NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Koronavírus 2024

34 feliratkozó

több mint 4 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 13 422 — Слава Україні! Героям слава!
mondjuk gondoltam hogy a lechner a legnagyobb veszélyzóna, szerencsémre ma home alapból officeban vagyok, remélem holnaptól elrendelik legalább további 2 hétre.
eaglesmcnabb
a váci út sincs valami jó helyzetben ilyen szempontból.
nálunk is azért nincs még kötelező home office, mert a vpn nem bírná el.
kristof
Én is váci út, nálunk sem lesz, hol melózol?😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv, Vovchansk, Harkiv, Okhmatdyt, Poltava, Lviv
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
mondjuk gondoltam hogy a lechner a legnagyobb veszélyzóna, szerencsémre ma home alapból officeban vagyok, remélem holnaptól elrendelik legalább további 2 hétre.
eaglesmcnabb
nokiánál mi kaptunk email-t mi szerint a corvininon van vesély

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
mondjuk gondoltam hogy a lechner a legnagyobb veszélyzóna, szerencsémre ma home alapból officeban vagyok, remélem holnaptól elrendelik legalább további 2 hétre.
eaglesmcnabb
a váci út sincs valami jó helyzetben ilyen szempontból.
nálunk is azért nincs még kötelező home office, mert a vpn nem bírná el.
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mondjuk gondoltam hogy a lechner a legnagyobb veszélyzóna, szerencsémre ma home alapból officeban vagyok, remélem holnaptól elrendelik legalább további 2 hétre.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 930
Discordról:
"Haller Garden irodaház kiürítve
találtak egy vodás koronást
igy valószinűleg az MMC Vodát is kiüritik... hazaküldenek
a VSSC (stadionoknál levő) Voda irodaházat is kompletten lezárták mindenkit hazaküldtek
wow...escalates quickly"
Nomac
vajon hírekben erről mikor olvashatunk?
Borbinho
 index.hu/belfold/2020/03/12/upc_magyarorszag_koronavirus/
Borbinho
remélem kábelen nem terjed...😉
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Egyebként mire kell egy ránézésre hetvenévrs embernek 48 tekercs budipapír? 😊
De tök komolyan, amikor mi négyen kb másfél-ket hónap alatt hasznalunk el egy 24 tekercses csomagot...
slowmotion
És mire kell vajon kartonszám a kézfertőtlenítő? Abban fürdenek a magyarok?
Klaci79
Nemtom. Én egyetlen kurva flakonnal akartam volna venni. Múlt kedden, pénteken és ma is. Állítólag reggel raktak ki (7-kor nyit a bolt), de 8:10-re csak az érintésmentes feltöltős Dettolból volt egy dobozzal. És ott állt a kocsi előtte, nem egy kartonnal pakoltak fel.
slowmotion
En a mult heten sajat szememmel lattam, hogy a munkavedelmi boltban a neni bevette a festo( elvileg vedekezesre alkalmas) maszkokat es szepen elkezdte atarazni.
Mikor megkerdeztem mit csinal kiakadt es mondta hogy vehetek tole dragabban nemsokara😃
Kenny
bezonyám. (ez olyan, mint amikor az a milliomos csávó megvette valami betegség gyógyszerének a jogát, és iszonyatosan megemelte az árait. mondjuk őt aztán asszem jól meg is baszta az amerikai állam, teljesen rászálltak mindenféle indokból.)
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 670 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Értsék meg, nem-lesz-gáz-ár-e-me-lés!!4!


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
Atari Pittsburgh Steelers 1 364 — Tulipános Fan- fan
...Mondjuk USA arra nincs felkészülve h tömegek számára biztosítson egészségügyi ellátást alaphelyzetben. csebi
Ha nincs biztosításod, nem terheled az eü. ellátórendszert.

