Kosárlabda

13 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
A Mai Ohio-Tempe foci későn lesz viszont komoly NCAA kosárnap várható
10-kor VT-Kansas State
éjfélkor Ohio State-Florida
1kor Colorado-Georgia
2-kor Butler-Louisville

igen jó kis összecsapások. Ha már a Nuggets erős cold streaken van. na meg mind lesz espn3on így fasza streamem is lesz 😊
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 860 — no es importante
nagyon jó, ha otthon leszek, fel is iratkozok az RSS-feedre 😊 hát igen, a WF nem kezdett szépen, csak a hülye kritikusok azt felejtik el, hogy ez egyelőre egy középiskolai csapat, a keret fele freshman, új edző, a kezdő ötösben egy sophomore kivételével csak újoncok... persze attól még a noname gárdától nem lett volna szabad kikapni, de ez a pofon még jól is jöhet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
tudom, hogy itt sokan szeretitek az egyetemi kosárlabdát. Csináltam egy blogot, szeretnék rendszeresen irkálni, mindenféle történésről, ha valaki szeretne csatlakozni mint szerkesztő annak nagyon örülnék, de ha csak olvassátok nekem már az is bőven elég.

http://collegemadness.blog.nepsport.hu/

véleményeket várom, hátha van értelme csinálnom. 😊Mad
Végre!

ha vége lesz a fociidénynek akkor a felszabaduló időmben szívesen segítek majd ha addigra nem találsz pár társat.

más
18.30-kor az eurosport2-n Besiktas meccs a debütáló Iversonnal.Höri
király vagy....ha bármikor úgy érzed, hogy írnod kell, csak szólj 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
tudom, hogy itt sokan szeretitek az egyetemi kosárlabdát. Csináltam egy blogot, szeretnék rendszeresen irkálni, mindenféle történésről, ha valaki szeretne csatlakozni mint szerkesztő annak nagyon örülnék, de ha csak olvassátok nekem már az is bőven elég.

http://collegemadness.blog.nepsport.hu/

véleményeket várom, hátha van értelme csinálnom. 😊Mad
Végre!

ha vége lesz a fociidénynek akkor a felszabaduló időmben szívesen segítek majd ha addigra nem találsz pár társat.

más
18.30-kor az eurosport2-n Besiktas meccs a debütáló Iversonnal.

több mint 13 éve
Mad Seattle Seahawks Oregon Ducks 496 — Ősembör
tudom, hogy itt sokan szeretitek az egyetemi kosárlabdát. Csináltam egy blogot, szeretnék rendszeresen irkálni, mindenféle történésről, ha valaki szeretne csatlakozni mint szerkesztő annak nagyon örülnék, de ha csak olvassátok nekem már az is bőven elég.

http://collegemadness.blog.nepsport.hu/

véleményeket várom, hátha van értelme csinálnom. 😊

@KJuraszik
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Elkaptuk az OKC-t is 😊 Bonner 7/7 3 pontos egy centertől... No Comment 😀eaglesmcnabb
Megnéztem az összefoglalót, beszarás.... Élete meccsét jáccotta.

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Elkaptuk az OKC-t is 😊 Bonner 7/7 3 pontos egy centertől... No Comment 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez az- Nyert a Suns a Lakers otthonában- micsoda vasárnap!!! 22 bepakkolt tripla - franchise csúcs.
Ma jön a Denver Phoenix-be.
több mint 13 éve
Bruschi85 New England Patriots 1 728 — Patriots és Kaposvári KK fan
Nem volt rossz meccs tegnap a Kecskemét ellen, kár, hogy nem sikerült az újabb fontos hazai győzelmet megszerezni.
Végig partiban voltunk a Stojan Ivkovics vezette alföldiekkel. Azért a bírói hármas tett arról ,hogy legyen miért idegeskedni mindkét oldal szurkolóinak!

A lényeg továbbra is Hajrá Kaposvár!!



A lényeg továbbra is Hajrá Pats és Hajrá Kometa Kaposvári KK!
több mint 13 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
A Bulls elég rossz játékkal simán leverte a Wizardsot. Hinrich nagy tapsot kapott, nem is játszott rosszul. Két sima győzelem kifacsart ellenfelekkel szemben, ebből még túl sok következtetést nem lehet levonni. Ami szabad szemmel is jól látható, hogy Deng triplái hivatalosan is megérkeztek erre a szezonra, Bogans is erőlteti, mostanában be is hullanak. Rose remélhetőleg lesz pontosabb, eddig botrány, két meccsen 1/8. Korver tud ennél többet. Jön a szokásos novemberi túra, nagyon kíváncsian várom.

szerk.: ami nagyon tetszett ezen a meccsen: McGee blokkol, majd zsákol egyet. Benne is van az összefoglalóban. Elkezd pofázni korvernek, meg nagyképűsködni. Ezen Noah és Rose kicsit bepöccenhetett, mert utána hülyére szopatták, már amikor a pályán volt. Noah ugyan nem volt olyan energikus, mind megszoktuk, de a támadópalánk alatt nagy pörgött, Rose meg betörésekből azt csinált mellette, amit akart. Ha Arenas nem így játszik, lett volna közte egy huszas.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
Ja így értem

több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
7-1. kissé ütősebb ez a Spurs mint a tavalyi. Meglepően simán vertük a Phillyt.eaglesmcnabb
Meglepően? A PH76 a meccs előtt annyi vereséggel állt, mint ahány győzelmetek nektek van. Szegények emberemlékezet óta nem voltak 50% felett, ráadásul pénteken is játszottak.atapapa
Szerintem arra gondolt, hogy idén még nem nyert a Spurs tucatnál többel. Papírforma volt a simaság, csak eddig sosem jött össze.

