NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
és buzzerrel nyert a Princeton a Harvard ellen, kééész..
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Jimmer laza 33 pont egy félidő alatt a New Mexico ellen, ember? 😀Hurka
az sokkal viccesebb hogy a végére dobott 52-őt míg a Penn State és a Wisconsin egymás ellen összesen 69-et 😀 BIGTEN SUCK!!!! 😀
haromt
meg akkor Jimmer egy félidő alatt dobott ugyanannyit, mint a Wisconsin egész meccsen 😛
ma remélem megcsapjuk a Nittany Lionst
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Jimmer laza 33 pont egy félidő alatt a New Mexico ellen, ember? 😀Hurka
az sokkal viccesebb hogy a végére dobott 52-őt míg a Penn State és a Wisconsin egymás ellen összesen 69-et 😀 BIGTEN SUCK!!!! 😀

A Gators nagyon simán kicsapta a Vols-t. A kezdőből mindenki 10+ pont, viszont sajnos Burks egyedül kevés volt a Kansas ellen 😕
Mindegy így se nagyon lehet már elvenni a Colorado-tól a Big Dance-tharomt
Láttad a meccset? Minden votl csak sima nem, sajna a végére elfogytunk 😕

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Jimmer laza 33 pont egy félidő alatt a New Mexico ellen, ember? 😀Hurka
az sokkal viccesebb hogy a végére dobott 52-őt míg a Penn State és a Wisconsin egymás ellen összesen 69-et 😀 BIGTEN SUCK!!!! 😀

A Gators nagyon simán kicsapta a Vols-t. A kezdőből mindenki 10+ pont, viszont sajnos Burks egyedül kevés volt a Kansas ellen 😕
Mindegy így se nagyon lehet már elvenni a Colorado-tól a Big Dance-t
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Jimmer laza 33 pont egy félidő alatt a New Mexico ellen, ember? 😀
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Hail to the VICTORS :cool:Joci
ezt így most ne.

lesz úgyis nemsoká Heil to the Viktor 😛haromt
na ez most ütött 😀

holnap ohio state,most már remélem a szerencse is mellénk áll és végre elverjük azt a retek brigádot


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hail to the VICTORS :cool:Joci
ezt így most ne.

lesz úgyis nemsoká Heil to the Viktor 😛
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Hail to the VICTORS :cool:


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Na, azért ez sem rossz. 😊



Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Mindkét MWC-s csapatunk elbúcsúzott a negyeddöntőben, a CSU idényvégi breakdown-ja miatt szomorú vagyok, az AFA-tól ez volt a maximum, amit elérhettek.

😀 Amúgy pedig ennyi:



Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Texas A&M egy nagyon sima meccsen vert le minket. Mindkét félidő első felében szörnyű volt a dobószázalék (meccset 2/18-cal indította a Mizzou), de pl. a második játékrészben 7 percet kellett várni az első Tigers mezőnykosárra, illetve ekkor volt meg az első jó tripla is. A másik oldalt meg sültek a kezek, egyedül a nagyon jó büntetőzésnek köszönhetően maradt a szünetre a különbség 15 alatt. Aztán innen feljebb nem jött a Mizzou, beállt egy 15-20 közti különbség, majd az utolsó percekben sikerült kicsit kapaszkodni, aztán pár kimaradt tripla, lerohanás után 86-71 lett a vége oda.

Ami számomra érthetetlen, hogy miért kell az első perctől kezdve erőltetni az egész pályás letámadást, főleg, ha hárman hozzák fel kettő-három védő ellen labdát, akkor mindig jön a be akarjuk csapdázni játék, amit persze átpasszol a játékos, és onnantól 4 a 3 van, ebből rengeteg kosarat kaptunk végig. Másik, ha ott áll BJ Holmes a triplavonalon, akkor vajon miért nem is indulnak el felé? Nem véletlen szórta meg ő is magát. Támadásban semmi elképzelés nem volt, járt a labda, egy-egy betörés, majd reménykedés, hogy volt benne falt, és jöhet a büntető. Lepattanozás förtelem volt, elején 12-2 volt oda.

