Make Love

27 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
köszönöm az e52-esemnek a zh kettest 😀


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Megkóstoltam végre a Nestea havasi szilva nevű cuccost, hát hidegen semmi extra, de mikrózva tényleg kurva finom. Bár egy jó forralt bor a győri Baross úton decemberben visszaadhatatlan 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Megvan az első 5-ös tantárgyam az egyetemen. 😊
Akit valamennyire érdekel a környezetvédelem, annak ajánlom a környezetgazdaságtan nevű tárgyat a bme-n. Nálunk Füle Miklós volt beírva előadónak, de az összes órát Antal Miklós tartotta, nagyon jó stílusban, lelkesen, érdekesen. Ráadásul otthoni tanulás nélkül is meg lehet csinálni ötösre.

több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Imádom a havat, végre ma volt időm lemenni este a lányommal a hóesésbe kicsit dobálni, nagy arccal azt hittem kidobom a sapka alól, ehhez képest vagy ötször talált pofán meg nyakon, végre itt a tél, sejetem!!! 😀Bad31
Hát úgy látom Tatabányáról a legjobb arcok regeltek ide 😉fetomy
szép is a szerelem 😛Joci
Ugye 😂 😂 Köszi fetomy!


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
De azért a Vick sig jó lesz kezdetnek.. 😀fetomy
Kell? 😀...(egyébként csak vicceltem, vágás hogy nem nekem szólt)Rataccess
áá, nekem túl világos, a témája miatt mondtam 😀 (meglátjuk, még beletartozhatsz te is 😀)
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
De azért a Vick sig jó lesz kezdetnek.. 😀fetomy
Kell? 😀
.
.
.
(egyébként csak vicceltem, vágás hogy nem nekem szólt)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Imádom a havat, végre ma volt időm lemenni este a lányommal a hóesésbe kicsit dobálni, nagy arccal azt hittem kidobom a sapka alól, ehhez képest vagy ötször talált pofán meg nyakon, végre itt a tél, sejetem!!! 😀Bad31
Hát úgy látom Tatabányáról a legjobb arcok regeltek ide 😉fetomy
szép is a szerelem 😛Joci
én inkább csendben sírnék a helyedben, ifjú rozsomák 😛
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Hát úgy látom Tatabányáról a legjobb arcok regeltek ide 😉fetomy
Köszi szépen 😛 😀Rataccess
Tőled mondjuk még erre nem kaptam bizonyítékot 😛 😀 De azért a Vick sig jó lesz kezdetnek.. 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát úgy látom Tatabányáról a legjobb arcok regeltek ide 😉fetomy
Köszi szépen 😛 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
Imádom a havat, végre ma volt időm lemenni este a lányommal a hóesésbe kicsit dobálni, nagy arccal azt hittem kidobom a sapka alól, ehhez képest vagy ötször talált pofán meg nyakon, végre itt a tél, sejetem!!! 😀Bad31
Hát úgy látom Tatabányáról a legjobb arcok regeltek ide 😉fetomy
szép is a szerelem 😛


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Imádom a havat, végre ma volt időm lemenni este a lányommal a hóesésbe kicsit dobálni, nagy arccal azt hittem kidobom a sapka alól, ehhez képest vagy ötször talált pofán meg nyakon, végre itt a tél, sejetem!!! 😀Bad31
Hát úgy látom Tatabányáról a legjobb arcok regeltek ide 😉
több mint 13 éve
Bad 31 Cleveland Browns 972 — Medvedisznóember
Imádom a havat, végre ma volt időm lemenni este a lányommal a hóesésbe kicsit dobálni, nagy arccal azt hittem kidobom a sapka alól, ehhez képest vagy ötször talált pofán meg nyakon, végre itt a tél, sejetem!!! 😀


http://therealbad31.deviantart.com/
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 994 — #NoStress
Na ehhez hozzászólok, én meg az elmúlt 2-3 évben mindig kopaszközeli voltam (teljesen azért sosem), most elkezdtem növeszteni a hajam, és élvezem. 😀Tomeee
Én 1 hónapja vágattam le 6 év után hosszú hajam...De ez állítólag faszább 😀Asbee
Világ életemben rövid hajam volt,de azért sose voltam kopasz közeli,ilyen 5-6 centis volt a legkisebb.Aztán tegnap délután teljesen váratlanul rám tört az ötlet hogy kipróbálom milyen lehet és már izzítottam is a gépet.Ami nem tetszik hogy hogyha azt akarom hogy fényes legyen a búrám gyakorlatilag minden másnap borotválhatom,ezt meg sem idővel sem borotvával sem borotva habbal nem bírom(ezzel kapcsolatban egyébként jöhetnek a tanácsok ha vannak itt esetleg hasonló frizurával rendelkezőek 😀 ).De egyébként nagyon tetszik.Cowboykarcsi
Soha többé nem lesz vele gondod, és mindig szép fényes marad:

