NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Kerékpár

24 feliratkozó

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem latom, hogy TD miert ilyen rossz nalad.
no
Egyáltalán nem rossz nálam. Csak nem tartom olyan kiemelkedően jónak, mint mások. De korábban azt is leírtam, hogy még fiatal, változhat róla a véleményem, nekem kevés volt az az egy diadal, amit elért, ahhoz hogy szuperlatívuszokban beszéljek róla. Vagy ha úgy tetszik, számomra nem volt annyira meggyőző, mint mások számára. Szóval csak annyi, hogy jelenleg nem őt látom a köv. éra nagy bajnokának.
Soldados
mert meg nem kiemelkedoen jo, ahogy Aru sem ( o a te jovobeli bajnokjelolted, ha jol emlekszem ). A potencialrol beszel mindenki hogy az(ok) lehet(nek). Persze mar most is nagyon jok.
no
Aru sokat bizonyított versenyző 5x TOP5, TD még nem az. Ez mondjuk egy jelentős különbség. Ha Aru csak kicsit jobb lesz a 3. heteken (ahogy az korral elvárható, hogy jobb legyen e tekintetben), csak egy kicsit fejlődik hegyeken és támadásban, ritmusváltásban, legalább 2-3 GT-győzelem van benne, plusz ő is a régi iskolát képviseli. (Nem véletlen, Nibali tanítványa) Ez a küzdés pedig nagyon sokat ér.
Soldados
Aru-nak jobb eredmenyei vannak ( es jobb csapata), de attol meg o sem kiemelkedo versenyzo. Es semmikeppen nem merce. Nagyon jo, a jovo elotte is elotte all meg jocskan, ahogy D elott is. 3 ev mulva majd elvalik ki vitte tobbre, ami nekem jelen allas szerint teljesen mindegy.

Ha igy maradnak a korulmenyek, remelem nem faradsz majd bele, hogy az "Astana annyival jobb a Sunwebnel, hogy az nem fair". 😊
no
Az Asztana valóban jobb csapat, de nem tud úgy dominálni, mint a Sky. Legfeljebb kontrollálni képes, de a Touron erre is alkalmatlan volt, mert mindenki kidöglött sajnos ezen a francia körön.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Nem latom, hogy TD miert ilyen rossz nalad.
no
Egyáltalán nem rossz nálam. Csak nem tartom olyan kiemelkedően jónak, mint mások. De korábban azt is leírtam, hogy még fiatal, változhat róla a véleményem, nekem kevés volt az az egy diadal, amit elért, ahhoz hogy szuperlatívuszokban beszéljek róla. Vagy ha úgy tetszik, számomra nem volt annyira meggyőző, mint mások számára. Szóval csak annyi, hogy jelenleg nem őt látom a köv. éra nagy bajnokának.
Soldados
mert meg nem kiemelkedoen jo, ahogy Aru sem ( o a te jovobeli bajnokjelolted, ha jol emlekszem ). A potencialrol beszel mindenki hogy az(ok) lehet(nek). Persze mar most is nagyon jok.
no
Aru sokat bizonyított versenyző 5x TOP5, TD még nem az. Ez mondjuk egy jelentős különbség. Ha Aru csak kicsit jobb lesz a 3. heteken (ahogy az korral elvárható, hogy jobb legyen e tekintetben), csak egy kicsit fejlődik hegyeken és támadásban, ritmusváltásban, legalább 2-3 GT-győzelem van benne, plusz ő is a régi iskolát képviseli. (Nem véletlen, Nibali tanítványa) Ez a küzdés pedig nagyon sokat ér.
Soldados
Aru-nak jobb eredmenyei vannak ( es jobb csapata), de attol meg o sem kiemelkedo versenyzo. Es semmikeppen nem merce. Nagyon jo, a jovo elotte is elotte all meg jocskan, ahogy D elott is. 3 ev mulva majd elvalik ki vitte tobbre, ami nekem jelen allas szerint teljesen mindegy.

