top10-be, de az igazán nagy nevek közül más nem indul.
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Girora mely ,nagykutyák' jönnek?
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Sokkal jobb verseny lett, mint amire számítottam. Utolsó 5km helyett 50 volt idén izgi.

Hétvégén jön az LBL, az utolsó tavaszi nagy egynapos. Egy meglepetést győztest szívesen vennék.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Vanendert elég nagyot ment ma (illetve Schachmann is, nem sok hiányzott neki..), de végül várható eredmény/az egyik fő favorit gyer, ha nem is papírforma eredmény.. (na jó, kb a második legnagyobb favorit megverte a legnagyobbat.)

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Sagan vajon mit csinált az utolsó 5 km-en?
dawyd728
kifáradt
eaglesmcnabb
Csak fura volt. Az utolsó hegymenet után is még lazának tűnt. Majd a végén elgurultak Valgrenék. Sőt még Gasparottoval lehet fel is érhetett volna. Kicsit olyan volt, h "nem fogok én mindenre ugrani" és csak Valverde-Alaphilippe párost figyelte, akik meg visszafigyeltek. 😀
dawyd728
Sagannak teljesen vege volt, jol is mondta a kommentator, hogy csak lassitani allt be a sor elejere. Van ilyen, ez mar nem az o terepe.
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Sagan vajon mit csinált az utolsó 5 km-en?
dawyd728
kifáradt
eaglesmcnabb
Csak fura volt. Az utolsó hegymenet után is még lazának tűnt. Majd a végén elgurultak Valgrenék. Sőt még Gasparottoval lehet fel is érhetett volna. Kicsit olyan volt, h "nem fogok én mindenre ugrani" és csak Valverde-Alaphilippe párost figyelte, akik meg visszafigyeltek. 😀
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sagan vajon mit csinált az utolsó 5 km-en?
dawyd728
kifáradt

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Sagan vajon mit csinált az utolsó 5 km-en? Ilyen bolyból neki ezt be kellett volna húznia. Mintha csak és kizárólag Valverde és Alaphilippe ellen ment volna.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Sajnos nem láttam a versenyt, de így elmondásból alapján Sagan részéről nagy fricska volt Boonen felé.
dawyd728
Szerintem B-nek igaza volt, kar volt panaszkodni S-nak ( ez az egyetlen hiba es kritika a tortenetben ).
több mint 6 éve
Nomac New England Patriots 2 949 — balazs.t85@gmail.com
Uhhh, Goolaerts sajnos elhunyt a bukás következtében... basszus. RIP
 index.hu/sport/bringa/2018/04/08/meghalt_a_bringas_aki_bukott_a_parizs-roubaix-n/
Igor
Lehet tudni mi történt vele? 🙁

Sagan!! ✊🏻
Mikey
Nem tudom hol olvastam, de elvileg szívrohamot kapott, ez okozta a bukást .(
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Uhhh, Goolaerts sajnos elhunyt a bukás következtében... basszus. RIP
 index.hu/sport/bringa/2018/04/08/meghalt_a_bringas_aki_bukott_a_parizs-roubaix-n/
Igor
Lehet tudni mi történt vele? 🙁

Sagan!! ✊🏻
több mint 6 éve
dawyd728 3 833
Sajnos nem láttam a versenyt, de így elmondásból alapján Sagan részéről nagy fricska volt Boonen felé.
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Uhhh, Goolaerts sajnos elhunyt a bukás következtében... basszus. RIP
 index.hu/sport/bringa/2018/04/08/meghalt_a_bringas_aki_bukott_a_parizs-roubaix-n/

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Wout van Aert az egyetlen aki nagyobb tempót megy mint Sagan (ilyenkor csökken egyedül a különbség)

A többiek csak pilickáznak, remélem akkor már behúzza Sagan... (WvA biztos nem fogja onnan 8 fő ellen)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, megkezdődött a Roubaix.. és elég érdekes helyen szakadt a mezőny.. hmm-hmm.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Quick-Step 4 nap alatt 4 győzelem. Ro-hadt u-nal-mas.
😀😀😀
Mintha vmi ifi versenyre beszabadulnának a profik.
dawyd728
majd borul a kémcső.
slowmotion
😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 293 — Cowboys fan
Quick-Step 4 nap alatt 4 győzelem. Ro-hadt u-nal-mas.
😀😀😀
Mintha vmi ifi versenyre beszabadulnának a profik.
dawyd728
majd borul a kémcső.