http://lezeresszortelenites.com/ipl-helyett?gclid=CLXg6Y-UzKUCFYgh3wodXScLmA

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tarkopasz és nullás sem voltam soha.
viszont egyszer 1 évig növeztettem. Annyi hatása volt hogy elöl belelógott a szemembe, hátul meg kb normális méretű volt. asszem olyan 15 lehettem kb
Most oda jutottam hogy hátul normális méretű a hajam, elől pedig nem nő...
Viszont volt párszor hidrogénszőke, meg egyszer vörös.
Fodrásznál szerintem 5 éve nem voltam. 7 vagy 9 millis gép azt csá. soha nem értettem hogy egy férfi hogy képes rendszeresen fodrászhoz járni. Még borotválkozni is max 2hetente 1x. Igaz addigra már eléggé Jake Plummeres lesz a fejem 😊
Asszem nyáron gondolkoztam a mohawk-on, de azért rájöttem hogy kicsit öreg vagyok ahhoz hogy hülyének nézzenek 😊
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Azért én addig nem fogom növeszteni, csak olyat akarok amit lehet formálni. 😀 Most egyelőre az is extázisközeli élményt okoz hogy reggel felkelés után egy picit furán áll néha 😀Tomeee
Nem 6 évig nőtt... 😀 😀 Közben látogattam a fodrászt, főleg hogy rokon és ingyenes. És 300 méterre dolgozik... 😂Asbee
Én viszont legalább 6 évesből csaptam le elég sokat 😛
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért én addig nem fogom növeszteni, csak olyat akarok amit lehet formálni. 😀 Most egyelőre az is extázisközeli élményt okoz hogy reggel felkelés után egy picit furán áll néha 😀Tomeee
Nem 6 évig nőtt... 😀 😀 Közben látogattam a fodrászt, főleg hogy rokon és ingyenes. És 300 méterre dolgozik... 😂


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
életemben először vagyok kopasz és nagyon adja :cool:Cowboykarcsi
Na ehhez hozzászólok, én meg az elmúlt 2-3 évben mindig kopaszközeli voltam (teljesen azért sosem), most elkezdtem növeszteni a hajam, és élvezem. 😀Tomeee
Én 1 hónapja vágattam le 6 év után hosszú hajam...De ez állítólag faszább 😀Asbee
Világ életemben rövid hajam volt,de azért sose voltam kopasz közeli,ilyen 5-6 centis volt a legkisebb.Aztán tegnap délután teljesen váratlanul rám tört az ötlet hogy kipróbálom milyen lehet és már izzítottam is a gépet.Ami nem tetszik hogy hogyha azt akarom hogy fényes legyen a búrám gyakorlatilag minden másnap borotválhatom,ezt meg sem idővel sem borotvával sem borotva habbal nem bírom(ezzel kapcsolatban egyébként jöhetnek a tanácsok ha vannak itt esetleg hasonló frizurával rendelkezőek 😀 ).De egyébként nagyon tetszik.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Tomeee 753
életemben először vagyok kopasz és nagyon adja :cool:Cowboykarcsi
Na ehhez hozzászólok, én meg az elmúlt 2-3 évben mindig kopaszközeli voltam (teljesen azért sosem), most elkezdtem növeszteni a hajam, és élvezem. 😀Tomeee
Én 1 hónapja vágattam le 6 év után hosszú hajam...De ez állítólag faszább 😀Asbee
Azért én addig nem fogom növeszteni, csak olyat akarok amit lehet formálni. 😀 Most egyelőre az is extázisközeli élményt okoz hogy reggel felkelés után egy picit furán áll néha 😀

twitter | last.fm | mixcloud
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Én 19el buktam meg, majd hétfőn megcsinálom rendesen remélhetőleg.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sikerült a BSZ zh 😀Szücsi
Ki tartja neked a gyakot? Nekem Szőllősi, és egy ideje már hiteget minket. Felrakhatná már. 😊

Persze gratulálok hozzá!F.Schleck
Köszi
Nekem is ő. Már frissítette a honlapján a pdfeket a 2. zh eredményekkel, mindkét kurzusának.Szücsi
Köszi, tényleg. Csak már annyiszor néztem a honlapot, hogy valahogy nem frissítette nálam. 😀 Egyébként 33 pontom lett, csodás-mesés. 😊 😊

tenorx: Francba, azt hittem, hogy már elfelejtetted.

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
életemben először vagyok kopasz és nagyon adja :cool:Cowboykarcsi
Na ehhez hozzászólok, én meg az elmúlt 2-3 évben mindig kopaszközeli voltam (teljesen azért sosem), most elkezdtem növeszteni a hajam, és élvezem. 😀Tomeee
Én 1 hónapja vágattam le 6 év után hosszú hajam...De ez állítólag faszább 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Szücsi New York Giants 32
Sikerült a BSZ zh 😀Szücsi
Ki tartja neked a gyakot? Nekem Szőllősi, és egy ideje már hiteget minket. Felrakhatná már. 😊

Persze gratulálok hozzá!F.Schleck
Köszi
Nekem is ő. Már frissítette a honlapján a pdfeket a 2. zh eredményekkel, mindkét kurzusának.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Sikerült a BSZ zh 😀Szücsi
Ki tartja neked a gyakot? Nekem Szőllősi, és egy ideje már hiteget minket. Felrakhatná már. 😊

Persze gratulálok hozzá!F.Schleck
Én viszont megbuktam, szóval várom a Steelers avatarod 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Sikerült a BSZ zh 😀Szücsi
Ki tartja neked a gyakot? Nekem Szőllősi, és egy ideje már hiteget minket. Felrakhatná már. 😊

Persze gratulálok hozzá!

több mint 13 éve
Tomeee 753
életemben először vagyok kopasz és nagyon adja :cool:Cowboykarcsi
Na ehhez hozzászólok, én meg az elmúlt 2-3 évben mindig kopaszközeli voltam (teljesen azért sosem), most elkezdtem növeszteni a hajam, és élvezem. 😀

twitter | last.fm | mixcloud