Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mindenesetre a pályát kilapítani vágyók érveire csak rátett Sagan győzelme, ami után óriási lesz a nyomás az UCI-on, nehogy má' emiatt ne legyen esély a zsinórban 4-re.
dawyd728
Mert Doha tele volt hegyekkel, igaz? 😊
Mikey
Miva'? Hogy jön ide Doha? 😀
dawyd728
az emlékeim szerint sík pálya volt, szóval nem értem a problémájukat. 😊
Mikey
Nem vagyunk azonos hullámhosszon. 😀 Továbbra sem értelek. Sík volt a dohai pálya, síkabb nem is lehetett volna. Klasszikus sprintereknek kedvezett. Az innsbruck-i vb 4800m szintje meg az abszolút hegyimenőknek. A Sagan, Matthews, Alaphilippe, Gilbert, Avermaet, Trentin kalibereknek elmenni kb értelme nem lenne, max csak segítőnek.
Elmenne kb az összes hegyimenő és pár hegyisegítő, de a klasszikus egynapos menők közül még a Ciclista San Sebastian vagy a Lombardia favoritja sem számítanának ilyen pályán az abszolút esélyesek közé. Ez kb 20 emberre leredukálná azok számát, akik elméletben képes lehetnének a szivárványszínű trikóra. A bergeni pályán ez a szám minimum 50 körül volt. Nyilván a szint lecsökkentését nem 0-ra kell érteni, de már az is sokat számítana, ha 2500-3000 köré sikerülne visszavenni.
BTW még most sem értem mi köze a tavalyi amúgy full lapos (hangultra is) vb-nek a jövő évihez, azt magyarázd el kérlek bővebben, mert bizisten nem értem. 😀
dawyd728
a "pályát kilapítani vágyók"-ra írtam, hogy azok ne reklamáljanak Sagan idei győzelme miatt, mert tavaly a tükörsíkon is elvert mindenkit. Na értel? 😁

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Mindenesetre a pályát kilapítani vágyók érveire csak rátett Sagan győzelme, ami után óriási lesz a nyomás az UCI-on, nehogy má' emiatt ne legyen esély a zsinórban 4-re.
dawyd728
Mert Doha tele volt hegyekkel, igaz? 😊
Mikey
Miva'? Hogy jön ide Doha? 😀
dawyd728
az emlékeim szerint sík pálya volt, szóval nem értem a problémájukat. 😊
Mikey
Nem vagyunk azonos hullámhosszon. 😀 Továbbra sem értelek. Sík volt a dohai pálya, síkabb nem is lehetett volna. Klasszikus sprintereknek kedvezett. Az innsbruck-i vb 4800m szintje meg az abszolút hegyimenőknek. A Sagan, Matthews, Alaphilippe, Gilbert, Avermaet, Trentin kalibereknek elmenni kb értelme nem lenne, max csak segítőnek.
Elmenne kb az összes hegyimenő és pár hegyisegítő, de a klasszikus egynapos menők közül még a Ciclista San Sebastian vagy a Lombardia favoritja sem számítanának ilyen pályán az abszolút esélyesek közé. Ez kb 20 emberre leredukálná azok számát, akik elméletben képes lehetnének a szivárványszínű trikóra. A bergeni pályán ez a szám minimum 50 körül volt. Nyilván a szint lecsökkentését nem 0-ra kell érteni, de már az is sokat számítana, ha 2500-3000 köré sikerülne visszavenni.
BTW még most sem értem mi köze a tavalyi amúgy full lapos (hangultra is) vb-nek a jövő évihez, azt magyarázd el kérlek bővebben, mert bizisten nem értem. 😀
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mindenesetre a pályát kilapítani vágyók érveire csak rátett Sagan győzelme, ami után óriási lesz a nyomás az UCI-on, nehogy má' emiatt ne legyen esély a zsinórban 4-re.
dawyd728
Mert Doha tele volt hegyekkel, igaz? 😊
Mikey
Miva'? Hogy jön ide Doha? 😀
dawyd728
az emlékeim szerint sík pálya volt, szóval nem értem a problémájukat. 😊
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Mindenesetre a pályát kilapítani vágyók érveire csak rátett Sagan győzelme, ami után óriási lesz a nyomás az UCI-on, nehogy má' emiatt ne legyen esély a zsinórban 4-re.
dawyd728
Mert Doha tele volt hegyekkel, igaz? 😊
Mikey
Miva'? Hogy jön ide Doha? 😀
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Mindenesetre a pályát kilapítani vágyók érveire csak rátett Sagan győzelme, ami után óriási lesz a nyomás az UCI-on, nehogy má' emiatt ne legyen esély a zsinórban 4-re.
dawyd728
Mert Doha tele volt hegyekkel, igaz? 😊
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Jövőévi országúti pályában 5000 m szint lesz Ausztriában. Sagan nem lesz zsinórban 4x-es. 😀
dawyd728
Először legyen csak meg neki szépen a mesterhármas, az is baromi nehéz lesz. Kár hogy megvan már neki a 100. győzelem, szebb lett volna ha a harmadik VB címe lett volna a 100. 😊
Mikey
A közvetítésben volt róla szó, h még lehet lefaragnak ebből a ~4800 m szintből. (Ugye az idei ITT pálya is tavaly decemberig, az utolsó hegy nélkül volt meghirdetve..) Sokan nemtetszésüket fejezték ki, mert egy ilyen pályán kb 20 emberre leszűkülne a potenciális győztesek száma, ami rengeteg távol maradót eredményezne. Mondjuk nekem az olimpiai pálya összesen ~3000 m szintje is nagyon tetszett, ahol ugye az utolsó 80 km-en ~2000 m szint volt. Sőt egynapos versenyek közül az egyik legemlékezetesebb verseny marad számomra. Mindenesetre a pályát kilapítani vágyók érveire csak rátett Sagan győzelme, ami után óriási lesz a nyomás az UCI-on, nehogy má' emiatt ne legyen esély a zsinórban 4-re.