Ha igy maradnak a korulmenyek, remelem nem faradsz majd bele, hogy az "Astana annyival jobb a Sunwebnel, hogy az nem fair". 😊
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem latom, hogy TD miert ilyen rossz nalad.
no
Egyáltalán nem rossz nálam. Csak nem tartom olyan kiemelkedően jónak, mint mások. De korábban azt is leírtam, hogy még fiatal, változhat róla a véleményem, nekem kevés volt az az egy diadal, amit elért, ahhoz hogy szuperlatívuszokban beszéljek róla. Vagy ha úgy tetszik, számomra nem volt annyira meggyőző, mint mások számára. Szóval csak annyi, hogy jelenleg nem őt látom a köv. éra nagy bajnokának.
Soldados
mert meg nem kiemelkedoen jo, ahogy Aru sem ( o a te jovobeli bajnokjelolted, ha jol emlekszem ). A potencialrol beszel mindenki hogy az(ok) lehet(nek). Persze mar most is nagyon jok.
no
Aru sokat bizonyított versenyző 5x TOP5, TD még nem az. Ez mondjuk egy jelentős különbség. Ha Aru csak kicsit jobb lesz a 3. heteken (ahogy az korral elvárható, hogy jobb legyen e tekintetben), csak egy kicsit fejlődik hegyeken és támadásban, ritmusváltásban, legalább 2-3 GT-győzelem van benne, plusz ő is a régi iskolát képviseli. (Nem véletlen, Nibali tanítványa) Ez a küzdés pedig nagyon sokat ér.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Nem latom, hogy TD miert ilyen rossz nalad.
no
Egyáltalán nem rossz nálam. Csak nem tartom olyan kiemelkedően jónak, mint mások. De korábban azt is leírtam, hogy még fiatal, változhat róla a véleményem, nekem kevés volt az az egy diadal, amit elért, ahhoz hogy szuperlatívuszokban beszéljek róla. Vagy ha úgy tetszik, számomra nem volt annyira meggyőző, mint mások számára. Szóval csak annyi, hogy jelenleg nem őt látom a köv. éra nagy bajnokának.
Soldados
mert meg nem kiemelkedoen jo, ahogy Aru sem ( o a te jovobeli bajnokjelolted, ha jol emlekszem ). A potencialrol beszel mindenki hogy az(ok) lehet(nek). Persze mar most is nagyon jok.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem latom, hogy TD miert ilyen rossz nalad.
no
Egyáltalán nem rossz nálam. Csak nem tartom olyan kiemelkedően jónak, mint mások. De korábban azt is leírtam, hogy még fiatal, változhat róla a véleményem, nekem kevés volt az az egy diadal, amit elért, ahhoz hogy szuperlatívuszokban beszéljek róla. Vagy ha úgy tetszik, számomra nem volt annyira meggyőző, mint mások számára. Szóval csak annyi, hogy jelenleg nem őt látom a köv. éra nagy bajnokának.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Nekem ő nem a tipikus példa a mindig kapott keveset a hegyeken versenyzőre.
dawyd728
Az elején nem kapott, de ahogy jött a vége, úgy elkezdett folyamatosan kapni. Ezt egy csúcson lévő Nibali kihasználta volna, most már kevés hozzá. Legalábbis nekem ezt mutatta meg. Még 2 évvel ezelőtt is elkapta volna, de a Tour-győzelmes Nibali perceket osztogatott volna neki. A Cápa most már csak egy gyengébb, vagy fáradt mezőnyben tudna, tudott volna nyerni, utóbbit Froome "elrontotta" neki. Pedig Nibali egész biztosan nagyon akarja az ötödiket, mivel ebben a sportban az a vízválasztó a nagyon jó és az egészen kiváló versenyzők között. (Még mindig csak 10 olyan versenyző van, akinek összejött 5 diadal.) Az utolsó esélye sztem a jövő évi Giro, ha esetleg gyengébb mezőny lesz, de sztem már nem fog összejönni neki.

Amúgy múltkor kérdezted ki nyert Horneren kívül "öregen". Cadel Evans asszem 34 volt, amikor Tourt nyert. 32-34 között nagyon látványos a romlás, ahogy Continál, úgy Nibalinál is. Nibalinak sztem ez volt az utolsó "nagy" éve. Froome-nak is legfeljebb egyet jósolok még. A csúcs az 27 és 32 között van szinte kivétel nélkül.
Soldados
Nem latom, hogy TD miert ilyen rossz nalad. Volt mar pelda ra hogy valaki kesobb erik be ( sok oka lehet ). Most meg nem o a legjobb, lehet nem is lesz, de LA-Fro vonalhoz hajaz, ami mostanaban nyero. Arrol beszelni sem erdemes, hogy mi lett volna, mert az mindenkire igaz. Nibali-nal sem lenne szabad arrol beszelni, ki hogy nem volt ott a Tdf gyozelmekor. O ott volt es legyozte az osszes ellenfelet, ahogy TD is. Es a jovo, meg jovore van.
TD-nak van tere fejlodni es kelleni is fog. Ahogy Aru-nak, Bardet-nak.....stb-nek is.
több mint 7 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 066 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A fiatalok között láttok olyat, aki majd esetleg jövőre brobbanhat az élmezőnybe a Conti, Froome, Nibali féle korosztály után? 24-25 éves kor körül azért már látszódnia kell a GT győzelem esélyes attitűdnek szerintem..
Aru, Landa, Quintana, Bardet és Dumoulin kb. egyidős a maga 26-27 évével, ők még évekig jók lehetnek, de mögöttük azért szerintem elég nagy az űr.