"Itt?? ... Mindenki!"
több mint 4 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 885 — Omar's Coming Yo!
Egyebként mire kell egy ránézésre hetvenévrs embernek 48 tekercs budipapír? 😊
De tök komolyan, amikor mi négyen kb másfél-ket hónap alatt hasznalunk el egy 24 tekercses csomagot...
slowmotion
És mire kell vajon kartonszám a kézfertőtlenítő? Abban fürdenek a magyarok?
Klaci79
Nemtom. Én egyetlen kurva flakonnal akartam volna venni. Múlt kedden, pénteken és ma is. Állítólag reggel raktak ki (7-kor nyit a bolt), de 8:10-re csak az érintésmentes feltöltős Dettolból volt egy dobozzal. És ott állt a kocsi előtte, nem egy kartonnal pakoltak fel.
slowmotion
En a mult heten sajat szememmel lattam, hogy a munkavedelmi boltban a neni bevette a festo( elvileg vedekezesre alkalmas) maszkokat es szepen elkezdte atarazni.
Mikor megkerdeztem mit csinal kiakadt es mondta hogy vehetek tole dragabban nemsokara😃

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Discordról:
"Haller Garden irodaház kiürítve
találtak egy vodás koronást
igy valószinűleg az MMC Vodát is kiüritik... hazaküldenek
a VSSC (stadionoknál levő) Voda irodaházat is kompletten lezárták mindenkit hazaküldtek
wow...escalates quickly"
Nomac
vajon hírekben erről mikor olvashatunk?
Borbinho
 index.hu/belfold/2020/03/12/upc_magyarorszag_koronavirus/

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 567 — Lucas Scott
Nem tudom hogy volt-e ez korábban (a philly, st louis grafikát betette talán diverdoc) de elég komoly sztem, érdekes lehet:

 medium.com/@tomaspueyo/coronavirus-act-today-or-people-will-die-f4d3d9cd99ca
csebi
Nagyjából hosszasan leírja, amit én megpróbáltam rövidebben szajkózni. Érdemes mindenkinek elolvasni, nagyon jó összefoglaló.( és ha usákok azt írják nem lesz kapacitásuk, nálunk ez hatványozottabb lesz).
diverdoc
Mondjuk USA arra nincs felkészülve h tömegek számára biztosítson egészségügyi ellátást alaphelyzetben. De tisztán látszik h bizonyos lépéseket meghoz (pl schengeni járatok, de shanghaibol és Japánból dél Koreából érkeznek a járatok ma is...), viszont kétszínű ebben Trump.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 44 515 — The Mathematician
Discordról:
"Haller Garden irodaház kiürítve
találtak egy vodás koronást
igy valószinűleg az MMC Vodát is kiüritik... hazaküldenek
a VSSC (stadionoknál levő) Voda irodaházat is kompletten lezárták mindenkit hazaküldtek
wow...escalates quickly"
Nomac
haver szerint az MCC-t nem üritik (elvileg ő ott van bent)

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyebként mire kell egy ránézésre hetvenévrs embernek 48 tekercs budipapír? 😊
De tök komolyan, amikor mi négyen kb másfél-ket hónap alatt hasznalunk el egy 24 tekercses csomagot...
slowmotion
eleve ha a karanténban nem lesz elegendő kaja, nem fog kelleni annyi WC papír... 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Discordról:
"Haller Garden irodaház kiürítve
találtak egy vodás koronást
igy valószinűleg az MMC Vodát is kiüritik... hazaküldenek
a VSSC (stadionoknál levő) Voda irodaházat is kompletten lezárták mindenkit hazaküldtek
wow...escalates quickly"
Nomac
Hallerben Vodás? (bár mióta a upc-t megvették, végülis mehet a dolog, de még nem láttam olyan nagy összeolvadást náluk)
slowmotion
Pedig pl az allee-ban már a upc is pirosba borult
r.baggio
lehet, mostanában nem néztem ott a júpíszít, ritkán járok azon a részen. általában a pékség-spar-gyóccertár az, ameddig bemerészkedek.

na de remélem a Rossmann még nincs lezárva, pont be akartam menni munkába menet

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Discordról:
"Haller Garden irodaház kiürítve
találtak egy vodás koronást
igy valószinűleg az MMC Vodát is kiüritik... hazaküldenek
a VSSC (stadionoknál levő) Voda irodaházat is kompletten lezárták mindenkit hazaküldtek
wow...escalates quickly"
Nomac
Hallerben Vodás? (bár mióta a upc-t megvették, végülis mehet a dolog, de még nem láttam olyan nagy összeolvadást náluk)
slowmotion
Pedig pl az allee-ban már a upc is pirosba borult


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 318 — Cowboys fan
Discordról:
"Haller Garden irodaház kiürítve
találtak egy vodás koronást
igy valószinűleg az MMC Vodát is kiüritik... hazaküldenek
a VSSC (stadionoknál levő) Voda irodaházat is kompletten lezárták mindenkit hazaküldtek
wow...escalates quickly"
Nomac
Hallerben Vodás? (bár mióta a upc-t megvették, végülis mehet a dolog, de még nem láttam olyan nagy összeolvadást náluk)

