NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Muzikális kulturálódás

15 feliratkozó

több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Catt/Sapka message:
Amíg él az öreg még kivakaródhat néhány banda a köldökszöszeiből



Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 056 — #NoStress
Így karácsony közeledtével kulturtörténeti érdekességként az utolsó kasztrált énekes (és egyben az egyetlen akivel hangfelvétel készült) Alessandro Moreschi Ave Maria-ja.


több mint 11 éve
catattack 3 520
UNKLE-ben vannak dolgok Catt
sutianap
Köszi az együttérzést!
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
UNKLE-ben vannak dolgok Cattsutianap
régebben én is belenyálaztam miket csináltak, de a burn my shadowon kívül nem fogott meg semmi igazán, még a régebbiek sem😕

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
UNKLE-ben vannak dolgok Catt


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
catattack 3 520
A Type O Negative elvesztését a mai napig nem tudtam kiheverni...
Most rátaláltam erre!

Sírok...


több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
Hetvenév után a finnek válaszoltak a Téli háborúra


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Tegnap megjelent az új Paddy And The Rats album, én meg indulok mindjárt a koncertrjükre, de előtte belinkelem az új album legjobb számát (emellett még a The Captain's Dead-et hallgassátok meg az is nagyon jó lett 😀 )

Jughead
Elég sanszos,hogy összefutottunk 😀 Eleinte elől csápoltunk barátnőmmel de aztán kijöttünk mert ott élvezhetetlen volt =/ Aztán jobb oldalt középen már több mint élvezhető volt 😊

több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jézusom, mekkora csalódás az Intim Torna Illegál új albuma... :/

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Tegnap megjelent az új Paddy And The Rats album, én meg indulok mindjárt a koncertrjükre, de előtte belinkelem az új album legjobb számát (emellett még a The Captain's Dead-et hallgassátok meg az is nagyon jó lett 😀 )

Jughead
kurvajókishaszi
a zene tényleg adja, de na csávó angolja nekem nagyon lehúzza az élményt sajnos

több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Tegnap megjelent az új Paddy And The Rats album, én meg indulok mindjárt a koncertrjükre, de előtte belinkelem az új album legjobb számát (emellett még a The Captain's Dead-et hallgassátok meg az is nagyon jó lett 😀 )

Jughead
kurvajó

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 11 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 289 — capitaine du château de Vienne 1487
dudorásszunk!



Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 11 éve
süti Los Angeles Rams 4 134 — Rams fan
több mint 11 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 942
Tegnap megjelent az új Paddy And The Rats album, én meg indulok mindjárt a koncertrjükre, de előtte belinkelem az új album legjobb számát (emellett még a The Captain's Dead-et hallgassátok meg az is nagyon jó lett 😀 )

több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
ez most hihetetlen jól esik

több mint 11 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Sub Focus minőség 😊

több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
erről az ember+szikla kombóról ez jutott eszembe:

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
dcsicsak Chicago Bears 1 553
Egy kis ambient.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Köszike 😊

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Keresek egy magyar számot,tegnap hallottam a rádióban,leginkább alternativ rocknak mondanám,sajnos se szám cím se előadó,a refrénben a "tiszta udvar,rendes ház,itt nem lesz pardon,nem lesz tánc" sor hallható.Valaki esetleg?Cowboykarcsi
Keresek egy magyar számot,tegnap hallottam a rádióban,leginkább alternativ rocknak mondanám,sajnos se szám cím se előadó,a refrénben a "tiszta udvar,rendes ház,itt nem lesz pardon,nem lesz tánc" sor hallható.Valaki esetleg?Cowboykarcsi
Junkies:Nincs pardon.
több mint 11 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Keresek egy magyar számot,tegnap hallottam a rádióban,leginkább alternativ rocknak mondanám,sajnos se szám cím se előadó,a refrénben a "tiszta udvar,rendes ház,itt nem lesz pardon,nem lesz tánc" sor hallható.Valaki esetleg?

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 11 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 996 — Undertaker of the Cleveland graveyard
a Jordan videóval jobb 😀

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Egy kis régiség:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Ugyan ez már r az n+a-edik változat, de eddig szerintem a legjobb 😊