szerk.: na, örülök, hogy jól gondoltam. 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
7-1. kissé ütősebb ez a Spurs mint a tavalyi. Meglepően simán vertük a Phillyt.eaglesmcnabb
Meglepően? A PH76 a meccs előtt annyi vereséggel állt, mint ahány győzelmetek nektek van. Szegények emberemlékezet óta nem voltak 50% felett, ráadásul pénteken is játszottak.atapapa
ez igaz. de idén még nem volt sima meccsünk...pedig játszottunk 2szer a Clippersel, a Bobcatsel, és a Rocketsel is... itt meg 33 ponttal mentünk a 3. negyed után...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
A Denver University a második meccsét is elbukta, megint a második félidőben voltunk iszonyat szarok.
A Colorado State viszont egy sima otthoni győzelemmel kezdte a szezont.
Ma a Pioneers harmadszor is pályára lép sorban, és az AFA bemutatkozó meccsét is megejtik. Aztán hétfőn pont egyik csapatunk se játszik, de akkor már lesz Nuggets. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
7-1. kissé ütősebb ez a Spurs mint a tavalyi. Meglepően simán vertük a Phillyt.eaglesmcnabb
Meglepően? A PH76 a meccs előtt annyi vereséggel állt, mint ahány győzelmetek nektek van. Szegények emberemlékezet óta nem voltak 50% felett, ráadásul pénteken is játszottak.

több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
sikerült visszanézni a Nets-Magic meccset, rohadt jó volt, de megint kikaptunk, igaz csak egy ponttal. ejj, pedig szépen játszottunk. 😀shawnka
jó, Nelson sem gondolta komolyan hogy az a kosár bemegy 😀



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
sikerült visszanézni a Nets-Magic meccset, rohadt jó volt, de megint kikaptunk, igaz csak egy ponttal. ejj, pedig szépen játszottunk. 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
7-1. kissé ütősebb ez a Spurs mint a tavalyi. Meglepően simán vertük a Phillyt. van 4-5 olyan emberke aki képes eldönteni a meccseket, ha ezekből 2-3 jó formában van, akkor nagyon nehéz ellenünk 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
8-0 :cool:

több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 928 — we almost always almost win
Kurva élet a 3. negyedért, majdnem megvertük az Olajat :mad:

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
http://sportmajom.blog.hu/2010/11/13/kosz_steve

Eszmefuttatás mindenidők egyik legjobb irányítójáról, avagy ki mit köszönhet Nash-nek.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nyert a Gators simán az NC-Wilmington ellen. Kell is az önbizalom, mert kedden nagy meccs. Jön az Ohio State. Éjfélkor lesz tehát érdemes nézni. Gondolom stream is lesz.haromt
Érdekes ez az AP 9. és coaches' 11. hely, meg a hype. ESPN-en még olyat is hallottam valamelyik videóban, hogy valaki Nat. Champot jósol a Gatorsnek. 😂 Az ne zavarjon senkit, hogy ez kb. a tavalyi csapat+egy kis minimális mélység.gsn
Az egy év sokat számít azért. A két évvel ezelőtti Pittben sem voltak új arcok az egy évvel azelőtti gárdához képest mégis sokat javultak. Nem mondom, hogy a Gators nagy király lesz, de most nincs az SEC-ben a tavalyi Kentucky, így simán nyerhetik a konfot, onnan meg már fene tudja.Rajna
igen. tavaly főleg a rutin hiányzott. Főleg mondjuk Boynton-nál. Inkonzisztens volt eléggé. Nagyon komplett most ez a csapat, erős frontcourt, egy jó SF és egy rutinosabb G páros. Na meg van végre minőségi csere is. Nem egyszemélyes a csapat mint mondjuk Calathes idején volt.
A natchamp dolog elég meredek, de az SEC-re simán jók lehetünk és abból esetleg egy elite 8 összejöhet. Persze még csak most kezdődött az idény
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
nyert a Gators simán az NC-Wilmington ellen. Kell is az önbizalom, mert kedden nagy meccs. Jön az Ohio State. Éjfélkor lesz tehát érdemes nézni. Gondolom stream is lesz.haromt
Érdekes ez az AP 9. és coaches' 11. hely, meg a hype. ESPN-en még olyat is hallottam valamelyik videóban, hogy valaki Nat. Champot jósol a Gatorsnek. 😂 Az ne zavarjon senkit, hogy ez kb. a tavalyi csapat+egy kis minimális mélység.gsn
Az egy év sokat számít azért. A két évvel ezelőtti Pittben sem voltak új arcok az egy évvel azelőtti gárdához képest mégis sokat javultak. Nem mondom, hogy a Gators nagy király lesz, de most nincs az SEC-ben a tavalyi Kentucky, így simán nyerhetik a konfot, onnan meg már fene tudja.

több mint 13 éve
gsn 3 548
nyert a Gators simán az NC-Wilmington ellen. Kell is az önbizalom, mert kedden nagy meccs. Jön az Ohio State. Éjfélkor lesz tehát érdemes nézni. Gondolom stream is lesz.haromt
Érdekes ez az AP 9. és coaches' 11. hely, meg a hype. ESPN-en még olyat is hallottam valamelyik videóban, hogy valaki Nat. Champot jósol a Gatorsnek. 😂 Az ne zavarjon senkit, hogy ez kb. a tavalyi csapat+egy kis minimális mélység.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
5 nap alatt lehet, hogy végigveri a Jazz a délkelet 80%-át. Már csak a Bobcats van hátra, papíron a legkönnyebb, fáradtság miatt könnyen lehet, hogy a legnehezebb meccs. Ja, és sorozatban negyedszer nyertek 10+ pontos hátrányból.