több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nekem ő nem a tipikus példa a mindig kapott keveset a hegyeken versenyzőre.
dawyd728
Az elején nem kapott, de ahogy jött a vége, úgy elkezdett folyamatosan kapni. Ezt egy csúcson lévő Nibali kihasználta volna, most már kevés hozzá. Legalábbis nekem ezt mutatta meg. Még 2 évvel ezelőtt is elkapta volna, de a Tour-győzelmes Nibali perceket osztogatott volna neki. A Cápa most már csak egy gyengébb, vagy fáradt mezőnyben tudna, tudott volna nyerni, utóbbit Froome "elrontotta" neki. Pedig Nibali egész biztosan nagyon akarja az ötödiket, mivel ebben a sportban az a vízválasztó a nagyon jó és az egészen kiváló versenyzők között. (Még mindig csak 10 olyan versenyző van, akinek összejött 5 diadal.) Az utolsó esélye sztem a jövő évi Giro, ha esetleg gyengébb mezőny lesz, de sztem már nem fog összejönni neki.

Amúgy múltkor kérdezted ki nyert Horneren kívül "öregen". Cadel Evans asszem 34 volt, amikor Tourt nyert. 32-34 között nagyon látványos a romlás, ahogy Continál, úgy Nibalinál is. Nibalinak sztem ez volt az utolsó "nagy" éve. Froome-nak is legfeljebb egyet jósolok még. A csúcs az 27 és 32 között van szinte kivétel nélkül.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
[
Egy a sok közül. Majd minden hegyen kapott egy keveset. A csúcson lévő Nibali simán verte volna. Persze ez is ha meg volna, de nekem nincs kétségem efelől. 😊 Sajna Nibali épp számomra épp a Girón bizonyította be, hogy már nem fog háromhetest nyerni, Conti pedig a tavalyi Touron mutatta meg ugyanezt.
Soldados
Etnán nem kapott:  www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_4
Blockhauson kapott 24 másodpercet egyedül Quintanától.  www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_9
Oropán ő adott mindenkinek:  www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_14
Királyszakaszon kapta a legtöbbet, de ugye ez volt, mikor befosott. Kb 2 perc hátrányt szedett össze a bokorban, majd 1 db Ten Dam vitte olyan 10 percig, ekkor le is csökkent 1,5-re a hátránya, de onnantól a teljes utolsó hegyet egyedül kellett megtennie, míg a teljes Movistar, Bahrein segítők az esélyesek csoportját elvitték a hegy feléig. Végül 2:18-at kapott Nibalitól. Én ezt a szakaszt semmiképpen sem veszem perdöntőnek abban, h Dumoulin mire képes a hegyeken.  www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_16
Az Ortisei-i befutón ugyan kapott, de csak azért, mert az utolsó 4 km (2-3%-os rész) Zakarin és a többi messzebb lévő akciózott, a két nagyokos(Nibali és Quintana) meg csak Tomra tette a kereket, aki meg azt mondta, *asszátok meg én szélárnyékomban nem viszlek fel titeket, úgysem rám veszélyesek a többiek elsősorban. Na egy ilyen szakaszon "kapott" a Zakarin, Kruijswijk, Mollema hármastól vagy 40 másodpercet, de 3 km-el a vége előtt még együtt ment az egész boly.  www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_18
Ahol a leginkább megzuhant, az a piancavalloi befutó. Mondjuk a történeti hűséghez hozzá tartozik, h a szakasz elején csinált egy Formigalos Sky/Froome bakit és a szakasz közepén egy hegy elején hátra kolbászolt úgy, h semmi technikai gondja nem volt. Ott a Bahrein és a Movistar megszakította a sort, ami után a szakasz közepén saját zsíron és talán más csapatok segítségével is, de fel kellett zárkóznia. Hasonló hátrányt szedett be, mit idén a Touron Froome a defektje során. Szóval azért elég sok energiát feleslegesen el kellett lőnie és így kapott 1-1,5 percet a többi esélyestől. Viszont ez az emelkedőn valószínű akkor is kapott volna min. fél percet, ha nem alszik el a szakasz közepén, mert az utolsó emelkedő első 10 km-e 8-9%-os vol, ami ugye egyébként sem erőssége.  www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_19
Az utolsó asiagoi "hegyi befutós" szakaszon kapott még 15 másodpercet a Pinot, Zakarin, Quintana, Nibali sortól.
 www.procyclingstats.com/race/Giro_dItalia_2017_Stage_20

Nekem ő nem a tipikus példa a mindig kapott keveset a hegyeken versenyzőre.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sok függ az útvonaltól. Szerintem 1-2 hónap múlva okosabbak leszünk.