Amúgy gratula Sagannak. Én Gaviriának szurkoltam ugyan és megörültem, amikor kibírta az utolsó hegymászást is, így különösen furcsa volt a 8. helye. Jó lett volna látni végig az utolsó 5km-t, mert ahogy Sagan is mondta, voltak ott akciók bőven..

Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Elképesztő ez a csávó. Mezőnyversenyt háromszor egymás után megnyerni, ez kb a megdönthetetlen rekordok könyvébe való.
Soldados
Remélem is, hogy jóóó sokáig nem is fogják beállítani/megdönteni. 😊 Szerencsére ritkán születnek korszakos zsenik.
több mint 7 éve
Danny Arizona Cardinals 1 685
Sagan a semmiből... Hihetetlen. Jó lett volna látni, hogy hogyan is alakult a 4-1 km közötti rész, de sajnos nem láthattuk, szerencsére a végét már nagyjából tisztán, illetve volt egy helikopteres visszajátszás is, ott látszott, hogy milyen szépen kapta el Sagan Kristoff hátsó kerekét. Mindketten túl korán indítottak, Sagannak hatalmas szerencséje volt. Kristoff egyébként szépen feljavult a szezon második felére. Saganra meg továbbra sincsenek szavak.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Elképesztő ez a csávó. Mezőnyversenyt háromszor egymás után megnyerni, ez kb a megdönthetetlen rekordok könyvébe való.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Jeeeeeeeee!!!
 twitter.com/petosagan/status/911999642681925633

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Fro szokas szerint szereny, szimpatikus volt elotte-utana.
no
Egyébként emiatt nagyon tisztelem, sőt, valahol még kedvelem is. Pedig nem szokásom a kiemelkedően legjobbakat kedvelni, de Froomeyt gond nélkül.

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Doom!!!
papírforma!!
ezt tartani, és egy jó Tour útvonal mellett esélyes lehet jövőre 😊
eaglesmcnabb
szerintem is papirforma volt. Akkor is jobb Fro-nal, ha o is csak erre keszult volna. Es remelem a Tdf-en is indul, mert ugyan Fro lenne mindenki szeme elott, de igy mar neki is tamadnia kellene es nem csinalhatja minimalban. Ettol meg egy GT-n levo idofutam mas, lasd az idei Vuelta-n. Fro szokas szerint szereny, szimpatikus volt elotte-utana. Nagy taps mindkettonek.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tom igen impresszív volt. Azért egy perccel mindenkit odaverni az kemény. Főleg úgy, hogy a 3. helytől másodpercek döntöttek mindössze.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Jövőévi országúti pályában 5000 m szint lesz Ausztriában. Sagan nem lesz zsinórban 4x-es. 😀
dawyd728
Először legyen csak meg neki szépen a mesterhármas, az is baromi nehéz lesz. Kár hogy megvan már neki a 100. győzelem, szebb lett volna ha a harmadik VB címe lett volna a 100. 😊
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Sunweb és Dumoulin ezen a vb-n berakta az oktatófilmet..
Roglic jövőre szerintem komolyan rá fog feküdni a háromhetesekre.
Froome nem lehet csalódott szerintem. Pihenten se lett volna esélye a holland ellen.
Annak örülök, h az időjárási körülmények változásával nem lett mázlista dobogósunk.

Jövőévi országúti pályában 5000 m szint lesz Ausztriában. Sagan nem lesz zsinórban 4x-es. 😀
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Jó hát sokáig nem hagyott kérdést Dumoulin. 😮

Roglič ezüstérmének nagyon örülök.
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Doom!!!
papírforma!!
ezt tartani, és egy jó Tour útvonal mellett esélyes lehet jövőre 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Az utolsó emelkedő kapcsán: "itt még az őrültek is fegyelmezettek." 😀
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Egy óra múlva időfutam világbajnokság!

2017 UCI Road World Championships men's time trial start times

Nagyon leegyszerűsítve Dumoulin vagy Froome, de remélem Bodnar felfér a dobogóra.

Szerkesztette: Mikey
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Sunweb egy napon női csapatverseny arany, férfi csapatverseny arany. Taps!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
De a másikban sem értünk egyet: Lopez 23 évesen még nem belőhető, hogy mi lehet neki a plafon, mindössze a 2. háromhetese, de az első, amelyen komolyan vehető. Ez túl kicsi mintavétel. Aru viszont már most egy sokat bizonyított versenyző, 27 évesen van egy győzelme és öt TOP5 helyezése, ami brutális jó, kevesen vannak ilyen eredménysorral ilyen fiatalon. És ő még nincs plafonon, most jön pályafutása 5-6 legjobb éve.
Soldados
kicsit szeritnem túlértékeled az olaszt. De ez csak az én véleményem.. Az elmúlt 2 évben a legjobb helyezése egy Tour 5. hely.

volt egy 3. helye mindenidők egyik leggyengébb Giroján, ugyan abban az évben egy 5. helye vueltán, ahol megint esélye sem volt a győzelemre...

ok, kövi éve vitán felül nagyon jól sikerült 2. lett a Giron (igaz, messze a legerősebb csapata volt) és megnyerte a Vueltát a tourról beeső élmenők+ j. rodriguez ellenében...
a 2015-ös éve figyelemreméltó, de azóta mindkét éve gyengébb lett, miközben te azt feltételezed hogy fokozatosan javulni fog... (persze benne van a pakliban, de a tények azok tények.) Szép dolog az 5. hely, de nálam pont az a helyezés, ami ugyan nagyon jól mutat, de nem rejt magában győzelmi esélyeket...
Lopez 8. lett 23 évesen, Aru annyi idősen egy Giro 42. hellyel rendelkezett... Igaz, anno egy A. schleck 21 évesen lett 2. Giron szóval ez még nem jelent semmit.
eaglesmcnabb
Az utolsó 2 éve azért volt eredményeket tekintve gyengébb, mert a Tourra készült. Ha a korábbi 2 évben látott Giro-Vuelta párost erőltette volna, simán megnyert volna egyet, vagy kettőt. A Tour azért más kávéház és szépen látszott a fejlődés, 13-ról előlépett ötödikre úgy, hogy ezúttal a csapatától lóf.sz segítséget sem kapott. Az, hogy Tourral a lábában elfáradt a Vuelta 3. hetére, az benne van 27 évesen, nincs ezzel gond.

Neki is érdekes döntés lesz, hogy Giro vagy Tour. Előbbin a legnagyobb favoritként indulhatna és még nem nyerte meg a hazai háromhetest, vagy a kockázatosabb Tour, ami csak akkor sikeres neki, ha a végén dobogón van. Bevallom, én a helyében a Giro-Vuelta duplát próbálnám most meg. Ha megvan a Giro utána viszont a Tourt erőltetném.
Soldados
Ez a siman megnyert volna 1-2-t a Giro-Vuelta parosbol azert megint egy kicsit eros lett. Ezzel gyakorlatilag azt mondod hogy a csapata annyira hulye hogy 1-2 GT gyozelmet eldobott a nagy budos semmiert. Vagy a csapata ennyire ertekeli a Giro-Vuelta kettost. ( ehhez egy erdekes stat: a Giro-n 7, a Tdf-on 1, a Vueltan 14 uj arc nyert es ez a fiatalok "tesztpalyaja". Sajnos lemaradtam az elejerol az interjunak es nincs kedvem utana nezni, de lehet az Astana vezetoi is igy jartak. 😊 ). Nekem egyik se tunik megfelelonek, de hatha neked van jobb magyarazatod.

Az Astana a legjobbjat fogja elkuldeni a Tdf-ra az osszes korulmenyt figyelembe veve. A tobbiek mennek a lepattanoert. Aru szamara csalodas lenne, ha nem o mehetne a Tdf-ra ( szerintem ), hiaba van igy joval nagyobb eselye 2 GT-t is nyerni ( csodalkoznek ha sikerulne ). De leirom ujra, hogy attol meg nagyon jo most is es van benne bajnoki potencial ( tobbek kozott ).
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De a másikban sem értünk egyet: Lopez 23 évesen még nem belőhető, hogy mi lehet neki a plafon, mindössze a 2. háromhetese, de az első, amelyen komolyan vehető. Ez túl kicsi mintavétel. Aru viszont már most egy sokat bizonyított versenyző, 27 évesen van egy győzelme és öt TOP5 helyezése, ami brutális jó, kevesen vannak ilyen eredménysorral ilyen fiatalon. És ő még nincs plafonon, most jön pályafutása 5-6 legjobb éve.
Soldados
kicsit szeritnem túlértékeled az olaszt. De ez csak az én véleményem.. Az elmúlt 2 évben a legjobb helyezése egy Tour 5. hely.

volt egy 3. helye mindenidők egyik leggyengébb Giroján, ugyan abban az évben egy 5. helye vueltán, ahol megint esélye sem volt a győzelemre...

ok, kövi éve vitán felül nagyon jól sikerült 2. lett a Giron (igaz, messze a legerősebb csapata volt) és megnyerte a Vueltát a tourról beeső élmenők+ j. rodriguez ellenében...
a 2015-ös éve figyelemreméltó, de azóta mindkét éve gyengébb lett, miközben te azt feltételezed hogy fokozatosan javulni fog... (persze benne van a pakliban, de a tények azok tények.) Szép dolog az 5. hely, de nálam pont az a helyezés, ami ugyan nagyon jól mutat, de nem rejt magában győzelmi esélyeket...
Lopez 8. lett 23 évesen, Aru annyi idősen egy Giro 42. hellyel rendelkezett... Igaz, anno egy A. schleck 21 évesen lett 2. Giron szóval ez még nem jelent semmit.
eaglesmcnabb
Az utolsó 2 éve azért volt eredményeket tekintve gyengébb, mert a Tourra készült. Ha a korábbi 2 évben látott Giro-Vuelta párost erőltette volna, simán megnyert volna egyet, vagy kettőt. A Tour azért más kávéház és szépen látszott a fejlődés, 13-ról előlépett ötödikre úgy, hogy ezúttal a csapatától lóf.sz segítséget sem kapott. Az, hogy Tourral a lábában elfáradt a Vuelta 3. hetére, az benne van 27 évesen, nincs ezzel gond.

Neki is érdekes döntés lesz, hogy Giro vagy Tour. Előbbin a legnagyobb favoritként indulhatna és még nem nyerte meg a hazai háromhetest, vagy a kockázatosabb Tour, ami csak akkor sikeres neki, ha a végén dobogón van. Bevallom, én a helyében a Giro-Vuelta duplát próbálnám most meg. Ha megvan a Giro utána viszont a Tourt erőltetném.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 396 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
De a másikban sem értünk egyet: Lopez 23 évesen még nem belőhető, hogy mi lehet neki a plafon, mindössze a 2. háromhetese, de az első, amelyen komolyan vehető. Ez túl kicsi mintavétel. Aru viszont már most egy sokat bizonyított versenyző, 27 évesen van egy győzelme és öt TOP5 helyezése, ami brutális jó, kevesen vannak ilyen eredménysorral ilyen fiatalon. És ő még nincs plafonon, most jön pályafutása 5-6 legjobb éve.
Soldados
kicsit szeritnem túlértékeled az olaszt. De ez csak az én véleményem.. Az elmúlt 2 évben a legjobb helyezése egy Tour 5. hely.

volt egy 3. helye mindenidők egyik leggyengébb Giroján, ugyan abban az évben egy 5. helye vueltán, ahol megint esélye sem volt a győzelemre...

ok, kövi éve vitán felül nagyon jól sikerült 2. lett a Giron (igaz, messze a legerősebb csapata volt) és megnyerte a Vueltát a tourról beeső élmenők+ j. rodriguez ellenében...
a 2015-ös éve figyelemreméltó, de azóta mindkét éve gyengébb lett, miközben te azt feltételezed hogy fokozatosan javulni fog... (persze benne van a pakliban, de a tények azok tények.) Szép dolog az 5. hely, de nálam pont az a helyezés, ami ugyan nagyon jól mutat, de nem rejt magában győzelmi esélyeket...
Lopez 8. lett 23 évesen, Aru annyi idősen egy Giro 42. hellyel rendelkezett... Igaz, anno egy A. schleck 21 évesen lett 2. Giron szóval ez még nem jelent semmit.

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Ha már ez is a téma volt itt a napokban:

FROOME: “AZ ÖTÖDIK TOUR-GYŐZELEM AZ ELSŐ SZÁMÚ CÉL”
Mikey
A tdf egyertelmu, es a Vuelta valoszinubb, mert utana van, de egy kedvezobb Giro vonalvezetes hatha odacsabitja.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ha már ez is a téma volt itt a napokban:

FROOME: “AZ ÖTÖDIK TOUR-GYŐZELEM AZ ELSŐ SZÁMÚ CÉL”