Szerkesztette: slowmotion
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Discordról:
"Haller Garden irodaház kiürítve
találtak egy vodás koronást
igy valószinűleg az MMC Vodát is kiüritik... hazaküldenek
a VSSC (stadionoknál levő) Voda irodaházat is kompletten lezárták mindenkit hazaküldtek
wow...escalates quickly"
Nomac
Fake news... kormány szerint továbbra is csak 13 fertőzött van. Akik persze többnyire irániak, hiszen a külföldiek sokkal veszélyesebbek...
roberto23

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Discordról:
"Haller Garden irodaház kiürítve
találtak egy vodás koronást
igy valószinűleg az MMC Vodát is kiüritik... hazaküldenek
a VSSC (stadionoknál levő) Voda irodaházat is kompletten lezárták mindenkit hazaküldtek
wow...escalates quickly"
Nomac
Fake news... kormány szerint továbbra is csak 13 fertőzött van. Akik persze többnyire irániak, hiszen a külföldiekre sokkal veszélyesebb...

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Discordról:
"Haller Garden irodaház kiürítve
találtak egy vodás koronást
igy valószinűleg az MMC Vodát is kiüritik... hazaküldenek
a VSSC (stadionoknál levő) Voda irodaházat is kompletten lezárták mindenkit hazaküldtek
wow...escalates quickly"
Nomac
vajon hírekben erről mikor olvashatunk?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
 index.hu/kulfold/2020/03/12/kina_bejelentette_hogy_naluk_veget_ert_a_jarvany/

Azért ez lol.....
több mint 4 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem tudom hogy volt-e ez korábban (a philly, st louis grafikát betette talán diverdoc) de elég komoly sztem, érdekes lehet:

 medium.com/@tomaspueyo/coronavirus-act-today-or-people-will-die-f4d3d9cd99ca
csebi
Nagyjából hosszasan leírja, amit én megpróbáltam rövidebben szajkózni. Érdemes mindenkinek elolvasni, nagyon jó összefoglaló.( és ha usákok azt írják nem lesz kapacitásuk, nálunk ez hatványozottabb lesz).


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 4 éve
Nomac New England Patriots 2 968 — balazs.t85@gmail.com
Discordról:
"Haller Garden irodaház kiürítve
találtak egy vodás koronást
igy valószinűleg az MMC Vodát is kiüritik... hazaküldenek
a VSSC (stadionoknál levő) Voda irodaházat is kompletten lezárták mindenkit hazaküldtek
wow...escalates quickly"
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 930
Gondoltam rákeresek egy ilyen "csodaszerre" a neten....hát találtam 😀 😀 😀
 shopolo.hu/product/sanitizer?gclid=Cj0KCQjwu6fzBRC6ARIsAJUwa2QqodRQIf-VZzLYRLnr3okeupIklu-4v7pMDHNBv0jNW3BaysvcDBYaAi8_EALw_wcB
több mint 4 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 081 — #officialBoliever
Hova a faszba mennek az öregek reggel 8kor?! Minden reggel teli a villamos, most is az 50ből kb 15 ember van aki 65 vagy idősebb.
Aztán amikor miattuk nem lesz elég lélegeztetőgép...

Szerk: és legalább felük köhög
Borbinho
Bótba. Vagy orvoshoz. Vagy piacra.
slowmotion
Haza kell érni a vadangyal 20. Évad 400. Részére, amit 70. Alkalommal ismétel a super tv2 10:00-kor.
Amadeus
Ja, vagy éppen dolgozni mennek....

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 930
Egyebként mire kell egy ránézésre hetvenévrs embernek 48 tekercs budipapír? 😊
De tök komolyan, amikor mi négyen kb másfél-ket hónap alatt hasznalunk el egy 24 tekercses csomagot...
slowmotion
És mire kell vajon kartonszám a kézfertőtlenítő? Abban fürdenek a magyarok?
Klaci79
Nemtom. Én egyetlen kurva flakonnal akartam volna venni. Múlt kedden, pénteken és ma is. Állítólag reggel raktak ki (7-kor nyit a bolt), de 8:10-re csak az érintésmentes feltöltős Dettolból volt egy dobozzal. És ott állt a kocsi előtte, nem egy kartonnal pakoltak fel.
slowmotion
Üdv a klubban 😀