Nibalinál én még nem látom az öregedést. Fél évvel idősebb mint Froome. Ami viszont igaz, h 35 felett kutya nehéz GT-t nyerni. Nem is tudom Hornert leszamítva ki volt az utolsó, akinek ez összejött. Froomeban szerintem van még 2 nagyon kemény év, de akár is lehet. Szerintem, ha még ki is kapna a TDF-on, de előtte behúzza a Girot, akkor is marad még esélye '19-'20-ra az ötödikért. Persze a 2020-as évre nehéz prognosztizálni, rengeteg tehetség berobbanhat még addig. Én egyedül akkor nem szórakoznék a Giroval, ha zsinórban lenne esély az 5-re, amire ugye nincs, max ha jövőre és utána is nyerne. Kár, h nem a jövő évi Giro lesz a 100., mert az úgy ilyen előzmények után no brainer lett volna neki.
dawyd728
Egy csúcson lévő Nibali simán legyőzte volna a hegyekben Dumot, vagy frissen akár Froome-ot a Vueltán. Ő már nem fog háromhetest nyerni, talán-talán még a mostani Girón lehet esélye - ha nem megy Froome.
Soldados
Szerintem továbbra is ott hibás a gondolatmeneted, h Dumoulinből keveset nézel ki.
dawyd728
Dumot most is mindenki megveri a hegyeken, de most nem tudta eléggel. A 2 évvel ezelőtti Nibali megette volna az utolsó két hegyi szakaszon.
Soldados
Nem veri meg mindenki. Egyedül a meredek hegyeken rosszabb, mint a legjobbak. A meredek hegyek(8%-nál meredekebbek) meg Nibalinak se a kedvencei.

Amugy itt a Giron egy hegyibefutó, ahol Zakarin, Landa, Nibali, Quintana is csak mögötte kullogtak:  www.procyclingstats.com/race.php?id=171039
dawyd728
Egy a sok közül. Majd minden hegyen kapott egy keveset. A csúcson lévő Nibali simán verte volna. Persze ez is ha meg volna, de nekem nincs kétségem efelől. 😊 Sajna Nibali épp számomra épp a Girón bizonyította be, hogy már nem fog háromhetest nyerni, Conti pedig a tavalyi Touron mutatta meg ugyanezt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Sok függ az útvonaltól. Szerintem 1-2 hónap múlva okosabbak leszünk.

Nibalinál én még nem látom az öregedést. Fél évvel idősebb mint Froome. Ami viszont igaz, h 35 felett kutya nehéz GT-t nyerni. Nem is tudom Hornert leszamítva ki volt az utolsó, akinek ez összejött. Froomeban szerintem van még 2 nagyon kemény év, de akár is lehet. Szerintem, ha még ki is kapna a TDF-on, de előtte behúzza a Girot, akkor is marad még esélye '19-'20-ra az ötödikért. Persze a 2020-as évre nehéz prognosztizálni, rengeteg tehetség berobbanhat még addig. Én egyedül akkor nem szórakoznék a Giroval, ha zsinórban lenne esély az 5-re, amire ugye nincs, max ha jövőre és utána is nyerne. Kár, h nem a jövő évi Giro lesz a 100., mert az úgy ilyen előzmények után no brainer lett volna neki.
dawyd728
Egy csúcson lévő Nibali simán legyőzte volna a hegyekben Dumot, vagy frissen akár Froome-ot a Vueltán. Ő már nem fog háromhetest nyerni, talán-talán még a mostani Girón lehet esélye - ha nem megy Froome.
Soldados
Szerintem továbbra is ott hibás a gondolatmeneted, h Dumoulinből keveset nézel ki.
dawyd728
Dumot most is mindenki megveri a hegyeken, de most nem tudta eléggel. A 2 évvel ezelőtti Nibali megette volna az utolsó két hegyi szakaszon.
Soldados
Nem veri meg mindenki. Egyedül a meredek hegyeken rosszabb, mint a legjobbak. A meredek hegyek(8%-nál meredekebbek) meg Nibalinak se a kedvencei.

Amugy itt a Giron egy hegyibefutó, ahol Zakarin, Landa, Nibali, Quintana is csak mögötte kullogtak:  www.procyclingstats.com/race.php?id=171039
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sok függ az útvonaltól. Szerintem 1-2 hónap múlva okosabbak leszünk.

Nibalinál én még nem látom az öregedést. Fél évvel idősebb mint Froome. Ami viszont igaz, h 35 felett kutya nehéz GT-t nyerni. Nem is tudom Hornert leszamítva ki volt az utolsó, akinek ez összejött. Froomeban szerintem van még 2 nagyon kemény év, de akár is lehet. Szerintem, ha még ki is kapna a TDF-on, de előtte behúzza a Girot, akkor is marad még esélye '19-'20-ra az ötödikért. Persze a 2020-as évre nehéz prognosztizálni, rengeteg tehetség berobbanhat még addig. Én egyedül akkor nem szórakoznék a Giroval, ha zsinórban lenne esély az 5-re, amire ugye nincs, max ha jövőre és utána is nyerne. Kár, h nem a jövő évi Giro lesz a 100., mert az úgy ilyen előzmények után no brainer lett volna neki.
dawyd728
Egy csúcson lévő Nibali simán legyőzte volna a hegyekben Dumot, vagy frissen akár Froome-ot a Vueltán. Ő már nem fog háromhetest nyerni, talán-talán még a mostani Girón lehet esélye - ha nem megy Froome.
Soldados
Szerintem továbbra is ott hibás a gondolatmeneted, h Dumoulinből keveset nézel ki.
dawyd728
Dumot most is mindenki megveri a hegyeken, de most nem tudta eléggel. A 2 évvel ezelőtti Nibali megette volna az utolsó két hegyi szakaszon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Sok függ az útvonaltól. Szerintem 1-2 hónap múlva okosabbak leszünk.

Nibalinál én még nem látom az öregedést. Fél évvel idősebb mint Froome. Ami viszont igaz, h 35 felett kutya nehéz GT-t nyerni. Nem is tudom Hornert leszamítva ki volt az utolsó, akinek ez összejött. Froomeban szerintem van még 2 nagyon kemény év, de akár is lehet. Szerintem, ha még ki is kapna a TDF-on, de előtte behúzza a Girot, akkor is marad még esélye '19-'20-ra az ötödikért. Persze a 2020-as évre nehéz prognosztizálni, rengeteg tehetség berobbanhat még addig. Én egyedül akkor nem szórakoznék a Giroval, ha zsinórban lenne esély az 5-re, amire ugye nincs, max ha jövőre és utána is nyerne. Kár, h nem a jövő évi Giro lesz a 100., mert az úgy ilyen előzmények után no brainer lett volna neki.
dawyd728
Egy csúcson lévő Nibali simán legyőzte volna a hegyekben Dumot, vagy frissen akár Froome-ot a Vueltán. Ő már nem fog háromhetest nyerni, talán-talán még a mostani Girón lehet esélye - ha nem megy Froome.
Soldados
Szerintem továbbra is ott hibás a gondolatmeneted, h Dumoulinből keveset nézel ki.
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hatvanas tempónál letört a kormánya, feltörölte az aszfaltot

😮😮😮
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sok függ az útvonaltól. Szerintem 1-2 hónap múlva okosabbak leszünk.

Nibalinál én még nem látom az öregedést. Fél évvel idősebb mint Froome. Ami viszont igaz, h 35 felett kutya nehéz GT-t nyerni. Nem is tudom Hornert leszamítva ki volt az utolsó, akinek ez összejött. Froomeban szerintem van még 2 nagyon kemény év, de akár is lehet. Szerintem, ha még ki is kapna a TDF-on, de előtte behúzza a Girot, akkor is marad még esélye '19-'20-ra az ötödikért. Persze a 2020-as évre nehéz prognosztizálni, rengeteg tehetség berobbanhat még addig. Én egyedül akkor nem szórakoznék a Giroval, ha zsinórban lenne esély az 5-re, amire ugye nincs, max ha jövőre és utána is nyerne. Kár, h nem a jövő évi Giro lesz a 100., mert az úgy ilyen előzmények után no brainer lett volna neki.
dawyd728
Egy csúcson lévő Nibali simán legyőzte volna a hegyekben Dumot, vagy frissen akár Froome-ot a Vueltán. Ő már nem fog háromhetest nyerni, talán-talán még a mostani Girón lehet esélye - ha nem megy Froome.
Soldados
Egyébként a csúcson lévő Nibali kit győzött le valaha, aki számított?
Jughead
Erről már volt szó néhány héttel ezelőtt, hogy Nibali mennyire alulértékelt. Persze lehet mondani, hogy Fro és Conti kiesett azon a bizonyos Touron, de ott élete formájában volt, másrészt már javában túl voltak hegyi szakaszokon és Contit biztosan tartotta maga mögött, plusz a több mint 2 perc fórja így is úgy is meg lett volna, ha van Fro akkor is, mert a macskakövsen olyat ment Westrával Fuglsanggal, hogy az valami elképesztő. Onnan pedig már nehéz lett volna megverni.

Meg azért 4 GT-győzelmet és 10 dobogót nehéz lenne úgy beállítani, mintha nem valami nagy kerekes lenne.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Jó névsor.
 twitter.com/TeamSky/status/907907700557799426
több mint 7 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 938
Sok függ az útvonaltól. Szerintem 1-2 hónap múlva okosabbak leszünk.

Nibalinál én még nem látom az öregedést. Fél évvel idősebb mint Froome. Ami viszont igaz, h 35 felett kutya nehéz GT-t nyerni. Nem is tudom Hornert leszamítva ki volt az utolsó, akinek ez összejött. Froomeban szerintem van még 2 nagyon kemény év, de akár is lehet. Szerintem, ha még ki is kapna a TDF-on, de előtte behúzza a Girot, akkor is marad még esélye '19-'20-ra az ötödikért. Persze a 2020-as évre nehéz prognosztizálni, rengeteg tehetség berobbanhat még addig. Én egyedül akkor nem szórakoznék a Giroval, ha zsinórban lenne esély az 5-re, amire ugye nincs, max ha jövőre és utána is nyerne. Kár, h nem a jövő évi Giro lesz a 100., mert az úgy ilyen előzmények után no brainer lett volna neki.
dawyd728
Egy csúcson lévő Nibali simán legyőzte volna a hegyekben Dumot, vagy frissen akár Froome-ot a Vueltán. Ő már nem fog háromhetest nyerni, talán-talán még a mostani Girón lehet esélye - ha nem megy Froome.
Soldados
Egyébként a csúcson lévő Nibali kit győzött le valaha, aki számított?
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sok függ az útvonaltól. Szerintem 1-2 hónap múlva okosabbak leszünk.

Nibalinál én még nem látom az öregedést. Fél évvel idősebb mint Froome. Ami viszont igaz, h 35 felett kutya nehéz GT-t nyerni. Nem is tudom Hornert leszamítva ki volt az utolsó, akinek ez összejött. Froomeban szerintem van még 2 nagyon kemény év, de akár is lehet. Szerintem, ha még ki is kapna a TDF-on, de előtte behúzza a Girot, akkor is marad még esélye '19-'20-ra az ötödikért. Persze a 2020-as évre nehéz prognosztizálni, rengeteg tehetség berobbanhat még addig. Én egyedül akkor nem szórakoznék a Giroval, ha zsinórban lenne esély az 5-re, amire ugye nincs, max ha jövőre és utána is nyerne. Kár, h nem a jövő évi Giro lesz a 100., mert az úgy ilyen előzmények után no brainer lett volna neki.
dawyd728
Egy csúcson lévő Nibali simán legyőzte volna a hegyekben Dumot, vagy frissen akár Froome-ot a Vueltán. Ő már nem fog háromhetest nyerni, talán-talán még a mostani Girón lehet esélye - ha nem megy Froome.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Ja és csapatban előzött a Sky. Amit a Vuelta előtt még csak-csak, de alatt egyáltalán nem gondoltam volna. Viviani két egynapos győzelme sokat dobott rajtuk, meg Froome zöld trikója, plusz majd 20 nap pirosban... A Quick-Step jelenleg majd 400 ponttal van lemaradva, ami a 12000-es pontszám magasságban szinte semmi. Simán benne van, h visszaelőznek.
A harmadik helyen a BMC majd 2000 pont hátrányban. Az egyéniben van Avermaet(3582) még mindig vezet, ugyan Froome(3452) kB a sarkára lépett, de nem hiszem idén ő még versenyezni fog. A harmadik helyen egyelőre Dumoulin több mint 1000 pont lemaradásban (itt látszik jól a belga és a kenyai milyen szezont produkált), de Sagan csak 1 pont hátrányban van tőle, ami viszonylag gyorsan el fog tűnni.

Szerkesztette: dawyd728
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Valamiért az volt bennem, h a hetvenes évek és a nyolcvanas elején még kéthetes volt a Vuelta. Ettől függetlenül lehet nem egyedülálló tett lenne az övé, de sokkal elitebb körbe tartozna, mint egy újabb TDF sikerrel. Mindenesetre remélem a Giro lesz jövőre a fő célja. Ha hideg olasz körön is nyerni tudna, akkor kalap le előtte.
dawyd728
Érdekes döntés lesz a részéről. Azért az 5. TdF sztem legalább olyan értékes lenne, mivel az rekordbeállítás lenne. Én inkább idén mentem volna rá a Giróra, egyrészt centenáriumi, másrészt a 3. vagy 4. TdF között nincs akkora különbség, mint a 4. és 5. között.

Azt is látni kell, hogy az ajtó lassan azért csukódik. 32 éves, ez az a kor, amikor 1-2 éven belül megérkezik az öregedés, ahogy Continál és Nibalinál megérkezett. Egyik pillanatról a másikra. Szóval sztem a Giróra, vagy még inkább a Giro-Tour duplára egy esélye van: jövőre. Az a kérdés, hogy mi ér neki többet, a biztosabbnak tűnő 5. Tour, vagy a tripla, amivel azért nagyban kockáztatja a rekordot jelentő 5. Tourt.

Azt se feledjük el, hogy bizony a többiek választását nagyban befolyásolni fogja a döntése. Például Aru és Nibali helyében én most rámennék a Giróra, de ha Fro is megy, akkor viszont kihagynám és megint a Tourra készülnék fel, mert jelentősen nőne a nyerési esély. Quintana jövőre tuti a Tourra készül. Érdekes lesz.

Hozzáteszem, bármelyiket is éri el, hatalmas tett lesz, de még hatalmasabb lenne, ha valaki jól megcsapkodná a Zoncolanon. 😊
Soldados
Sok függ az útvonaltól. Szerintem 1-2 hónap múlva okosabbak leszünk.

Nibalinál én még nem látom az öregedést. Fél évvel idősebb mint Froome. Ami viszont igaz, h 35 felett kutya nehéz GT-t nyerni. Nem is tudom Hornert leszamítva ki volt az utolsó, akinek ez összejött. Froomeban szerintem van még 2 nagyon kemény év, de akár is lehet. Szerintem, ha még ki is kapna a TDF-on, de előtte behúzza a Girot, akkor is marad még esélye '19-'20-ra az ötödikért. Persze a 2020-as évre nehéz prognosztizálni, rengeteg tehetség berobbanhat még addig. Én egyedül akkor nem szórakoznék a Giroval, ha zsinórban lenne esély az 5-re, amire ugye nincs, max ha jövőre és utána is nyerne. Kár, h nem a jövő évi Giro lesz a 100., mert az úgy ilyen előzmények után no brainer lett volna neki.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Valamiért az volt bennem, h a hetvenes évek és a nyolcvanas elején még kéthetes volt a Vuelta. Ettől függetlenül lehet nem egyedülálló tett lenne az övé, de sokkal elitebb körbe tartozna, mint egy újabb TDF sikerrel. Mindenesetre remélem a Giro lesz jövőre a fő célja. Ha hideg olasz körön is nyerni tudna, akkor kalap le előtte.
dawyd728
Érdekes döntés lesz a részéről. Azért az 5. TdF sztem legalább olyan értékes lenne, mivel az rekordbeállítás lenne. Én inkább idén mentem volna rá a Giróra, egyrészt centenáriumi, másrészt a 3. vagy 4. TdF között nincs akkora különbség, mint a 4. és 5. között.

Azt is látni kell, hogy az ajtó lassan azért csukódik. 32 éves, ez az a kor, amikor 1-2 éven belül megérkezik az öregedés, ahogy Continál és Nibalinál megérkezett. Egyik pillanatról a másikra. Szóval sztem a Giróra, vagy még inkább a Giro-Tour duplára egy esélye van: jövőre. Az a kérdés, hogy mi ér neki többet, a biztosabbnak tűnő 5. Tour, vagy a tripla, amivel azért nagyban kockáztatja a rekordot jelentő 5. Tourt.

Azt se feledjük el, hogy bizony a többiek választását nagyban befolyásolni fogja a döntése. Például Aru és Nibali helyében én most rámennék a Giróra, de ha Fro is megy, akkor viszont kihagynám és megint a Tourra készülnék fel, mert jelentősen nőne a nyerési esély. Quintana jövőre tuti a Tourra készül. Érdekes lesz.

Hozzáteszem, bármelyiket is éri el, hatalmas tett lesz, de még hatalmasabb lenne, ha valaki jól megcsapkodná a Zoncolanon. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
dawyd728 3 833
Valamiért az volt bennem, h a hetvenes évek és a nyolcvanas elején még kéthetes volt a Vuelta. Ettől függetlenül lehet nem egyedülálló tett lenne az övé, de sokkal elitebb körbe tartozna, mint egy újabb TDF sikerrel. Mindenesetre remélem a Giro lesz jövőre a fő célja. Ha hideg olasz körön is nyerni tudna, akkor kalap le előtte.
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
ok en elkeveredtem es a magamet rendbe rakom. A tdf-vuelta duplazasnal Anq eseteben 2 hetes volt a Vuelta.
Fro-t meg az egy evben valo triplazas biztos izgatna, de egy jovo evi Giro-ert nem adja oda a Tdf-t. Azt el tudom kepzelni, hogy a Giro-n is elindul a Tdf-re keszulve es hatha jol alakul.
no
Most már fogalmam sincs miről beszélsz. 😊 Onnan indult a téma, hogy ha Fro nyerne a Girón, az egyedülálló lenne. De nem.