Aggies-től Loubeau volt nagyon jó, elején 5-5-tel kezdett mezőnyből, végére 8/6 lett ez, illetve 9/8-as büntető arány, ami összesen 20 pont. Az említett Holmes végül hatból 4 triplát vágott be, ő is 20 ponttal zárt. Akire még felfigyeltem, az a padról beálló Roberson, kb negyedóra játék alatt szedett majdnem 10 lepattanót, ebből 3-4-et támadó oldalon. Tigers-ből Demmon érte el a legtöbb pontot, de megtévesztő, ötből 3 jó triplája volt, de mind már 20 körüli különbségnél. A vicc, hogy más nem dobott hármast, pedig vagy 14-16 kísérlet biztos volt. Közben pont most modják, 37 büntetőt dobhatott Mizzou, ebből 30 jó is lett. Másik oldal 34-ből 26-ot értékesített. Mizzou dobószázaléka pedig 33%-os lett a végére...

Bírók pedig érdekesen fújtak, végig.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nyertünk 87-75-re! Elképesztő, nem hiszem el. Tegnap Burks dobott 25 pontot a második félidőben, most meg Higgins hajrázott valami eszméletlenül nagyot, ezek ketten megint mit műveltek. 😊
Most muszáj lesz szétlocsolnom egy pár üveg pezsgőt a lakásban, innen remélem már semmilyen ellenhatalom nem akadályozhatja meg a Madness-részvételt.
Most kezdődik a CSU meccse, reggel pedig még jön az AFA - a csodának folytatódnia kell! 😀TheMileHighCity
idén harmadszor picsáztuk el a preseason #3 agyonhypeolt K-State-et.

Holnap jönnek a ma nagyot szenvedő jajsólymok. Hatalmas lenne megcsapni őket is
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Nyertünk 87-75-re! Elképesztő, nem hiszem el. Tegnap Burks dobott 25 pontot a második félidőben, most meg Higgins hajrázott valami eszméletlenül nagyot, ezek ketten megint mit műveltek. 😊
Most muszáj lesz szétlocsolnom egy pár üveg pezsgőt a lakásban, innen remélem már semmilyen ellenhatalom nem akadályozhatja meg a Madness-részvételt.
Most kezdődik a CSU meccse, reggel pedig még jön az AFA - a csodának folytatódnia kell! 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nyert a Colorado 😀

Filip megtalálta a sikersportágat

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Kemba buzzerével a UConn megverte a PITT-et, így ők vannak ott az elődöntőbenHurka
Panthers nagy művésze ezeknek a Big East Tourneyknak. 2009-ben is kikaptak az első meccsükön még Blairrel a fedélzeten Harangodyéktól, aztán tavaly a WVU-tól, idén meg a UConn... Első két alkalommal 2., most meg 1. kiemeltként.

gsn
mondjuk megnéztem még 1-szer ezt a buzzert, hát az egész edzői stábot ki kéne rúgni a PITT-nél
képesek voltak McGheet állítani Kembára, szegény azt se tudta hol van, el is esett, még a dobás előtt...
több mint 13 éve
gsn 3 548
Kemba buzzerével a UConn megverte a PITT-et, így ők vannak ott az elődöntőbenHurka
Panthers nagy művésze ezeknek a Big East Tourneyknak. 2009-ben is kikaptak az első meccsükön még Blairrel a fedélzeten Harangodyéktól, aztán tavaly a WVU-tól, idén meg a UConn... Első két alkalommal 2., most meg 1. kiemeltként.

Lassan itt az idő, úgyhogy beteszem, gyertek játszani:

http://tournament.fantasysports.yahoo.com/t1
id: 958
password: bowlhu

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Kemba buzzerével a UConn megverte a PITT-et, így ők vannak ott az elődöntőben
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Buffs-nek mi kell ahhoz, hogy bejusson? Ha ma legyőzzük a K-State-et akkor tuti, és vereség esetén is van rá esély? Olvasgattam az ESPN-en a bubble watch-ot, de nekem magasak ezek a statisztikai számítások így harmadnaposan, szóval nem vagyok biztos benne. 😊