Nem értem, mi köze ehhez Anqeutilnek, a 60-as évek Vueltájának, meg annak időpontjának. Semmi. Hatalmas tett lenne, de nem egyedülálló, megtette ezt Hinault, a Kannibál pedig 4-et nyert zsinórban. Pont. 😉
Soldados
En a 2 hetes miatt irtam, hogy az a Anq-nel volt ( a vuelta kozvetitesenel mondtak allandoan ).
Es ott keveredtem el hogy a Giro-t Hinault nyilatkozta hogy egy evben kepes mindharomra Fro. Erre irtam hogy soha nem fogja a Giro-ert feladni a Tdf-et ( remelem megprobalja az egy evben 3-at ha ugy erzik, mert megneznem ). Pont.
több mint 7 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ok en elkeveredtem es a magamet rendbe rakom. A tdf-vuelta duplazasnal Anq eseteben 2 hetes volt a Vuelta.
Fro-t meg az egy evben valo triplazas biztos izgatna, de egy jovo evi Giro-ert nem adja oda a Tdf-t. Azt el tudom kepzelni, hogy a Giro-n is elindul a Tdf-re keszulve es hatha jol alakul.
no
Most már fogalmam sincs miről beszélsz. 😊 Onnan indult a téma, hogy ha Fro nyerne a Girón, az egyedülálló lenne. De nem.

Nem értem, mi köze ehhez Anqeutilnek, a 60-as évek Vueltájának, meg annak időpontjának. Semmi. Hatalmas tett lenne, de nem egyedülálló, megtette ezt Hinault, a Kannibál pedig 4-et nyert zsinórban. Pont. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 7 éve
no Baltimore Ravens 7 072
Az, hogy mikor van egy éven belül a verseny, tök mindegy. Két ember is már birtokolta egyszerre mindhárom címet. Hogy akkoriban V-G-T volt a versenyek sorrendje, most meg G-T-V, az ezen nem változtat. Meg azért nem kéthetes volt a Vuelta a hetvenes években sem, hanem mondjuk 17 szakasz plusz prológ, ráadásul akkoriban több szakasz a és b részre volt osztva, azaz volt egy kis "levezető" időfutam.

Ettől függetlenül hatalmas dolog lenne. De megnyugodtam, hogy nem az én ismereteim hiányosak. 😊
Soldados
A mai kiiras szerint mindegy lenne. De a Giro-Vuelta tavasszal volt es kesobb lett a tdf utan. Hinault kettore keszult, ami akkor is nagy dolog volt. Pont o nyilatkozta, hogy Fro kepes lenne mindharmat egyszerre, ami nekik nem is adatott meg, de a 2 kozott tobb idejuk volt.

Ha valaki a legerosebb mint Hinault volt, akkor elony hogy kb uazt a tavot 2 het alatt tolod le es nem 3.
no
A Kannibál megcsinálta előbb a Giro-Tour duplát, majd köv. évben a Vuelta-Giro duplát, azaz sorozatban 4-et nyert. Ezen nem változtat, hogy melyik verseny mikor van.

Továbbá még egyszer mondom, a Vuelta nem kéthetes volt, hanem 17 plusz prológ és több szakasz a és b részre bontva. A 70-es években is háromhetesként tartották számon.

Az meg hogy Hinault miket hord össze, nem érdekel. A hármat nem lehet megcsinálni. Ha Fro tökös megpróbálja most a Giro-Tour duplát és ha összejön neki, akkor utoléri minden idők legnagyobb bringását, a Kannibált a sorozatban aratott győzelmekben. Ennyi, ez óriási lenne.
Soldados
1963 majus 1-majus 15. Nalam ez 2 het. Es 2442 km. Errol beszeltek a kozvetitesben Anquetil eseteben.
Ez nem tokosseg, hanem hideg szamitas. Ha ugy gondoljak, hogy nem kockaztatja vele a Tdf-t akkor ok. Tobbet er neki az 5x Tdf cim, 4 egyhuzamban mint a " grand slam ".
no
De nem Anquetil csinált triplát, hanem Hinault és a Kannibál...
Soldados
ok en elkeveredtem es a magamet rendbe rakom. A tdf-vuelta duplazasnal Anq eseteben 2 hetes volt a Vuelta.
Fro-t meg az egy evben valo triplazas biztos izgatna, de egy jovo evi Giro-ert nem adja oda a Tdf-t. Azt el tudom kepzelni, hogy a Giro-n is elindul a Tdf-re keszulve es hatha jol alakul.