Az UNC-nek az aktuális bracketology a Notre Dame-ot írja ellenfélnek, hát komoly lenne. 😀TheMileHighCity
jó "sportdiplomácia".
Na meg jó embert kell megkenniharomt
Ezt pont nem írták a bubble watch-ban. 😀
Leszarom, ma páros hátsó lábbal berúgjuk a Madness kapuját, aztán meneküljön mindenki a bölényszagunktól. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Buffs-nek mi kell ahhoz, hogy bejusson? Ha ma legyőzzük a K-State-et akkor tuti, és vereség esetén is van rá esély? Olvasgattam az ESPN-en a bubble watch-ot, de nekem magasak ezek a statisztikai számítások így harmadnaposan, szóval nem vagyok biztos benne. 😊

Az UNC-nek az aktuális bracketology a Notre Dame-ot írja ellenfélnek, hát komoly lenne. 😀TheMileHighCity
jó "sportdiplomácia".
Na meg jó embert kell megkenni
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Buffs-nek mi kell ahhoz, hogy bejusson? Ha ma legyőzzük a K-State-et akkor tuti, és vereség esetén is van rá esély? Olvasgattam az ESPN-en a bubble watch-ot, de nekem magasak ezek a statisztikai számítások így harmadnaposan, szóval nem vagyok biztos benne. 😊

Az UNC-nek az aktuális bracketology a Notre Dame-ot írja ellenfélnek, hát komoly lenne. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Bejutott a Bears! Óriási meccsen vertük 65-60-ra a Montana-t a Big Sky döntőjében, hihetetlen második félidő volt, két ekkora érzelmi sokk pár órán belül, alig bírom feldolgozni. 😀
Beitzel megint végig nyomta a teljes 40 percet, 27 pontot dobott úgy, hogy nem igazán ment neki a játék önmagához képest, de iszonyatosan fontos pontokat szerzett a hajrában. Már csak miatta is fontos volt, hogy továbbjutottunk, remélem kapunk valami nagycsapatot ellenfélnek, és mindenkinek megmutathatja, hogy ki a Big Sky MVP. 😛TheMileHighCity
15., esetleg 14. kiemelésnél nem igen fogtok jobbat kapni (ez a jóslatom mondjuk bejött év közben, hogy ők nyerik a konfot :cool: ), szal akármelyik nagyágyú lehet
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Szaggató stream miatt csak többé-kevésbé láttam, de szinte végig vezetve, egy viszonylag pont gazdag meccsen megvan a győzelem a Texas Tech ellen. Bár, 8-ról hagytuk őket 2-re feljönni, egész pályás letámadásnál 2-3 labdát is eladtunk, de meglett. Bár vicces lett volna, hogy 1.7 másodperccel vége előtt kiírták, ki az MVP (Marcus Demmon), pont ő dobhatott 2 büntetőt, ha egy benn van, akkor 4 lesz az előny, vége a meccsnek. Kiírják, azonnal ki is hagyta Demmon, ha netalán kimaradt volna 2. is, akkor lehetett volna OT, hogy már megvan MVP.
Innentől beat Texas A&M, meg még van 2 perce SMU-nak, hogy Rice ellen fordítson -2-ről. Gyerünk!

Egy maradt a végére, francba! Gondolom esélytelen, hogy bárki nézte volna és mondjon az egész meccsről valamint, én csak utolsó 2 percről tudok nyilatkozni, ott Rice elég sok támadó pattanót szedett le, amivel rengeteg idő ment el.
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Bejutott a Bears! Óriási meccsen vertük 65-60-ra a Montana-t a Big Sky döntőjében, hihetetlen második félidő volt, két ekkora érzelmi sokk pár órán belül, alig bírom feldolgozni. 😀
Beitzel megint végig nyomta a teljes 40 percet, 27 pontot dobott úgy, hogy nem igazán ment neki a játék önmagához képest, de iszonyatosan fontos pontokat szerzett a hajrában. Már csak miatta is fontos volt, hogy továbbjutottunk, remélem kapunk valami nagycsapatot ellenfélnek, és mindenkinek megmutathatja, hogy ki a Big Sky MVP. 😛


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
sokak kedvenc itala is jegyet váltott a big dance-reJJ
Robert Morris amit az utolsó 3 percben mutatott védekezés szintján, az viccnek is rész. 4 támadásból kaptak két mezőnykosarat, másik kettő esetén meg nem szedték le lepattanót sem, így jött belőle a fault, illetve büntetők. A meccs többi részéről nem tudok nyilatkozni, ennyit láttam belőle csak 😀
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 871 — no es importante
sokak kedvenc itala is jegyet váltott a big dance-re


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal